Totolotek zakłady bukmacherskie

totolotek zakłady bukmacherskie
0 25 zł freebet
+ 100% do 500 zł od depozytu
Z kodem 25 zł więcej

Zajmująca trzecią pozycję pod względem liczby graczy w Polsce, jedna z najstarszych firm oferujących zakłady bukmacherskie przeszła ostatnio wiele zmian. Totolotek jako zakłady bukmacherskie często mylone są z grą losową Lotto, zwaną potocznie „totkiem”. Warto przeczytać naszą recenzję, bo Totolotek bonus powitalny przyznaje tylko raz, a my szczegółowo opiszemy, jak dokonać wpłat, aby uzyskać jak najwięcej od tego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Totolotek to jedna z firm, która ewidentnie stara się sprostać potrzebom początkujących graczy oferując w ramach pakietu powitalnego darmowy zakład. Warto sprawdzić, jak wyglądają pozostałe bonusy za rejestrację oraz czy aplikacja spełnia podstawowe potrzeby typerów.

totolotek zaklady bukmacherskie

Totolotek – legalne zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie Totolotek to legalny bukmacher, który od 2013 roku posiada licencję na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet. Firma powstała w 1992 roku i jest najstarszym podmiotem tego typu w Polsce. Od niedawna pakiet większościowy Totolotka kupiła niemiecka firma Merkur Sportwetten od greckiego Intralotu.

Zgodnie z przepisami Ustawy o grach hazardowych, bukmacher jest wpisany na listę legalnych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych, oferowanych przez Internet. Licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.8.2018 z z dnia 2 kwietnia 2019 roku.

Totolotek oferta zakładów bukmacherskich

Po wejściu na stronę bukmachera na pierwszym planie widzimy dynamiczne banery przypominające o zbliżających się topowych wydarzeniach. Dostęp do zakładów zarówno przedmeczowych, jak i live, jest funkcjonalny dzięki wielu filtrom. Gracze mogą dokonać selekcji związanej z datą rozpoczęcia wydarzenia, dyscypliną sportową, krajem rozgrywek lub konkretną ligą. W tej ostatniej kategorii pojawia się lista światowych lig, zarówno piłkarskich jak i innych popularnych sportów. Już na pierwszy rzut oka widać, że na liście zakładów na próżno szukać sportów wirtualnych czy zakładów na gry karciane. Wiele funkcji związanych z naszym kontem znajdziemy po kliknięciu w zakładkę MENU w lewym górnym rogu strony.

Totolotek bukmacher – co obstawiać?

Ten bukmacher stawia głównie na najbardziej popularne wydarzenia związane z piłką nożną. Po uruchomieniu funkcji TOP zauważymy odbywające się na całym świecie mecze piłkarskie. Na liście znajdziemy przede wszystkim mecze najpopularniejszych lig europejskich jak Serie A, Premier League, Bundesliga czy mająca rzeszę fanów w Polsce Ekstraklasa. Zaskoczeniem mogą być wymienione w tym miejscu pojedynki piłki nożnej ze Stanów Zjednoczonych czy Chin.

Zakłady na żywo

totolotek opinie

Gracze mają do dyspozycji dwie opcje związane z obstawianiem na żywo. Pierwsza to opcja LIVE, w której wyświetlane są obecnie odbywające się wydarzenia, które można obstawić. Drugą opcją, którą możemy wybrać to LAST MINUTE. Tutaj znajdziemy typy na wydarzenia rozpoczynające się wkrótce oraz niedawno rozpoczęte. O ile funkcja w wersji komputerowej jest widoczna na głównym ekranie, tak w aplikacji możemy uruchomić ją przez filtr o nazwie “czas”. Zakłady na żywo w Totolotku skupiają najpopularniejsze światowe wydarzenia, a także te mniej popularne w Europie, jak amerykański baseball czy tenis stołowy.

Sporty wirtualne

Po zmianie właściciela możliwość obstawiania sportów symulowanych w Totolotku zniknęła. W działaniach promocyjnych nie zobaczymy dodatkowych bonusów związanych z wirtualami, a jedynie tradycyjne zakłady na rzeczywiste wydarzenia. Zazwyczaj gracze sięgają po tego typu rodzaj rozrywki gdy brakuje wydarzeń do obstawiania. Ze względu na krótki czas trwania symulacji meczów, ten rodzaj zakładów znajduje także zwolenników wśród osób niecierpliwych, oczekujących rozstrzygnięcia tu i teraz.

Zakłady na esport

Obstawianie gier komputerowych jest możliwe w Totolotku. Na liście dyscyplin sportowych bukmacher umieścił także eSports. Brakuje filtra, który pomógłby w wyborze wyświetlenia konkretnej gry esportowej. Łatwo stwierdzić, że ten rodzaj zakładów nie jest istotnym elementem dla bukmachera ze względu na niewielki wybór zakładów (zazwyczaj tylko typy dwudrogowe) oraz brak transmisji z wydarzeń. Wśród prezentowanych pojedynków dostępne są najbardziej popularne gry takie, jak: Counter Strike, League od Legends czy Dota2.

Dodatkowe opcje zakładów

Pod względem dodatkowych opcji zakłady bukmacherskie Totolotek na pierwszy rzut oka wypadają całkiem dobrze. Gracze mogą zamknąć kupon przed czasem, korzystając z dość często oferowanej opcji cashout. W ofercie promocyjnej bukmachera znajdziemy także jedną z najlepszych opcji zakładów bez podatku w Polsce. Jest to najlepsza promocja tego typu w Polsce pod względem wielkości oferowanego bonusu.

Cashout

Funkcja ta dostępna po rozwinięciu szczegółów kuponu, będzie aktywna, gdy wartość kuponu jest większa niż stawka początkowa. Stanie się tak wtedy, gdy co najmniej jedno zdarzenie zostanie rozstrzygnięte pozytywnie. Z tej opcji warto skorzystać gdy mamy wątpliwości co do pozostałych typów. Jeśli ryzyko po wtórnym oszacowaniu jest zbyt wielkie należy skorzystać z cashoutu w Totolotku. W ten sposób, w dłuższej perspektywie zadbamy o budowanie salda naszego konta.

Bonus King Size, czyli gra bez podatku

Najstarszy bukmacher w Polsce przygotował promocję na grę bez podatku o nazwie Bonus King Size. Jest to najlepsza propozycja dla polskich graczy, którzy są zwolennikami tak zwanych tasiemek. Żaden legany bukmacher nie oferuje tak wysokiej premii za obstawienie wielu zdarzeń. Każdy gracz, który umieści na swoim kuponie już 5 typów powiększy wygraną na kuponie o 5%. By zmierzyć się z podatkiem od zakładów, którego wartość w Polsce wynosi 12% wystarczy umieścić 7 pozycji na kuponie, a wartość wygranej wzrośnie o 15%. Wytrawni gracze, którzy potrafią zmierzyć się z dużym ryzykiem i są nastawieni na rzadsze wygrywanie, za zamieszczenie 30 typów na kuponie otrzymają aż 66%, gdy trafią wszystkie typy.

Totolotek zakłady bukmacherskie – rejestracja

Jest to pierwsza, niezwykle istotna czynność, związana z bukmacherem. Założenie konta otwiera drogę zarówno do stawiania zakładów, a także do odebrania bonusu na start. Totolotek dopracował formularz rejestracyjny do tego stopnia, aby zarówno na aplikacji, jak i w wersji komputerowej, nie zajmował zbyt wiele czasu. Dzięki temu gracze mogą w 2 minuty aktywować możliwość obstawiania swoich ulubionych wydarzeń. Proces rejestracji podzielony jest na trzy etapy. 

Wypełnienie formularza rejestracyjnego na totolotek.pl

Do tej operacji, oprócz danych teleadresowych, trzeba przygotować numer PESEL. Należy zaznaczyć również chęć otrzymania bonusu standardowego od wpłaty. Dodatkową premię bez depozytu aktywujemy już po założeniu konta za pomocą kodu promocyjnego.

Potwierdzenie adresu e-mail

Po ukończeniu wypełniania formularza należy wejść na swoją skrzynkę pocztową, aby potwierdzić link aktywacyjny wysłany przez bukmachera na nasz adres e-mail. Po tym procesie możemy już dokonywać depozytów oraz obstawiać zakłady, lecz nadal nasze konto będzie miało status tymczasowego.

Weryfikacja dokumentu tożsamości

W tym celu trzeba wejść w ustawienia konta, gdzie znajdziemy odpowiednie miejsce do dołączenia dokumentów tożsamości. Na tym etapie należy dodać również numer konta bankowego służącego do wypłat ewentualnych wygranych.

Gdy już wykonamy powyższe czynności będziemy mogli zarówno aktywować dodatkowy bonus bez depozytu, jak i dokonywać wypłat. Zniesiony zostanie także limit wygranych związany z kontem tymczasowym.

Totolotek kod promocyjny 2021

Wspomniany wcześniej bonus bez depozytu, możemy aktywować tylko za pomocą kodu bonusowego. Należy kliknąć w zielony przycisk ODBIERZ BONUS, znajdujący się na górze tego artykułu, a następnie uzupełnić kod po wykonaniu całego procesu rejestracji konta oraz zweryfikowaniu dokumentów przez bukmachera. W celu odebrania bonusu należy:

  1. wejść w menu wpłata
  2. wybrać opcję “BonusCard / Kod bonusowy”
  3. wpisać kod TTPROMO

Po wykonaniu powyższych kroków otrzymamy na konto bonusowe 25 zł, które będziemy mogli wykorzystać na zakłady. 

Zapamiętajcie! U bukmachera Totolotek bonuscard to miejsce, gdzie należy wpisać kod promocyjny TTPROMO!

Totolotek bonus na start

Wielu najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce oferuje dodatkowe środki na zakłady dla nowych graczy. Tak jest również w przypadku Totolotka, który oferuje cztery różne promocje powitalne dostępne po założeniu konta.

Totolotek kod promocyjny:TTPROMO
Bonus bez depozytu:0 25 PLN
Bonus od wpłaty:500 PLN
Totolotek kod promocyjny grudzień 2021

Totolotek bonus bez depozytu o wyższej wartości przyznaje po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego – TTPROMO. Druga to podwojenie pierwszej wpłaty, a trzecią otrzymamy przy dokonaniu pierwszego depozytu przez aplikację mobilną. Czwarta to zakład bez ryzyka. Warto jest więc dokonać pierwszego depozytu za pomocą komputera, a drugi lub kolejny depozyt wykonać za pomocą aplikacji Totolotek.

Totolotek freebet, czyli bonus bez depozytu

Tego typu premia na start nie jest dostępna w standardowej ofercie. Aby otrzymać darmowe środki na start należy użyć kod promocyjny na zakłady bukmacherskie Totolotek. Po ukończeniu rejestracji nowy gracz powinien przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości oraz uzupełnić numer konta bankowego.

Totolotek bonus bez depozytu aktywuje dopiero, gdy bukmacher zweryfikuje dokumenty potwierdzające naszą tożsamość. Warto zwrócić również uwagę na warunki związane z uwolnieniem środków bonusowych. Aby wypłacić 25 zł należy obrócić ich wartością dwa razy z kursem minimalnym 2.0.

Totolotek
Freebet 0 25 zł + 100% od depozytu do 500 zł
TYLKO U NAS

Bonus od depozytu

Nowi gracze w Totolotku mogą liczyć również na podwojenie swojej pierwszej wpłaty do kwoty 500 zł. Plusem tego typu bonusów jest wysoka wartość premii, a minusem to, że warunki wypłaty są dość wysokie. Po wpłacie na przykład 200 zł na koncie gracza pojawi się 400 zł. By wypłacić te środki należy obrócić wartością depozytu oraz bonusu trzy razy, kupon powinien mieć co najmniej trzy typy z kursem 1,35 każdy, czyli przy wpłacie 200 zł należy obrócić kwotą 3 x 400 zł = 1200 zł.

Totolotek
100% od depozytu do 500 zł + Freebet 0 25 zł

Bonus w aplikacji mobilnej Totolotka

Aby zachęcić swoich graczy do korzystania z aplikacji mobilnej Totolotek zdecydował się przygotować specjalny bonus, który można otrzymać tylko na urządzeniu mobilnym. Przy pierwszym depozycie min. 20 zł poprzez telefon lub tablet użytkownik otrzyma podwojenie wpłaty do kwoty 49 zł. Aby wypłata bonusu mobilnego była możliwa, trzeba dokonać trzykrotnego obrotu z kuponem o minimalnym kursie łącznym 1,9.

Zakłady bukmacherskie Totolotek – promocje

Na liście promocji możemy wyróżnić dwie ciekawe pozycje. Wśród nich możemy przede wszystkim znaleźć wspomnianą kilka akapitów wcześniej ofertę gry bez podatku pod nazwą Bonus King Size, dzięki której możemy powiększyć wygrane na kuponie aż do 66% przy umieszczeniu większej ilości typów na kuponie.

Lucky Loser

Ta promocja jest aktywna tylko na wybrane przez bukmachera wydarzenia. Obstawiając wskazaną przez Totolotek ligę lub konkretne wydarzenie możemy otrzymać zwrot w przypadku, gdy kupon okaże się nietrafiony. Otrzymamy środki w postaci bonusu do wartości 25 zł, które będą dostępne do wypłaty, gdy obrócimy je tylko jeden raz z kursem minimalnym 2.0 na kuponie. Są to najkorzystniejsze warunki spośród wszystkich bonusów oferowanych przez bukmachera Totolotek.

Bet Club program lojalnościowy

Przy okazji obstawiania gracze Totolotka zbierają punkty, które mogą wymienić na nagrody w postaci zakładów. Większość bukmacherów chcąc uszczęśliwić graczy, oferuje tego typu programy, jednak nie wszystkie są atrakcyjne. Każda postawiona złotówka w Totolotku daje odpowiednią liczbę punktów. Warto sprawdzić, czy punkty mogę wymienić na zakłady, a jeśli tak to czy środki otrzymane za punkty są w formie bonusu, czy może w formie środków gotowych do wypłaty. Bukmacher nie chwali się takimi szczegółami i dlatego trzeba przestudiować regulamin albo zasięgnąć pomocy chatu.

Zarówno w zakładach live jak i przedmeczowych punkty naliczane są według następującego wzoru:

STAWKA x LICZBA ZDARZEŃ = PUNKTY BET CLUB

Przykład: Jeśli na kuponie ze stawką 50 zł wrzucę 3 typy Ekstraklasy to otrzymam 3 x 50= 150 punktów.

Status gracza Bet Club

Regularnie zbierając punkty gracze osiągają coraz to wyższe statusy. Awans tego typu wiąże się z konkretnymi korzyściami. Gdy zbiorę 5000 punktów moim statusem będzie Gold. Gdy moje konto będzie oznaczone złotym kolorem, punkty zbierają się szybciej o 20%. 

To znaczy, że za 3 typy na kuponie ze stawką 50 zł nie dostanę już 150 punktów, a 180 punktów. Gdy stan konta punktowego osiągnie więcej niż 20000 punktów status zmieni się na Platinium, a za każdy kupon otrzymam 50% więcej punktów.

Gdy złożę zakład na wspomniane 3 typy ekstraklasy na kupon o wartości 50 zł, to zamiast 150 punktów, otrzymam 225 punktów. 

Na co mogę wymieniać punkty Bet Club?

Wymiana punktów w programie lojalnościowym Totolotka jest możliwa, gdy gracz zbierze co najmniej 5000 punktów. Za 5000 punktów gracz otrzyma 5 zł w formie środków pieniężnych. To znaczy, że nie będę musiał obracać tymi środkami przed wypłatą.

By uzbierać 5000 punktów trzeba obstawić np. 100 kuponów za 25 zł z 2 zdarzeniami. To dość wysokie wymagania, aby otrzymać ekstra 5 zł. Pamiętam jednak, że punkty te zbierają się przy okazji moich zakładów, więc nie stawiam dużych stawek lub dużej ilości zakładów tylko po to, by zebrać punkty. Jest to atrakcyjna oferta dla zwolenników tasiemek, którzy stawiając duże stawki na wiele wydarzeń są w stanie osiągnąć pułap 5000 punktów.

Bukmacher Totolotek – aplikacja mobilna

totolotek aplikacja mobilna

Stawianie zakładów w aplikacji na urządzenie mobilne jest możliwe zarówno na telefonach z systemem Android, jak i iOS. Aplikacja mobilna Totolotka udostępnia raczej podstawowe funkcje obstawienia zakładu. Blisko umieszczone przyciski oraz układ graficzny poszczególnych elementów nie zachęca do częstego korzystania z oprogramowania bukmachera. Dolne menu przedstawia pięć ikon, wśród których żadna nie została zaprojektowana tak, aby wiadomo było co kryje. Za pomocą aplikacji możemy również założyć konto, dokonać wpłat oraz wypłacić środki gdy już znajdziemy odpowiednie funkcje. Alternatywą dla dolnego menu jest górny panel, który jest dużo prostszy i zawiera listę najpotrzebniejszych funkcji.

Kursy bukmacherskie w Totolotku

Aby poprawnie ocenić poziom kursów u bukmachera Totolotek należy porównać je z innymi u legalnych bukmacherów w Polsce. Pod lupę wzięliśmy dwa mecze z topowych lig europejskich, aby umożliwić graczom wyciągnięcie własnych wniosków na temat kursów.

Inter Mediolan – SSC NapoliArsenal – Chelsea
Totolotek2.07 x 3.65 x 3.533.32 x 3.40 x 2.20
Fortuna2.08 x 3.65 x 3.503.25 x 3.40 x 2.22
Forbet2.05 x 3.75 x 3.503.25 x 3.45 x 2.27

Wniosek nasuwa się taki, że kursy u legalnych bukmacherów w Polsce są bardzo zbliżone. Różnice będą miały znaczenie tylko dla graczy, którzy stawiają wiele pozycji na kuponach. Analizując kursy na faworytów, w powyższej tabeli możemy zauważyć przewagę Forbetu nad resztą bukmacherów.

Metody płatności

Pod względem płatności gracze Totolotka mogą być naprawdę zadowoleni. Wśród metod wpłat możemy zauważyć przede wszystkim BLIKa, dzięki któremu depozyt możemy wpłacić po naciśnięciu trzech przycisków na ekranie. Wpłat może także błyskawicznie dokonać przelewem lub kartą za pomocą takich operatorów, jak Tpay oraz Dotpay. Ten ostatni umożliwia dokonanie wpłaty za pomocą bardzo popularnej metody płatności jak Paysafecard.

Bukmacher Totolotek zadbał również o szybkie wypłaty na konto bankowe. Po zleceniu transferu, pieniądze trafią na nasze konto w ciągu godziny.

Obsługa klienta

Z czatu mogą korzystać zarówno zalogowani, jak i osoby, które jeszcze konta nie mają. Jest to niewątpliwie plus tego bukmachera, gdyż na pomoc może być potrzebna także podczas zakładania konta. Kontaktując się z biurem obsługi klienta otrzymamy profesjonalną pomoc w bardzo krótkim czasie. Z pewnością Totolotek potraktował wsparcie dla graczy bardzo poważnie, co z pewnością będzie działało na plus w ogólnej opinii.

Transmisje na żywo

Zarówno na aplikacji mobilnej, jak i wersji komputerowej, nie dopatrzymy się możliwości oglądania transmisji wydarzeń sportowych. Jeśli jest to istotny element dla gracza, radzimy korzystać z takich bukmacherów jak Betclic czy STS.

Totolotek zakłady bukmacherskie – opinie

Chociaż warunki obrotu darmowego bonusu nie są aż tak atrakcyjne jak to ma miejsce w Fortunie czy Totalbet, to udało mi się bez problemu obrócić bonus. Zarówno odebranie bonusu jak i wypłata wygranej przebiegła sprawnie. Totolotek dołączył do grona bukmacherów, którzy nie oferują aplikacji na urządzenia Apple, dając możliwość gry na telefonie tylko z systemem android. Wśród promocji znajduje się możliwość zakładów bez podatku lecz warunki do spełnienia są nieco gorsze niż np. w Betclic czy LVBET. Szukałem pozytywnych aspektów na stronie lecz ich nie znalazłem. Poza tym, że udało mi się trafić kurs 6.0 (co nie jest zasługą bukmachera) to nie odkryłem nic godnego uwagi. Myślę, że darmowe środki na zakłady oraz promocja gry bez podatku mogłyby mieć trochę lepsze warunki.

FAQ – Totolotek zakłady bukmacherskie

☀ Jak odebrać darmowy bonus w Totolotku?

By odebrać bonus bez depozytu 25 zł należy założyć i zweryfikować konto, a następnie wpisać kod TTPROMO w dedykowanym polu.

☀ Czy Totolotek udostępnia aplikację mobilną?

Teoretycznie bukmacher posiada aplikację na iOS oraz Android, lecz wystąpiły pewne problemy podczas instalacji apki na iPhonie.

☀ Czy mogę grać bez podatku w Totolotku?

Tak, jest to możliwe przy umieszczeniu aż 14 typów na kuponie. W porównaniu do bukmacherów jak Betclic czy LVBET, gdzie wymagania określone są na poziomie 6 typów na kuponie, oferta ta jest mało atrakcyjna.

☀ Jaka jest stawka minimalna u bukmachera Totolotek?

Minimalna stawka na zakłady w firmie Totolotek to 1 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *