LVBET Opinie

Lvbet to jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku, dlatego nie powinno być zaskoczeniem że oferowane przez firmę bonusy są wyjątkowo rozbudowane i zachęcające. Darmowe zakłady Lvbet to oferta łącząca bonus bez depozytu, bonus powitalny, free bet i promocję lojalnościową. W zasadzie w ofercie Lvbet nie występuje tylko reload bonus, ale myślę że pozostałe promocje to rekompensują. Sprawdźmy wspólnie bukmachera LVBET, opinie o nim, poszczególne bonusy i funkcjonalność całej aplikacji.

LVBET Oferta

Typ BonusuOpis Bonusu
Bez depozytuEkskluzywne 30PLN na start
Z pierwszym depozytem1000PLN do wpłaty 
Z drugim depozytem500PLN 
Freebet50PLN dla posiadaczy karnetów wybranych klubów
Promocja lojalnościowaLV Punkty (100p. = 5PLN)
Reload bonusbrak
LVbet kod promocyjnyLVBONUStylko po użyciu tego linku od bukmachera!

Rejestracja i darmowy zakład bez depozytu

lvbet bonus na startKlasycznie jak u każdego bukmachera uzyskanie bonusów poprzedzone jest rejestracją konta gracza. Warto w tym celu skorzystać z linków umieszczonych na naszej stronie, ponieważ gwarantują one uzyskanie najwyższych dostępnych bonusów. Jedno z pól formularza „kod promocji” będzie automatycznie wypełnione hasłem LVBONUS, dzięki czemu uzyskacie już na początku obstawiania w Lvbet bonusu bez depozytu w wysokości 30 PLN! Poza rejestracją jedynym warunkiem uzyskania tego bonusu jest przesłanie maila na adres promocje@lvbet.pl, z tytułem Bonus bez Depozytu. Równowartość 30PLN zostanie przyznana w ciagu 48 godzin.

Taki freebet na start to doskonała okazja do przetestowania bukmachera, szczególnie dla osób które dopiero zaczynają obstawiać. Nie trzeba inwestować własnych pieniędzy, aby dowiedzieć się jakie funkcje i udogodnienia oferuje bukmacher. Poza tym nawet jeśli przegramy, skutkiem będzie jedynie stracony czas, natomiast jeśli złapiemy bakcyla kolejny krok to depozyt i bonus powitalny.

LVbet bonus od depozytu

Promocje dla graczy dokonujących depozytu po raz pierwszy są standardową ofertą u każdego operatora zakładów wzajemnych. Bonusy te zazwyczaj różnią się tylko kwotą i warunkami obrotu. Bonus powitalny w Lvbet prezentuje się bardzo dobrze na tle konkurencyjnych ofert.

Nowi gracze mogą uzyskać równowartość 1500PLN w postaci 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego „x100”. Minimalny wymagany depozyt to 50PLN. W celu odebrania bonusu należy obstawić kupon kombi z minimum 3 wydarzeniami i łącznym kursem minimum 2.50, przy czym minimalnie na każdą sekcję kurs musi wynosić 1.25. Należy pamiętać aby aktywować na swoim kuponie mnożnik kursy całkowitego „x100”.

lvbet opinieTaki bonus można bardzo łatwo na Lvbet spożytkować, do wyboru jest wiele dyscyplin sportowych z polski i świata. Obstawiać można w klasycznym trybie przedmeczowym jak i w zakładach na żywo. Ponadto dostępne są kursy na wydarzenia e-sport, czyli puchary i turnieje w popularne gry takie jak DOTA 2, Counter-Strike: GO czy League of Legends.

Lvbet zakład bez ryzyka

Kolejna ciekawa promocja, która sprawia że LV BET na tak dobre opinie, to darmowe zakłady dla kibiców klubów piłkarskich sponsorowanych przez Lvbet Polska. Jest to oferta przeznaczona wyłącznie dla kibiców: Piasta Gliwice, Arki Gdynia, Widzewa Łodz, Wisły Płock i Wisły Kraków. Osoby posiadające imienne karnety tych drużyn na sezon 2017/2018, po przesłaniu jego zdjęcia na adres promocje@lvbet.pl, mogą otrzymać freebet w wysokości 50PLN. Darmowy zakład jest ważny przez 30 dni i podlega wymogowi czterokrotnego obrotu po minimalnym kursie 1.75.

LVbet promocja lojalnościowa

Darmowe zakłady na Lvbet można również zdobyć za zbieranie punktów lojalnościowych, czyli LV Punktów. Każdy użytkownik Lvbet zakładający się za prawdziwe pieniądze automatycznie gromadzi na swoim koncie LV punkty. Każde 25PLN poświęcone na grę, przekłada się na 1 zdobyty punkt, a każde 100 punktów to realne 5PLN. Żadne inne warunki ani kody promocyjne nie są wymagane aby otrzymać te pieniądze, wystarczy tylko kliknąć przycisk „wymień”. Co ważne punkty naliczane są zarówno za obstawianie ofert przedmeczowych jak i zakładów live, a bonus będący efektem zebrania 100 LV Punktów nie podlega obrotowi i jest ważny bezterminowo.

Jest to bardzo dobry i prosty bonus lojalnościowy, ponieważ gracze są nagradzani realnymi pieniędzmi za zakłady które i tak już dokonali.

bonus za lv punkty

LVbet recenzja

Poza tymi doskonałymi bonusami warto pamiętać również o innych zaletach obstawiania w LVbet. Przede wszystkich jest to legalny bukmacher, który w 2016 roku uzyskał zezwolenie na działalność w Polsce i odprowadza tu podatek. Dzięki temu mamy pewność że to zaufany operator, a zdeponowane pieniądze są bezpieczne.

Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, że Lvbet stele podąża za trendami, o czym między innymi świadczy dopracowana aplikacja mobilna. Dostępne są różne metody wpłat, począwszy od klasycznych przelewów przez karty płatnicze po portfele internetowe, a same transfery i wypłaty przebiegają bardzo szybko i sprawnie.

Podsumowując, w naszej opinii Lvbet to rzetelny bukmacher o bardzo dobrej ofercie bonusowej. Wszystkie promocje i darmowe zakłady są łatwo dostępne, wystarczy tylko zarejestrować się w Lvbet przez naszą stronę i postępować zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami.

LVBET Opinie
4.8 (96.47%) 17 votes