1 Liga - typy bukmacherskie fot. 400mm.pl
 • Piłka nożna

Bruk-Bet – GKS Tychy. 1 Liga – typy bukmacherskie

Każdy inny rezultat niż zwycięstwo piłkarzy spod Tarnowa będzie sporą niespodzianką. Bruk-Bet w poniedziałek zmierzy się z GKS-em Tychy, który zaliczył nieudany początek sezonu.

Mój typ: Bruk-Bet wygra i powyżej 1,5 gola

Słoniki na starcie sezonu zaakcentowały swoją gotowość do szybkiego powrotu do Ekstraklasy. Zagraj nasz typ bez ryzyka w forBET. Z naszym kodem otrzymasz powiększony cashback aż do 1280 zł!

kurs: 2.13
Obstaw w forBET

Nie znajdujemy wielu powodów, dla których należałoby pokładać wiarę w zwycięstwo tyszan w Niecieczy. Team Radoslava Latala jest bardzo poukładany i nie dotknęły go większe zmiany kadrowe, zatem posiada jakość uprawniającą do walki o zajęcie miejsca dającego bezpośrednią promocję do Ekstraklasy. Znajduje to odzwierciedlenie w ofertach bukmacherach. Kursy na Bruk-Bet Termalica – GKS Tychy kształtują się w TOTALbet następująco:

 • Zwycięstwo Bruk-Betu: 1.77
 • Remis: 3.50
 • Zwycięstwo GKS-u Tychy: 4.30

Zapoznaj się z naszą argumentacją dla typu: zwycięstwo Termaliki + powyżej 1,5 gola:  

Bruk-Bet Termalica NiecieczaGKS Tychy
Zdobyła 4 punkty w pierwszych dwóch meczach tego sezonu w I lidzeWygrał tylko jeden z ostatnich 13 meczów w I lidze
W ostatnich 5 meczach w I lidze z GKS-em Tychy 3 razy zwyciężałaNotuje serię 10 kolejnych spotkań bez wyjazdowego zwycięstwa w I lidze
Na poziomie I ligi poniosła tylko jedną porażkę na własnym obiekcie w ostatnich 14 meczachZdobył tylko 1 punkt w pierwszych dwóch meczach sezonu z Chojniczanką i ŁKS-em
Przegrała tylko 5 z ostatnich 41 spotkań w I lidzeW 12 z ostatnich 14 ligowych spotkań padały przynajmniej dwa gole
Utrzymała niemal wszystkich czołowych graczy po spadku z EkstraklasyW zespole zaszły poważne zmiany kadrowe
Z zespołem dalej pracuje Radoslav Latal – jeden z najlepszych fachowców na drugim szczeblu rozgrywkowymMa nowego trenera, a zawodnicy dopiero poznają jego pomysł na grę

Niemal wszystkie statystyki przemawiają przed tym spotkaniem za Bruk-Betem: pokaźniejszy dorobek punktowy, bilans bramkowy, lepsza statystka celnych strzałów i rzutów rożnych. GKS Tychy gra nieco agresywniej, czego dowodem jest większa liczba żółtych kartek i fauli. Wynika to między innymi z mniejszego posiadania piłki, a w konsekwencji większej liczby prób jej odbioru.

Mój typ: Bruk-Bet wygra i powyżej 1,5 gola

Słoniki na starcie sezonu zaakcentowały swoją gotowość do szybkiego powrotu do Ekstraklasy. Zagraj nasz typ bez ryzyka w forBET. Z naszym kodem otrzymasz powiększony cashback aż do 1280 zł!

kurs: 2.13
Obstaw w forBET

W forBET możesz otrzymać cashback o wartości 1280 złotych (standardowa oferta bukmachera to 1000 zł). Oto warunki:

 • zarejestruj konto z kodem EXTRA280 w forBET
 • postawi pierwszy zakład za minimum 20 złotych (bez ograniczenia liczby zdarzeń na kuponie czy kursu minimalnego)
 • w razie przegranego kuponu zwrot pieniędzy (do kwoty 1280 zł) następi na konto bonusowe,
 • kwotą bonusu należy obrócić na kuponie z 3 zdarzeniami (minimalny poj. kurs to 1.30).
Statystyki dwóch kolejek Fortuna 1 Ligi
Bruk-Bet Termalica
GKS Tychy
4 Punkty 1
5:4 Bilans bramkowy 2:3
8 Celne strzały 7
10 Rzuty rożne 8
2 Żółte kartki 3
24 Faule 28
53%, 61% Posiadanie piłki 50%, 54%

Kandydat do awansu potwierdza swoje aspiracje

Nie ulega większej wątpliwości, że Bruk-Bet Termalica Nieciecza to jeden z kandydatów do awansu z Fortuna I Ligi. Spadkowicz z Ekstraklasy ma bardzo silny personalnie zespół jak na realia drugiego szczebla rozgrywek, gdyż w kadrze pozostała większość kluczowych dla Radoslava Latala zawodników. Na poziomie Ekstraklasy zostali tylko Piotr Wlazło (Stal Mielec) i Mateusz Grzybek (Radomiak). Tym samym nie było specjalnej potrzeby wzmocnień, a jedynym poważnymi są pozyskanie Tarasa Zawijskiego z Desny i Andreja Kadleca z MTK Budapeszt (w przeszłości Jagiellonia).

Pierwsze spotkania sezonu 2022/2023 pokazały, że powrót do elity nie będzie spacerkiem. Odra Opole pokazała w 1. kolejce w Niecieczy, że każdy punkt na pierwszoligowych boiskach trzeba będzie wywalczyć i wybiegać. Tylko znakomity debiut wypożyczonego z Wisły Płock Marcela Błachewicza sprawił, że ekipa Latala nie straciła punktów. Imponujący był za to występ Słoników w Katowicach. Przez niemal cały mecz byli zmuszeni do gry w „10” po czerwonej kartce Tekijaskiego, przegrywali już 0:2, ale ostatecznie udało im się wywalczyć cenny remis przy ul. Bukowej. W oczy rzucają się statystyki posiadania piłki z obu wspomnianych spotkań. Bruk-Bet miał piłkę przy nodze przez aż 61% czasu gry z Odrą Opole, a z GKS-em Katowice aż 53%, mimo że grał w osłabieniu od 7. minuty. To dowód na to, że celem Radoslava Latala i jego graczy jest całkowite panowanie na boisku.

Bruk-Bet w 3. kolejce z pewnością interesuje tylko komplet punktów. Atut gospodarza, większa piłkarska jakość, mniejsza liczba zmian w składzie i korzystny bilans bezpośrednich starć to wystarczające argumenty, aby typy na Bruk Bet Termalica – GKS Tychy budować wokół zwycięstwa gospodarzy.  W tym sezonie, w meczach Słoników padło już 9 goli, dlatego założenie, że w poniedziałek piłka ugrzęźnie w siatce co najmniej 2 razy jest całkowicie słuszne.

GKS Tychy buduje zespół na nowo

Tyszanie od lat bezskutecznie próbują dostać się do Ekstraklasy. Wydaje się, że w nadchodzących rozgrywkach sztuka ta będzie wyjątkowo trudna, gdyż zdaniem ekspertów apetyt na to ma nawet 8-10 drużyn. Ponadto, zespół Dominika Nowaka nie dysponuje raczej kadrą, która predestynowałaby go do walki o najwyższe cele. Pierwsze dwie serie spotkań uwypukliły problemy, z jakimi przez najbliższe miesiące będzie musiał zmagać się klub z Górnego Śląska.

Latem doszło do dużych zmian kadrowych w GKS-ie, bowiem drużynę opuściło kilku graczy, którzy odgrywali ważną rolę w ubiegłych rozgrywkach:

 • Łukasz Grzeszczyk – 29 spotkań
 • Bartosz Biel – 27 spotkań
 • Jakub Piątek – 24 spotkania
 • Sebastian Steblecki – 23 spotkania
 • Oskar Paprzycki – 19 spotkań
 • Kacper Janiak – 17 spotkań
 • Krystian Wachowiak – 13 spotkań (podstawowy gracz w rundzie wiosennej)

W ich miejsce sprowadzono Mateusza Radeckiego z Radomiaka, Antonio Domingueza z ŁKS-u Łódź i Patryka Mikitę ze Stomilu Olsztyn. To nazwiska znaczące na poziomie I ligi, ale nie wiadomo jeszcze jak nowi piłkarze zaadaptują się w zespole. Początek sezonu jest dowodem na to, że potrzeba będzie czasu, aby team Dominika Nowaka prezentował swój najlepszy futbol.

W 1. kolejce tyszanie rzutem na taśmę uratowali remis z beniaminkiem – Chojniczanką. Między niedawnym II-ligowcem, a GKS-em, nie było widać na boisku szczególnej różnicy poziomu. O ile w Chojnicach udało się zdobyć punkt, o tyle przed własną publicznością Tyscy Trójkolorowi musieli przełknąć gorycz porażki. Był to zdecydowanie lepszy mecz w ich wykonaniu, ale gospodarze razili w nim nieskutecznością.

Mój typ: Bruk-Bet wygra i powyżej 1,5 gola
kurs: 2.13
Obstaw w forBET
Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *