LV Bet zakłady bukmacherskie

lvbet zakłady bukmacherskie
20 zł freebet
+ 50 zł dla kibiców
+ 1500 zł za dwie wpłaty
kod: LVBONUS
Odbierz bonus

Mój epizod z LVBET rozpoczął się w przededniu gali Fame MMA, która znana jest z pojedynków celebrytów. Czasem jednak w walkach biorą udział zawodnicy zawodowi i ta informacja była dla mnie motorem by postawić zakład. Okazało się, że sponsorem głównym Fame MMA jest LVBET. Tylko u tego bukmachera mogę obstawić walki gwiazd popularnych w internecie, gdyż ma wyłączność do oferowania zakładów na to wydarzenie.

Stawka minimalna:1 zł
Bonus bez depozytu:20 zł
Kod promocji:LVBONUS
Bonus od wpłaty:1500 zł
Gra bez podatku:+15%

Pomimo, że Marcin Najman nie zawsze zajmuje pozycję faworyta, ale uważałem, że kondycja i doświadczenie daje mu wielką przewagę w starciu z imprezowym raperem Bonusem BGC. Po sprawdzeniu kursów (Najman 1.31 vs. BGC 3.05) pozostało mi tylko założyć konto w LV Bet, aby móc złożyć zakład. Chciałbym opisać krótko jakie problemy pojawiły podczas pierwszego kontaktu z bukmacherem oraz czy udało mi się odebrać darmowe środki i finalnie złożyć zakład.

lvbet zaklady bukmacherskie

Darmowy bonus w LV Bet

Czytając opinie na temat zakładów dotyczących walk celebrytów, na jednej ze stron natknąłem się na informację o bonusie powitalnym. Jedyne co musiałem zrobić to zarejestrować się przez wskazany link, dzięki któremu dostałem darmowe środki o wartości 20 zł oraz dodatkowy bonus przy dwóch pierwszych wpłatach kolejno 1000 zł przy pierwszej wpłacie oraz 500 zł do drugiej wpłaty.

LV BET
bonus bez depozytu
Freebet bez depozytu 20 zł + Bonus 50 zł dla kibiców + Bonus 1500 zł za dwie wpłaty
kod: LVBONUS
odbierz bonus
LV BET
bonus od depozytu
Bonus 1500 zł za dwie wpłaty + Bonus 50 zł dla kibiców + Freebet bez depozytu 20 zł
kod: LVBONUS
odbierz bonus

Jeśli wybrałaś/eś ofertę a strona bukmachera nie otworzyła się w nowej zakładce lub oknie, to możliwe, że używasz AdBlocka! Prosimy wyłącz go na chwilę, aby dodać stronę do wyjątków.

Rejestracja szybka, aktywacja konta mozolna

Proces rejestracji był krótki i składał się z 2 kroków, w których podałem:

  1. imię i nazwisko, PESEL
  2. e-mail, login, hasło, numer telefonu

Te dwa krótkie formularze zajęły mi mniej niż sugerowaną minutę. Mogłem już bez problemu zalogować się. Działała także możliwość wpłacenia środków. Przypomniałem sobie o darmowym bonusie bez depozytu na start, który powinien znaleźć się na moim koncie, jednak żadnych środków na saldzie nie było.

Czy trudno odebrać bonus bez depozytu?

Postanowiłem skontaktować się z chatem by zapytać o tzw. bonus bez depozytu, o którym dowiedziałem się na jednej ze stron z opiniami. Uzyskałem życzliwą odpowiedź, że w celu odebrania darmowych 20 zł należy:

  1. zweryfikować email
  2. dokończyć pełną rejestrację (weryfikacja dokumentów)
  3. zaznaczyć przy dołączaniu dokumentów “ chcę otrzymać bonus bez depozytu”

Całe szczęście dokumenty mogłem dołączyć bezpośrednio przez aplikację. Moim zdaniem aktywacja bonusu bez wpłaty mogłaby być dostępna bezpośrednio po szybkiej rejestracji, jak w przypadku bukmachera STS.

Do tej pory nie wiem czemu, ale weryfikacja moich dokumentów trwała dość długo (kilkanaście godzin). Może powodem było zbliżające się Fame MMA i wielu ludzi zechciało obstawić walki. Mam nadzieje, że nowy użytkownik (rejestrujący się poza czasem gali) nie czeka aż tak długo. Następnego dnia, czyli w dniu imprezy mogłem wreszcie obstawić moich faworytów wykorzystując darmowe środki. Pozostało mi się tylko zmierzyć z aplikacją.

Mój pierwszy zakład z LV Bet

Następnego dnia na moim koncie pojawił się darmowy bonus. Ku mojemu zdziwieniu nie było to 20 zł, a tylko 1 zł. Przed ponownym kontaktem z obsługą klienta postanowiłem doczytać warunki. 

W jednym z punktów regulaminu znalazłem informację, że gracz otrzymuje tzw. bonus z mnożnikiem, tzn. że na koncie pojawia się 1 złotówka, za którą mogę obstawić, a jak kupon będzie trafiony to moja wygrana zostanie  pomnożona 20 razy. Uznałem, że wychodzi na to samo, czy postawię 1 zł i pomnożę wygraną x20 czy postawię 20 zł, obym tylko wygrał. Doczytałem także, że bonus można wykorzystać na kupon z kursem min. 2.50, na którym znajdą się co najmniej 3 pozycje, a każda z nich będzie miała kurs minimalny 1,25. 

Moja pierwsza wygrana

Po obstawieniu wygranej Najmana (kurs 1.31) pozostało mi wybrać jeszcze 2 typy, aby wykorzystanie bonusu bez depozytu było możliwe. Nie znałem pozostałych zawodników, a więc skupiłem się by kurs nie był za wysoki, ale kwalifikował się do warunków bonusu. Do tego kuponu dołożyłem wygraną Kruszwila (1.54) oraz M. Malczyńskiego (1.38), co dało mi łączny kurs 2.78, a więc wszystkie warunki zgodnie z regulaminem bonusu zostały spełnione. W dniu kolejnym, po walkach, okazało się, że mój kupon wytypowałem prawidłowo. Był to powód do radości, zwłaszcza, że nie włożyłem w te zakłady ani złotówki.

Problem z wypłatą wygranej z bonusu

Na moim koncie bonusowym pojawiło się 48,93 zł. Przy kursie 2,78 i stawce 20 zł spodziewałem się kwoty powyżej 50 zł, ale w rezultacie okazało się że środków jest mniej gdyż 12% od postawionej stawki pochłania podatek. Gdy spróbowałem wypłacić moją wygraną, na saldzie depozytowym było okrągłe 0 złotych i znów wróciłem do warunków bonusu. Przeczytałem, że otrzymany bonus należy obrócić 2 krotnie z kursem minimalnym 2.0. Jeśli chcę wypłacić moją wygraną powinienem postawić 40 zł na kupon z min. 3 typami, a przynajmniej 1 z nich musi być tzw. 3 drogowy (1×2). Naszedł mnie wniosek, że należy czytać dokładnie warunki każdej promocji.

Czy warunki bonusów są zawsze takie same?

Korzystając z okazji, zwróciłem uwagę na regulamin bonusu, który otrzymuje się podczas wpłaty. Okazało się, że warunki wypłaty takiego bonusu są zupełnie inne niż darmowego bonusu. By wypłacić bonus od pierwszego depozytu do 1000 zł trzeba obrócić jego wartością nie 2 a aż 4 razy z kursem 2.0, a bonus do 500 zł z drugiego depozytu wymaga 3 krotnego obrotu.

Pierwsze kroki w aplikacji mobilnej LV Bet

lvbet aplikacja mobilna

Po otrzymaniu środków bonusowych zakładkę z zakładami Fame MMA znalazłem bez problemu. Pokazały mi się wszystkie możliwe zakłady. Po kliknięciu moich typów zauważyłem, że w dolnym menu pojawiła się cyfra 3 przy podświetlonym na żółto napisie kupon. Po wejściu w kupon pojawiła się lista moich zakładów, możliwość wykorzystania bonusu oraz duży przycisk “postaw zakład”.
Nie spodziewałem się tak przejrzystej, szybko reagującej aplikacji. Cały proces od wyboru typów po utworzenie kuponu zajął mi mniej niż minutę.

Co można jeszcze obstawiać w aplikacji LVBET?

Spacerując po menu natknąłem się na zakładkę pod tytułem sporty wirtualne. Zakłady te dostępne są przez cały czas, a mecze odbywają się średnio co 3 min. Pozytywnie zaskoczyły mnie 2 elementy. Pierwszy z nich to realne nazwy drużyn takich jak Liverpool, Barcelona czy Manchester. Drugim pozytywem, który zauważyłem, jest dość duży wybór zakładów typu podwójna szansa, mój ulubiony czyli połowa/koniec.

Klikając w aplikacji zauważyłem także bogatą ofertę na esporty. Wiele zakładów na takie gry jak CS:GO, LOL czy DOTA2 także dostępne do obstawiania na żywo.

Moja refleksje po doświadczeniu z LV Bet

Na każdym kroku spotykało mnie pozytywne zaskoczenie. Oprócz dość długiej weryfikacji dokumentów przez LVBet śmiało mogę określić tego bukmachera jako błyskawicznego. Wszelkie działania, które dokonywałem za pośrednictwem aplikacji trwały mniej niż minutę. Mam przede wszystkim na myśli założenie konta, odebranie bonusu, a przede wszystkim znalezienie i postawienie zakładu. Pomimo, że darmowy zakład, który otrzymałem od bukmachera Fortuna miał lepsze warunki obrotu (1x) to obrót 2x w przypadku LV Bet jest realny i dość łatwy do spełnienia. Wielką przyjemność daje korzystanie z aplikacji LVBET. Śmiało mogę stwierdzić że jest to  jedna z najlepiej stworzonych pod użytkownika aplikacji z jakich korzystałem.

FAQ – co warto zapamiętać o LV Bet?

Czy aplikacja LVBET działa na wszystkich urządzeniach?

Aplikacja działa zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Czy używać kodu promocji przy odbieraniu bonusu powitalnego?

Przy użyciu kodu promocji LV Bet otrzymałem zarówno bonus bez depozytu, jak i premię od wpłaty.

Dlaczego FAME MMA mogę obstawiać tylko w LV Bet?

Bukmacher LV Bet jest głównym sponsorem gali i ma wyłączność na prowadzenie zakładów na to wydarzenie.

Czy LVBET oferuje cashout?

Aby na kuponie była dostępna opcja cash-out minimum jeden zakład powinien być oznaczony symbolem o tej nazwie.