Totolotek Bonus

Totolotek to obecnie jeden z najpopularniejszych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce. W swojej ofercie posiada nie tylko klasyczne zakłady przedmeczowe, ale również wirtualne sporty czy totalizator piłkarski niespotykany nigdzie indziej. Innowacyjne możliwości obstawiania powiązane są z wysokimi bonusami, takimi jak darmowy zakład bez depozytu, bonus powitalny, bonus reload i program lojalnościowy Totolotek BetClub. Sprawdźmy opinie o bukmacherze i przeanalizujmy po kolei wszystkie oferty promocyjne, aby przekonać się jak wypadają na tle konkurencji.

Totolotek Bonus 2018

Typ BonusuOpis Bonusu
Totolotek kod promocyjnyMAXTOTO
Freebet bez depozytuEkskluzywne 25PLN
Bonus powitalnyEkskluzywne 100% do 1120PLN
Bonus bez podatkuZwrot 12% lub 6%
Bonus lojalnościowyBet Club – punkty wymienne na nagrody i darmowe zakłady + VIP Club dla najaktywniejszych

Oferta bonusowa na start i inne promocje

Freebet dla nowych graczy

Otrzymanie poszczególnych bonusów nieodłącznie łączy się z rejestracją u bukmachera. W Totolotku część promocji w tym bonus bez wpłaty i premia z pierwszym depozytem mogą być wyższe niż standardowe, jeśli w trakcie rejestracji podacie kod promocyjny: MAXTOTO. Dzięki temu zaraz po rejestracji odbierzecie freebet 25PLN (standardowo gracze Totolotka otrzymują darmowy zakład w wysokości 20PLN). Należy pamiętać że kupon bonusowy musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kursem minimum 1.50 bez warunku obrotowego.

Takie darmowe zakłady jakie proponuje Totolotek są doskonałą okazją aby zupełnie bez zobowiązań przetestować tego bukmachera i sprawdzić czy obstawianie tutaj odpowiada naszym oczekiwaniom.

Totolotek Bonus Powitalny

totolotek bonus powitalnyKolejnym krokiem, jeżeli chcecie pozostać u bukmachera jest złożenie pierwszego depozytu, który również łączy się z wyższą promocją. Klasycznie bonus na start w Totolotku wynosi 100% do 1000PLN, ale gracze korzystający z kodu promocyjnego: MAXTOTO otrzymują premię 100% do 1120PLN! Oczywiście jest to maksymalna kwota jaką można uzyskać, a bonus zawsze będzie podwojeniem wpłaconej kwoty zaczynającej się od minimalnego 20PLN. Premia pojawi się automatycznie na koncie gracza, nie trzeba spełnić żadnych innych wymogów.

Natomiast co zupełnie normalne u wszystkich bukmacherów, jest kilka warunków zanim pieniądze będzie można z konta wypłacić. Chodzi oczywiście o obrót na zakładach bukmacherskich wpłaconej kwoty i otrzymanego bonusu. W totolotku wymagany jest trzykrotny obrót, z przynajmniej jednym zdarzeniem na kuponie i minimalnym kursem 2.0.

Totolotek Bonus Lojalnościowy

promocja lojalnościowa totolotek
Sprawdź program lojalnościowy totolotka

Na duże wyróżnienie jeśli chodzi o bonusy Totolotka zasługuje również program lojalnościowy Bet Club. Jest to system nagradzania lojalnych graczy, oparty na prostej zasadzie zbierania punktów, a następnie wymianie ich na nagrody rzeczowe, premie punktowe lub darmowe zakłady. Punkty naliczane są za każdą kwotę postawioną za zakłady, choć nie wszystkie typy zakładów są warte tyle samo. Wygląda to następująco: Toto-Mix = 1 zł x 1 pkt, Toto-Mix LIVE = 1 zł x 2 pkt, Toto-Liga = 1 zł x 3 pkt, Toto-Gol = 1 zł x 3 pkt, Toto-Racing = 1 zł x 3 pkt, GBI Racing = 1 zł x 3 pkt. Jeśli chodzi o nagrody to wybór jest wyjątkowo bogaty, począwszy od kubków i długopisów, aż po telewizory i drogie zegarki. Również bonusy dostępne za punkty można podzielić na typowe free bety i powiększenia wygranych, np. o 10 lub 15%. Dodatkowo cały program Bet Club połączony jest z rankingiem, w którym gracze mogą wzajemnie rywalizować, a najlepsi uzyskują prawo do atrakcyjnych nagród.

Jednak to nie koniec premii dla lojalnych użytkowników Totolotka. Najlepsi z najlepszych mogą otrzymać zaproszenie do prestiżowego VIP Clubu. Do tego wyjątkowego grona można trafić jeżeli posiada się długi staż w Totolotku, regularnie i często się obstawia, a co za tym idzie również deponuje odpowiednio wysokie kwoty. Korzyści wynikające z członkostwa są wyjątkowo atrakcyjne. Poza dodatkowymi bonusami i freebetami, istnieje możliwość gry bez podatku 12%, przysługuje prawo do indywidualnego opiekuna, a także szansa udziału w konkursach i wygrania wycieczek zagranicznych. Cały VIP Club oparty jest również na stopniach uczestnictwa, począwszy od Silver po Super VIP.

Bukmacher Totolotek bez podatku

totolotek bez podatku
Obstawiaj w Totolotku bez podoatku

Totolotek online ma bardzo dobre opinie również za sprawą wyjątkowego podejścia do zwrotów podatku. Oferta promocyjna w Totolotku nie kończy się na samej promocji powitalnej. Bukmacher bardzo solidnie przyłożył się do tworzenia swojej oferty i gwarantuje swoim graczom obstawianie bez podatku. Na zmniejszenie podatku o 12% mogą liczyć użytkownicy aplikacji mobilnej, natomiast osoby obstawiające przez komputer otrzymają zwrot 6%. Obie grupy muszą postwić za minimum 20zł. Promocyjny kupon powinien posiadać przynajmniej 3 zdarzenia o sumie kursów nie mniejszej niż 2.50, przy minimalnym kursie pojedynczego zakłady 1.30. Dodatkowo w poszczególne dni tygodnia funkcjonuje promocja Gram Grubo, która również mniejsza podatek o 12% jeżeli obstawiamy Ligę Mistrzów bądź Ligę Europy.

Jak na razie żaden z legalnych polskich bukmacherów, poza Totolotkiem, nie zaproponował tak dobrze skonstruowanej gry bez podatku, więc trzeba przyznać że jest to potężny atut tego bukmachera.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie

Jeżeli zastanawiasz się jak zagrać za bonus, w Totolotku nie będzie z tym żadnego problemu. Wybór dostępnych zakładów bukmacherskich jest imponujący. Poza zakładami przedmeczowymi dostępne są również zakłady na żywo. Totolotek oferuje kursy na wydarzenia specjalne związane z polityką, muzyką czy filmem z Polski i ze świata. Wirtualne sporty i totalizatory piłkarskie Toto-liga oraz Toto-gol to kolejne możliwości które Totolotek daje graczom spragnionym nowoczesnych rozgrywek. Dostępne kursy plasują się na przyzwoitym poziomie, choć jeśli zastanawiacie się kto oferuje wyższe, Totolotek czy Fortuna to tutaj szczerze trzeba przyznać, że Fortuna ma najwyższe kursy na rynku.

Aplikacja mobilna

Przechodzą do podsumowania nie można zapomnieć o innych aspektach gry w Totolotku. Po pierwsze, trzeba wspomnieć o bardzo dobrej i nowoczesnej aplikacji mobilnej, która gwarantuje komfortową i sprawną grę nawet w nietypowych warunkach, z dala od komputera. Apka jest obsługiwana zarówno przez telefony z Androidem jak i te oparte na iOS. Poza tym, tak jak wspomnieliśmy wyżej użytkownicy aplikacji Totolotka mają możliwość gry bez podatku, co jest bardzo dużym plusem.

totolotek aplikacja mobile

Wpłaty i wypłaty

Warto również zwrócić uwagę na metody wpłaty w Totolotku, które są bardzo wygodne. Doładować konto można poprzez DotPay obsługujący ponad 30 banków, TPAY albo poprzez Paysafecard, co jest dosyć wyjątkowe na polskim rynku bukmacherskim.

Totolotek.pl Opinie

Jedyne minusy jakie posiada Totolotek to brak bonusu w postaci zakładu bez ryzyka i dla niektórych wydarzeń niższe kursy niż można by było oczekiwać. Poza tym strona prezentuje się profesjonalnie, a rozbudowane opcje obstawiania bardzo mocno wyróżniają jej ofertę na tle konkurencji.

Podsumowując w naszej opinii Totolotek to bardzo dobry i wiarygodny bukmacher u którego warto obstawiać.

Totolotek Bonus
4.2 (84.29%) 14 votes