Skoki narciarskie kursy bukmacherskie

Cykl zawodów Puchar Świata w skokach narciarskich wyłoni tegorocznego zwycięzcę Kryształowej Kuli. Polacy od lat należą do czołowych zawodników na świecie, więc jak co roku apetyty kibiców są ogromne. Zobaczcie porady, jak obstawiać skoki narciarskie i kursy bukmacherskie.

Będziemy śledzić na bieżąco faworytów Pucharu Świata 2020/21 i postaramy się zebrać wszystkie najważniejsze informacje dotyczące skoków narciarskich w zakładach bukmacherskich online w Polsce

Puchar świata w Kuusamo skoki narciarskie – kursy bukmacherskie

Pierwsze zawody Pucharu Świata w Wiśle pokazały, że w tym sezonie bardzo mocna będzie drużyna Niemiec prowadzona przez byłego szkoleniowca reprezentacji Polski Stefana Horngachera.

Jesteś fanem skoków narciarskich? Typujesz i obstawiasz zakłady na tę dyscyplinę sportu? Sprawdź nasze darmowe typy na skoki narciarskie!

Tym razem przyglądamy się kursom i szansom bukmacherskim naszych zawodników podczas zawodów w Niżnym Tagile.

Puchar świata w Niżnym Tagile -kursy bukmacherskie

Puchar Świata w Niżnym Tagile to trzeci weekend ze skokami narciarskimi z rzędu. Niestety, ponownie na starcie nie zobaczymy wszystkich najlepszych skoczków świata.

W zeszłym tygodniu na skoczni w Ruce zabrakło reprezentantów Austrii, a przyczyną był pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u kilku skoczków z tego kraju. W Rosji oprócz pierwszej kadry Austriaków, zabraknie również naszych najlepszych reprezentantów. Przyczyną nieobecności naszych skoczków jest chęć jak najlepszego przygotowania się do zbliżających się mistrzostw świata w lotach narciarskich w Planicy. To sprawia, że grono faworytów nieco się zawęża i przez to stwarza się okazja dla typerów. Sprawdźmy jakie najciekawsze zakłady na Puchar Świata w Niżnym Tagile przygotowały polskie legalne firmy bukmacherskie.

Kursy na zwycięzcę Pucharu Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile

ZawodnikKursBukmacherPrawdopodobieństwo wygranej
Markus Eisenbichler2,50LV BET40 procent
Halvor Egner Granerud2,75LV BET36 procent
Yukiya Sato9,00LV BET11 procent
Daniel Huber11,00LV BET9 procent
Karl Geiger12,00LV BET8 procent
Johann Andre Forfang14,00LV BET7 procent
Robert Johansson15,00LV BET7 procent
Pius Paschke34,00LV BET3 procent
Anze Lanisek34,00LV BET3 procent
Daniel Andre Tande51,00LV BET2 procent
Skoki narciarskie kursy bukmacherskie z dn. 3.12.2020

Kursy na zawodnika z największą liczbą punktów – H2H

W Rosji dojdzie do kilku interesujących pojedynków pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Oczy wszystkich będą zwrócone przede wszystkim na rywalizację lidera Pucharu Świata Markusa Eisenbichlera z wiceliderem Halvorem Egnerem Granerudem.

Minimalnie wyżej oceniane są szanse Niemca, który do tej pory w kwalifikacjach i zawodach zajmował następujące miejsca: 3,1,6,1, 2. Z kolei Norweg nie zszedł jeszcze poniżej 7 lokaty i jego osiągnięcia w tym sezonie to: 7, 4, 3, 3, 4. 

ZawodnikKursBukmacherSzanse osiągnięcia lepszego wyniku
Markus Eisenbichler1,65LV BET55 procent
Halvor Egner Granerud2,10LV BET45 procent
Skoki narciarskie kursy bukmacherskie z dn. 3.12.2020

Kursy bukmacherskie na najlepszego z Polaków

Równie ciekawy wydaje się być zakład na to, który z reprezentantów Polski spisze się lepiej w trakcie weekendu w Niżnym Tagile.

ZawodnikKursBukmacherPrawdopodobieństwo
osiągnięcia
lepszego wyniku
Paweł Wąsek2,25STS44 procent
Aleksander Zniszczoł3,75STS27 procent
Jakub Wolny4,75STS21 procent
Maciej Kot6,75STS15 procent
Stefan Hula8,00STS13 procent
Tomasz Pilch18,00STS6 procent
Skoki narciarskie kursy bukmacherskie z dn. 3.12.2020

Kursy bukmacherskie na zwycięzcę zawodów Pucharu Świata w Kuusamo

Przyjrzyjmy się, jakie najlepsze kursy bukmacherskie wystawione zostały na uczestników zawodów w Kuusamo:

SkoczekNajwyższy kursBukmacher
Karl Geiger (GER)3,50STS
Marcus Eisenbichler (GER)4,00forBET
Dawid Kubacki (POL)15,00forBET
Kamil Stoch (POL)15,00forBET
Halvor Egner Granerud (NOR)10,00STS
Ryoyu Kobayashi (JAP)18,00STS / forBET
Marius Lindvik (NOR)15,00STS / forBET
Yukiya Sato (JAP)18,00STS
Daniel Andre Tande (NOR)18,00STS
Piotr Żyła (POL)25,00STS / forBET
Timi Zajc (SLO)35,00forBET
Puchar świata w Kuusamo skoki narciarskie – kursy bukmacherskie z dn. 26.11.2020

Skoki w Kuusamo kursy bukmacherskie H2H

Najwięcej emocji bukmacherskich w obstawianiu rozstrzygnięć zawodów Pucharu Świata w skokach wyzwalają zazwyczaj pojedynki w formule H2H. W tym przypadku operatorzy przygotowując ofertę stawiają przed użytkownikiem zadanie wytypowania, który z zawodników skończy rywalizację na wyższym miejscu.

W najciekawszych parach tak kształtują się kursy bukmacherskie:

SkoczekNajwyższy kurs SkoczekNajwyższy kurs
Karl Geiger (GER)2,25 (LV BET)vsMarcus Eisenbichler (GER)1,94 (STS)
Dawid Kubacki (POL)1,85 (LV BET / Totolotek)vsKamil Stoch (POL)1,95 (forBET)
Halvor Egner Granerud (NOR)1,57 (STS)vsYukiya Sato (JAP)2,40 (forBET)
Marius Lindvik (NOR)1,70 (STS)vsDaniel Andre Tande (NOR)2,10 (LV BET / forBET)
Dawid Kubacki (POL)1,72 (LV BET)vsPiotr Żyła (POL)2,00 (LV BET)
Dawid Kubacki (POL)1,65 (forBET)vsYukiya Sato (JAP)2,10 (forBET)
Karl Geiger (GER)1,55 (forBET)vsDawid Kubacki (POL)2,30 (forBET)
Kamil Stoch (POL)1,60 (forBET)vsPiotr Żyła (POL)2,20 (forBET)
Puchar świata w Kuusamo skoki narciarskie – kursy bukmacherskie z dn. 26.11.2020

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie

Tuż przed startem sezonu na liście głównych faworytów znajdowali się skoczkowie, którzy w ostatnim sezonie święcili największe triumfy.

zakłady bukmacherskie skoki narciarskie

Austriak Stefan Kraft to zwycięzca Kryształowej Kuli, Ryoyu Kobayashi wygrał cykl Titisee-Neustadt Five, Dawid Kubacki triumfował w 68. Turnieju Czterech Skoczni, a Kamil Stoch w Raw Air.

Brakuje jedynie zwycięzcy Willingen Five, Niemca Stephana Leyhe, ale wynika to z faktu, że 28 latek zerwał pod koniec ubiegłego sezonu więzadła krzyżowe i z tego powodu musiał wycofać się z rywalizacji w tym sezonie. 

Skoki narciarskie kursy bukmacherskie na zwycięzcę Pucharu Świata 

SkoczekforBETSTSFortunaTOTALbeteWinnerTotolotek
Stefan Kraft4,004,504,504,254,006,50
Ryoyu Kobayashi6,005,005,006,006,008,00
Dawid Kubacki7,506,757,007,507,008,00
Kamil Stoch8,008,007,508,007,508,00
Karl Geiger10,0012,0010,0010,0012,0010,00
Marcus Eisenbichler10,0010,0010,0011,0010,008,00
Marius Lindvik11,0010,0010,0012,0012,0012,00
Timi Zajc20,0020,0020,0020,0020,0015,00
Daniel Andre Tande25,0020,0020,0015,0015,0012,00
Piotr Żyła25,0020,0025,0025,0027,0025,00
Yukiya Sato30,0025,0030,0030,0027,0020,00
Halvor Egner Granerud30,0025,0030,0025,0025,0015,00
Robert Johansson30,0040,0040,0035,0030,0025,00
Johann André Forfang40,0040,0040,0035,0035,0025,00
Philipp Aschenwald50,0040,0050,0045,0050,0030,00
Peter Prevc50,0040,0050,0040,0050,0025,00
Gregor Schlierenzauer200,00200,00125,0080,00
Skoki narciarskie kursy bukmacherskie dn. 18.11.2020

Kalendarz Pucharu Świata 2020/21

W tym sezonie najlepsi skoczkowie świata zmierzą się w 30 zawodach na 20 skoczniach w 11 krajach. Po drodze rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich, które odbędą się 11-13 grudnia w Planicy.

skoki narciarskie 2021 kursy bukmacherskie

Pierwotnie te zawody miały być rozgrywane w marcu, ale epidemia koronawirusa spowodowała, że przeniesiono je na koniec roku. Dodatkowo skoczkowie zmierzą się na przełomie roku będą rywalizować w Turnieju Czterech Skoczni, w ostatnich dwóch dniach stycznia w Willingen Six, na przełomie lutego i marca rozegrane zostaną mistrzostwa świata na obiektach w Oberstdorfie, a pod koniec marca rywalizacja przeniesie się do Skandynawii, gdzie rozegrane zostanie Raw Air 2021 oraz do Słowenii, gdzie odbędzie się cykl Planica 7.

Szykuje się więc bardzo długi i intensywny sezon, bo trwający od 21 listopada do 28 marca. Kursy bukmacherskie na skoki narciarskie mogą być w tym sezonie bardzo korzystne, bo przy tak napiętym kalendarzu możemy spodziewać się wielu niespodzianek i wahań formy faworytów. 

Skoki narciarskie – terminarz

  • 21-22 listopada 2020 – Wisła, Polska
  • 28-29 listopada 2020 – Kuusamo, Finlandia
  • 5-6 grudnia 2020 – Niżny Tagił, Rosja
  • 11-13 grudnia 2020 – Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich: Planica, Słowenia
  • 19-20 grudnia 2020 – Engelberg, Szwajcaria
  • 29 grudnia 2020 – Turniej Czterech Skoczni:Oberstdorf, Niemcy
  • 1 stycznia 2021 – Turniej Czterech Skoczni: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy
  • 3 stycznia 2021 – Turniej Czterech Skoczni: Innsbruck, Austria
  • 6 stycznia 2021 – Turniej Czterech Skoczni: Bischofshofen, Austria
  • 9-10 stycznia 2021 – Titisee Neustadt, Niemcy
  • 16-17 stycznia 2021 – Zakopane, Polska
  • 23-24 stycznia 2021 – Lahti, Finlandia
  • 30-31 stycznia 2021 – Willingen Six: Willingen, Niemcy
  • 6-7 lutego 2021 – Sapporo, Japonia
  • 13-14 lutego 2021 – Zhangjiakou, Chiny
  • 19-20 lutego 2021 – Rasnov, Rumunia
  • 27 lutego 2021 – Mistrzostwa Świata, HS106: Oberstdorf, Niemcy
  • 5 marca 2021 – Mistrzostwa Świata, HS137: Oberstdorf, Niemcy
  • 6 marca 2021 – Mistrzostwa Świata, HS137, konkurs drużynowy: Oberstdorf, Niemcy
  • 13 marca 2021 – Raw Air: Oslo, Norwegia (drużynowy)
  • 14 marca 2021 – Raw Air: Oslo, Norwegia
  • 16 marca 2021 – Raw Air: Lillehammer, Norwegia
  • 18 marca 2021 – Raw Air: Trondheim, Norwegia
  • 20 marca 2021 – Raw Air: Vikersund, Norwegia (drużynowy)
  • 21 marca 2021 – Raw Air: Vikersund, Norwegia
  • 26-27 marca 2021 – Planica 7: Planica, Słowenia

Skoki narciarskie kursy bukmacherskie – faworyci

Stefan Kraft

27-letni Austriak jest głównym faworytem do zdobycia Kryształowej Kuli w nadchodzącym sezonie. Kraft to jeden z bardziej utytułowanych skoczków narciarskich w historii. Ma na swoim koncie dwie Kryształowe Kule 16/17 i 19/20, mistrzostwo świata na dużej i normalnej skoczni 2017 roku,, zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni 2014/15,  zwycięstwo w Raw Air 2007 i Puchar Świata w lotach narciarskich 2016/17 i 19/20. Do kolekcji brakuje mu jeszcze mistrzostwa świata w lotach narciarskich i wygranej w cyklu w Willingen. 

Ryoyu Kobayashi 

24-letni Japończyk był największym objawieniem sezonu 2018/19. To w nim wygrał praktycznie wszystko co było do wygrania. Triumfował w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, zdobył małą Kryształową Kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata w lotach narciarskich, wygrał cykle Raw Air, Willingen Five, Planica 7 i Titisee Neustadt Five.

Oczywiście najbardziej spektakularny był triumf w Turnieju Czterech Skoczni, na którym Kobayashi wygrał jako 3 zawodnik w historii wszystkie 4 konkursy w zawodach. Do pełni szczęścia Japończykowi brakuje medalu olimpijskiego i wygranej w mistrzostwach świata. Na to drugie ma duże szanse w tym sezonie.

typy bukmacherskie na skoki narciarskie

Kamil Stoch

Nasz najlepszy skoczek w historii. Od 10 lat utrzymuje się wśród najlepszych specjalistów tej dyscypliny. 33-latek z Zębu marzy jeszcze o zdobyciu Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich i wygraniu małej Kryształowej Kuli.

Najbliżej tego był w sezonie 2017/2018, kiedy zdobył srebro na mistrzostwach świata i zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej skoczni mamucich. Kamil będzie chciał zapewne kontynuować inna swoja passę, na którą składa się wygrana w przynajmniej jednym konkursie w roku kalendarzowym. Stochowi udaje się ta sztuka od 2010 roku. 

Typy bukmacherskie na skoki narciarskie

Pewnie zastanawiacie się, gdzie znajdziecie typy bukmacherskie na skoki narciarskie. Darmowe typy na skoki, przygotowane przez ekspertów, znajdziecie na naszej stronie.

Warto obstawiać skoki narciarskie, ponieważ to nasz “sport narodowy”. Zatem zobaczcie nasza stronę z typami dnia i kategorią typy bukmacherskie skoki narciarskie.

Jak obstawiać skoki narciarskie?

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie mają ograniczony rynek. Najbardziej popularnym i najczęściej stosowanym rynkiem zakładów jest rynek na zwycięzcę klasyfikacji generalnej zawodów.

gdzie obstawiać skoki

Bukmacherzy przygotowują zazwyczaj ofertę H2H, która polega na tym, że obstawiasz, który ze skoczków w kolejnych zawodach zajmie wyższe miejsce w klasyfikacji generalnej.

Ten rynek cechuje się stosunkowo atrakcyjnymi kursami. Poza tym istnieje możliwość wytypowania, czy dany zawodnik znajdzie się na podium, a w przypadku takich turniejów, jak Turniej Czterech Skoczni, można próbować ocenić przewagę punktową w konkursie.

Gdzie obstawiać skoki – bukmacherzy i bonusy

Zakłady na skoki narciarskie znajdziesz w większości legalnych firm bukmacherskich. Polecamy zawierać kupony u takich bukmacherów, jak: STS czy Fortuna, forBET, TOTALbet, Totolotek czy eWinner. Dlaczego? Obstawiając w tych zakładach wzajemnych masz pewność, że nie łamiesz polskiego prawa, a do tego możesz skorzystać z naszych kodów promocyjnych VIP i dostać ciekawe bonusy powitalne. Oto te oferty:

STS
Zakład bez ryzyka 200 259 zł + 20 zł na sporty wirtualne + Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł + Zakład bez ryzyka 20 zł na Betgames
VIP
Fortuna
Zakład bez ryzyka do 200 210 zł + 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł + Freebet 20 zł za rejestrację
VIP
forBET
Cashback 0 250 zł + Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł
VIP
Totalbet
Freebet bez depozytu 40 55 zł + Bonus 100% od wpłaty do 5000 zł
VIP
Totolotek
Freebet 0 25 zł + 49 zł bonusu na mobile + 100% od depozytu do 500 zł
VIP
eWinner
Zakład bez ryzyka 150 155 zł + Bonus 50 proc. od 2. wpłaty do 500 zł
VIP

1 komentarz

  • Avatar
    Romek
    22 listopada 2020 o 18:03

    Jak to powiedział Żyła 🙂 forma póki co bezobjawowa… ale jest opcja obstawiania bez ryzyka. Chyba najlepsze rozwiązanie jak mamy covidowe skoki. Chociaż drużynowo nie ma dramatu. Mlodzi pokazali, że coś z tego w sezonie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *