LVBET zakłady bukmacherskie

lvbet zakłady bukmacherskie
20 zł freebet
+ 50 zł dla kibiców
+ 3000 zł za dwie wpłaty
+ 333 zł zakład bez ryzyka

Tego bukmachera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ większość użytkowników ma już wyrobioną opinię o LVBET. Działające od 2016 roku na polskim rynku LVBET zakłady bukmacherskie dały się poznać jako zaangażowany w piłkę nożną podmiot i jeden z kandydatów do walki o trzecie miejsce pod względem udziałów na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Wiele jeszcze przez LV Bet do zrobienia i między innymi w tym celu stworzyliśmy recenzje strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Pozwoli nam to wskazać mocne i słabe strony tego bukmachera, a przede wszystkim postaramy się odpowiedzieć na pytanie czy warto obstawiać zakłady na LV Bet a jeśli tak to jakie.

Nasz test obejmował wszystkie najważniejsze elementy, w tym ofertę zakładów, ofertę kursową, akcje promocyjne, a także obszar innowacji. Nie zapomnieliśmy o metodach płatności oraz o obsłudze klienta. Na koniec odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane przez Was pytania.

LVBET – legalne zakłady bukmacherskie

Spółka została założona już 15 grudnia 2014 roku, a licencje na oferowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet uzyskała 13 maja 2016 roku. Pomimo tego, że serwis działał został uruchomiony już w połowie 2016 roku to jednak tak naprawdę za początek prawdziwej działalności bukmachera można uznać rok 2017. Wówczas wyeliminowano błędy pojawiające się na stronie, zaczęto oferować bonusy startowe i mocno zaangażował się w umowy sponsorskie i akcje marketingowe pozwalające zwiększyć świadomość istnienia marki. Udziały w spółce rozdzielone są pomiędzy czterech wspólników, a podmiotem dominującym jest Cymes Developement, która w KRS podaje, że zajmuje się obsługą rynku nieruchomości.

Zgodnie z przepisami Ustawy o grach hazardowych, LVBET zakłady bukmacherskie są wpisane na listę legalnych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych, oferowanych przez Internet. Licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.9.2016.EQK uzyskały 13 maja 2016 roku.

Oferta zakładów bukmacherskich w LV BET

lvbet zaklady bukmacherskie

LV Bet od początku działalności słynął z szerokiej oferty. Pewnie niektórzy jeszcze pamiętają, że w pierwszych tygodniach funkcjonowania niektóre wydarzenia były opisane po angielsku, co może świadczyć o tym, że dostępne rynki zdarzeń były tak rozbudowane, że nie udało się wszystkiego przetłumaczyć. Dziś na szczęście wszystko działa już normalnie, z związku z czym dokładnie prześledzimy ofertę tech zakładów bukmacherskich na polski rynek. Zaczniemy od strony głównej, a następnie będziemy przechodzić do poszczególnych działów.

Strona główna

Z pewnością bukmacher wyróżnia się tym, że postawił na ciemną szatę graficzną z żółtymi akcentami. Trzeba jednak przyznać, że taki kontrast sprawia ogólnie pozytywne wrażenie. Od momentu debiutu strona główna przeszła wiele zmian, a najważniejszą z nich jest dostosowanie rozmieszczenia najważniejszych elementów do tego co możemy spotkać na stronach światowych marek. Dlatego w centralnej części umieszczono slider z informacjami o promocjach, następnie pod nim w formie trzech kafli z grafikami znajdują się najważniejsze wydarzenia sportowe dnia z kursami trzydrogowymi, zaraz pod tym umieszczono aktualnie trwające mecze wraz z wynikiem i aktualnymi kursami. W trakcie naszych testów w lewej części ekranu odbywała się transmisja streamingwa z pojedynku w DOTA2.

Zaczęliśmy od opisy zawartości strony głównej pomijając kategorię, ale zrobiliśmy to celowo, ponieważ chwilę chcemy się tu zatrzymać. Pasek menu głównego, który został zlokalizowany w górnej części ekranu składa się z czterech głównych kategorii:

 • zakłady bukmacherskie,
 • zakłady na żywo,
 • sporty wirtualne,
 • esport.

Chcemy za to pochwalić bukmachera, ponieważ taki podział jest jasny i w LV Bet nie było pokusy, żeby umieszczać w menu głównym innych niepotrzebnych rzeczy, a tak dzieje się na stronach konkurencji. Jedynie może zastanowilibyśmy się nad dorzuceniem działu promocje. 

Całościowa oferta LVBET

LV Bet na początku stosował tzw. kafle, z których użytkownik mógł przejść do konkretnej dyscypliny. Być może to rozwiązania na stronie głównej by się nie sprawdziło, ale przechodząc do kategorii możemy wybrać właśnie taki układ. Wystarczy kliknąć w „zakłady bukmacherskie” i ujrzymy całą ofertę LV Bet. W czasie naszych testów dostępnych było blisko 40 dyscyplin w systemach przedmeczowych.

LV Bet jest jedynym bukmacherem, u którego mogliśmy obstawić wrestling w federacji WWE, futbol gaelicki, czy też sumo. Nie było to dla nas większym zaskoczeniem, ponieważ tak jak mówiliśmy wcześniej bukmacher od początku udostępniły szeroką ofertę zakładów. Oczywiście znaleźliśmy też najważniejszą kategorię zakładów czyli piłkę nożną. Jeśli już jesteśmy przy niestandardowych zakładach to w LV Bet można obstawić mecze ligi laotańskiej. Co więcej na spotkanie w ramach tych rozgrywek bukmacher udostępnił aż 14 rynków zakładów w tym handicapy i sumę bramek parzysta/nieparzysta.

Wiemy jednak, że mimo wszystko nie tego szukają gracze, więc przejdziemy do najważniejszych kategorii piłkarskich, a one są oczywiście dostępne. Nam układ kafelek przypada do gustu tym bardziej, że zakłady bukmacherskie LVBET stosują w tym przypadku jasny podział. Klikając na flagę angielska przejdziemy do wszystkich zakładów związanych z piłką nożną w Wielkiej Brytanii. Od zmagań ligowych, przez pucharowe, po zakłady specjalne na np. zwycięzcę klasyfikacji końcowej. Nie we wszystkich legalnych stronach bukmacherskich w Polsce jest to tak jasne. Czasami rozgrywki pucharowe umieszczane są w osobnych kategoriach, a zakłady długoterminowe znaleźć można w niezwiązanej z piłką kategorii „zakłady specjalne”.

Jeśli nie chcemy wybierać wydarzeń we wspomnianym przez nas układzie to zawsze możemy dokonać selekcji poruszając się po pasku bocznym umieszczonym w lewej części ekranu. Główna różnica polega między innymi na tym, że LVBET zakłady bukmacherskie zaprojektowały go w ten sposób, że zaczyna się od kategorii polecane, w której umieszczono najważniejsze wydarzenia danego dnia oraz propozycję z promocji „gruby kupon”.

Przejdziemy teraz do największego atutu LV Bet, a więc do rynków zakładów na wybrane mecze, bo to wygląda naprawdę imponująco. U tego bukmachera masz możliwość obstawienia nawet aż 460 różnych zakładów związanych z jednym spotkaniem. Dla porównania możemy napisać, że jeśli na stronach konkurencji w Polsce znajdziemy do 200 rynków zakładów to uznajemy, że to bardzo dobry wynik. LV BET pod tym względem zdecydowanie się wyróżnia i zapewne zdajecie siebie sprawę, że przy tylu opcjach można obstawić praktycznie wszystko. Od strzelców bramki, w których uwzględnieni są wszyscy zawodnicy z kadry meczowej, przez liczbę żółtych i czerwonych kartek, po dokładne wyniki pierwszej i drugiej połowy. Dlatego jeśli chcesz postawić niestandardowy zakład lub po prostu wybrać coś spoza zakładów trójdrogowych to LV Bet powinien być dobrym rozwiązaniem.

Oczywiście tak szerokie rynki zakładów dotyczą przede wszystkim najbardziej popularnych meczów, czyli: Premier League, Bundesligi, Serie A, La Ligi, Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy też spotkań reprezentacyjnych. Mniej popularne mecze będą miały odpowiednio mniej opcji, ale w przypadku tego bukmachera odpowiednio mniej to jest np. 200, więc i tak pod tym względem biją na głowę konkurencję.

Co najlepiej obstawiać na LV BET ?

Właściwie napisaliśmy o tym w poprzednim akapicie, bo rynki zakładów są najmocniejszą stroną oferty LV BET. Nie oznacza to, że na tym powinniśmy się zatrzymać. Tym bardziej, że te legalne zakłady wzajemne online dość dobrze wiedzą o co chodzi w sztuce bukmacherskiej i oferta LV Bet jest rozbudowana. 

Zakłady na żywo

Drugiej, najważniejszej po zakładach przedmeczowych kategorii, nie mogło zabraknąć również na tej stronie. Po wejściu do zakładki z live bettingiem otrzymamy najważniejsze spotkania rozgrywane w tej chwili w podziale na wybrane dyscypliny sportowe. Użytkownicy mogą korzystać z opcji live match trackera, który prezentuje wszystkie najważniejsze wydarzenia gry w formie graficznej. W live bettingu udostępniona jest opcja śledzenia trzech wydarzeń jednocześnie po tym jak wybierzesz pokój „multi”.

Oczywiście w przypadku live bettingu mamy możliwość obstawiania mniejszej liczby dyscyplin niż w przypadku zakładów przedmeczowych, ale na stronie LV BET nie wygląda to aż tak źle, ponieważ w trakcie naszych testów dostępne były wydarzenia z 10 sportów. Do tego gracze mogli śledzić na żywo i obstawiać sporty elektroniczne.

Zakłady na esport

Przechodzimy do kolejnego elementu, który pokazuje, że władze LV BET wiedzą jaki kierunek należy obrać, aby utrzymać się w czołówce polskich bukmacherów. Już sam fakt, że esport został umieszczony w pasku menu głównego świadczy o tym, że ta marka podchodzi do tego obszaru z należytym zainteresowaniem.

Cała podstrona związana z esportem wyróżniona jest kolorem zielonym. Jej strona startowa rozplanowana jest podobnie to tego co można zobaczyć na stronie głównej całego serwisu. Wyróżniono najbardziej istotne wydarzenia danego dnia z kursami moneyline, a także spotkania rozgrywane na żywo. Duży plus za transmisje ze spotkań, które udostępniane są już po wejściu na stronę bez konieczności uiszczania żadnej opłaty, a nawet logowania się na swoje konto. Z dostępnych sportów znajdziemy:

 • Counter Strike,
 • League of Legands,
 • DOTA 2,
 • Starcraft,
 • King of glory,
 • Valorant.

W trakcie naszych testów udostępnionych było blisko 140 rynków wydarzeń na LoLa. 

Dodatkowe opcje zakładów w LV BET

Sprawdzamy z jakich opcji mogą wybierać użytkownicy u tego bukmachera. Wypunktowaliśmy i opisaliśmy wszystko, co sprawia, że stawianie zakładów w tym serwisie opłaca się lub jest po prostu wygodne z punktu widzenia użytkownika. Plus sprawdziliśmy narzędzia, które powodują, że oferta LV Bet wyróżnia się na tle konkurencji. 

Gra bez podatku – 14% ekstra dla nowych graczy

Większość graczy w Polsce narzeka na to, że u legalnych bukmacherów w Polsce wygrane są niższe niż ma to miejsce w zagranicznych serwisach. W Polsce ustawodawca przyjął niezbyt korzystne rozwiązanie opodatkowania zakładów bukmacherskich i trzeba jasno powiedzieć, że narzekają na nie nie tylko użytkownicy, ale i same spółki hazardowe.

Przedsiębiorstwa branżowe muszą rozliczać z państwem każdy postawiony zakład, a dokładnie muszą oddawać państwu 12 procent z sumy stawki. Dlatego jak obstawiasz 10 zł to na kuponie możesz zobaczyć, że jest ono mnożone przez współczynnik 0,88, który od razu przelicza podatek. Zdając sobie sprawę, że jest to niekomfortowa sytuacja, bukmacherzy stosują promocje, które powiększają niektóre wygrane do tego stopnia, że rekompensują one stratę spowodowaną tą daniną.

Zakłady bukmacherskie LV BET oferują grę bez podatku w ramach pakietu powitalnego. Od momentu rejestracji gracz nie płaci podatku od stawki przez kolejne 14 dni.

Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych live postawionych za pomocą strony lvbet.pl, wersji mobilnej strony i aplikacji mobilnej LV BET.

Jakie są warunki gry bez podatku? W promocji biorą udział zakłady kombinacyjne postawione z konta depozytowego i zbudowane z m.in. 3 selekcji z kursem łącznym 2.40 lub wyższym.

W promocji nie biorą udziału:

 • zakłady postawione za środki bonusowe,
 • zakłady pojedyncze,
 • zakłady rozliczone przez opcję cashout,
 • zakłady zawarte na platformie Sportów Wirtualnych,
 • zakłady typu “multisingiel”.

Cashout

Gra bez podatku i cashout to jedne z pierwszych opcji, które staramy się sprawdzić na stronach bukmacherskich. Szczególnie ten drugi produkt świadczy o jakości wybranych zakładów. W LV Bet z opcji wcześniejszej wypłaty można skorzystać na kuponach zawierających zdarzenia przedmeczowe oraz zakłady na żywo. Jak podaje sam bukmacher dzięki temu masz większą kontrolę nad swoimi zakładami i rzeczywiście jest w tym dużo prawdy. Tym, którzy nie wiedzą to musimy wyjaśnić, że wcześniejsza wypłata to produkt, który pozwala Ci rozstrzygnąć kupon jeszcze przez zakończeniem wydarzenia, które zdecydowałeś się obstawić. Rozwiązanie to zyskało dużą popularność głównie dzięki temu, że korzystają z niego zarówno użytkownicy jak i bukmacher.

Cash-out najczęściej wykorzystuje się w sytuacji, w której:

 1. duża część Twojego kuponu wielozdarzeniowego jest trafiona, ale pozostaje jeszcze kilka lub jeden zakład do rozstrzygnięcia,
 2. w przypadku kuponu pojedynczego do wybranej minuty utrzymuje się korzystny dla Ciebie wynik, ale sytuacja boiskowa jest na tyle dynamiczna, że nie jesteś pewny, że „dowieziesz” sumę na kuponie.

W ramach cash-out możesz zlecić wypłatę wygranej, ale trzeba zaznaczyć, że będzie ona niższa niż pierwotna i zostanie ona zaproponowana przez bukmachera. Jest to koszt alternatywny korzystania z cashout. Z drugiej strony zawsze może być taka sytuacja, że sytuacja po zleceniu wcześniejszej wypłaty ułoży się nie tak jak typowałeś na kuponie i wówczas to Ty jesteś wygranym całej sytuacji. Główną zaletą cashoutu LV Bet jest to, że zaproponowania wypłata czasami może być niższa niż stawka zakładu. Wiem, że może Cię zdziwić to co napisaliśmy, ale w sytuacji, w której jesteś prawie pewny przegranej to wówczas wypłata niższa niż stawka może się naprawdę przydać. 

LVBET – rejestracja

LV Bet jest jednym z tych bukmacherów, którzy przygotowali opcję szybkiej rejestracji tzw. Bez konieczności wypełniania pól, które zazwyczaj zajmują więcej czasu. Szybkie założenie nowego konta pozwala Ci w pełni korzystać z serwisu LV Bet oprócz realizacji wypłaty.

Oczywiście już po dołączeniu do społeczności bukmachera będziesz mógł dokończyć rejestrację w wybranej przez siebie chwili i większości przypadków właśnie w momencie realizacji wypłaty użytkownicy dopełniają formalności wymaganych przez ministerstwo finansów. Dlatego przeprowadzimy Cię przez proces zakładania nowego konta tak, aby wszystko było jasne. Zacznijmy od tego, że wchodząc na stronę główną należy kliknąć w żółty napis rejestracja znajdujący się w prawym górnym rogu serwisu. 

Krok pierwszy

Na pierwszej karcie proszony jesteś o wypełnienie jedynie czterech pól związanych z podstawowymi danymi osobowymi, czyli musisz podać swoje imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. W tym miejscu dla osób, które maja obawy przed podaniem PESELu, wyjaśniamy, że bukmacher aby uzyskać licencję musi spełnić określone wymagania dotyczące bezpieczeństwa gromadzonych przez siebie danych. W związku z czym numer podanie numeru PESEL jest całkowicie bezpieczne. Jeśli wypełnisz wszystkie pola kliknij czarny przycisk „następny”. 

Krok drugi

Teraz powinieneś znajdować się na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. Musisz podać w nim adres e-mail, login jakim chcesz posługiwać się w serwisie, hasło składające się z minimum 8 znaków i zawierające przynajmniej jedną cyfrę oraz numer telefonu. Poza tym powinieneś potwierdzić, że masz ukończone 18 lat i że zapoznałeś się z regulaminem oraz polityką prywatności, wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z realizacją usług, a na samym końcu potwierdzić, że podane przez Ciebie dane są prawdziwe. Jeśli  wszystko wypełniłeś poprawnie to powinien pokazać Ci się zielony przycisk „zakończenie rejestracji”. 

Krok trzeci

Trzecia karta to pełna rejestracja. Możesz ją dokończyć logując się na swoje konto. Żeby to zrobić powinieneś otworzyć swoja skrzynkę e-mial i sprawdzić maila od LV Bet. Następnie kliknąć w link aktywacyjny, zalogować się na konto i dokończyć rejestrację podając między innymi: numer rachunku bankowego, numer dowodu tożsamości oraz jego skan lub zdjęcie

LVBET kod promocyjny 2021

To jedne z nielicznych zakładów, które nie zdecydowały się umieścić pola z kodem promocyjnym w formularzu rejestracyjnym. Jednak nie oznacza to, że takiego pola nie ma. Jest wręcz przeciwnie, jest i dzięki niemu uzyskasz wyższe od standardowych bonusów. W związku z tym, że nie jest one dostępne przy zakładaniu nowego konta to procedura ta jest bardziej skomplikowana dla gracza. Jednak jesteśmy też od tego, żeby kompleksowo opisać bukmachera, więc już odpowiadamy gdzie kod promocyjny LV Bet się znajduje i jaka jest jego nazwa.

Stawka minimalna:1 zł
Bonus bez depozytu:20 zł
Zakład bez ryzyka:333 zł
Kod promocji:LVBONUS
Bonusy od wpłaty:3000 zł
Gra bez podatku:+14% przez 14 dni
od rejestracji

Bonusy bukmacherskie

Za zarejestrowanie się na stronie bukmachera otrzymasz pakiet korzyści, który składa się z kilku bonusów. Poniżej opisujemy wszystkie z nich wraz z podstawowymi informacjami o wymogach.

Bonusy od depozytu

Mistrzowski pakiet powitalny dotyczy dwóch pierwszych depozytów jakich dokonasz na koncie bukmacherskim LVBET.

LVBET
Bonus 3000 zł za dwie wpłaty + Bonus 50 zł dla kibiców + Freebet bez depozytu 20 zł + Zakład bez ryzyka 333 zł

Bonus od pierwszego depozytu

Zakłady bukmacherskie LVBET stosują mnożniki kursów, co oznacza, że wpłacając od 50 do 2000 zł otrzymasz bonus w wysokości 0,5 zł lub 20 złotych. W momencie, w którym postawisz kupon ze środków bonusowych kurs kurs zdarzenia zostanie przemnożony x100, co tak de facto powoduje, że będziesz obstawiał za równowartość wpłaconej kwoty. Jednak wspomniane środki możesz postawić jedynie na kupony kombi spadające się z minimum 3 zdarzeń, których kurs na pojedyncze wydarzenie nie może być niższy niż 1,25, a kurs łączny nie może być niższy niż 2,50.

Bonus od drugiego depozytu

Podobne zasady występują w przypadku drugiego zasilenia konta, ale w tym przypadku maksymalnie można uzyskać kwotę 1000 zł. Ponownie otrzymasz 1 proc. Wartości swojej wpłaty, która następnie będzie przemnożona przez x50, w związku z czym przy wpłacie 2000 zł otrzymasz 20 zł bonusu x50 = 1000 zł środków od bukmachera. Minimalna kwota pierwszej wpłaty również w tym przypadku została ustalona na 50 zł. A zasady dotyczące kuponów są identyczne z pierwszym bonusem od depozytu.

Jeśli Twój depozyt wyniesie między 10 zł, a 50 zł to nie zostaniesz zakwalifikowany do promocji bonus od depozytu, ale nie tracisz szansy na dodatkowe środki na start. W przypadku wspomnianej niższej wpłaty musisz napisać e-maila na adres: promocje@lvbet.pl. To sprawi, że Twoje konto zostanie zasilone o mnożnik x10. Zasady dotyczące konstrukcji kuponu pozostają identyczne.

Zakład bez ryzyka do 333 zł

Po wpłaceniu trzeciego depozytu gracz otrzymuje zakład bez ryzyka na kwotę maksymalną do 333 zł. Maksymalna kwota jaka może znaleźć się na koncie bonusowym to 333,3 zł. Kwotę tę można wykorzystać na zakład bez ryzyka. Do samego wzięcia udziału w promocji wystarczy kwota 25 zł, a kurs zakładu musi wynosić co najmniej 1,75. Obrót bonusem to 1x o minimalnym kursie 1,75. Do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe ani wirtuale.

Bonus bez depozytu

Za założenie konta otrzymasz również bonus bez depozytu. Pamiętaj jednak, żeby przy procesie rejestracji zaznaczyć opcję, że chcesz otrzymać taki rodzaj promocji. Pieniądze w wysokości 20 złotych pojawią się na Twoim koncie automatycznie po pozytywnej weryfikacji przelanych skanów dokumentów tożsamości, które potwierdzą, że konto należy do Ciebie. Zasady obrotu są identyczne jak w pozostałych promocjach. Obowiązuje na na kupony w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25

LVBET
Freebet bez depozytu 20 zł + Bonus 50 zł dla kibiców + Bonus 3000 zł za dwie wpłaty + Zakład bez ryzyka 333 zł
TYLKO U NAS

Program lojalnościowy

Jeśli chodzi o program lojalnościowy to zakłady bukmacherskie LV BET nie posiadają takiego, jak np. bukmacher Fortuna. Gracz nie może zbierać punktów i wykorzystać ich np. na darmowe zakłady. Dla stałych użytkowników są za to dwie promocje.

Strefa VIP

Cześć klientów może liczyć na specjalne traktowanie. Dotyczy to osób, które otrzymają indywidualne zaproszenie od bukmachera. Przyznawane jest ono za regularną grę i na podstawie aktywności na stronie. Dzięki temu można uzyskać dostęp do pakietu korzyści, w tym indywidualną obsługę zapewnioną przez opiekuna, darmowe bilety na wydarzenia sportowe, specjalne indywidualne promocji, ekspresowe wypłaty, zaproszenia na specjalne eventy organizowane najczęściej przy okazji większych meczów piłkarskich lub innych zawodów. 

LV Typer

To stosunkowo nowe rozwiązanie jest przy okazji forma zabawy / konkursu, w którym użytkownicy zdobywają punkty, a najlepsi nagradzani są gotówką. A jest ona pokaźna, ponieważ w puli nagród jest 250 000 zł. Co ciekawe typer jest serwisem w pewnym sensie niezależnym i musisz zarejestrować w nim osobne konto. Cała procedura rejestracji jest niezwykle prosta i zajmuje góra dwie minuty. Następnie w głównym panelu możesz wybrać dostępne mecze i typować poszczególne zdarzenia meczowe. Za wybór zdarzeń odpowiedzialne są zakłady bukmacherskie LVBET. Zazwyczaj bukmacher udostępnia trzy możliwe rozwiązania, do których dopisana jest odpowiednia punktacja.

Ważną informację jest to, że jest to całkowicie bezpłatne rozwiązanie, więc nie stawiasz pieniędzy. Każdy jednorazowy typ, który osiągnie określoną liczbę punktów jest premiowany nagrodą w wysokości od 10 zł  do 10 000 zł. Do tego przy okazji powstaje ranking, w którym również rozdawane są nagrody pieniężne. W czym jest więc haczyk skoro nie typuje się na prawdziwe pieniądze. Nagrody przyznawane są w postaci kodów promocyjnych, które musisz wpisać w swoim panelu klienta na stronie LV Bet, następnie wygrane przez Ciebie pieniądze lądują na koncie bonusowym z określonymi wymogami obrotowymi. Mimo to LV Typer to świetna zabawa i bardzo ciekawe rozwiązanie i za to brawa dla bukmachera. 

Pozostałe promocje bukmachera LV Bet

Zakładka w promocjami aż roi się od dostępnych opcji, które premiując wykonywanie konkretnych ruchów na stronie. Poniżej najważniejsze z nich:

300 PLN na sporty wirtualne

Pieniądze na sporty wirtualne trzymasz za dokonanie depozytu na swoje konto. LV BET przyznaje 50 proc. wpłaconych środków i promocja ograniczona jest do 300 zł, więc w sytuacji, w której wpłacisz 600 zł otrzymasz 300 zł od bukmachera.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Za postawione zakłady na sporty wirtualne za 100 PLN w danym tygodniu otrzymasz dodatkowo bonus w wysokości 20 PLN do wyszkosyania w następnym tygodniu!. Promocja startuje w każe poniedziałek, więc stawiając kuponu od poniedziałku do niedzieli za łącznie minimum 100 zł, na twoim koncie w poniedziałek do godziny 17:00 pojawi się 20 złotych.

Gruby kupon

To akcja, która znajduje się z zakładce z polecanymi zakładami. Codziennie bukmacher przygotowuje zakład z podwyższonym kursem całkowitym. W ten sposób wygrane są nawet o 20 procent wyższe niż u konkurencji.

Bezpieczny kupon 5+

Za umieszczenie na swoim kuponie przynajmniej pięciu zdarzeń, z których jedno okaże się nietrafione otrzymasz zwrot postawionej stawki do wysokości 50 złotych. Bonus jest wypłacany co poniedziałek na konto gracza. Tylko jeden kupon w tygodniu kwalifikuje się do zasad promocji.

Multikozak

Wspominaliśmy już o tym przy okazji gry bez podatku. Jednak tutaj nieco poszerzymy Twoją wiedzę na temat promocji. W multikozaku otrzymasz powiększenie wygranej za kupon kombi z przynajmniej 4 selekcjami. Tym samym Twoja wygrana będzie wyższa o 7,5 proc, w przypadku umieszczenia 5 zakładów LV Bet dodaje do wygranych 10 proc., za sześć trafionych wydarzeń wygrana wyższa jest o 15 proc., siedem wydarzeń to wygrana wyższa o 20 proc., a najwięcej możesz ugrać umieszczając minumum 8 selekcji lub więcej, ponieważ premiowane jest to wygraną wyższą aż o 25 proc.

Stawka minimalna to 10 PLN, kurs minimalny kuponu 3.00, zakłady z jednego tygodnia (od poniedziałku 00:01 do niedzieli 23:59). Maksymalna wartość bonusu to 1 000 zł, i aby jeśli Twój kupon spełniał wymagania to nie jest on brany pod uwagę automatycznie tylko musisz wysłać e-maila na adres promocje@lvbet.pl

LV BET – aplikacja mobilna

lvbet aplikacja mobilna

Mimo, że LV Bet posiada aplikację mobilną zarówno na urządzenia posiadające system iOS, jak i Android, to niestety z przykrością musimy stwierdzić, że nie rekomendujemy stawiania zakładów z poziomu aplikacji. Co prawda w pierwszej chwili wydaje się być ona bardzo przyjazna użytkownikowi, ale w trakcie testowania napotkaliby wiele błędów. Nie mogliśmy wejść w rynki zakładów, przy zasileniu konta byliśmy przenoszeni na mobilną wersję strony. To wszystko spowodowało, że preferujemy korzystanie z wersji desktopowej serwisu LV Bet. O tym, że nie tylko my mamy takie wrażenia najlepiej świadczy fakt, że średnia ocena aplikacji w AppStore to 2,3 przy 80 oddanych głosach.

Kursy bukmacherskie LV Bet

LV Bet nigdy nie należał do bukmacherów, którzy walczą o klienta wysokością kursów bukmacherskich. Raczej kadra tych zakładów wzajemnych starała się przyciągnąć nowych graczy ofertą zakładów lub głośnymi akcjami marketingowymi. Kursy na LV Bet w odniesieniu do tego co możemy uzyskać na stronach konkurencji klasyfikują LV Bet gdzieś pośrodku stawki. Nie jest to najgorszy wynik, ale z pewnością bukmacher LV Bet nie jest naszym pierwszym wyborem jeśli chcemy wyciągnąć jak najwyższą wygraną. Piłka nożna średnio obarczona jest marżą 5 proc., mecze NBA wiążą się z ok, 4,5 proc. prowizją, tenis w zależności od rozgrywek to średnio 8 proc. marża, a esport ok. 5 proc. Tak jak mówimy jest to mniej więcej połowa stawki wśród podmioty zakładów wzajemnych. Najkorzystniejsze kursy na rynku znajdziemy z marżą wynoszącą ok 2-3 proc., natomiast spółki stosujące politykę niskich kursów nakładają marżę 8 proc. na swoje najbardziej popularne zakłady.

Metody płatności

Analizując metody płatności zwracamy uwagę głównie na to jak można wypłacić środki. Tutaj rzeczywiście jest za co pochwalić LV Bet, ponieważ dostępna jest opcja Rapid Pay, a więc zlecenia wypłaty, po którym pieniądze znajdują się maksymalnie do 10 minut na koncie gracza. W tej chwili usługa ta dostępna jest 17 godzin na dobę (w godzinach 8:00 – 1:00), 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Niestety dotyczy wybranych banków, a są nimi: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole, Getin Bank.

Oprócz szybkich płatności musimy wspomnieć o pozostałych opcjach. LV Bet obsługiwany jest przez najbardziej popularne platformy płatnicze, więc znajdziemy tu:

 • Paymenticon,
 • Dotpay,
 • Przelewy24, Tpay,
 • Paysafecard,
 • obsługę kart płatniczych
 • BLIK,
 • e-wallet Skrill.

W większości przypadków minimalna kwotą wpłaty jest 10 złotych, natomiast dokonując depozytu z konta skrill musimy wpłacić minimum 50 zł, a z paysafecard 20 zł.

Transmisje na żywo

LV Bet na ten moment oferuje streaming online z rozgrywek esportowych. Dostępne są one w zakładce związanej ze sportami elektronicznymi. Poza tym gracze mogą obejrzeć mecze w zmagania na konsoli w FIFĘ czy też NBA2K. Zdecydowanie brakuje sportów wydaniu tradycyjnym.

Obsługa klienta

LV Bet zapewnia udostępnia rozbudowany formularz FAQ podzielony na osiem głównych kategorii:

 • rejestracja,
 • moje konto,
 • płatności,
 • wpłata,
 • wypłata,
 • bezpieczeństwo,
 • sport,
 • informacje techniczne.

Poza tym istnieje możliwość rozmowy z konsultantem za pośrednictwem czatu online, który musimy przyznać działa stosunkowo sprawnie i osoby mające udzielić nam pomocy są kompetentne oraz odpisują stosunkowo szybko. Poza tym dostępny jest jeszcze formularz kontaktowy, w którym możemy zwrócić się ze sprawą wymagająca poświęcenia większej uwagi.

Sponsoring

LV Bet jest bardzo zaangażowanym bukmacherem w zakresie działań i akcji marketingowych. Jedną z promocji, która odbiła się większym echem była umowa ze Zdzisławem Kręciną, który promował bukmachera w czasie Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku. LV Bet stara się być widoczny i aktywny na arenach sportowych stąd podpisane umowy sponsorskie z Wisłą Kraków, koszykarskim Śląskiem Wrocław, Wisłą Płock, Stalą Mielec oraz Widzewem Łódź. Od drugiej połowy listopada 2020 r.jest także sponsorem RKS Garbarnia Kraków.

Oprócz tego często kibice drużyn, z którymi LV BET ma podpisana współpracę mogę liczyć na specjalne promocji i bonusy do wykorzystania w serwisie online. Konkretnych działań doczekała się także sekcja esportowa. LV Bet sponsoruje CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków. Ponad to do kwietnia 2020 r. ambasadorem zakładki esportowej był Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski.

Opinie o bukmacherze LV BET

LV BET to bardzo nierówny bukmacher. Z jednej strony mamy tutaj klika opcji, które stawiają markę w czołówce polskich bukmacherów. Opcje szybkiej wypłaty, szerokie rynki zakładów, osobna sekcja esportowa to wszystko należy do kategorii produktów często wykorzystywanych przez największych graczy. Z drugiej strony mamy wspomniane problemy z aplikacją mobilną. Do minusów dopisujemy jeszcze promocje, które pomimo tego, że wydają się być wysokie to jednak wymagania obrotowe są stosunkowo ciężkie do spełnienia. Brakuje również szerszej oferty streamingowej, która objęłaby swoim działaniem również wydarzenia tradycyjnego sportu. 

FAQ – zakłady bukmacherskie LVBET

Czy aplikacja LVBET działa na wszystkich urządzeniach?

Aplikacja działa zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Czy używać kodu promocji przy odbieraniu bonusu powitalnego?

Przy użyciu kodu promocji LV Bet otrzymałem zarówno bonus bez depozytu, jak i premię od wpłaty.

Czy LVBET oferuje cashout?

Aby na kuponie była dostępna opcja cashout minimum jeden zakład powinien być oznaczony symbolem o tej nazwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *