Totolotek zakłady bukmacherskie

totolotek zakłady bukmacherskie
0 25 zł freebet
+ 100% od depozytu
+ 49 zł na mobile
Z kodem 25 zł więcej
kod: LEGALNI25
Odbierz bonus

“Idę zagrać Totolotka” kojarzyło mi się zawsze z wykupieniem kuponu “totka” (obecnie Lotto), na którym było kilka okienek z cyframi od 1 do 49, a gra polegała na wyborze kilku z nich. Nazwa ta jednak zarezerwowana jest dla świata zakładów i tylko starsze pokolenie, do którego należę, myli ją z Totalizatorem Sportowym. Postaram się sprawdzić, czy zakładając konto w zakładach bukmacherskich Totolotek otrzymam darmowy bonus, a także czy mogę liczyć na aplikację działającą na moim telefonie.

totolotek zaklady bukmacherskie

Darmowy bonus po rejestracji

Na stronie z zakładami znalazłem informację o bonusie powitalnym do 1000 zł, który mogę dostać przy pierwszej wpłacie. Ponieważ nie do końca o takie darmowe środki mi chodziło, postanowiłem poszukać, czy może jest dostępna lepsza promocja. Po przejrzeniu kilku stron informacyjnych znalazłem kod promocyjny LEGALNI25, po wpisaniu którego mogłem liczyć na dodatkowy bonus bez depozytu o wartości 25 zł. Pozostało sprawdzić, co należy zrobić by takową promocję aktywować.

Kod promocyjnyLEGALNI25
Darmowy bonus25 zł
Bonus przy wpłaciedo 1000 zł
Bonus za aplikację (Android)49 zł
Obrót bonusów2x i 3x

Proces wykorzystania kodu promocyjnego Totolotek przebiegł zupełnie inaczej niż u bukmacherów, z którymi miałem do czynienia do tej pory. 

  1. W tym przypadku musiałem zarejestrować się oraz zweryfikować dokumenty
  2. Potwierdziłem link, przesłany na mojego e- maila, który trafił do spamu
  3. Po tym etapie w menu na stronie kliknąłem wpłata i wśród metod płatności znalazłem pole Bonus.card/kod bonusowy
  4. Wpisałem znaleziony kod LEGALNI25
  5. Na moim koncie pojawiło się 25 zł

Pierwszy zakład z Totolotkiem

totolotek opinie

Ową premię 25 zł postawiłem na pojedynczy kupon z typem Regina 1914 – Ternana Calcio. Zakład polega na tym, że pierwszą połowę wygra Regina, a wynik będzie mniejszy niż 1,5 bramki. Drużyna gospodarzy strzeliła gola w pierwszej połowie, a ja z kursem 6.0 wygrałem 132 zł. Pozostało obrócić środki, aby wypłacić wygraną. Musiałem postawić 2x wartość bonusu, czyli 50 zł, aby uwolnić środki do wypłaty. Postawiłem 2 kupony o wartości 25 zł każdy, lecz nie udało mi się nic wygrać. Na koncie pozostało mi 82 zł, które wypłaciłem na konto bankowe. Nie spodziewałem się, że wypłata będzie aż tak błyskawiczna, bowiem wygrana trafiła na moje konto w mniej niż godzinę.

Postanowiłem część wypłaconej wygranej ponownie wpłacić, aby skorzystać z bonusu 100%. Na moim koncie pojawiło się dodatkowe 50 zł. W kolejnych zakładach ze względu na wysokie kursy zabrakło mi szczęścia. Bonus od wpłaty ciężko obrócić, gdyż wymóg obrotowy jest większy niż bonusu bez depozytu i wynosi 3-krotność wartości zarówno bonusu, jak i depozytu. W moim przypadku musiałbym postawić 300 zł, aby móc wypłacić cokolwiek. Finalnie przegrałem te środki i zostałem z pozostałymi 32 zł na moim koncie. Lepsza mała wygrana niż duża przegrana.

Opcja cashout w Totolotku

Gdy część typów mam pozytywnie rozstrzygniętych na kuponie pojawia mi się możliwość wypłaty części wygranej. Dość często korzystam z tej opcji, dzięki czemu więcej kuponów jest rozstrzygniętych na zielono, a mój bilans zakładów nie jest ujemny. Wybór takiego rozwiązania wymaga jednak dodatkowej oceny ryzyka. Wygrana jest znacznie niższa niż wtedy, gdy wszystkie typy są trafione. Moim zdaniem nie opłaca się korzystać z cashoutu, gdy mniej niż połowa zdarzeń (przy zbliżonych kursach) na kuponie jest nietrafiona.

Aplikacja mobilna Totolotka działa na iPhone’a?

totolotek aplikacja mobilna

Pomiędzy wypłatą wygranej z darmowego bonusu, a wpłatą środków podjąłem próbę zainstalowania aplikacji. Na stronie bukmacher napisał, że oferuje specjalny bonus za zainstalowanie apki na telefonie w wysokości 49 zł. Okazało się, że na mój iPhone Totolotek nie przygotował jeszcze oprogramowania, także pożegnałem się zarówno z dodatkowym bonusem oraz z próbą postawienia zakładu na telefonie. Nie spodziewałem się, że w XXI wieku tak poważny bukmacher, jak Totolotek, nie będzie miał przygotowanej apki na telefony z systemem iOS.

Totolotek
bonus od depozytu
49 zł bonusu na mobile + 100% od depozytu do 500 zł + Freebet 0 25 zł
kod: LEGALNI25
odbierz bonus

Jak wypłacić środki bonusu mobilnego?

Wypłata środków bonusowych może dojść do skutku, gdy trzy razy obrócę kwotę równą sumie depozytu i bonusu przy zachowaniu kursu minimalnego na poziomie wyższym niż 1.9. To znaczy, że gdy wpłacę przez aplikację mobilną Totolotka 49 zł to otrzymam drugie tyle w formie bonusu. Aby wypłacić ten bonus obracam trzykrotnie wartością 98 zł, czyli obstawiam zakłady za łącznie 294 zł. Uważam, że to bardzo wysoko postawiona poprzeczka, która utrudnia dostęp do ewentualnej wygranej. Lepiej już korzystać ze środków depozytowych w wysokości 49 zł bez odbierania bonusu mobilnego.

Czy Totolotek jest bez podatku?

W niezbyt wygodnym menu trafiłem na zakładkę Promocje i bonusy. Wśród promocji odkryłem bonus King Size z napisem “wygrane wyższe do 66%”, który polega na powiększeniu wygranej przy spełnieniu konkretnych warunków. Z promocją gry bez podatku ostatnio miałem do czynienia u bukmachera Betclic, gdzie przy obstawieniu min. 13 zakładów wygrana kuponu zostanie powiększona o 50%. W Totolotku natomiast, by osiągnąć taką samą premię powinienem umieścić na kuponie aż 14 typów, tak więc promocja jest nieco mniej atrakcyjna. By skorzystać z zakładów bez podatku Totolotek doda 15% do wygranej, gdy postawię 7 typów na jednym kuponie. Po sprawdzeniu podobnych promocji u innych bukmacherów okazało się, że zarówno w LVBET jak i w Betclic by obstawiać bez podatku (14%-15% większa wygrana) musiałem umieścić tylko 6 pozycji na moim kuponie.

Bet Club program lojalnościowy

Przy okazji obstawiania gracze Totolotka zbierają punkty, które mogą wymienić na nagrody w postaci zakładów. Większość bukmacherów chcąc uszczęśliwić graczy, oferuje tego typu programy, jednak nie wszystkie są atrakcyjne. Każda postawiona złotówka w Totolotku daje odpowiednią liczbę punktów. Warto sprawdzić, czy punkty mogę wymienić na zakłady, a jeśli tak to czy środki otrzymane za punkty są w formie bonusu, czy może w formie środków gotowych do wypłaty. Bukmacher nie chwali się takimi szczegółami i dlatego trzeba przestudiować regulamin albo zasięgnąć pomocy chatu.

Zarówno w zakładach live jak i przedmeczowych punkty naliczane są według następującego wzoru:

STAWKA x LICZBA ZDARZEŃ = PUNKTY BET CLUB

Przykład: Jeśli na kuponie ze stawką 50 zł wrzucę 3 typy Ekstraklasy to otrzymam 3 x 50= 150 punktów.

Status gracza Bet Club

Regularnie zbierając punkty gracze osiągają coraz to wyższe statusy. Awans tego typu wiąże się z konkretnymi korzyściami. Gdy zbiorę 5000 punktów moim statusem będzie Gold. Gdy moje konto będzie oznaczone złotym kolorem, punkty zbierają się szybciej o 20%. 

To znaczy, że za 3 typy na kuponie ze stawką 50 zł nie dostanę już 150 punktów, a 180 punktów. Gdy stan konta punktowego osiągnie więcej niż 20000 punktów status zmieni się na Platinium, a za każdy kupon otrzymam 50% więcej punktów.

Gdy złożę zakład na wspomniane 3 typy ekstraklasy na kupon o wartości 50 zł, to zamiast 150 punktów, otrzymam 225 punktów. 

Na co mogę wymieniać punkty Bet Club?

Wymiana punktów w programie lojalnościowym Totolotka jest możliwa, gdy gracz zbierze co najmniej 5000 punktów. Za 5000 punktów gracz otrzyma 5 zł w formie środków pieniężnych. To znaczy, że nie będę musiał obracać tymi środkami przed wypłatą.

By uzbierać 5000 punktów trzeba obstawić np. 100 kuponów za 25 zł z 2 zdarzeniami. To dość wysokie wymagania, aby otrzymać ekstra 5 zł. Pamiętam jednak, że punkty te zbierają się przy okazji moich zakładów, więc nie stawiam dużych stawek lub dużej ilości zakładów tylko po to, by zebrać punkty. Jest to atrakcyjna oferta dla zwolenników tasiemek, którzy stawiając duże stawki na wiele wydarzeń są w stanie osiągnąć pułap 5000 punktów.

Totolotek zakłady bukmacherskie – opinia

Chociaż warunki obrotu darmowego bonusu nie są aż tak atrakcyjne jak to ma miejsce w Fortunie czy Totalbet, to udało mi się bez problemu obrócić bonus. Zarówno odebranie bonusu jak i wypłata wygranej przebiegła sprawnie. Totolotek dołączył do grona bukmacherów, którzy nie oferują aplikacji na urządzenia Apple, dając możliwość gry na telefonie tylko z systemem android. Wśród promocji znajduje się możliwość zakładów bez podatku lecz warunki do spełnienia są nieco gorsze niż np. w Betclic czy LVBET. Szukałem pozytywnych aspektów na stronie lecz ich nie znalazłem. Poza tym, że udało mi się trafić kurs 6.0 (co nie jest zasługą bukmachera) to nie odkryłem nic godnego uwagi. Myślę, że darmowe środki na zakłady oraz promocja gry bez podatku mogłyby mieć trochę lepsze warunki.

FAQ – najczęstsze pytania o Totolotka

Jak odebrać darmowy bonus w Totolotku?

By odebrać bonus bez depozytu 25 zł należy założyć i zweryfikować konto, a następnie wpisać kod LEGALNI25 w dedykowanym polu.

Czy Totolotek udostępnia aplikację mobilna?

Teoretycznie bukmacher posiada aplikację na iOS oraz Android, lecz wystąpiły pewne problemy podczas instalacji apki na iPhonie.

Czy mogę grać bez podatku w Totolotku?

Tak, jest to możliwe przy umieszczeniu aż 14 typów na kuponie. W porównaniu do bukmacherów jak Betclic czy LVBET, gdzie wymagania określone są na poziomie 6 typów na kuponie, oferta ta jest mało atrakcyjna.

Jaka jest stawka minimalna u bukmachera Totolotek?

Minimalna stawka na zakłady w firmie Totolotek to 1 zł.