Zagłębie Lubin - typy bukmacherskie fot. 400mm.pl
  • Piłka nożna

Korona – Śląsk Wrocław – typy. Obrona kluczem do sukcesu

Śląsk wyrasta na rewelację pierwszych kolejek. Przed Koroną kolejna trudna przeprawa. Kielczanie muszą się poprawić, bo Śląsk nie pozwoli na zbyt wiele.

Mój typ: Śląsk wygra i poniżej 3,5 bramki

Tyły funkcjonują w Śląsku doskonale, Korona będzie miała bardzo trudno się przebić. Typuj w Superbet za freebet 34 zł. Jeśli typ okaże się trafiony, obróć bonusem (tam trafią twoje środki z wygranego freebetu) na kuponie po kursie 1.60. To jedyny warunek.

kurs: 3.00
Obstaw w Superbet

Korona po dobrym początku z Legią zaliczyła gorzką porażkę z Cracovią. Trzecia kolejka to dla Scyzoryków równie ciężka przeprawa. Śląsk świetnie zaczął sezon, a co najważniejsze, dobrze wygląda pod względem defensywy.

Korona Kielce – Śląsk Wrocław – kursy bukmacherskie

Widzą to również bukmacherzy, którzy w roli faworyta widzą zespół Ivana Djurdjevicia. Kursy na Koroną w tym momencie prezentują się w przedziale 3.15-3.25, za remis bukmacherzy zapłacą ponad trzykrotność postawionej stawki (3.40), a wygrana Śląska to w Superbecie kurs na poziomie 2.25.

Jeśli chcesz obstawić nasz typ po kursie 3.00 w Superbecie, to dobrą propozycją będzie freebet 34 zł dostępny ze specjalnym kodem promocyjnym.

Typy na Korona Kielce – Śląsk Wrocław

My podbijamy kurs na zwycięstwo Śląska i dokładamy do tego zakład na bramki – naszym zdaniem nie padnie ich w tym meczu więcej niż 3. Śląsk Wrocław dał się poznać w pierwszych dwóch meczach z dobrze dysponowanej obrony, więc obawy trenera Djurdjevicia póki co okazały się bezpodstawne. Nie dość, że obrona spisuje się dobrze, to jeszcze zdobywa bramki. Konkretnie zrobił to Gretarsson w meczu z Pogonią Szczecin.

Mój typ: Śląsk wygra i poniżej 3,5 bramki
kurs: 3.00
Obstaw w Superbet

W dwóch pierwszych potyczkach Śląsk wyszedł takim samym składem formacji defensywnej: Patryk Janasik, Konrad Poprawa, Daniel Gretarsson i Victor Garcia. Przed nimi w meczu z Zagłębiem wystąpili Schwarz, Olsen i Dani Quintana. W spotkaniu z Pogonią w Szczecinie wspomógł ich jeszcze Piotr Samiec-Talar. Djurdjević nie zmienił składu, który dobrze zagrał w Lubinie i opłaciło się to tydzień później. Śląsk dawno nie wygrał w Ekstraklasie z kimś na poziomie Pogoni Szczecin, więc ten mecz mógł rozbudzić nadzieje kibiców. Jeśli sytuacja powtórzy się w meczu z Koroną w Kielcach, będziemy mogli mówić Śląsku jako rewelacji lipca.

Ta czwórka w obronie na niewiele pozwoliła w pierwszym meczu rywalom z Lubina. Miedziowi oddali zaledwie trzy celne strzały na bramkę, a i tak w większości były to strzały zza pola karnego. Dodając do tego jeden zablokowany strzał i 4 strzały niecelne, można wywnioskować dobrą postawę defensorów WKS-u. Co więcej, golkiper gości z Wrocławia został zmuszony do interwencji zaledwie trzy razy w tym meczu.

Śląsk WrocławZagłębie Lubin
Sytuacje bramkowe815
Interwencje bramkarzy35
Strzały na bramkę53
Strzały zablokowane41

W wygranym meczu z Pogonią byliśmy świadkami takiej samej sytuacji, ale tutaj przeciwnik był z zupełnie innej półki. Tutaj Śląsk musiał już wykonać większą pracę w defensywie i raz została ona przełamana. Ale w końcowym rozrachunku spisała się poprawnie.

Pogoń oddała zaledwie 4 strzały na bramkę, 6 razy spudłowała, a 4 jej strzały zostały zablokowane. Szromnik dwukrotnie musiał interweniować, chociaż raz wypad pod bramkę Śląska zakończył się golem dla Pogoni. Szczególnie dobrze wypada to w kontekście 59% posiadania piłki przez Pogoń.

Śląsk WrocławPogoń Szczecin
Sytuacje bramkowe1114
Interwencje bramkarzy32
Strzały na bramkę44
Strzały zablokowane14

WKS jest poukładany z tyłu, dlatego też z dużym spokojem może konstruować akcje ofensywne i stwarzać sobie okazje. Nawet jeśli dwie próby okażą się nieskuteczne, to drużyna wie, że dzięki dobrej postawie obrony, ma jeszcze czas na poprawę. I to właśnie widzieliśmy w meczu z Pogonią we Wrocławiu.

Korona nie oddała w meczu z Cracovią celnego strzału na bramkę. Nie zostało wiele z dobrej postawy przeciwko Legii w pierwszym meczu tego sezonu. Dużo słabiej zaprezentowali się Shikavka, Śpiączka czy Adam Frąszczak. Poziom Śląska możemy przyrównać do poziomu Pasów, dlatego ciężko będzie Koronie o zwycięstwo w tym spotkaniu.

Mój typ: Śląsk wygra i poniżej 3,5 bramki
kurs: 3.00
Obstaw w Superbet
Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *