Andora – Polska. Kursy bukmacherskie na mecz 12.11.2021

EL. MŚ 2022
12.11.2021 godz. 20:45

Andora

vs

Polska

24.00 Andora
13.00 Remis
1.07 Polska
4%
5%
91%
Typuj wygraną Polski w Fortunie z najwyższym kursem

W piątek, 12 listopada 2021, kadra biało-czerwonych prowadzona przez Paulo Sousę zmierzy się w przedostatnim spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata, które pod koniec przyszłego roku odbędą się w Katarze. Ich rywalami będzie reprezentacja Andory, która obok San Marino jest najsłabszą drużyną grupy I. Specjalnie dla fanów typowania, przygotowaliśmy w związku ze spotkaniem Andora – Polska kursy bukmacherskie i nasze typy.

Andora - Polska (EL. MŚ 2022)
Andora - Polska (EL. MŚ 2022)
Kurs 5.00

Kursy bukmacherskie na Andora – Polska

Nasz artykuł rozpoczynamy od sprawdzenia ofert kursowych u legalnych polskich bukmacherów.

BukmacherAndoraRemisPolska
Fortuna24.0013.001.07
STS30.0012.501.07
eWinner37.1911.521.06
forBET60.0013.001.07
TOTALbet40.0012.001.06
Betcris81.0014.001.05
LVBET26.0012.001.07
Superbet66.0013.501.05
Fuksiarz60.0010.001.07
PZBuk34.0014.001.04
Totolotek46.6913.301.06
Noblebet95.0017.001.07
Etoto41.0012.001.06
Andora – Polska – kursy z dnia 12.11.2021

Bukmacherzy oceniają szanse Polaków na zwycięstwo na około 90%, co stawia ich w roli murowanych faworytów do zdobycia w tym spotkaniu kompletu punktów. Faktem jest, że Andora należy do najsłabszych drużyn na Starym Kontynencie – w rankingu FIFA zajmują bardzo odległe 158. miejsce. W tabeli grupy I zajmują z 6 punktami przedostatnie miejsce, przed reprezentacją San Marino, którą zdołali pokonać dwukrotnie. Nie ulega wątpliwości, że biało-czerwoni mają obowiązek wygrać to spotkanie, jeśli chcą zapewnić sobie awans co najmniej do baraży.

Pojedynek Andora – Polska możesz też obstawić w STS. Bukmacher ten jest od lat oficjalnym partnerem naszej kadry i należy spodziewać się, że w związku z listopadowymi spotkaniami Polaków wystawi specjalne promocje.

Poza tym, nowi klienci STS mogą skorzystać z oferty na start, która składa się z kilku promocji. Są wśród nich bonusy od depozytów 1500 PLN i zakład bez ryzyka. Wartość tej drugiej oferty może wynieść 100 PLN, jeśli gracz zarejestruje się z naszym kodem promocyjnym STS.

Andora – Polska – nasze typy na mecz 12.11.2021

  • Polska wygra (kurs 1.07 @Fortuna @STS @forBET @LVBET @Fuksiarz @Noblebet) – typ, który trudno w jakikolwiek sposób podważyć. Polacy są zespołem o kilka klas lepszym od swoich najbliższych rywali i każdy inny wynik niż wygrana biało-czerwonych należałoby traktować jako sensację. Wystarczy spojrzeć na rezultaty spotkań naszych rywali w obecnym roku kalendarzowym – na 10 rozegranych spotkań zdołali jedynie pokonać dwukrotnie San Marino i zremisować bezbramkowo z Gibraltarem. Pozostałe spotkania kadra prowadzona przez trenera Koldo przegrała, w większości przypadków w sposób wyraźny. Tym samym typuję, że wygrana Polaków będzie formalnością, jednak ze względu na niski kurs na ten rynek, polecam szukać alternatyw.
  • Polska wygra w handicapie -1,5 (kurs 1.28 @STS) – ciekawą opcją na podwyższenie kursów na zakład na to spotkanie jest obstawienie handicapu. Ponieważ Polacy zagrają z zespołem znacznie niżej notowanym i o znacznie skromniejszym potencjale piłkarskim, wydaje się, że obstawianie wyraźnego zwycięstwa naszej kadry może okazać się opłacalne. Co prawda Andorczycy zagrali w tych eliminacjach kilka dobrych spotkań, np. z Albanią u siebie lub z Węgrami na wyjeździe, jednak biało-czerwoni do tego meczu mogą podejść dodatkowo zmotywowani powołaniem Matty’ego Casha i powrotem do kadry Arkadiusza Milika. Co więcej, Andorczycy w tych eliminacjach tracą więcej bramek w meczach u siebie, co jest dobrym prognostykiem, zważywszy na to, że biało-czerwoni wygrali z nimi u siebie 3:0.
  • Polska wygra i BTTS: NIE (kurs 1.32 @Betcris) – w tym roku kalendarzowym typowanie czystego konta reprezentantów Polski wiązało się z bardzo dużym ryzykiem. Dość powiedzieć, że podczas rywalizacji w grupie I nie stracili bramki w zaledwie trzech spotkaniach. Niemniej, ostatnie występy dają wiele powodów do optymizmu – Polacy zagrali bardzo pewnie w defensywie w meczu z zawsze mocnymi Anglikami (1:1), a następnie nie stracili bramek w meczach z San Marino (5:0) i Albanią (1:0). Wiele wskazuje na to, że po początkowych perturbacjach, trener Sousa znalazł receptę na zmotywowanie naszych defensorów do lepszej gry. Typuję, że zdołają wygrać ten mecz bez straty bramki.
  • Poniżej 4,5 bramki w meczu (kurs 1.35 @Etoto @Fuksiarz) – typ niejako powiązany z zakładem podanym powyżej. Nasz szkoleniowiec najpewniej będzie chciał podtrzymać dobrą passę meczów bez straty gola i nie nastawi swoich piłkarzy na hiperofensywną grę. Należy spodziewać się, że biało-czerwoni zagrają podobnie jak w ostatnim spotkaniu z San Marino – spróbują szybko strzelić bramkę, a następnie będą spokojnie kontrolować przebieg spotkania, dbając przy tym również o zadania defensywne. Niewykluczone również, że pozwoli odpocząć w tym spotkaniu Robertowi Lewandowskiemu, który ma dużą szansę na Złotą Piłkę w tym roku, a który w ostatnim czasie był mocno eksploatowany przez swojego klubowego szkoleniowca. Tym samym obstawiam, że w spotkaniu nie padną więcej niż 4 bramki.

Jeśli szukasz darmowych porad typerskich na mecze reprezentacji Polski i nie tylko, to sprawdź nasze Typy dnia, gdzie codziennie znajdziesz krótkie analizy na mecze piłki nożnej oraz wydarzenia z innych dyscyplin.

Andora – Polska – analiza zespołów

Na koniec, dowiedzmy się nieco więcej na temat aktualnej sytuacji kadrowej reprezentacji Andory i Polski.

Andora

Andorczycy podejdą do spotkania z Polakami z pewnym piątym miejscem w tych eliminacjach. Trzeba przyznać, że podopieczni trenera Koldo pozostawili po sobie dobre wrażenie, szczególnie we wspomnianych spotkaniach z Albanią i Węgrami. Bardzo duża w tym zasługa samego szkoleniowca, który był w stanie poukładać grę swojego zespołu, czyniąc ich niewygodnymi rywalami. Największymi gwiazdami tej kadry są 39-letni pomocnik FC Santa Coloma Marc Pujol, pomocnik hiszpańskiego Ciudad Real Jordi Alaez, obrońca norweskiego Sandefjord Marc Vales oraz bramkarz drugiej drużyny Villarreal, Iker Alvarez.

Polska

Nasz selekcjoner może mieć powody do zadowolenia. Pod koniec października polskie obywatelstwo otrzymał obrońca Aston Villi, Matty Cash, który natychmiast otrzymał powołanie na listopadowe zgrupowanie. 24-latek dobrze radzi sobie w Premier League, a Polscy fani sporo obiecują sobie po jego występach w reprezentacji. Bardzo ważną informacją jest również powrót do kadry po dłuższej absencji Arkadiusza Milika, który może okazać się ogromnym wsparciem dla Roberta Lewandowskiego. Na uwagę zasługuje również powołanie dla Kamila Grabary. Dla bramkarza FC Kopenhaga mecz z Andorą będzie szansą na debiut w dorosłej reprezentacji.

Gdzie oglądać mecz Andora – Polska?

Gdzie można obejrzeć mecz Andora – Polska? Tradycyjnie mecze naszej reprezentacji są transmitowane na antenie otwartych kanałów telewizji publicznej – TVP1 i TVP Sport. Mecz ten będzie również można obejrzeć za pośrednictwem platformy streamingowej SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej tego serwisu.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.