Bukmacher z Revolut

Metody płatności to obszar, w którym poszczególne serwisy bukmacherskie mogą uzyskać przewagę nad konkurencją. Nic więc dziwnego, że w tym zakresie dochodzi w ostatnich latach do wielu zmian, których celem jest spowodowanie, że transakcje będą szybsze, bardziej komfortowe dla klienta i będą obejmowały możliwie jak najszersze spektrum. Czy bukmacher z Revolut to obecnie standard czy tylko pobożne życzenie? Sprawdziliśmy!

Karta Revolut u bukmacherów

W tym artykule zajmiemy się kartą Revolut, która zyskała na popularności i niektórzy zastanawiają się czy można realizować płatności wykorzystując kartę Revolut. W artykule sprawdzamy jak działa Revolut oraz czy na rynku są bukmacherzy z tą opcją płatności i który bukmacher akceptuje Revolut?

Co to jest Revolut?

revolut zakłady bukmacherskie

Revolut to tzw. FinTech, czyli firma, która wprowadza na rynek innowacyjne usługi z zakresu sektora finansowego, które najczęściej dotyczą instrumentów finansowych oraz usług. FinTechy stanowią ważne źródło rozwoju gospodarki, ponieważ pozwalają osiągnąć przewagę we wszelkich sprawach związanych z bankowością. Takim też produktem jest karta oraz aplikacja Revolut.

Startup powstał w 2015 roku w Londynie i zyskał popularność głównie dzięki świadczeniu usługi wymiany walut po korzystnych z punktu widzenia klienta kursach. Dodatkowo zaletą karty Revolut jest fakt, że posiada on licencję bankową, która pozwala na prowadzenie działalności na terenie Unii Europejskiej i tym samym działa na zasadach pełnoprawnego banku, co oznacza, że musi posiadać zabezpieczenie depozytów do kwoty 100 000 euro. 

Revolut swój rozgłos zawdzięcza głównie dobrze działającej aplikacji oraz usługom związanym z wymianą walut. Jak zapewnia na swojej stronie firma, możliwa jest płatność za granicą w ponad 150 walutach po rzeczywistych (międzybankowych) kursach wymiany oraz bez ukrytych prowizji. 

Revolut – waluty, kryptowaluty, złoto

Oprócz tego usługa obejmuje handel kryptowalutą oraz złotem. Revolut umożliwia wymianę pięciu najważniejszych kryptowalut na dowolną walutę FIAT (pieniądz fiducjarny, czyli emitowany przez banki tj. polski złoty, amerykański dolar itp.). Aplikacja daje również możliwość wysyłania pieniędzy na rachunki międzynarodowe bez lub za niewielką opłatą.

revolut bukmacher

Plusem rozwiązania Revolut jest również wbudowana analiza wydatków, dzięki której będziesz mógł kontrolować stan swojego budżetu co w zakładach bukmacherskich może być szczególnie przydatne. Dodatkowo w aplikacji możesz łączyć inne konta bankowe co pozwala Ci na zarządzanie finansami w jednym miejscu. W związku z tym, że Revolut jest firmą, która stale się rozwija to warto zaznaczyć, że co jakiś czas wprowadzane są nowe rozwiązania, które są korzystne z punktu widzenia posiadaczy karty m.in. zniżki i rabaty za korzystanie z wybranych usług.

Do grona posiadaczy karty Revolut możesz dołączyć wykorzystując jeden z trzech planów. Pierwszym jest darmowe konto, drugim konto premium za 29,99 zł miesięcznie, a trzecim konto metal za 49,99 zł miesięcznie. Oczywiście różni je zakres usług oferowanych w ramach pakietu. W drugiej i trzeciej opcji dochodzą takie rozwiązania jak priorytetowa obsługa klienta, dostęp do lounge na lotniskach, ubezpieczenie medyczne za granicą, ubezpieczenie od opóźnionych lotów, bezpłatne przelew transgraniczne itp. 

Internetowy bukmacher z Revolut

Czy Revolut dostępny jest u polskich legalnych bukmacherów online? W związku z lawinowym wzrostem popularności karty Revolut w Polsce coraz więcej osób chciałoby wykorzystać to niewątpliwie wygodne rozwiązanie do zasilenia swojego konta bukmacherskiego lub ewentualną wypłatę środków

Jaki jest bukmacher z Revolut? Niestety, w tej chwili nie ma możliwości podłączenia usługi bankowej Revolut do konta bukmacherskiego. Jednak nie oznacza to, że nie można korzystać z Revoluta w zakładach bukmacherskich.

Jest wręcz odwrotnie, jeśli masz podpięty swoją kartę debetową lub kredytową do aplikacji Revolut to możesz doładować konto za pomocą karty Revolut. Wystarczy, że w trakcie doładowywania konta w zakładach wzajemnych podasz numer karty Revolut, datę ważności oraz kod CCV.

Jak wypłacić pieniądze z Revoluta?

Niestety, obecnie nie ma możliwości bezpośredniej wypłaty na konto Revolut i musisz zlecić wypłatę na swoje tradycyjne konto i dopiero z niego przelać sobie na aplikację.

W naszej opinii opcja wypłaty może zostać dodane w każdym momencie, ponieważ – jak wspomnieliśmy na początku – metody płatności u bukmacherów są tym obszarem, w którym trwa walka o przekonanie klienta do swojej oferty. Dlatego w ostatnim czasie pojawiły się takie rozwiązania jak szybka wypłata lub wcześniejsza wypłata. W przypadku Revoluta szybka wypłata dokonywana na kartę pozwoliłaby kontrolować stan środków na koncie bukmacherskim. Wydaje nam się, że technicznie dołączenie Revoluta do opcji płatności nie jest ciężkim zadaniem, ponieważ karty pre-paidowe wydawane przez ten FinTech to VISA i MasterCard, a więc jedne z najbardziej popularnych i najchętniej wykorzystywanych.

Revolut dostępny jest również u bukmacherów działających w krajach Zachodniej Europy (William Hill, Paddy Power, BetFred, BetVictor, Coral), więc biorąc pod uwagę fakt, że stamtąd napływają do nas trendy i rozwiązania, to możemy spodziewać się, że wkrótce będziemy mogli doładowywać swoje konto u bukmachera za pomocą karty Revolut.

Revolut – jak powstał?

Początkowo Revolut był startupem, który chciał zmienić przyzwyczajenia w kwestii przelewów pieniężnych oraz płatności w obcymi walutami. Pomysłodawcami biznesu są dwaj Rosjanie – Nikołaj Stranoski oraz Właca Jacenko, którzy zwrócili uwagę na fakt, że od transakcji między walutowych pobierana jest prowizja przez co konsumentom nie opłaca się płacić kartą poza granicami swojego państwa.

bukmacher revolut

Kłopotliwe były również transakcje w serwisach internetowych, w których m.in. Polacy mogli dokonywać płatności jedynie z wykorzystaniem waluty euro. Przelicznik proponowany przez banki był zazwyczaj niekorzystny z punktu widzenia konsumenta. Ideą Revoluta jest przewalutowanie po aktualnym kursie. Aplikacja i karta zyskały dużą popularność od momentu uzyskania licencji na prowadzenie działalności bankowej na terenie UE. Między innymi dzięki temu pod koniec 2019 rok liczba użytkowników przekroczyła 7 milionów. W lutym 2020 firma stała się najcenniejszym startupem w dziedzinie technologii finansowej w Wielkiej Brytanii i wyceniano ją na 4,2 mld funtów brytyjskich.

Kontrola konta w Revolut

Jedną z głównych zalet tej aplikacji pod kątem bukmacherskim jest możliwość kontrolowania swoich wydatków. Tak jak wspominaliśmy wcześniej na koncie Revolut wszystkie wydatki są kategoryzowane. Zasilenie konta bukmacherskiego trafia do kategorii „Rozrywka” i dzięki temu masz pełną informację o tym ile przeznaczyłeś na grę w zakładach bukmacherskich online.

Co więcej ta opcja istotna również pod tym względem, że karty Revolut możesz zasilać kilka kont w legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Pamiętaj, że ustawienie limitu wydatków na rozrywkę pozwoli Ci zachować pełną kontrolę nad grą hazardową. Problem niekontrolowanej gry i związanego z nią uzależnienia od hazardu to jedno z poważniejszych wyzwań stojących przed branżą rozrywkową w Polsce. Ten kwestii nie wolno lekceważyć, a opcja kontrolowania wydatków w Revolut może uchronić Cię przed przykrymi konsekwencjami uzależnienia od zakładów wzajemnych. Pamiętaj o tym, że chęć odegrania się za przegrany zakład jest naturalnym odruchem i jeśli sami nie potrafimy nad nią zapanować to z pewnością korzystanie z  tego typu rozwiązań może być bardzo pomocne. 

Jak założyć konto w Revolut?

Jeśli już wiesz jak możesz wykorzystać Revolut w zakładach bukmacherskich to pora na instrukcje jak założyć konto w tym finTechu i jak otrzymać kartę Revolut, z której można zasilić konto w zakładach wzajemnych online. 

Aby założyć konto należy wejść na stronę główną Revoluta i następnie kliknąć w przycisk „pobierz aplikację” znajdujący się w prawym górnym rogu. Zostaniemy przeniesieni do strony, na której będziemy zmuszeni podać swój numer telefonu. Na podany numer zostanie wysłany link pozwalający na pobranie aplikacji. 

Rejestracja w Revolut – krok po kroku

W następny etapie – po zainstalowaniu aplikacji – po raz kolejny musimy podać numer telefonu. Wszystko po to, aby w kolejnym kroku podać kod autoryzacyjny składający się z 6 cyfr. Jednocześnie aplikacja prosi nas o podanie czterocyfrowego kodu PIN, którym będziemy logować się do systemu. 

Następnie przechodzimy do podania naszych danych osobowych. W związku z tym, że Revolut działa na podstawie licencji bankowej to dlatego musimy uzupełnić pola z imieniem, nazwiskiem oraz datą urodzenia. Do kolejnego etapu zakładania konta przejdziemy po kliknięciu przycisku „kontynuuj”, tam musimy podać swój dokładny adres zamieszkania (kraj, ulicę, numer domu, kod pocztowy, miejscowość oraz województwo. Następnie wystarczy jedynie zaakceptować podany wybór i podać adres e-mail. Revolut chce stale się rozwijać stąd również pytanie o to jaki jest powód, dla którego zdecydowałeś się założyć konto w Revolucie. 

W ostatnim etapie należy zasilić założone przez siebie konto kwotą w wysokości minimum 20 zł. Oczywiście środki te będą dostępne po założeniu konta i wciąż pozostają naszymi środkami, z których jako użytkownik w każdej chwili będziesz mógł skorzystać. Celem tego procesu jest jedynie potwierdzenie autentyczności danych i uruchomienie konta.

Pozostaje jeszcze przejście przez ostatnią część weryfikacji, czyli przesłania skanu lub zdjęcia pierwszej oraz drugiej strony dokumentu tożsamości. To również w pełni bezpieczny proces, który wymagany jest przez instytucje nadzorujące. Jego zadaniem jest przede wszystkim potwierdzenie, że konto należy do Ciebie i że ukończyłeś 18 lat. Należy to zrobić w ten sposób, ponieważ Revolut nie posiada placówek bankowych, więc Twoją tożsamość jest w stanie zweryfikować jedynie cyfrowo. Po pozytywnym przejściu weryfikacji możesz zamówić kartę płatniczą.

Revolut udostępnia dwie możliwości:

  • karta w formie fizycznej,
  • karta w formie wirtualnej.

Za pierwszą należy zapłacić 9,99 zł i przyjdzie do Ciebie pocztą tradycyjną  na podany przez Ciebie adres w ciągu 3 dni roboczych. Wirtualna karta jak sama nazwa wskazuje dostępna będzie w panelu aplikacji.

FAQ – Bukmacher z Revolut

💳 Czy z Revoluta można korzystać w zakładach bukmacherskich?

Na główne pytanie naszego artykułu musimy udzielić odpowiedzi i tak i nie. Do zasilenia konta bukmacherskie możemy używać karty Revolut, natomiast, aby wypłacić środki musimy podać numer swojego konta bankowego i w tej chwili nie ma możliwości podania numeru konta IBAN Revolut. Jak tylko pojawi się taka możliwość to opiszemy ją i poinformujemy na naszym portalu.

💳 Jakie są zalety Revoluta u bukmacherów ?

Przede wszystkim aplikacja Revolut pozwala Ci kontrolować swoje wydatki na grę. Z poziomu aplikacji możesz ustawić limity. Karta Revolut pozwala zasilić wiele kont bukmacherskich, więc będziesz mógł sprawdzić, ile pieniędzy w miesiącu przeznaczasz na zakłady i jeśli będzie to za duża kwota to możesz ustawić limity.

💳 Ile kosztuje karta Revolut?

Tradycyjna, fizyczna karta Revolut kosztuje 9,99 zł, a wirtualna jest bezpłatna. Obsługa karty i konto (subkonta) do niej są bezpłatne, jednak musimy się liczyć z limitami, powyżej których możemy zapłacić prowizję. Aktualny stan swoich limitów można sprawdzić w zakładce „Profil” w aplikacji mobilnej.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *