Betclic zakłady bukmacherskie

betclic zakłady bukmacherskie
500 550 zł
zakład bez ryzyka
Z nami 50 zł więcej
kod: DZ550PLN
Odbierz bonus

Pierwsze pytanie, które mi się nasuwa myśląc o tym bukmacherze to, czy jest legalny. Od kilku lat trzeba uważać, by nie założyć konta u operatora bez licencji. Betclic kojarzy mi się z zagraniczną marką, więc postanowiłem sprawdzić, czy posiada zezwolenie. Na liście Ministerstwa Finansów faktycznie znajduje się BEM Operations Limited, który oferuje zakłady na stronie betclic.pl. Zaciekawiło mnie czy kursy oferowane przez polską stronę są takie same, jak na betclic.com. Okazało się, że na zagraniczną stronę nie mogę nawet wejść, gdyż jest zablokowana. Opowiem, co przykuło moją uwagę na dostępnej dla Polaków stronie oraz odpowiem na wiecznie nurtujące mnie pytanie, czy mogę liczyć na darmowe środki na zakłady?

Stawka minimalna:0,50 zł
Cashback:50 zł lub 550 zł
Gra bez podatku:+ 14%
Cashout:Tak
Transmisje:Na żywo

Pierwsze wrażenie o bonusie Betclic

betclic zakłady bukmacherskie

Po wejściu na stronę pojawił się wielki napis o treści “Zacznij bez ryzyka”. W moim rozumieniu nie ponoszę ryzyka gdy otrzymuję darmowe środki. Czy to oznacza, odbierz bonus za darmo? Okazało się, że niestety nie. W rozumieniu Betclic poczucie bezpieczeństwa ma dawać zwrot środków do 500 zł za pierwszy postawiony zakład, który okaże się chybiony. Jak w przypadku innych bukmacherów, sprawdzam w sieci czy istnieją szanse na bonus powitalny. Najlepszą ofertą jaką udało mi się znaleźć jest taka, że gdy wpiszę zakładając konto w Betclic kod promocyjny DZ550PLN to kwota bez ryzyka zwiększa się z 500 zł na 550 zł. W głowie w ciągu sekundy powstaje mnóstwo pytań. Po złych doświadczeniach u innych bukmacherów postanawiam sprawdzić warunki obrotu. Na stronie Betclic jest jasno napisane, że gdy mój pierwszy kupon okaże się przegrany to otrzymam zwrot tzw. cashback, który przed wypłatą muszę obrócić aż 6 razy.

Kod promocyjnyPromocja powitalna + obrót
DZ550PLN550 zł bez ryzyka (z obrotem 6x)
MAXBONUSPL50 zł bez ryzyka (brak obrotu)

Lepiej wybrać mniejszy bonus 50 zł

Poszukałem jeszcze trochę i znalazłem informację, że przy użyciu innego kodu – MAXBONUSPL – zakład bez ryzyka będzie mniejszy, bo 50 zł lecz mój zwrot nie jest obwarowany ograniczeniami tak, jak w przypadku wcześniejszego bonusu cashback 550 zł. Tak więc moje nowe odkrycie nie wymaga żadnego obrotu i takie promocje przypadają mi do gustu. Najbardziej lubię jednak darmowe zakłady na jakie mogłem liczyć na przykład w TOTALbet, gdzie już konto założyłem, a tymczasem zdecydowałem się wykorzystać bezpieczny zakład w Betclic. Ponieważ w legalnych zakładach część stawki idzie na podatek to, by wykorzystać w pełni zwrot musiałem wpłacić 12% więcej czyli 56 zł. Obstawiając taką wartość otrzymam ewentualny zwrot w wysokości 50 zł.

Betclic
zakład bez ryzyka
Zakład bez ryzyka 500 550 zł
kod: DZ550PLN
odbierz bonus
VIP
Betclic
zakład bez ryzyka
Zakład bez ryzyka 0 50 zł
MAXBONUSPL
obierz bonus

Co jeszcze specjalnego w Betclic?

Po tym jak forBET zademonstrował mi swój mechanizm generowania gotowych kuponów, zdecydowałem poszukać podobnych ułatwień na stronie Betclic. Oprócz zakładki z promocjami nie znalazłem żadnych dodatkowych gadżetów. Postanowiłem więc przyjrzeć się ofertom promocyjnym. Swoimi tytułami najbardziej przyciągnęły moją uwagę 2 opcje. 

Ile mogę wygrać z Multi+?

Pierwszy pod lupę wziąłem baner z napisem Multi+, który jest oznaczony dość interesującym znakiem +50%. Dowiedziałem się, że przy umieszczeniu od 5 typów na kuponie wygrana zostanie zwiększona. Im więcej typów typ dodatkowy procent rośnie, np.: przy 5 pozycjach o 7%, przy 6 typach o 14%, a największa premia wynosi 50% i zostanie dodana do wygranej gdy kupon będzie liczył co najmniej 13 zakładów. Od razu przypomniałem sobie podobną promocję LVBET, w której za 6 typów na kuponie mogę zgarnąć 15% więcej, a powyżej 8 zakładów na kuponie maksymalna premia to 25%. Porównując dwie promocje bukmacherów zwróciłem uwagę także na wymagania kursowe. W LV Bet, aby dostać więcej, kupon powinien mieć kurs nie niższy niż 3.0, a w Betclic warunek dotyczy pojedynczych typów, które muszą mieć kurs min. 1,20.

Zakłady bez podatku w Betclic

Znalazłem sposób na to, aby moje zakłady były pozbawione podatku, którego wartość w Polsce wynosi 12%. Jeśli obstawię 6 typów na kuponie to Betclic powiększy moją wygraną o 14%, biorąc pod uwagę, że każdy typ nie może być mniejszy niż 1.2. Czyli potęgując sześciokrotnie wartość 1.2, minimalny kurs całego kuponu nie może być mniejszy niż 2.98. Tak więc wniosek mój jest taki, że warunki zakładu bez podatku pod względem ilości zakładów oraz kursów minimalnych w Betclic są bardzo zbliżone tych z LV Bet i śmiało mogę korzystać z tej promocji.

Wypłata przed czasem – cashout

betclic

Drugą ciekawą pozycją w dziale promocji, która zwróciła moją uwagę, jest Cashout. Z doświadczenia wiem, że opcja wcześniejszej wypłaty przed końcowym rozstrzygnięciem kuponu jest możliwa przy spełnieniu konkretnych warunków. W Betclic moim zdaniem warunki te są dość korzystne, gdyż dotyczą zarówno kuponów wielokrotnych jak i pojedynczych, dodatkowo nie tylko w zakładach przedmeczowych, ale także w obstawianiu na żywo. Przy każdym typie widnieje oznaczenie Cashout i dzięki temu wiem, że mogę skorzystać z takiej opcji jeszcze przed złożeniem kuponu. Klikając w zakładkę Moje zakłady, jestem w stanie zobaczyć wszystkie kupony i zrealizować opcję wczesnej wypłaty.

Ciekawe zakłady w Betclic

Na stronie Betclic oprócz typów na piłkę nożna, w oczy rzuciły mi się przede wszystkim typy na eSporty. W zakładce “Popularne” odnotowałem szeroki wybór zakładów na CS:GO, Dota2, a także eFifa. U tak popularnego bukmachera zabrakło mi trochę większego wyboru typów na dziś, takich jak np. wyścigi konne, które mogę znaleźć w zakładach bukmacherskich Fortuna

Kursy Betclic na tle innych

Chciałem sprawdzić, czy Betclic jest bukmacherem, który oferuje wysokie kursy. W tym celu dokonałem porównania kursów z Fortuna, STS oraz forBET, którzy we wcześniejszych testach wypadali pod względem kursowym najlepiej. I tak wziąłem pod lupę jeden z meczów Bundesligi – FC Koeln – Mainz.

BukmacherKurs
STS2.05 x 3.55 x 3.53
ForBET2.03 x 3.70 x 3.60
Fortuna2.05 x 3.60 x 3.60
Betclic2.03 x 3.70 x 3.60

Kursy Betclic są na tak samo wysokim poziomie co u czołowych polskich bukmacherów, a w przypadku meczu Bundesligi identyczny jak w forBET, który króluje w rankingach najwyższych kursów.

Aplikacja mobilna Betclic

betclic aplikacja mobilna

Jak w przypadku innych bukmacherów ciekawiło mnie, czy ta firma wysiliła się i zrobiła aplikację na mój telefon z oprogramowaniem iOS. Jak na światową markę przystało, Betclic stanął na wysokości zadania, tworząc apkę zarówno na iPhone’y jak i telefony z Androidem. Odniosłem podobne wrażenie jak w przypadku strony internetowej, która nie powaliła mnie z nóg. Technicznie jest wykonana na bardzo wysokim poziomie, łatwo znaleźć zakład, lecz raczej przypomina podstawowe narzędzie niż profesjonalne wsparcie dla wytrawnego gracza.

Moja ogólna opinia o Betclic

Po światowej marce spodziewałem się trochę więcej. Poza najlepszym bonusem na start w postaci zakładu bez ryzyka, niczym szczególnym ten bukmacher mnie nie ujął. Może zaleta tego bukmachera polega na prostocie, jednak na tle konkurencyjnych firm jak Fortuna czy STS, Betlic moim zdaniem poprzeczki nie przeskoczył. Spodziewałem się większego urozmaicenia w ofercie na zakłady oraz bardziej złożonych funkcji w aplikacji. Na plus niewątpliwie działają korzystne warunki cashoutu, jak i zakładów bez podatku, oferowanych poprzez promocję Multi+, w której wystarczy umieścić 6 typów na kuponie by wygrana została powiększona o 14%. Ponadto Betclic posiada bardzo bogaty wybór transmisji wydarzeń, dzięki czemu na jednym ekranie mogę zarówno oglądać mecz, jak i typować.

FAQ – najczęstsze pytania o Betclic

Jaki bonus odebrać w Betclic?

Większy bonus nie zawsze jest lepszy. Polecam, aby skorzystać z oferty powitalnej cashback o wartości 50 zł ze względu na brak wymogów obrotu.

Ile razy trzeba obrócić bonus 550 zł?

Oferta powitalna w postaci zakładu bez ryzyka o wartości do 550 zł, polega na otrzymaniu zwrotu przegranej stawki za pierwszy zakład. Zwrócone środki należy obrócić 6 razy.

Czy Betclic oferuje aplikację na Android i iOS?

Tak, Betclic oferuje aplikację zarówno na urządzenia Apple jak i te z systemem Android.

Czy Betclic oferuje zakłady bez podatku?

Tak, korzystając z promocji Multi+ każdy typer może powiększyć swoją wygraną o wartość podatku oraz większą, sięgającą aż do 50% przy załączeniu co najmniej 13 pozycji do kuponu.