PZBuk zakłady bukmacherskie

pzbuk zakłady bukmacherskie
600 20 600 pkt.
wymienne na bonusy do 200 zł
+ 200 zł cashback
kod: PZVIP
Odbierz bonus

Stosunkowo młody bukmacher, jakim jest PZBuk, z pozoru wygląda dość skromnie, lecz posiada ciekawych opcji obstawiania zakładów. Zwykle spotyka mnie wielkie rozczarowanie, gdy mam do czynienia z bukmacherem, który nie oferuje darmowych środków na początek. Dopiero po przestudiowaniu warunków promocji powitalnej stwierdziłem, że ten bonus na start jest najlepszym, jaki mogłem sobie wyobrazić. Wychodząc z założenia, że jaki bonus taki bukmacher, przesunąłem w swoim subiektywnym rankingu PZBuk ponad Fortunę czy STS. Do wyjaśnienia pozostała mi kwestia aplikacji bukmacherskiej oraz to, co tak naprawdę oznacza baner na stronie pzbuk.pl o treści “darmowy zakład”.

Stawka minimalna:1 zł
Zakład bez ryzyka:200 zł
Zalety bonusu:brak obrotu
Promocje bez podatku:tak + 15%
Kod promocyjny:PZVIP
PZBuk najważniejsze informacje

Czy jest darmowy zakład w PZBuk?

pzbuk zaklady bukmacherskie

Podczas poszukiwań trafiłem na cashback o wartości 200 zł. Oferta ta na początku nie zwaliła mnie z nóg, ale jako niepoprawny optymista kontynuowałem poszukiwanie zalet przed wydaniem opinii. W opisie owego bonusu na start istniał zapis, że zwrot z nietrafionego zakładu jest pozbawiony obrotu. To by znaczyło, że mogę obstawić za 200 zł i jak mi się nie uda to otrzymam pieniądze z powrotem. Taka propozycja zadziałała na mnie trochę, jak darmowe środki na zakłady. Doszedłem do wniosku, że taka oferta jest nawet lepsza niż niejeden bonus bez depozytu, który odbierałem u innych bukmacherów.

Co mogę dostać za kod bonusowy PZBuk?

Gdy przeszedłem do rejestracji, w drugim kroku zauważyłem, że można wpisać kod bonusowy. Zacząłem szukać co daje wpisanie owego kodu. Na jednej ze stron znalazłem informację, że gdy wpiszę kod PZVIP to do standardowego cashbacku otrzymam premię w postaci 20 000 punktów lojalnościowych, które mogę zamienić na 2 bonusy po 50 zł w sklepie PZBuk. Pomyśłałem, że nie zaszkodzi mieć dodatkowe punkty na koncie. Zanim ich nie wymienię to nie będą kolidować z cashbackiem, który zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Czy naprawdę otrzymam cashback na konto?

Jeden warunek jest pewny. By otrzymać zwrot na konto muszę jeszcze zakład przegrać. Po przejrzeniu warunków upewniłem się, że rzeczywiście mogę postawić 200 zł, a po przegranej pieniądze będą zwrócone, pod 2 warunkami: 

  1. Mój kupon będzie miał więcej niż 1 typ 
  2. kurs każdego typu będzie co najmniej 1.4

Wielkim plusem tego bonusu jest to, że to pierwszy przegrany zakład zostanie mi zwrócony, a więc do momentu jak będę wygrywać cashback nie przepada. Taka zachęta w pełni spotyka się z moimi potrzebami jako wytrawnego gracza.

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka w Polsce?

pzbuk rejestracja

Przy okazji dowiedziałem się także, że względu na podatek mój zwrot będzie mniejszy o 12%, a więc otrzymam nie 200 zł, a 176 zł. By zatem wykorzystać ten zakład bez ryzyka na 100% muszę wpłacić i postawić 228 zł i wtedy jak już przegram to dostanę całe 200 zł w ramach zwrotu.

Takie warunki to jedne z najprostszych do spełnienia i póki co uważam ten zakład bez ryzyka za jeden z najlepszych w Polsce. Do tej pory sądziłem, że 50 zł cashbacku Betclic, jest najlepszą opcją tego typu, który także nie wymagał obrotu. Przypomnę, że bukmacher ten ma do wyboru zwrot do 550 zł na konto bonusowe lub 50 zł na depozytowe.

Czy PZBuk to bukmacher bez podatku?

Gdy zajrzałem do zakładki Promocje, rzuciła mi się w oczy nazwa Kombodoładowanie +15%. Ponieważ już miałem doświadczenie w tego typu promocjach i póki co wśród faworytów bez podatku królował Betclic, to byłem ciekawy czy PZBuk jest w stanie zaoferować coś więcej. Porównałem sobie promocje tych dwóch bukmacherów i wyszło, że by otrzymać dodatkowe 15% do wygranej i zagrać bez podatku w PZBuk trzeba obstawić kupon z co najmniej 11 typami na kuponie. W przypadku Betclica wygrana zostanie powiększona o 15% przy 6 typach na kuponie. Różnica w tych promocjach jest tak duża, że kierując się grą bez podatku nie mam wątpliwości przy wyborze bukmachera.

PZBuk – aplikacja mobilna i opinie

pzbuk aplikacja mobilna

Jeszcze nie ochłonąłem po tym jak dowiedziałem się, że otrzymam zwrot aż 200 zł na konto gdy nie trafię kuponu. Zaletą tego bonusu na start jest to, że mogę wygrać 10 kuponów z rzędu, a gdy jedenasty będzie chybiony to otrzymam zwrot i to bez konieczności obrotu. Nie doszukałem się minusów w regulaminie promocji powitalnej i śmiało mogę stwierdzić, że to najlepszy obecnie bonus na start wśród polskich legalnych bukmacherów. Rzeczą, na którą zawsze zwracam uwagę jest to czy udostępnia aplikację na mój telefon. U kilku bukmacherów spotkałem się, że oferowali apkę tylko na Android. PZBuk udowodnił, że jest bukmacherem XXI wieku i takową aplikację na iPhona zrobił. Bardzo pozytywnie zadziałała na mnie zakładka umieszczona na początku strony o treści “Podziel się z nami opinią”, która świadczy o dostępności i doskonaleniu bukmachera. Niestety nie dopatrzyłem się wyjątkowych narzędzi takich jak szybki kupon czy kalkulator punktów lojalnościowych. Stwierdziłem, że śmiało mogę obstawiać kupony za 228 zł do momentu pierwszej przegranej, której zwrot będę mógł śmiało wypłacić. Taka promocja niewątpliwie daje możliwość sprawdzenia możliwości PZBuk bez ryzyka.

FAQ – najczęstsze pytania o PZBuk

Jak mądrze w PZBuk odebrać bonus?

Zakład bez ryzyka w PZBuk to obecnie najlepszy bonus na start wśród polskich bukmacherów. Chciałem tę promocję wykorzystać maksymalnie. W tym celu dokonałem wpłaty i postawiłem 228 zł. Mój 3 kupon okazał się nietrafiony i otrzymałem zwrot 200 zł, który wypłaciłem bez konieczności obrotu na konto.

Jak mogę odebrać darmowy zakład w PZBuk?

Przy regularnym obstawianiu zbieram punkty, za które mogę odebrać darmowy zakład. Punkty mogę otrzymać za wykonanie kilku czynności.
1. Rejestracja 600 punktów
2. Weryfikacja dokumentów 500 puntów
3. Codzienne logowanie 25 punktów
4. Za każde wpłacone 50 zł – otrzymam 50 punktów
5. Za każde postawione 5 zł przy kuponach z 1/2/3/4/5 etc. zdarzeniami otrzymam odpowiednio: 10/20/30/40/50 punktów.

Jak można zagrać za punkty w PZBuk?

Zebrane punkty mogę wymienić na darmowe zakłady. Najlepszą ofertą jest wymiana 60 tysięcy punktów, otrzymam za 50 zł darmowego zakładu. Taką liczbę punktów otrzymam na przykład obstawiając kupony z 3 typami za łączną wartość 10 000 zł.

Jak najlepiej wypłacić pieniądze?

Pieniądze mogę wypłacić tylko przelewem na konto. PZBuk udostępnia swoim graczom 2 platformy szybkich przelewów Dotpay.com oraz Przelewy24.