High League kursy i typy bukmacherskie

High League
Lexy Chaplin
Lexy Chaplin
Kurs 1,55
Kurs 2,29
Szanse 64%
Szanse 36%
Natalia NATSU Karczmarczyk
Natalia NATSU Karczmarczyk
Natsu wygra - obstaw w Fortunie

Pod koniec sierpnia w Ergo Arenie odbędzie się premierowa gala federacji High League. Za organizację tego wydarzenia odpowiada popularny raper i producent Malik Montana. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy na galę High League kursy i typy bukmacherskie.

High League to gala freak fighterska, w której udział wezmą popularni polscy influencerzy, youtuberzy, tiktokerzy i raperzy. Czy projekt okaże się podobnym sukcesem co Fame MMA? Tego dowiemy się już wkrótce. My przygotowaliśmy w związku z High League kursy i typy bukmacherskie na wszystkie walki wieczoru w trójmiejskiej hali.

High League kursy i typy bukmacherskie

Najważniejszym wydarzeniem High League będzie pojedynek pomiędzy dwiema niezwykle popularnymi influencerkami – Lexy Chaplin i Natalią „Natsu” Karczmarczyk. Należy spodziewać się, że to przede wszystkim ta walka będzie napędzać pay-per-view – w historii polskich gal freak fighterskich nie było bowiem pojedynku pań o tak dużych zasięgach w Internecie. Pozostałe walki w karcie walk również wydają się niezwykle medialnie. W klatce zmierzą się jeszcze m. in. Ewa Brodnicka i „Lil Masti”, Josef Bratan i „Cesarz Narcyz” czy „Bonus BGC” i „Japczan”.

Gdzie obstawiać walki High League?

Galę High League można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna. Nowi gracze, którzy zarejestrują u niego konto mogą skorzystać z oferty powitalnej, na którą składają się zakład bez ryzyka, bonus od depozytu oraz punkty Fortuna Klub Plus, które można wymienić na darmowe zakłady. Pamiętaj, że wartość oferty na start możesz zwiększyć, jeśli zarejestrujesz się z kodem promocyjnym Fortuna dostępnym w naszym serwisie. Łącznie, zyskać możesz nawet 2720 PLN.

Gala High League 28.08.2021 – kursy bukmacherskie

Kursy na High League dostępne są u wyłącznie u bukmachera Fortuna, który objął patronat nad tym wydarzeniem. Oto jak prezentują się kursy na wygrane poszczególnych zawodników i zawodniczek:

Zawodnik 1KursZawodnik 2Kurs
L. Chaplin1.65Natsu2.03
Medusa1.20M. Rataj4.04
Bonus BGC1.90Japczan1.80
J. Bratan1.15Cesarz Narcyz4.74
Lil Masti2.49E. Brodnicka1.47
K. Nowaczkiewicz1.13Kolar5.10
Big Jack2.55Carlito1.45
High League kursy bukmacherskie 28.08.2021
Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3
 KossakowskiLukas TV Bunio
 1.752.75 5.00 
High League kursy bukmacherskie na walkę trzech 28.08.2021

High League kursy i typy bukmacherskie na walkę Lexy Chaplin – Natsu

Starcie dwóch supergwiazd polskiego Internetu. Dla obydwu będzie to debiut w formule MMA. Dowiedzmy się czego można się po nich spodziewać w klatce.

Lexy Chaplin – sylwetka

Lexy Chaplin zyskała popularność za sprawą udziału w 1. edycji youtubowego projektu Team X. Po pierwszym sezonie 22-latka postanowiła jednak pożegnać się z tym programem i rozpocząć działalność na własne konto. Ma ogromną rzeszę fanów i followersów na najpopularniejszych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, TikTok i YouTube. Walka na High League będzie jej debiutem w klatce. Przygotowuje się do niego pod okiem znanych zawodników, Anzora Ażijewa i Arbiego Szamajewa w warszawskim WCA Fight Club.

Natalia „Natsu” Karczmarczyk – sylwetka

24-letnia Natalia Karczmarczyk to wiodącą postać drugiej serii Team X. Podobnie jak Lexy, może pochwalić się ogromnymi zasięgami na internetowych platformach. Rozpoznawalność zdobyła jednak nieco wcześniej, za sprawą udziału w tvn-owskim programie „Szkoła”. Do swojego debiutu przygotowuje się wraz z mającym na swoim koncie występy w KSW i ACB Piotrem Strusem, który docenia jej zaangażowanie na treningach i postępy jakie uczyniła w krótkim czasie. „Natsu” ma 160 cm wzrostu. 

Lexy – Natsu. Walka wieczoru High League typy bukmacherskie 

Z racji tego, że dla obydwu zawodniczek będzie to debiut w MMA, wytypowanie faworytki tego pojedynku jest zadaniem trudnym. Co więcej, obydwie twierdzą, że nie mają większego doświadczenia w sporcie i rzeczywiście trudno jest znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat. Niemniej, warto zauważyć, że Lexy miała więcej czasu na przygotowanie do tego pojedynku, a poza tym ma lepsze warunki fizyczne – jest od swojej rywalki wyższa i cięższa. Tym samym, obstawiam wygraną Lexy Chaplin.

Nasze typy bukmacherskie na walkę wieczoru High League: Lexy – Natsu:

 • Lexy Chaplin wygra – kurs 1.55 @Fortuna

Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka kursy i typy

High League
Lil Masti
Lil Masti
Kurs 2,49
Kurs 1,47
Szanse 32%
Szanse 68%
Ewa Brodnicka
Ewa Brodnicka
Brodnicka wygra - obstaw w Fortunie

Kolejne hitowe starcie pań, tym razem z udziałem zawodniczek, które miały już okazję występować w sportach walki, zresztą z dużym powodzeniem.

Aniela „Lil Masti” Bogusz – sylwetka

„Lil Masti” przez wielu uznawana jest za najlepszą zawodniczkę wśród freaków. W swoim debiucie, który miał miejsce na gali Fame MMA 4, bez trudu rozprawiła się z Martą „Linkimaster” Linkiewicz (4-1, 2 KO). W swoim drugim występie w zaledwie 17 sekund poradziła sobie z Adrianną Śledź (0-1) podczas gali FEN 34: TOTALBET Fight Night. Umiejętności Anieli Bogusz nie wzięły się znikąd – przez 6 lat trenowała zapasy, zresztą ze sporymi sukcesami – zdobywała medale mistrzostw Polski, dzięki czemu trafiła nawet do polskiej kadry. Aniela Bogusz ma 31 lat i 170 cm wzrostu.

Ewa Brodnicka – sylwetka

Ewa Brodnicka należy do najbardziej utytułowanych polskich bokserek w historii. Na zawodowych ringach 37-latka stoczyła łącznie 21 pojedynków, z których 20 wygrała (2 KO), a 1 przegrała. Jej jedyną pogromczynią była Amerykanka Mikaela Mayer (15-0, 5 KO), z którą przegrała w październiku ubiegłego roku. Polska zawodniczka była przez trzy lata mistrzynią świata WBO w kategorii superpiórkowej. Mieszane sztuki walki trenuje od niedawna, a do walki z „Lil Masti” przygotowuje się w warszawskim klubie „Aligatores”. Popularna „Kleo” ma 173 cm wzrostu.

Lil Masti – Ewa Brodnicka typy bukmacherskie

Starcie to zapowiada się niezwykle ciekawie pod względem sportowym. Będzie to pojedynek utytułowanej pięściarki z zawodniczką mającą znakomite zaplecze zapaśnicze. Doświadczenie w sporcie bez wątpienia przemawia za Ewą Brodnicką, jednak „Lil Masti” będzie miała przewagę, jeśli walka toczyć będzie się w klinczu i parterze. „Kleo” góruje jednak nad swoją rywalką w kwestii warunków fizycznych, które mogą pozwolić jej zniwelować braki techniczne. Typuję więc wygraną Ewy Brodnickiej.

Nasze typy bukmacherskie na walkę Lil Masti – Ewa Brodnicka

 • Ewa Brodnicka wygra – kurs 1,47 @Fortuna

High League kursy i typy bukmacherskie na pozostałe pojedynki

Poza dwoma wydarzeniami głównymi, w karcie walk High League znalazło się jeszcze miejsce dla sześciu nie mniej ciekawych pojedynków. Opisaliśmy je poniżej.

Piotr „Bonus BGC” Witczak – Jakub „Japczan” Piotrowicz

High League
Bonus BGC
Bonus BGC
Kurs 1,90
Kurs 1,80
Szanse 45%
Szanse 55%
Japczan
Japczan
BONUS BGC wygra - obstaw w Fortunie

Starcie w kategorii ciężkiej. Zobaczymy w niej weterana gal freak fighterskich, „Bonusa BGC”. Chociaż zawodnik z łazarskiego rejonu jeszcze nie zaliczył wygranej walki w formule MMA, to jednak metamorfoza jaką przeszedł w ostatnich latach, zarówno fizyczna jak i mentalna, jest godna podziwu. Witczak miał okazję walczyć z Andrzejem Michalczykiem (1-0, 1 KO), Sebastianem „Ztrolowanym” Nowakiem (2-1, 2 KO), Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem (3-0, 2 KO, 1 Sub) i Marcinem Najmanem (3-6, 2 KO, 1 Sub).

Dla jego rywala, występ na High League będzie oficjalnym debiutem, przez co nie jest faworytem tego starcia. Niemniej, wyróżniają go lepsze warunki fizyczne – 191 cm wzrostu i 113 kilogramów wagi. „Japczan” ostro trenuje i jak sam twierdzi, zrzucił już 15 kilogramów. Wydaje się jednak, że większe szanse na wygraną w tym starciu ma „Bonus BGC”, na którego korzyść przemawia spore doświadczenie oraz fakt, że od dłuższego czasu jest w cyklu treningowym.

Nasze typy bukmacherskie na walkę Bonus BGC – Japczan: 

 • Bonus BGC wygra – kurs 1.90 @Fortuna

Adrian „Medusa” Salamon – Maciej Rataj

High League
Adrian MEDUSA Salamon
Adrian MEDUSA Salamon
Kurs 1,20
Kurs 4,04
Szanse 80%
Szanse 20%
Maciej Rataj
Maciej Rataj
Medusa wygra - obstaw w Fortunie

W klatce zobaczymy również popularnego youtubera Adriana Salamona, który skrzyżuje rękawice ze znanym z programu „Ex na plaży” Maciejem Ratajem. Pochodzący ze Szczecinka „Medusa” ma na koncie jedną oficjalną walkę w MMA – podczas Fame MMA 4 efektownie poddał Piotra Knasia (0-1). Dał się poznać jako agresywnie walczący zawodnik z dobrymi technikami grapplerskimi. Ma 23 lata i 187 cm wzrostu. Z kolei Maciej Rataj stoczył jak dotąd dwa pojedynki – w debiucie przegrał przez poddanie z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim (2-0, 1 Sub), a w swojej drugiej walce wygrał na punkty ze „Ztrolowanym”. Rataj ma 30 lat i 191 cm wzrostu. Zdecydowanym faworytem tego starcia będzie „Medusa”, który góruje nad swoim rywalem umiejętnościami grapplerskimi i formą fizyczną. Zapowiada, że zakończy tę walkę w 1. rundzie. Typuję, że bez większych problemów wygra przez poddanie.

Nasze typy bukmacherskie na walkę Medusa – Maciej Rataj 

 • Medusa wygra – kurs 1.20 @Fortuna

Josef Bratan – Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki

High League
Josef Bratan
Josef Bratan
Kurs 1,15
Kurs 4,73
Szanse 85%
Szanse 15%
Cesarz Narcyz
Cesarz Narcyz
Josef Bratan wygra - obstaw w Fortunie

Walka, na którą wielu fanów freak fightów czeka, w dużej mierze za sprawą Josefa Bratana. Warszawski raper ma zadatki na to, by stać się jedną z gwiazd tej organizacji – od lat trenuje taekwondo i kalistenikę. Ma przy tym bardzo dobre warunki fizyczne – jest wysoki i ma długi zasięg ramion. Na co dzień nagrywa dla wytwórni Malika Montany, GM2L. Dla jego rywala sztuki walki są nowością, więc nie powinno dziwić, że większość ekspertów skazuje go na porażkę. Nie będzie więc niespodzianką, że również typuję szybką wygraną Bratana, prawdopodobnie przez KO/TKO.

Nasze typy bukmacherskie na walkę Josef Bratan – Cesarz Narcyz:

 • Josef Bratan wygra – kurs 1.18 @Fortuna

Maciek „Big Jack” Jarema – Jakub „Carlito” Olewiński

Pojedynek, w którym zobaczymy dwóch popularnych niskorosłych youtuberów. „Big Jack” stał się ostatnio znany za sprawą udziału w gali „Punchdown”, podczas której został niemiłosiernie obity przez znacznie większego od siebie „Ćwiartsona”. Z kolei dla „Carlito” będzie to pierwszy oficjalny występ na wydarzeniu tego typu. Wiadomo, że od lat trenuje boks i ponoć radzi sobie w tej dyscyplinie całkiem dobrze. Moim zdaniem, doświadczenie pięściarskie zaprocentuje i Jakub Olewiński zdoła zakończyć ten pojedynek na swoją korzyść.

Nasze typy bukmacherskie na walkę Big Jack vs Carlito:

 • Carlito wygra – kurs 1.45 @Fortuna

Kuba Nowaczkiewicz – Przemek „Kolar” Kolarczyk

Pierwszym pojedynkiem w karcie walk High League jest walka Kuby Nowaczkiewicza z Przemysławem Kolarczykiem. Obydwu fighterów dzieli przepaść, jeśli chodzi o doświadczenie w sztukach walki. Nowaczkiewicz ma za sobą występy na amatorskich galach ALMMA i legitymuje się bilansem 2 wygranych i 1 remisu. „Kolar” z kolei będzie miał wyraźną przewagę warunków fizycznych – jest wyższy i ma większy zasięg ramion od swojego rywala. Jak sam twierdzi, swego czasu przez dwa miesiące trenował judo, jednak wydaje się, że będzie to zdecydowanie za mało, by pokonać zaprawionego w bojach Nowaczkiewicza.

Nasze typy bukmacherskie na walkę Kuba Nowaczkiewicz vs Kolar:

 • Kuba Nowaczkiewicz wygra – kurs 1.13 @Fortuna

Walka Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski vs Sebastian „Bunio” Szabunio

Bonus! Pojedynek zapowiadany jako pierwsze starcie trzech zawodników w klatce, na zasadach każdy przeciwko każdemu. Na chwilę obecną próżno szukać kursów na to wydarzenie, co nie powinno dziwić – przebieg walki będzie w końcu zależeć od tego jaką taktykę przyjmą fighterzy i niewykluczone jest, że dwóch z nich skrzyknie się, by najpierw zneutralizować potencjalnie najsilniejszego rywala. Obstawianie zwycięzcy tej walki jest więc jedną wielką loterią. Warto jednak wspomnieć, że zobaczymy w niej popularnego youtubowego prankstera Łukasza „Lukas TV” Wdowiaka, tiktokera „Bunia” oraz gwiazdora disco polo, Kamila Kossakowskiego.

Nasze typy bukmacherskie na walkę Lukas TV vs Bunio vs Kossakowski

 • Lukas TV wygra – kurs 2.75 @Fortuna

High League karta walk 28 sierpnia 2021

W karcie walk pierwszej gali High League znalazło się miejsce dla ośmiu pojedynków. Oto one:

 • Chaplin vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk
 • Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka
 • Piotr „Bonus BGC” Witczak – Jakub „Japczan” Piotrowicz
 • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak – „Bunio” – Kamil Kossakowski
 • Adrian „Medusa” Salamon – Maciej Rataj
 • Josef Bratan – Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki
 • Maciek „Big Jack” Jarema – Jakub „Carlito” Olewiński
 • Kuba Nowaczkiewicz – Przemek „Kolar” Kolarczyk

Gdzie oglądać galę High League?

Galę High League będzie można obejrzeć po wykupieniu subskrypcji na stronie Highleague.pl. Ceny PPV na to wydarzenie zaczynają się od 24,99 PLN.

Typy bukmacherskie na sporty walki

Jesteś fanem MMA, KSW, UFC? Typujesz i obstawiasz zakłady na sporty walki? Sprawdź nasze darmowe typy na najbliższe gale UFC, KSW i MMA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *