Bilbao - typy bukmacherskie fot. 400mm.pl
  • Piłka nożna

Typy na Cadiz – Bilbao. Typy na La Liga

Początek sezonu jest zdecydowanie lepszy dla gości z Bilbao, ale Cadiz udowodniło już w przeszłości, że nie można go lekceważyć. Swoją uwagę skupiliśmy zatem na liczbie bramek i rzutów rożnych.

Mój typ: poniżej 3,5 gola i poniżej 9,5 rzutów rożnych

Obstaw under bramkowy i na rzuty rożne w Fortunie. Dlaczego akurat tam? Fortuna proponuje nowym graczom bonus powitalny w postaci m.in. zakładu bez ryzyka do 600 zł. Rejestrujesz się, wpłacasz depozyt, typujesz zakład, w razie przegranej odbierasz pieniądze z powrotem.

kurs: 2.05
Obstaw w Fortunie

Kilka rewelacyjnych występów w ubiegłym sezonie spowodowało, że do Cadiz przypięto łatkę kompletnie nieobliczalnej drużyny. Jako jedyna ekipa w La Liga, nie dała się pokonać Realowi Madryt, a wygrana na Camp Nou zapisała się w historii klubu z Kadyksu złotymi zgłoskami. Z dużą dozą ostrożności podchodzimy zatem do obstawiania zakładów z udziałem tego zespołu, nawet jeżeli wydaje się, że są w kiepskiej formie i ich kadra pozostawia wiele do życzenia.

Athletic Bilbao pod wodzą Ernesto Valverde stał się w Hiszpanii symbolem solidności. 4 punkty w pierwszych dwóch meczach z Valencią i Mallorcą przyjęto z zadowoleniem, choć w meczu z klubem z Balearów Baskowie byli zdecydowanie lepsi i powinni sięgnąć po 3 punkty.

Mój typ: poniżej 3,5 gola i poniżej 9,5 rzutów rożnych

Obstaw under bramkowy i na rzuty rożne w Fortunie. Dlaczego akurat tam? Fortuna proponuje nowym graczom bonus powitalny w postaci m.in. zakładu bez ryzyka do 600 zł. Rejestrujesz się, wpłacasz depozyt, typujesz zakład, w razie przegranej odbierasz pieniądze z powrotem.

kurs: 2.05
Obstaw w Fortunie

Nawet wobec 5 kolejnych porażek Cadiz i równie długiej passy bez porażki Athleticu, wolimy szerokim łukiem omijać rynek główny dla tego spotkania. Decydujemy się na jeden z proponowanych przez Fortunę zakładów łączonych na liczbę bramek i rzutów rożnych. Naszym zdaniem piłka nie trafi do siatki więcej niż 3 razy, a gra z rzutów rożnych wznawiana będzie najwyżej 9-krotnie.

W razie nietrafionego kuponu, otrzymasz zwrot stawki na konto.

Rejestracja z kodem Fortuny

Cadiz – Bilbao – typy na bramki

Cadiz nie dysponuje wielkimi indywidualnościami i bazuje na kolektywie. W minionym sezonie kilkukrotnie udało się dzięki temu wywalczyć punkty w meczach z bardziej faworyzowanymi rywalami (dwa remisy z Realem Madryt i wygrana z Barceloną na Camp Nou). Niestety, często przekłada się to na atrakcyjność widowiska, dlatego nie dziwi, że w każdym z ostatnich 4 spotkań Los Piratas padały najwyżej 2 gole.

SpotkanieWynikPoniżej 3,5 gola
2. kolejkaOsasuna – Cadiz 2:0
1. kolejkaCadiz – Real Sociedad 0:1
38. kolejka (2021/2022)Alaves – Cadiz 0:1
37. kolejka (2021/2022)Cadiz – Real Madryt 1:1
Ostatnie wyniki Cadiz

Ernesto Valverde ustawia swój zespół tak, aby w pierwszej kolejności uniknąć straty bramki. Dzięki temu uzyskał w ostatnim czasie kilka pozytywnych rezultatów i podobnie jak w przypadku ekipy z Kadyksu, mecze Athleticu nie obfitowały przez to w dużą liczbę goli.

SpotkanieWynikPoniżej 3,5 gola
2. kolejkaBilbao – Valencia 1:0
1. kolejkaBilbao – Mallorca 0:0
38. kolejka (2021/2022)Sevilla – Bilbao 1:0
37. kolejka (2021/2022)Bilbao – Osasuna 2:0
Ostatnie wyniki Bilbao

✅ – spełniony warunek „poniżej 3,5 goli”

Cadiz – Bilbao typy – rzuty rożne

W ostatnim spotkaniu z Osasuną, Cadiz egzekwował tylko 2 rzuty rożne. W poprzednich 2 ligowych kolejkach również nie przekroczono progu 9 kornerów podczas meczu, zaś starcie z Realem było pewnego rodzaju anomalią. Gospodarze wznawiali bowiem grę z narożnika aż 10-krotnie!

SpotkanieRzutów rożne Poniżej 9,5 rzutów roznych
2. kolejkavs Osasuna (w)4
1. kolejkavs Real Sociedad (d)9
38. kolejka (2021/2022)vs Alaves (w)8
37. kolejka (2021/2022)vs Real Madryt (d)12
Cadiz – Bilbao typy. Rzuty rożne Cadiz w ostatnich meczach

Bohaterem pewnej niecodziennej statystyki jest również Athletic Bilbao. W meczu ostatniej kolejki minionej kampanii, przyjezdni nie byli w stanie wywalczyć choćby jednego rzutu rożnego przeciwko Sevilli! Ostatnią potyczką, w której wywalczono więcej niż 9 kornerów była ta z 37. kolejki przeciwko Osasunie.

SpotkanieRzuty rożne Poniżej 9,5 rzutów roznych
2. kolejkavs Valencia (d)9
1. kolejkavs Mallorca (d)9
38. kolejka (2021/2022)vs Sevilla (w)5
37. kolejka (2021/2022)vs Osasuna (d)16
Cadiz – Bilbao typy. Rzuty rożne Bilbao w ostatnich meczach

✅ – spełniony warunek „poniżej 3,5 goli”
❌ – niespełniony warunek „poniżej 3,5 goli”

Proponujemy typy bukmacherskie na każdy dzień. Przeczytaj nasze eksperckie analizy typerskie i wybierz zakład dla siebie.

Piłkarze obu ekip fatalnie dośrodkowują

Ponieważ lwia część rzutów rożnych jest efektem zablokowanych dośrodkowań, sprawdziliśmy jak często podejmowane są ich próby i czy wynika z nich jakiekolwiek zagrożenie. Pod uwagę wzięliśmy występy graczy ofensywnych i bocznych obrońców w ostatniej kolejce La Liga.

Piłkarze Cadiz katastrofalnie spisywali się przeciwko Osasunie w elemencie dośrodkowań. Żaden z piłkarzy, których wzięliśmy pod lupę, nie uczynił tego ani razu celnie. Co więcej, cała drużyna przez ponad 90 minut zrobiła to prawidłowo… 1 raz. Gracze z Kadyksu nie tylko rzadko dośrodkowują, ale i niezbyt często dryblują. Jeżeli decydują się na takie próby, często są nieudane.

ZawodnikDokładne dośrodkowaniaDryblingi
Awer Mabil (skrzydłowy)0/1 (0%)bez prób
Mamady Diarra (skrzydłowy)bez prób1/3 (33%)
Lucas Perez (napastnik)0/2 (0%)1/1 (100%)
Alfonso Espino (b. obrońca)0/1 (0%)bez prób
Joseba Zaldua (b. obrońca)0/2 (0%)0/1 (0%)
Osasuna – Cadiz – statystyki piłkarzy gości

Koszmarnie pod tym względem prezentowali się też zawodnicy Athleticu Bilbao. Ofensywna trójka za napastnikiem oraz skrajni obrońcy dośrodkowywali 15 razy, z czego tylko 3 wrzutki sięgnęły celu. Najlepiej dośrodkowywał defensor, Oscar de Marcos, co wiele mówi o precyzji zagrań ofensywnych graczy. O pomstę do nieba woła też skuteczność dryblingów.

ZawodnikDokładność dośrodkowańDryblingi
Alex Berenguer (skrzydłowy)1/3 (33%)1/3 (33%)
Iker Munain (of. pomocnik)0/6 (0%)bez prób
Nico Williams (skrzydłowy)0/1% (0%)0/1 (0%)
Yuri Berchiche (b. obrońca)0/2 (0%)0/1 (0%)
Oscar de Marcos (b. obrońca)2/3 (67%)bez prób
Bilbao – Valencia – statystyki piłkarzy gospodarzy

Takie statystyki mogą skłonić Sergio Gonzalesa i Ernesto Valverde do zmiany sposobu prowadzenia ataków i ograniczenia liczby dośrodkowań. Jeżeli tak się stanie, szansa na dużą liczbę kornerów znacząco spadnie.

Mój typ: poniżej 3,5 gola i poniżej 9,5 rzutów rożnych
kurs: 2.05
Obstaw w Fortunie
Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *