Włodarczyk – Nowopaszyn. Kursy i typy na walkę

Knockout Boxing Night
Krzysztof Włodarczyk
Krzysztof Włodarczyk
Kurs 1.08
Kurs 7.00
Szanse 90%
Szanse 10%
Wadym Nowopaszyn
Wadym Nowopaszyn
Krzysztof Włodarczyk wygra - obstaw w eWinner

17 lipca w Suwałkach odbędzie się gala bokserska Knockout Boxing Night 16. Najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru będzie długo wyczekiwany powrót byłego mistrza świata IBF i WBC w wadze cruiser Krzysztofa Włodarczyka. Z okazji KBN 16 przygotowaliśmy analizę walki Krzysztof „Diablo” Włodarczyk – Wadym Nowopaszyn oraz kursy i typy bukmacherskie.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk – Wadym Nowopaszyn kursy bukmacherskie

Kursy na to wydarzenie są dostępne u legalnych bukmacherów online. Oto jak prezentują się na chwilę obecną:

BukmacherKrzysztof „Diablo” WłodarczykRemisWadym Nowopaszyn
eWinner 1.08 7.00
Fortuna1.0530.0010.49
Superbet1.0630.009.50
Etoto1.058.00
Krzysztof „Diablo” Włodarczyk – Wadym Nowopaszyn – kursy bukmacherskie z dn. 16.07

Zdecydowanym faworytem bukmachera jest Krzysztof Włodarczyk, który jest zawodnikiem znacznie bardziej doświadczonym i utytułowanym. Kurs na jego wygraną nie należy niestety do najwyższych, dlatego też proponujemy rozejrzeć się za innymi rynkami, tym bardziej, że „Diablo” wraca do ringu po dłuższej przerwie od zawodowych występów.

Gdzie obstawiać pojedynek „Diablo” – Nowopaszyn?

Walkę „Diablo” – Nowopaszyn, a także pozostałe pojedynki gali KBN 16, będzie można obstawiać w eWinner. Bukmacher ten jest oficjalnym partnerem Knockout Boxing Night i regularnie wystawia oferty kursowe na gale z tego cyklu. Nowi gracze, którzy zarejestrują konto u tego bukmachera mogą skorzystać z oferty bonusowej, na którą składają się:

  • Cashback za pierwszy zakład do 110 PLN z kodem promocyjnym eWinner (standardowo 100 PLN),
  • Bonus 50% od drugiego depozytu do 500 PLN.

Sprawdź, jak wpisać kod promocyjny do eWinnera w formularzu rejestracyjnym.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk – Wadym Nowopaszyn typy bukmacherskie

Długo wyczekiwany powrót do ringu Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka stał się faktem! Były mistrz świata IBF wystąpi w ringu po raz pierwszy od listopada 2019 roku. Na początek dostał rywala z nieco niższej półki, pochodzącego z Ukrainy Wadyma Nowopaszyna. Na dobrą sprawę ciężko jednak stwierdzić czego możemy spodziewać się po występie „Diablo”, który pierwsze miesiące tego roku spędził w więzieniu.

Obydwaj zawodnicy mają zbliżone warunki fizyczne. Włodarczyk będzie jednak miał ogromną przewagę, jeśli chodzi o doświadczenie – ma na koncie aż 63 zawodowe walki, z których 58 wygrał. Z kolei dla jego rywala będzie to dopiero 9. zawodowe starcie. Jak dotąd, Nowopaszyn może pochwalić się bilansem 6 wygranych i 2 porażek, co nie jest wynikiem wybitnym. Niemniej, wydaje się, że i on będzie miał w tym pojedynku kilka autów.

Bokser z Kijowa jest w dobrym wieku dla zawodowego sportowca – ma 33 lata, a więc o 7 mniej niż „Diablo”. Ponadto, swój ostatni pojedynek stoczył w grudniu ubiegłego roku, więc cały czas jest w cyklu treningowym. Co prawda przegrał swój ostatni pojedynek z Władimirem Keleszem na punkty (10-0, 6 KO), jednak nie ulega wątpliwości, że jego poprzedni rywal jest zawodnikiem co najmniej solidnym. Z kolei pod koniec 2019 roku znokautował doświadczonego Bośniaka Gorana Delicia (32-4, 8 KO). Wygląda więc na to, że Nowopaszyn walczyć potrafi.

Jeśli chodzi o ocenę szans Krzysztofa Włodarczyka, to z pewnością największą niewiadomą będzie jego kondycja psychiczna. Polak w ostatnich latach przechodził bardzo trudny czas i nie wiadomo tak naprawdę jakiego „Diablo” zobaczymy w ringu. Nie ulega wątpliwości, że w swoich najlepszych latach zmiótłby swojego rywala, jednak na chwilę obecną nie wiemy czego można się po nim spodziewać. Faktem jest, że wygrał pięć swoich ostatnich walk, jednak miał ponad 1,5-roczny rozbrat z boksem.

Typy na walkę Włodarczyk vs Nowopaszyn – analiza

Jednym z największych atutów Włodarczyka w jego latach świetności było nokautujące uderzenie – aż 39 walk kończył przed czasem. Należy jednak zauważyć, że 3 z 4 ostatnich pojedynków wygrywał na punkty. Jego rywal z kolei nigdy nie kończył walki na deskach, nawet w pojedynku z silnym fizycznie Tahirem Kahroviciem (17-0, 12 KO), jednak sam nie może pochwalić się dużą siłą ciosu. Typ na to, że pojedynek potrwa przez pełen dystans wydaje się więc dość prawdopodobny. Faworyta tego starcia upatruję w „Diablo”, który ma przewagę doświadczenia, techniki i siły. Jedyne co może stanąć mu na drodze do osiągnięcia sukcesu w tym starciu jest jego nastawienie mentalne.

Włodarczyk vs Nowopaszyn – darmowe typy bukmacherskie:

  • Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wygra – kurs 1.08 @eWinner 🥊                      
  • Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wygra na punkty – kurs 1.55 @Fortuna 🥊   
  • Walka potrwa pełen dystans – kurs 1.35 @Fortuna 🥊   

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk – Wadym Nowopaszyn walka i typy bukmacherskie. Gdzie oglądać walkę?

Transmisja z gali Knockout Boxing Night 16, w tym również z pojedynku „Diablo” – Nowopaszyn, będzie dostępna na antenie telewizji TVP Sport oraz w na platformie sport.tvp.pl. Streaming z tego wydarzenia będzie można również śledzić za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *