Aplikacje bukmacherskie

Aplikacje bukmacherskie to obecnie „must have” w portfolio zakładów wzajemnych online. Bez tego elementu oferty ciężko przebić się do czołówki i na poważnie rywalizować na naszym rynku w walce o klienta.

Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ smartfon daje nam możliwość obstawiania w każdym miejscu. Nierzadko zdarza się tak, że użytkownicy stawiają zakłady intuicyjnie. Dlatego firmy coraz więcej uwagi poświęcają aplikacjom mobilnym i starają się je dopracować w najmniejszym szczególe. Ale co właściwie oznacza, że dana aplikacja bukmacherska jest dobra? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w naszym przeglądzie aplikacji bukmacherskich w Polsce, w którym przetestowaliśmy wszystkie dostępne apki zakładów wzajemnych.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie 2022

Oto najlepsze – w naszej ocenie – aplikacje bukmacherskie, dostępne w 2022 roku

1. STSNajwiększa liczba transmisji na żywo, powiadomienia push, skaner kuponów, cashout, statystyki meczowe, logowanie odciskiem palca, transmisje live z turniejów esportowych (głównie platforma Twitch), szybkie wypłaty STSPay
Android, iOS
2. FortunaTransmisje meczowe, statystyki meczowe, przegląd transakcji i kuponów, szybkie wpłaty, powiadomienia push, logowanie palcem, szybkie zakłady, sporty wirtualne, skaner kuponów.
Android, iOS
3. forBETTransmisje meczowe, szybkie wpłaty i wypłaty, gry karciane, powiadomienia push, szybkie kupony, match tracker, szybkie kupony i płatności
Android, iOS
4. SuperbetTransmisje meczowe, szybkie wpłaty, powiadomienia push, media społecznościowe SuperSocial, skaner kuponów, liczne opcje personalizacji, wpłaty Revolut, historia kuponów i skuteczności
Android, iOS
5. EwinnerPełna oferta zakładów przedmeczowych i live, szybkie logowanie, historia kuponów, match tracker, custom bet, szybkie wpłaty, rozbudowane statystyki
Android, iOS
Najlepsze aplikacje bukmacherskie 2022. TOP 5 aplikacji mobilnych u bukmacherów

Aplikacje mobilne u bukmacherów. Co oceniać?

Co powinna zawierać dobra aplikacja?Według badań z kwietnia 2020 roku, blisko 94% użytkowników smartfonów w Polsce korzysta z urządzeń opartych na systemie Android, a 5,5% z urządzeń z systemem iOS. Już sama ta statystyka pokazuje, że jednym z podstawowych elementów jest dostępność aplikacji. Na podstawie powyższych wyników można dojść do wniosku, że wystarczy udostępnić swój produkt na telefony z Androidem. Jesteśmy jednak zdania, że o AppStorze nie wolno zapominać, ponieważ korzysta z niego zupełnie inny typ gracza. Bardzo często jest tak, że iPhone’a i iPada, posiadają osoby stosunkowo młode i skłonne do częstszego korzystania z nowoczesnych rozwiązań bukmacherskich. 

aplikacje bukmacherskie

Kolejnym elementem, na który zwracamy uwagę jest intuicyjność aplikacji i stabilność jej działania. To problem, z którymi mierzyły się firmy bukmacherskie w początkowych fazach udostępniania oferty na telefony. Bardzo często użytkownicy skarżyli się na fakt, że aplikacje zacinały się, nagle wylogowywały czy też, że niektóre przyciski okazywały się być nieaktywne. W związku z czym wiele osób wracało do gry na desktopie. Intuicyjność wiąże się z jeszcze jedna kwestią.

Aplikacje zyskują przewagę jedynie w przypadku, w którym jako użytkownicy jesteśmy w stanie szybko się zalogować, znaleźć interesujące nas wydarzenie i postawić kupon. W innym przypadku wystarczy strona mobilna. Wspominamy o tym dlatego, że niektórzy bukmacherzy zapominają po co właściwie są aplikacje bukmacherskie i przenoszą jeden do jednego wygląd i działania swojej strony mobilnej, co naszym zdaniem jest nieracjonalnym działaniem.

Czy oferta mobile jest taka sama jak na stronach?

Z punktu widzenia gracza ważne jest również jakie rynki i jakie zakłady dostępne są u bukmacherów. Wspominaliśmy o tym, że aplikacje mobilne dają przede wszystkim możliwość obstawienia wydarzeń w dowolnym miejscu. Fundamentem nowoczesnych zakładów bukmacherskich są zakłady na żywo. Wyobraźmy sobie sytuację, w której oglądasz w pubie ze znajomymi finał Ligi Mistrzów lub oglądacie z kumplami mecz reprezentacji w domu. Przypomnij sobie, ile razy ktoś w pewnym momencie rzucał „ciekawe jaki jest kurs na Polskę”. Nikt przecież nie będzie odpadał laptopa, żeby to sprawdzić, tylko każdy sprawdza telefon. I tu pojawia się zasadnicze pytanie. Czy aplikacje posiadają obstawianie live, bo kogo by interesował tylko kurs przedmeczowy. Oprócz tego ważne będzie też liczba kursów na zdarzenia meczowe. Reasumując ten wątek, w naszej opinii oferta dostępna w aplikacjach mobilnych nie może być gorsza niż oferta, z którą spotykamy się na stronie.

Streaming online w aplikacjach bukmacherskich

aplikacje mobilne u bukmacherów

Opcje streamingowe to kolejny obszar, który z powodzeniem mogą być realizowane przez aplikacje bukmacherskie. Po raz kolejny wracamy do przewagi obstawiania ze smartfonu, a więc faktu, że możesz to robić niezależnie od tego gdzie się obecnie znajdujesz. Załóżmy, że musisz odbyć podróż służbową pociągiem w czasie interesującego Cię meczu. Niektóre firmy dzięki podpisanym umowom z podmiotami uprawnionymi do dysponowania prawami telewizyjnymi, udostępniają transmisje live ze spotkań. Taka sytuacja dotyczy np. meczów Serie A, Bundesligi, La Ligi, NBA. Dzięki temu już samo posiadanie konta bukmacherskiego powoduje, że masz możliwość śledzenia legalnego streamingu. 

Promocje i bonusy

Nasz serwis skupia się głównie na darmowych zakładach, a te bardzo często są związane właśnie z akcjami marketingowymi, które mają przyciągnąć do serwisu nowych klientów. Oczywiście aplikacje mobilne są też częstym obszarem, na promocji których skupiają się legalni bukmacherzy. Dlatego kolejny element dotyczy tego, czy zainstalowanie apki sprawia, że otrzymujesz większe korzyści. Niejednokrotnie dzieje się tak, że za grę na smartfonach użytkownicy odbierają grę bez podatku, lub zakłady bez ryzyka.

Aplikacje bukmacherskie w Polsce – opinie

Czas na sprawdzenie, jak z wymienionymi przez nas obszarami dają sobie radę legalni bukmacherzy funkcjonujący na naszym rynku.

STS na urządzenia mobilne

Zaczynamy od zakładów bukmacherskich STS, bo w tym przypadku poprzeczka ustawiona jest na wysokim poziomie. Wśród elementów, które wymienialiśmy jako kluczowe znalazły się: dostępność, stabilność, intuicyjność, oferta zakładów, promocje. Z aplikacji STS mogą korzystać użytkownicy telefonów z systemem Android, jak i iOS. Jeśli ktoś nie posiada jednego z tych dwóch systemów może również korzystać ze strony w wersji mobilnej. O tym, że aplikacja jest stabilna i cieszy się popularnością wśród użytkowników najlepiej świadczy liczba ocen na AppStorze oraz średnia ocena.

W kategorii sport w Polsce STS zajmuje 4. miejsce z 11 tysiącami głosów i średnią 4,7/5. Najczęciej zgłaszana uwaga w recenzjach dotyczy braku wsparcia w języku angielskim, ale to jedynie pokazuje, że firma popularna jest nie tylko w Polsce. Poza tym otrzymujemy pełen wachlarz możliwości od gier karcianych BetGames, przez sporty wirtualne i esport. Oczywiście nie zabrakło najważniejszych rynków na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, boks, MMA. Do tego na aplikacji można śledzić transmisje na żywo, nie tylko za pośrednictwem match-trackera, ale także streamingi. Istnieje możliwość nawiązywania interakcji z innymi użytkownikami przez czat ogólny i czat meczowy. Dzięki STSPay wygrane można wypłacić w ciągu 15 minut. Musimy też wspomnieć o tym, że logować do serwisu można się przez odcisk palca. Bonusy i promocje również obowiązują i aby sprawdzić aktualne wystarczy wejść w „bonusy i akcje”. Właściwie nie ma się do czego przyczepić. Zdecydowanie jedna z najlepszych aplikacji na rynku.

 • bogata oferta sportowa
 • Betgames, sporty wirtualne
 • dedykowana sekcja esportowa
 • cash-out
 • streaming
 • logowanie odciskiem palca
 • czat ogólny i meczowy
 • powiadomienia push
 • szybki zakład (3D touch)
 • pomoc online
 • iOS, Android, mobile

Aplikacja mobilna Fortuna

Jeśli spojrzymy na oceny w AppStore to Fortuna może pochwalić się jedną z najwyższych średnich, ponieważ przy ocenach ponad 6 tysięcy osób średnia ocena wynosi 4,8. Jest to bardzo dobry wynik, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że skala jest pięciostopniowa i że zazwyczaj użytkownicy nie są skłonni do przyznawania najwyższych ocen. Jednak Fortunie ta sztuka się udała, a sądząc po komentarzach największym plusem aplikacji jest szybka reakcja zespołu bukmachera w przypadku wykrycia niedoskonałości.

Aktualizacje pojawiają się stosunkowo często i zdecydowanie wpływa to na jakość serwisu. Oczywiście appka dostępna jest na telefony z systemami Android i iOS, natomiast jeśli ktoś używa jeszcze systemu Windows Phone to może skorzystać z wersji mobilnej strony. Logowanie wykorzystuje najnowsze funkcje telefonów komórkowych, czyli możliwość wejścia do serwisu dzięki Face ID, Touch ID i 3D Touch. Oferta aplikacji nie odbiega od wersji desktopowej, więc znajduje się na niej kompletna gama zakładów prematch i live. Te drugie podsiadają opcję streamingu. Nie zabrakło również wirtualnych sportów. 3D Touch umożliwia zawarcie szybkiego zakładu. Jeśli nie możesz znaleźć interesującego Cię wydarzenia możesz skorzystać z fulltextowej wyszukiwarki. Co ciekawe wykonano również ukłon w stronę osób preferujących tradycyjne obstawianie w punktach naziemnych, ponieważ oprócz wyszukiwarki stacjonarnych placówek udostępniono opcję skanowania kuponu.

 • zakłady prematch, live
 • sporty wirtualne
 • powiadomienia push
 • streaming online
 • logowanie odciskiem palca, i face ID
 • możliwe przygotowanie kuponów maxikombi
 • przegląd kuponów
 • analizy
 • wyszukiwarka punktów
 • skaner kuponów
 • iOS, Android, mobile

ForBET na smartfonie

Trzecim bukmacherem, którego aplikacje bierzemy na tapetę są zakłady bukmacherskie forBET. Na początku sprawdziliśmy ogólną ocenę na AppStore i trzeba przyznać, że. jest ona wysoka. forBET od ponad 1,5 tysiąca użytkowników otrzymał średnią oceną 4,7, co przekłada się na 27 miejsce wśród aplikacji sportowych w Polsce. Wynik niezły i to samo możemy powiedzieć o ofercie tego bukmachera.

Appka dostępna jest dla urządzeń z systemami Android i iOS oraz w wersji przeglądarkowej, czyli jeden z podstawowych warunków został spełniony. Duży plus należy się za sam wygląd aplikacji. Kursy na poszczególne wydarzenia są bardzo czytelne, a znalezienie odpowiedniego rynku nie zajmuje wiele czasu. Całość wykonana jest tak, że użytkownik nie powinien się pogubić. Bardzo stabilnie działają też sporty wirtualne. Ciekawe jest to, że znamy kilka osób, które nie będąc przekonanymi do tego typu rozgrywki na appce forBET nie mogli się oderwać od obstawiania. Na uwagę zasługuje również opcja szybkiej wypłaty oraz szybkie przechodzenie z kuponu do wydarzenia. Mecze można śledzić za pośrednictwem match trackera, co biorąc pod uwagę, że STS i Fortuna mają streaming to wydaje się być niewystarczające. forBET co prawda oferuje streaming, jednak liczba transmisji jest niestety bardzo skromna. Z logowaniem nie ma najmniejszego problemu, ponieważ bukmacher zapamiętuje użytkownika, więc zakłady można stawiać szybko.

 • przyjazna użytkownikowi (wyraźne sterowanie i kursy)
 • łatwe logowanie
 • szybka wypłata
 • match trackery
 • zakłady przedmeczowe i live
 • sporty wirtualne
 • streaming esportów
 • cashout dostępny (tylko) w aplikacji
 • Android, iOS, mobile

Superbet aplikacja mobilna

Aplikacja Superbet dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Bukmacher wciąż ją rozwija. Zdecydowanie nastawiona na młodszych użytkowników, członków grup typerskich. Superbet daje możliwość z poziomu apki dzielenia się swoimi kuponami ze znajomymi w mediach społecznościowych SuperSocial. Można tam również znaleźć świetne typy od sportowych ekspertów, takich jak Jerzy Dudek. Poza tym posiada wszystko, co aplikacja mobilna bukmachera powinna posiadać: pełna ofertę przedmeczową i live, statystyki, skaner kuponu, historię kuponów, powiadomienia push, wyszukiwarkę plus możliwość personalizacji aplikacji. Duży plus należy się również za ogromną liczbę transmisji meczowych, które można oglądać po założeniu konta. Ze średnią oceną na poziomie 4,60, aplikacja Superbet zajmuje 16. miejsce w rankingu najlepszego oprogramowania sportowego na App Store.

 • zakłady przedmeczowe i live
 • transmisje na żywo bez konieczności wpłacania depozytu
 • match tracker
 • historia kuponów
 • skaner kuponów
 • SuperSocial
 • wpłaty za pomocą Revoluta
 • Android, iOS, mobile

eWinner aplikacja bukmacherska na telefon

Bukmacherowi trzeba oddać to, że nie bał się stosunkowo szybko po premierze uruchomić aplikacji na iOS i Android. Był to odważny krok jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość debiutujących zakładów czeka przynajmniej pół roku z premierą aplikacji. Flagowa usługa eWinnera, czyli custom bet, jest również dostępna z poziomu aplikacji mobilnej. Dzięki niej, gracz może zgłosić swój własny kupon. Do tego działają wszystkie bonusy oraz opcja cash-out, czyli zamykanie kuponów przed zakończeniem wydarzenia. Nie zabrakło szybkich wpłat i wypłat. Śledzenie meczów funkcjonuje jedynie za pośrednictwem match trackera. Niestety, ze względu na dość ograniczoną liczbę funkcji, aplikacja ta ma dość przeciętną średnią ocen na Apple App Store.

 • iOS, Android, mobile
 • Pełna oferta prematch, live
 • Szybkie płatności
 • Liczne promocje
 • Cashout
 • Custom bet

Totolotek na urządzenia mobilne

W przypadku Totolotka celowo nie podajemy ogólnej oceny na AppStore, ponieważ stosunkowo niedawno za sprawą zmiany właściciela Totolotek wypuścił całkowicie zmienioną wersję aplikacji i ocena na AppSstore może wprowadzać w błąd. A mamy tu do czynienia w naprawdę solidną aplikacją. Bogata oferta zakładów przedmeczowych uzupełnia się z ofertą live, która daje dostęp do nawet 40 000 wydarzeń live w miesiącu. Oprócz tego każde z nich możemy wyszukać za sprawą filtrowania. Nie mniej ważna jest informacja o udostępnieniu w aplikacji opcji cash-out. W tym przypadku również pomyślano o opcjach szybkiego logowania. Można to zrobić na dwa sposoby: za pomocą odcisku palca oraz przy użyciu karty członkowskiej BetClub.

 • Bogata oferta zakładów przedmeczowych i live
 • match tracker
 • błyskawiczne płatności
 • cash-out
 • historia kuponów
 • szybkie logowanie
 • Android, iOS, mobile

Promocje na mobile w PZBuk

Już samo wejście na główny serwis PZBuk może uzmysłowić, że mamy do czynienia z bukmacherem, który bardzo mocno celuje w użytkowników urządzeń mobilnych. Oczywiście aplikacja dostępna jest zarówno w appstore jak i na Android. Mała liczba ocen na AppStore wynika z faktu, że bukmacher na początku skupił się na systemach obecnych w telefonach Samsung, Huawei czy Xiaomi, ale użytkownicy iPhone dostali już to na co czekali i pierwsze komentarze w serwisie są entuzjastyczne. Nic w tym dziwnego, ponieważ aplikacja jest bardzo dopracowana, intuicyjna i stabilna. Co więcej dla posiadaczy aplikacji przygotowano specjalną opcję kardio, która powiększa wygrane. Dostępne jest też pełna oferta zakładów przedmeczowych, live i wirtuali w systemie 24/7. Pozytywną informacja jest również fakt, że aplikacja umożliwia wypłatę cash-out. Naszym zdaniem największym plusem jest streaming meczów NBA. 

 • zakłady przedmeczowe i live
 • szybkie płatności
 • cash-out
 • sporty wirtualne 24/7
 • streaming NBA
 • historia kuponów
 • powiadomienia push
 • iOS, Android, mobile

Apka TOTALbetu

Aplikacja TOTALbet dostępna jest na telefony z systemami Android. Natomiast aplikacja bukmacherska iOS w TOTALbet jest wciąż niedostępna, ale bukmacher umieścił na swojej stronie krótki przewodnik jak dodać stronę mobilną na ekran iPhona, aby ułatwić jej użytkowanie. Bukmacher zapewnia, że pełna oferta zakładów przedmeczowych i live dostępna jest w apce. TOTALbet szczyci się najszybszymi wypłatami na rynku i nie mogło zabraknąć tej funkcjonalności również w wersji na urządzenia mobilne z Androidem. Brakuje streamingu online, ale zastąpiony został śledzeniem wydarzeń boiskowych za pomocą match trackera, zapewniono jednocześnie to dostęp do statystyk. Za pomocą powiadomień push masz możliwość otrzymywania informacji o rozstrzygniętych kuponach, nowych promocjach i wyniku meczu.

 • zakłady przedmeczowe i live
 • powiadomienia push
 • match tracker
 • szybkie wypłaty
 • Android, iOS (tylko strona mobilna)

Aplikacja mobilna LVBET

LVBET jest jednym z dłużej działających legalnych bukmacherów online. W jego ofercie znajdziemy aplikację mobilną dla systemów Android i OS. Chociaż nie jest to kiepski software, jego oceny w App Store są dość niskie, a sama aplikacja zajmuje 26. miejsce w gatunku sport. Niemniej, bez wątpienia posiada ona kilka bardzo ciekawych funkcji, takich jak transmisje meczowe, rozbudowana sekcja esportowa, czy statystyki dostarczane przez firmę Statscore. Na plus zaliczyć należy również możliwość obstawiania sportów wirtualnych, opcja cash out oraz dobrze wykonana funkcja historii kuponów. Problemem tej aplikacji są jednak niedociągnięcia – niestety nie brakuje w niej mniej lub bardziej irytujących bugów. Niemniej, drzemie w niej spory potencjał i jeśli dalej będzie rozwijana, to ma szansę zyskać popularność wśród graczy.

 • zakłady przedmeczowe i live
 • opcja match tracker
 • funkcja cash-out
 • szybkie metody wpłaty i wypłaty środków
 • transmisje meczowe
 • statystyki od Statscore
 • sporty wirtualne
 • świetna sekcja esportowa
 • historia kuponów
 • Android, iOS

Noblebet mobile

Aplikacja Noblebet nie zdążyła jeszcze otrzymać zbyt wielu recenzji na platformie Apple App Store, jednak sądząc po dotychczasowych opiniach, w dalszym ciągu wymaga dopracowania. Mimo iż posiada ona kilka niewątpliwych atutów, takich jak transmisje, funkcja Betbuilder, cash-out, czy match tracker, to liczba błędów, podobnie jak w przypadku LVBET, jest po prostu duża. Faktem jest, że w większości przypadków nie rzucają się one od razu w oczy, jednak przy intensywnym użytkowaniu bywają one irytujące. Niemniej, warto z pewnością dać oprogramowaniu Noblebet szanse. Wspomniana opcja Betbuilder jest po prostu znakomita i pozwala tworzyć zakłady łączone z pojedynczego wydarzenia. Ponadto, bukmacher ten oferuje dedykowane urządzeniom mobilnym promocje, co również należy uznać za duży plus.

 • bogate oferty przedmeczowe i live
 • szybkie wpłaty i wypłaty
 • cash-out
 • dobre statystyki od Statscore
 • promocje na mobile
 • świetna funkcja Betbuilder
 • Android, iOS

Aplikacja bukmacherska Etoto

Szefowie ETOTO w ostatnim czasie po raz kolejny przeprowadzili gruntowny update swojej aplikacji mobilnej. Chociaż bez wątpienia trzeba docenić starania jakie wkładają w rozwój swojego produktu, to jednak efekt finalny w dalszym ciągu pozostawia co nieco do życzenia. Aplikacja działa pod Androidem i iOS, jednak w przypadku tej drugiej wersji aż roi się od bugów, które mocno uprzykrzają korzystanie z niej, takich jak np. brak dostępu do niektórych buttonów. Na plus zaliczyć należy bogatą ofertę wydarzeń, dobre statystyki, szybkie płatności, fajną wyszukiwarkę wydarzeń oraz funkcjonalną historię kuponów. To jednak nieco za mało, by móc rywalizować z najlepszymi appkami na polskim rynku. Przed ETOTO jeszcze wiele pracy na drodze do udoskonalania swojego softu.

 • Android, iOS
 • bogata oferta przedemczowa i live
 • możliwość szybkich wpłat i wypłat
 • historia kuponów
 • statystyki
 • wyszukiwarka wydarzeń

BetX zakłady w aplikacji

Bukmacher BetX na polskim rynku pojawił się w 2020 roku. Jego aplikacja mobilna od początku dostępna była na urządzenia z Androidem, a ostatnio wyszła również wersja na iOS. Obydwie działają poprawnie i mają kilka ciekawych funkcji, takich jak sporty wirtualne, gry karciane, dobre statystyki, czy też liczne zakłady na żywo. Aplikacja jest całkiem stabilna, jednak pozytywne wrażenie psuje nieco uboga szata graficzna oraz brak zaawansowanych opcji, takich jak transmisje meczowe na żywo. Niemniej, BetX prezentuje się w naszym zestawieniu całkiem solidnie, co należy docenić, tym bardziej, że to nowy operator na rynku

 • Android, iOS
 • bogata oferta live
 • powiadomienia
 • sporty wirtualne i karcianki
 • dobre statystyki

Mobile w Betclic

Jeśli dopiero ściągnąłeś aplikację Betcic to pewnie zdziwi Cię zestaw pytań, które otrzymujesz od bukmachera. Okazuje się, że jest to jednocześnie formularz rejestracyjny, ale tego sposobu rejestracji nie rekomendujemy, ponieważ nie ma w nim kodu promocyjnego za sprawą którego otrzymuje się dostęp do wyższych promocji. Jeśli masz już konto, to tym bardziej nie musisz odpowiadać na pojawiające się pytania i wystarczy, że klikniesz przycisk zamknij, który znajduje się w prawym górnym rogu.

Betclic legalnie wszedł na polski rynek w 2019 roku.  Od tamtej pory jego aplikacja bukmacherska w App Store uzyskała ponad 5500 ocen ze średnią 4,60 gwiazdki. Dostępna jest również na Androidy. Atutem jest fakt, że aplikacja nie zacina się i działa stabilnie. Czasami pojawiają się jednak problemy z transmisjami, które lubią się zawiesić. Do wyboru są wszystkie rynki dostępne również na stronę Betclic. Specjalne promocje można sprawdzać w każdej chwili, ponieważ odpowiednia zakładka została umieszczona w menu nawigacyjnym. W nim możesz sprawdzić również swoje kupony. Są trzy opcje śledzenia meczów na żywo. Plusem jest to, że dostęp pojawia się po kliknięciu w wydarzenie. Betclic oferuje oferuje streamingi online, wyniki live match trackera, wyniki live match trackera oraz możliwość publikowania komentarzy.

 • zakłady przedmeczowe i live
 • transmisje na żywo
 • match tracker
 • historia kuponów
 • promocje
 • szybkie płatności
 • Android, iOS, mobile

Aplikacje bukmacherskie na Android. Dlaczego nie ma ich w Google Play?

Zanim przejdźmy do poszczególnych firm musimy wspomnieć o jednej bardzo ważnej sprawie. Wielu użytkowników spotyka się z sytuacją, w której nie możne znaleźć aplikacji bukmacherskich w sklepie Google Play. Przyczyną jest jedynie polityka Google wobec wszelkich form hazardu. Firma postanowiła, że jeśli chcesz zainstalować aplikację zakładów bukmacherskich musisz to zrobić ręcznie, a nie przez sklep Google. Zaznaczamy przy tym, że bezpieczeństwo zapewniają spółki bukmacherskie i starają się one, aby aplikacje były zgodne z wymaganiami ochrony danych. Aby zainstalować aplikację bez wchodzenia na Google Play należy wejść na stronę bukmachera, znaleźć zakładkę mobile i tam kliknąć w ikonę „pobierz dla Android”. Aby to zrobić na swoim Androidzie musisz włączyć opcję instalacji aplikacji z „nieznanych źródeł”. Jednocześnie podkreślamy, że na iPhone i iPad wszystkie apki dostępne są w AppStore.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *