Totalbet zakłady bukmacherskie

totalbet zakłady bukmacherskie
40 55 zł freebet bez depozytu
+ 100% bonusu od wpłaty
Z kodem 15 zł więcej
kod: LEGALNIVIP
odbierz bonus

Po tym jak już odebrałem darmowe zakłady od najpopularniejszych bukmacherów przyszedł czas na tych mniej znanych. Wykorzystanie bezpłatnych środków do tej pory szło mi całkiem nieźle, a gdy szczęście dopisywało, wygrane trafiały na moje konto bankowe. Tym razem natknąłem się na TOTALbet, którego bonusy są bardzo zróżnicowane i na początku niezbyt rozumiałem o co w nich chodzi. Postaram się opisać moje poczynania, by finalnie odpowiedzieć na pytanie: czy warto poświęcać czas i energię na zakłady z tym bukiem?

Stawka minimalna:1 zł
Freebety (z kodem):55 zł
Kod promocyjny:LEGALNIVIP
Bonus od wpłaty:100% do 5000 zł
Gra bez podatku:+14%

Nowe konto i darmowe środki od TOTALbet

totalbet zakłady bukmacherskie

Wiedziałem już, że mogę liczyć na prezent od TOTALbet za samą rejestrację. Informacje w sieci były jednak niejasne. Na forach poświęconych bukmacherce znalazłem coś o freebetach na łączną wartość 55 zł, a u samego operatora gier widniała informacja o dwóch freebetach 20 zł + 20 zł. Większa kwota przykuła moją uwagę. Zdeterminowany postanowiłem ją zdobyć. Po zgłębieniu tematu okazało się, że gdy założę konto z kodem promocyjnym TOTALbet faktycznie otrzymam 55 zł, lecz nie cała kwota dostępna jest za darmo.

Jaki bonus otrzymałem za samą rejestrację w TOTALbet?

Starając się odebrać jak najwięcej darmowych środków na zakłady bukmacherskie w TOTALbet zauważyłem, że 20 zł + 20 zł przysługuje bez kodu promocyjnego, a po wypełnieniu specjalnego okna przy rejestracji mogę dostać jeszcze 15 zł. Czyli informacja, którą znalazłem na początku o kwocie 55 zł potwierdziła się. Istnieje kilka wymogów, które trzeba dopilnować by odebrać całość bonusów na start.

wpisanie kodu promocyjnego15 zł
rejestracja konta20 zł
zgody marketingowe5 zł
wykonanie depozytu5 zł
postawienie zakładu5 zł
zakład na sporty wirtualne5 zł

Dzięki wpisaniu kodu podczas rejestracji otrzymałem dodatkowy freebet 15 zł, który mogłem wykorzystać na dowolne zakłady. Dostałem także standardowy freebet 20 zł oraz 5 zł za zaznaczenie, że chcę otrzymywać informacje marketingowe.

Kolejne freebety po wpłacie 10 zł

Znalazłem w warunkach o tym, że pozostałe trzy freebety o wartości 5 zł mogę otrzymać gdy wpłacę kwotę 10 zł. I rzeczywiście, po tym jak zasiliłem konto, pojawiła się możliwość postawienia kolejnych 3 darmowych zakładów o wartości 5 zł. Jeden freebet odebrałem za sam depozyt, a dwa pozostałe za postawienie zakładu za 5 zł na sporty wirtualne oraz dowolnego zakładu – także za 5 zł.

Totalbet
bonus bez depozytu
Freebet bez depozytu 40 55 zł + Bonus 100% od wpłaty do 5000 zł
kod: LEGALNIVIP
odbierz bonus
VIP
Totalbet
bonus od depozytu
Bonus 100% od wpłaty do 5000 zł + Freebet bez depozytu 40 55 zł
kod: LEGALNIVIP
odbierz bonus

Darmowy bonus jedyny w swoim rodzaju

Za sprawą kodu promocyjnego, sumując, otrzymałem za darmo aż 40 zł na zakłady. Najbardziej w promocji dla nowych graczy podoba mi się, że wygrane, które uzyskałem z kuponów postawionych za darmowe zakłady można wypłacić. Nie ma obowiązku obrotu tymi środkami. W porównaniu z innymi najpopularniejszymi bukmacherami oferującymi bonusy bez depozytu, TOTALbet pod tym względem przoduje. W przypadku STS bonus bez wpłaty jest dużo mniejszy, a poza tym trzeba obrócić go aż 2 razy. Z kolei Fortuna oferuje lepsze warunki (jednokrotny obrót), lecz bonus jest dwa razy mniejszy.

Moja ocena oferty powitalnej Totalbet

Z ekstra bonusu od wpłaty zamiast 5000 zł odebrałem tylko 10 zł. Dlaczego tak się stało? Otrzymanie bonusów bez depozytu o wartości 40 zł poszło mi bardzo łatwo i było moim zdaniem atrakcyjne ze względu na brak konieczności obrotu. Kolejnym krokiem postawionym przeze mnie, raczkując z TOTALbetem, było odebranie freebetów za depozyt. Zdecydowałem się wpłacić minimalną wartość 10 zł by dostać 15 zł i uważam, że to była najlepsza decyzja, już tłumaczę dlaczego?

Omijam wymagające bonusy

Wpłacając pierwszy depozyt miałem kilka możliwości by odebrać bonus. Mogłem liczyć na bonus w postaci od 25% do 100%. Wymagania bonusu od wpłaty są większe niż freebetów, lecz na tle konkurencyjnych firm bukmacherskich i tak wygląda to całkiem nieźle (pod względem uwalniania się premii). Wielkość bonusu zależy od tego jaki kupon gracz skonstruuje. Aby otrzymać 100% bonusu możliwego do wypłaty trzeba złożyć kupon o czterokrotnej wartości bonusu z czterema typami lub kupon o pięciokrotnej wartości bonusu z trzema typami. Jeśli zatem wpłaciłem 10 zł i postawiłem kupon za 10 zł to na moim koncie pojawi się 2,5 zł czyli wspomniane 25%. I tak trzeba zrobić cztery razy, z 4 typami na kuponie, aby finalnie odebrać 100%. Oceniłem, że to zbyt duży wysiłek i przestałem obracać usilnie moje 10 zł.

Ciekawe promocje w TOTALbet

Po przygodzie z bonusami powitalnymi było mi mało. Postanowiłem sprawdzić czy na stronie TOTALbet są jeszcze jakieś prezenty. Znalazłem zakładkę Promocje, w której poza wspomnianymi bonusami na start znalazłem także wiele możliwości skierowanych do gracza, który ma już założone konto.

Zakłady specjalne zwróciły moją uwagę

Natknąłem się na promocję Totalboost, która przyciągnęła mnie opisem “wysokość kursu zwali Cię z nóg”. Ponieważ rzadko jakakolwiek promocja jest w stanie zwalić mnie z nóg, to postanowiłem sprawdzić czy jest to w tym przypadku możliwe. Okazało się, że Totalboost to własne określenie zakładów specjalnych. W zakładce widniał jeden typ na kombinacje dwóch pojedynków w Dartsy. W przypadku wygranej faworytów tych pojedynków można było zgarnąć kurs 2.55. Ciężko obstawiać coś o czym nie ma się zielonego pojęcia, jednak kurs na ten typ był zachęcający. Postanowiłem się temu bliżej przyjrzeć, sprawdzając kursy na te wydarzenia.

pojedynek Dartskurs TOTALbet
D. Petersen – J. Murnan1.50 – 2.37
L. Humphries – N. Kenny1,42 – 2.60
D. Petersen wygra z J. Murnanem, a L. Humphries z N. Kennym 2.55 (zakład specjalny)

Analizując same kursy uznałem, że oferta zakładu specjalnego jest wyjątkowo dobra. Postanowiłem porównać jeszcze kursy na te dwa pojedynki u innego z legalnych bukmacherów. Losowo wybrałem Fortunę.

pojedynek Dartskurs Fortuna
D. Petersen – J. Murnan1.50 – 2.41
L. Humphries – N. Kenny1,43 – 2.62

Po porównaniu z Fortuną doszedłem do dwóch wniosków. Po pierwsze kursy w TOTALbet są nieco niższe niż u bukmachera Fortuna, co osłabiło moją pozytywną opinię na temat tego bukmachera. Po drugie potwierdziło teorię, że warto zakład specjalny obstawić.

Gwarancje kursów 

Dużą popularnością cieszą się esporty. Natknąłem się na promocję, w której TOTALbet daje gwarancję najwyższych kursów na tego typu zakłady. Akcja dotyczy tylko kursów na faworytów. Jeśli gracz znajdzie u innego bukmachera większy kurs na faworyta to powinien skontaktować się z obsługą klienta, aby otrzymać różnicę kursu. Ponieważ kursy na faworytów są zazwyczaj dość niskie, uznałem, że jest to gra niewarta świeczki.

Aplikacja mobilna TOTALbet

totalbet aplikacja mobilna

Po założeniu konta i postawienia darmowych zakładów na komputerze zdecydowałem się ściągnąć aplikację TOTALbet, by mieć możliwość obstawiania zakładów gdy jestem w pracy. Łatwo znalazłem miejsce na stronie, gdzie można pobrać apkę, jednak pojawił się problem. Jako posiadacz iPhone’a nie mogę korzystać z TOTALbet przez aplikację. Jedyną możliwością, by korzystać z oferty bukmachera miałem wchodząc w telefonie na wersję mobilną  strony internetowej TOTALbet.

Ostateczna opinia o TOTALbet

To co zrobiło na mnie największe wrażenie to wyjątkowe freebety, których wielkość jest bezkonkurencyjna oraz warunki braku obrotu pozwalają na wypłatę wygranej. Miałem wrażenie, że bukmacher dwoi się i troi, żebym na każdym kroku był zadowolony. Świadczy o tym także duża liczbę promocji, które dają możliwości, by wygrywać więcej. Gdy zdecydowałem się na umieszczenie ikonki TOTALbet na moim iPhone okazało się, że jest to niestety niemożliwe. Gdybym był właścicielem aparatu z Androidem to pewnie częściej korzystałbym z usług tego bukmachera nawet, jeśli kursy nie są najwyższe.

FAQ – częste pytania o TOTALbet

Czy TOTALbet udostępnia aplikację na telefon?

Tak, bukmacher umożliwia korzystanie z aplikacji tylko na urządzeniach z systemem android.

Jak odebrać freebet za rejestrację?

Bonus powitalny w postaci Freebet u otrzyma każdy gracz, który założy konto. Wartość środków promocyjnych może być większa po użyciu kod promocyjnego TOTALbet.

Czy warto wpisać kod promocyjny TOTALbet?

Po użyciu kodu freebet na start będzie powiększony z 40 zł do 55 zł. Warto skorzystać z tego typu promocji.

Czy TOTALbet oferuje szybkie wypłaty?

Jeśli dokonamy wypłaty między 9-23 każdego dnia to pieniądze trafią na nasze konto w około 8 minut.