Superbet zakłady bukmacherskie

superbet zakłady bukmacherskie
600 zł od trzech depozytów

Jakiś czas temu, w drodze do pracy, zwróciłem uwagę na pojawienie się nowego punktu do obstawiania zakładów. Jestem ekspertem w dziedzinie znajdowania darmowych środków na zakłady, postanowiłem zatem sprawdzić, co oferują zakłady bukmacherskie Superbet. Odwiedziłem stronę tej firmy, gdzie ucieszyło mnie znalezienie zakładki Promocje. Pierwszy na liście pojawił się: “Łatwo wypłacalny bonus powitalny”. Jeśli oferta ta okaże się naprawdę kapitalna, dam kredyt zaufania młodemu bukowi.

Bonus powitalny w Superbet

superbet zakłady bukmacherskie

Na wstępie przywitał mnie Jerzy Dudek, który na zdjęciu pokazuje mi palcem opis bonusu na start. Czy sentyment do byłego bramkarza reprezentacji Polski jest w stanie sprawić by moja ocena była łagodniejsza? Wprawdzie dawno z Dudkiem się nie widzieliśmy, ale opinię wydam bazując tylko na podstawie warunków, jakie Superbet mi zaproponował.

Pierwszy minus za brak darmowych środków na zakłady, co bardzo pomaga mi w sprawdzeniu zakładów bukmachera. 

Sprawdzam warunki bonusu

Mogę liczyć tylko na bonus 100% doliczony do moich pierwszych trzech wpłat. Przy pierwszej wpłacie mogę dostać ekstra 300 zł, przy drugiej 200 zł, a do trzeciego depozytu otrzymam dodatkowe 100 zł. Łącznie mogę liczyć na premię o wartości 600 zł. Z taką możliwością spotkałem się już np. w Fortunie czy STS tylko że bonus, w przypadku tego ostatniego był 2 razy większy. Ciekawe jak mają się warunki tej promocji, którymi tak chwalił się rumuński bukmacher.

Bonus trzeba obrócić aż 4 razy by można było go wypłacić. Na kuponie z minimalnym kursem łącznym muszą być co najmniej 2 typy.

superbet oferta zakładów

Warunki nie pokrywają się z tym co napisał do mnie bukmacher, określając tą promocję jako łatwo wypłacalną. Może taka propozycja jest atrakcyjna w Rumunii, lecz polski rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny, gracze bardzo wymagający i na dodatek uwielbiają darmowe środki.

W prostym porównaniu bonusu 100% do wpłaty w STS, który wymaga 3 obrotów w celu wypłaty tego samego typu bonusu, a przede wszystkim oferuje bonus bez depozytu oraz zakład bez ryzyka.

Jak na młodego bukmachera Superbet chcąc przebić się przez morze konkurentów powinien uczyć się od takich bukmacherów jak PZBuk, który ma fantastyczny zakład bez ryzyka lub TOTALbet z genialnym bonusem za rejestrację.

Rejestracja w Superbet bez bonusu

Zdecydowałem się założyć konto, lecz bez korzystania z kłopotliwego bonusu. Chciałbym obstawić z przyjemnością swoje typy, a nie męczyć się z obracaniem i ratowaniem mojej kasy. Sprawdzę przede wszystkim, jak działa założenie konta poprzez aplikację oraz podstawowe elementy funkcjonowania aplikacji. Prawie każda nazwa promocji zaczyna się od słowa “super”. Ponieważ oferta powitalna taka super nie była to zamierzam bardziej szczegółowo zbadać warunki pozostałych promocji.

Czy promocje Superbet są takie super?

Super Mecz – pierwsza promocja związana jest z dość istotnym czynnikiem jakim są kursy bukmacherskie. Superbet chwali się, że na wybrane wydarzenia marża wynosi 0%, a kursy najlepsze na rynku. Postanowiłem to sprawdzić i porównać ten element z bukmacherem forBET, który w roku 2019 wygrał nagrodę za najwyższe kursy oraz STS jako największym polskim bukmacherem. W zakładce Super Mecz znalazłem jedną propozycję na mecz polskiej piłki nożnej. Przedstawiam porównanie kursów na mecz Lech – Pogoń obecny w rubryce Super Meczu:

BUKMACHERKURSY LECH vs. POGOŃ
Superbet1.75 – 4.0 – 5.6
Betclic1.71 – 3.75 – 5.4
STS1.7 – 3.75 – 5.25
Forbet1.65 – 3.9 – 5.6

Ponieważ przewaga Lecha jest dość spora to uwagę zwrócę tylko na kurs na wygraną Lecha. U bukmachera Superbet rzeczywiście kurs na faworyta był większy, ale ta przewaga była niewielka. Może nie nazwałbym tej promocji jako super, ale faktycznie minimalna przewaga jest.

Zakłady z Super Ekstra

To kolejna promocja, która związana jest z wyższymi kursami. Tym razem bukmacher przygotował ofertę dotyczącą przede wszystkim faworytów. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej muszę obstawić 1 zdarzenie z zakładki Super Oferta. Dodatkowo na kuponie powinno znaleźć się co najmniej 5 innych typów z kursem minimalnym 1.10. Gdy dokonam takiego wyboru mogę liczyć na zwiększenie kursu ogólnego. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że promocja ta łączy się z “super meczem” dzięki czemu mogę liczyć na jeszcze większe kursy.

Super kolejka działa na zasadzie konkursu, w którym do wygrania jest część z nagrody głównej o wartości 20 tysięcy złotych. Zazwyczaj akcja dotyczy Ekstraklasy i polega na tym, aby gracz obstawił wszystkie typy z wybranej kolejki polskiej ekstraligi. Do promocji zaliczają się zakłady trzyrzędowe 1X2. Kupon należy obstawić za minimum 5 zł, a wielokrotność tej kwoty zwiększy moje szanse na wygraną.

PRZYKŁAD:

Załóżmy sytuację, w której wygrywa 2 typerów w tym konkursie. Ja obstawiłem kupon za 17 zł, a mój kolega za 7 złotych. Na kuponie znalazły się wszystkie zdarzenia z wybranej kolejki Ekstraklasy. Mieliśmy szczęście i obaj trafiliśmy wszystkie typy.

Ja otrzymam 75% wartości nagrody to jest 15 tysięcy złotych, a mój kolega otrzyma 25% czyli 5 tysięcy złotych, gdyż stawka jego zakładu zawierała tylko jedno pełne 5 zł.

Zalety premii Super kolejka

Tego typu zabawę z nagrodą główną do podziału spotkałem już choćby w zakładach bukmacherskich Fortuna. Jestem zdziwiony ponieważ debiutujący bukmacher w przeciwieństwie do innych, oferuje premię w postaci gotówki. U większości operatorów wygrana trafiała na konto bonusowe. Przed wypłaceniem środków gracz musiał obrócić bonus kilkakrotnie, co czyniło konkurs mało atrakcyjnym.

Drugą zaletą, która czyni “super kolejkę” bardziej atrakcyjną jest fakt, że młody bukmacher nie jest jeszcze aż tak znany i nie posiada dużej liczby zarejestrowanych graczy. To znaczy, że szanse na zgarnięcie całej puli są dość spore.

Konkurs Super Cup

To kolejny konkurs, w którym tym razem do wygrania jest dużo mniejsza pula, gdyż jest to 1700 zł. Nagrody zostaną wypłacone bazując na podstawie punktów, zebranych przez graczy. Punktacja jest przyznawana za wszystkie obstawione kupony według następujących zasad:

 • punkty za wygrane kupony: gracz otrzymuje punkty odpowiadające wygranej – to znaczy, że gdy wygram 1000 zł to otrzymam 1000 punktów;
 • punkty za przegrane kupony: gracz otrzyma punkty w wysokości stawki na kuponie. Gdy obstawię kupon za 50 zł to otrzymam za to 50 punktów;
 • punkty za opcję cashout rozliczane są według wartości wypłaty, czyli jeśli zamknąłem kupon z wartością 100 zł to otrzymam 100 punktów.

Nagrody otrzyma 20 graczy, którzy zbiorą najwięcej punktów w okresie trwania promocji.

 • 1 miejsce – 500 PLN
 • 2 miejsce – 250 PLN
 • 3 miejsce – 100 PLN
 • 4-10 miejsce – 50 PLN
 • 11-20 miejsce – 25 PLN

Dodatkowo gracze mają możliwość otrzymania nagród dnia, które są przyznawane za najlepsze wyniki punktowe w danym dniu:

 • 1 miejsce 20 PLN
 • 2 miejsce 15 PLN
 • 3 miejsce 10 PLN

Zwróciłem uwagę także na trudność wypłaty wygranych tego konkursu. W tym przypadku warunki wypłaty środków są nieco gorsze, lecz na tle konkurencyjnych firm bukmacherskich i tak dość atrakcyjne. Aby nagroda trafiła na konto, gracz powinien obrócić wartością bonusu tylko jeden raz. 

Konkursy Superbet na tle innych bukmacherów

U wielu bukmacherów w promocjach tego typu zazwyczaj trzeba obracać wygraną 3-4 razy. Pod względem konkursów uważam, że Superbet radzi sobie bardzo dobrze i to jest jego wielka zaleta. Szkoda, że trzeba zagłębiać się w regulamin, żeby dostrzec ich zalety. Z pewnością gdybym chciał wziąć udział w takiej zabawie, zdecydowałbym się na Superbet. Ponieważ ten bukmacher debiutuje na polskim rynku, powinien zadbać o to, aby atuty były jasno prezentowane i przede wszystkim widoczne dla gracza.

Superbet i zakłady bukmacherskie bez podatku

Super Bonus polega na powiększeniu wygranych poprzez umieszczenie odpowiedniej ilości typów na kuponie. Zależnie od tego, ile umieszczę typów, tym większy procent zostanie mi dodany do wygranej. Większość bukmacherów w Polsce, którzy oferują grę bez podatku stosują taki sam schemat działania. Różnica tkwi w szczegółach. By powiększyć wygraną o dodatkowe 15% w Superbet należy postawić kupon z co najmniej 8 typami. Niestety, w porównaniu z innymi operatorami zakładów, w tej kwestii rumuński buk nie wypadł zbyt dobrze i nie przebił promocji Betclica czy LVBET. Obu bukmacherów dokłada podobny procent 14-15% do wygranej gdy obstawię tylko 6 pozycji na kuponie.

Aplikacja mobilna Superbet

superbet aplikacja mobilna

Postanowiłem założyć konto przez aplikację. Zanim rozpocząłem proces rejestracji mogłem bez logowania przeglądać poszczególne zakładki. Zwróciłem uwagę przede wszystkim na dużą ilość transmisji. By móc zobaczyć wybrany mecz wymagane było jednak zalogowanie. Tylko starcie dwóch zawodników gry FIFA było możliwe do oglądania bez logowania.  Wypełnienie formularza przebiegło dość szybko, a na samym końcu otrzymałem pytanie dotyczące odebrania bonusu powitalnego. Całe szczęście nie musiałem oferty na start przyjmować. Aplikację Superbet oceniam jako wygodną w użytkowaniu.

Superbet zakłady bukmacherskie – opinie

Pierwsze wrażenie było dość sporym rozczarowaniem ze względu na nieprawdziwą informację związaną z łatwością obrotu bonusem. Uważam, że czterokrotny obrót to dość wygórowane warunki dla gracza. U innych polskich bukmacherów (jak Forbet czy STS), w celu wypłaty bonusu od wpłaty muszę obrócić środki od 2 do 3 razy. Brak darmowych środków dla nowego gracza, których tak bardzo oczekiwałem także  zadziałał na mnie zniechęcająco. Moim zdaniem brak zalet nie przekona typerów do założenia konta u tego bukmachera. Jako gracz, który dzieli się swoją opinią nie znalazłem  jednak ani jednego elementu w samej aplikacji Superbet, który mógłbym wyróżnić i tym samym polecić.