Manchester City Manchester United Kurs 100 na gola 400mm.pl

Manchester City – Manchester United. Kurs 100 na gola

Trwa 9. kolejka Premier League. Na derby Manchesteru Syuperbet przygotował specjalny boost kursowy. Obstaw mecz Manchester City - Manchester United po kursie 100.

Mój typ: Kurs 100.0 na gola Man City lub Man Utd

Zarejestruj się z kodem EXTRAKURS w Superbet i obstaw zakład, że Manchester City lub Manchester United strzeli gola po kursie 100,0. Szczegóły i zasady promocji poniżej.

kurs: 100.00
Obstaw w Superbet

Trwa 9. kolejka Premier League. Bukmacher Superbet proponuje kolejny boost kursowy. Tym razem można obstawić mecz Manchester City – Manchester United ze specjalnym kursem 100.0. Wystarczy zarejestrować się z kodem EXTRAKURS, a następnie stworzyć kupon SOLO z zakładem, że Manchester City lub Manchester United strzeli gola. Zobaczcie, jak działa promocja kurs 100.0 na gola w ramach meczu Premier League.

Mecz Manchester City – Manchester United 2.10.2022

Kolejne derby Manchesteru przed nami. W ostatnich dziesięciu derbach drużyna Manchester City wygrała czterokrotnie, a Man City zwyciężył pięć razy. Natomiast raz padł remis.

Przeczytaj naszą analizę i zobacz typy na derby Manchesteru

Jak obstawiać mecz Man City – Man Utd po kursie 100.0?

Należy najpierw zarejestrować się u bukmachera. Należy to zrobić ze specjalnym kodem promocyjnym do Superbet, który brzmi EXTRAKURS. Dzięki temu otrzymacie także dodatkowy freebet o wartości 34 zł.

Rejestrując się za pomocą przycisku powyżej, z naszym kodem EXTRAKURS otrzymacie następujące bonusy:

 • freebet od depozytu 34 zł
 • cashback do 3500 zł
 • bonus 100% od 1. depozytu – 200 zł
 • bonus w aplikacji 20 zł

Więcej na temat warunków wszystkich bonusów znajdziecie w artykule dotyczącym oferty powitalnej w Superbet.

Jak poprawnie zarejestrować się w Superbet, aby skorzystać z kursu 100.00 na mecz Arsenal – Tottenham? Oto instrukcja:

Kurs 100.0 na gola Man City – Man Utd
 1. Zarejestruj się poprzez przyciski na tej stronie
 2. Upewnij się, że w formularzu masz wpisany kod EXTRAKURS
 3. Zaznacz zgody marketingowe
 4. Wpłać min. 50 zł
 5. Obstaw pierwszy zakład za min. 2 zł na na gola Man City lub Man Utd (z oferty przedmeczowej)
 6. Jeśli trafisz, poza wygraną rozliczoną po standardowym kursie, otrzymasz również 200 zł bonusu (równowartość kursu 100,00 i stawki 2 zł). 
Obstaw po kursie 100.00 w Superbet

Kurs 100.00 na gola Manchester City – Manchester United – warunki

Oto dodatkowe warunki promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Manchester City – Manchester United”:

 • w promocji bierze udział pierwszy kupon singiel w historii konta gracza
 • na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola jednej z drużyn (typ zakładu: Manchester City strzeli gola: TAK lub Manchester United strzeli gola: TAK)
 • bonus to 200 zł za poprawny typ na gola w meczu Manchester City – Manchester United (2.10.2022) z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 zł

Jak liczony jest bonus?

Jeśli gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 zł na gola w meczu Manchester City – Manchester United po kursie np. 1.14 i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 200 zł. Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:

 • Stawka gracza = 2 zł – 0.24 zł (12% podatku) = 1.76 zł
 • Kurs na gola Manchesteru City = 1.14
 • Bonus = 200 zł
 • Kwota wygranej za kupon = 1.76 zł * 1.14 = 2.01 zł
 • Łączna wygrana = 202.01 zł

Bonus ten ma zasady obrotu. Aby go wypłacić należy dokonać trzykrotnego obrotu bonusem na zakładach SOLO z kursem min. 1.80 lub AKO z kursem min. 1.80 (kurs pojedynczego zdarzenie min. 1.30) z oferty przedmeczowej oraz live.

Pozostałe warunki promocji:

 • zakłady zaliczają się do udziału w promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez gracza.
 • bonus zostanie przelany na konto gracza 72 h po zakończeniu promocji.
 • bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie.
 • bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 • bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania.
 • środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić
 • na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Manchester City – Manchester United. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Manchester City – Manchester United” nie zostaną aktywowane.
 • gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta, ale należy pamiętać, że środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 • jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na gola w meczu Manchester City – Manchester United” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 • jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.
Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *