Porównywarka kursów bukmacherskich

Specjalnie dla Was stworzyliśmy możliwość porównania kursów bukmacherskich. Wiemy, że celem każdego profesjonalnego gracza jest znalezienie najwyższego kursu i osiąganie jak największego zysku, dlatego mamy nadzieję, że nasza darmowa porównywarka kursów bukmacherskich ułatwi Wam to zadanie.

Darmowa porównywarka kursów u bukmacherów

Nasza porównywarka kursów to bez wątpienia niezwykle praktyczne narzędzie, dzięki któremu zaoszczędzicie czas i będziecie mogli w szybki i prosty sposób zestawić najbardziej atrakcyjne kursy. Ponieważ w ciągu najbliższego roku będziemy świadkami licznych dużych imprez piłkarskich, z pewnością warto się nim zainteresować i sprawdzić jak działa ono w praktyce, tym bardziej, że jest w 100% darmowe.

Nasi programiści przez najbliższe miesiące będą pracować nad udoskonaleniem tego narzędzia. Chcemy, aby była to najlepsza porównywarka kursów bukmacherskich dostępna w polskim Internecie. Mamy głowy pełne pomysłów, ale potrzebujemy Waszej opinii – dajcie nam znać, jakie rynki chcielibyście znaleźć w naszym narzędziu, czy korzystacie z proponowanych przez nas ofert i co moglibyśmy poprawić. Napiszcie komentarz pod tym artykułem albo wiadomość na adres: kontakt@darmowezaklady.pl.

Czym jest porównywarka kursów bukmacherskich?

Porównywarka kursów bukmacherskich to nowoczesne narzędzie, które poprzez API pobiera od legalnych bukmacherów online ofertę kursów, wystawionych na poszczególne rynki. Następnie wyświetla te dane w czasie rzeczywistym w formie porównania, z pomocą którego zaoszczędzisz czas i będziesz mógł błyskawicznie znaleźć bukmachera z najwyższym kursem na obstawiany przez Ciebie kupon.

Większość graczy analizuje dostępność ciekawych kursów i surebetów wyszukiwarką dostępną na stronach bukmacherów. Problem pojawia się jednak, jeśli chcą zestawić kursy u większej liczby bukmacherów. Jeśli więc chcesz zrobić to szybko i sprawnie, to porównywarka kursów może okazać się niezastąpiona.

Jak działa porównywarka kursów? Krok po kroku

Porównywarka kursów bukmacherów w naszym serwisie jest narzędziem wyjątkowo intuicyjnym w obsłudze, a korzystanie z niej nie powinno sprawić trudność nawet mniej biegłym użytkownikom komputerów i urządzeń mobilnych. Mimo to, dla pewności, stworzyliśmy ten poradnik, który poprowadzi Cię przez proces korzystania z porównywarki kursów bukmacherskich u polskich operatorów zakładów wzajemnych.

1. Znajdź wydarzenie

Po wejściu na stronę naszej porównywarki kursów zobaczysz listę najciekawszych spotkań, które rozegrane zostaną w ciągu kilku najbliższych dni, wraz z najwyższymi kursami u bukmacherów na rynek 1X2. Każde wydarzenie zostało opisane wraz z godziną i datą wydarzenia oraz dyscypliną sportową. Do najwyższej oferty kursowej przypisane zostanie logo bukmachera lub cyfra – np. „+3”, co oznacza, że wskazany najwyższy kurs znajdziemy u trzech bukmacherów.

2. Porównaj kursy bukmacherów

Obok podstawowej listy kursów na dane spotkanie zobaczysz okrągły symbol „+” w zielonym kółku. Po kliknięciu w niego ukaże się pełna lista kursów na zakład trzydrogowy 1X2 u topowych polskich bukmacherów, tj., Superbet, Fortuny, STS, forBET i LVBET. Najwyższe kursy będą dodatkowo oznaczone kolorem zielonym.

3. Dodaj zakład do kuponu

Po wybraniu kursu z podstawowej listy najwyższych kursów, mecz wraz z typem i najwyższym kursem pojawi się po prawej stronie ekranu w ramce „Twój kupon”. To samo stanie się z kolejnymi zdarzeniami dodanymi do kuponu.

4. Wybierz stawkę

Bezpośrednio pod kuponem znajdzie się nazwa bukmachera z najbardziej korzystną ofertą kursową na to wydarzenie (podsumowanie kursowe ofert poszczególnych bukmacherów znajdziesz na samym dole kuponu). Poniżej podany zostanie łączny kurs oraz ewentualna wygrana, która wyliczona zostanie na podstawie wartości w polu „Stawka”. Wartość ta może być dowolnie modyfikowana.

5. Zrejestruj się i obstaw kupon

Pod ramką z kursem i wygraną pojawi się baner z odnośnikiem. Po kliknięciu w niego zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego u bukmachera z najlepszą ofertą na wybrane przez Ciebie wydarzenia.

Wyszukiwarka kursów – co oznaczają poszczególne ikony?

W tym miejscy wyjaśniamy, jak informacje i funkcje znajdują się w naszej porównywarce kursów bukmacherskich:

  • data – w tym miejscu znajduje się dzień oraz godzina, o której rozegrane zostanie dane spotkanie;
  • graficzny symbol ligi – to dyscyplina sportowa danego wydarzenia;
  • spotkanie – nazwy drużyn;
  • 1X2 – jest to zakład trzydrogowy, w przypadku obstawiania tego typu spotkań gracz ma do wyboru trzy opcje (1 – wygrana gospodarzy tudzież pierwszej drużyny, X – remis, 2 – wygrana drugiej drużyny). W tym miejscu wyszczególnione zostały najwyższe kursy na to spotkanie u legalnych polskich bukmacherów online. Po kliknięciu w wybraną opcję, zostanie ona dodana do naszego kuponu po prawej stronie ekranu.
  • porównaj – po kliknięciu „+” w tym miejscu rozwinięta zostanie lista z ofertą kursową na to spotkanie u topowych legalnych bukmacherów online

Porównywarka kursów bukmacherskich – Twój kupon

Po prawej stronie ekranu znajduje się podgląd kuponu na porównywarce. Lista zdarzeń podzielona została na trzy kolumny:

  • mecz;
  • typ;
  • kurs.

Po dodaniu kolejnych spotkań pojawią się one na liście wydarzeń skonstruowanego przez nas kuponu, wraz z wybranym przez nas typem oraz najwyższym kursem na to spotkanie. Każde spotkanie na kuponie można w dowolnej chwili usunąć poprzez kliknięcie na ikonkę śmietnika.

Po dodaniu wydarzeń na kuponie przeliczony zostanie ich kurs łączny u każdego z legalnych bukmacherów.

UWAGA: kursy wydarzeń, które znajdują się na kuponie to najwyższe kursy sprawdzone u wszystkich legalnych bukmacherów. Z kolei na samym kuponie zestawione zostaną najwyższe kursy z ofert wszystkich legalnych bukmacherów.

Pod listą wydarzeń podany zostanie bukmacher z najlepszą ofertą kursową na wskazane przez użytkownika wydarzenia wraz z AKO ze wszystkich wybranych zdarzeń. Użytkownik może również obliczyć ewentualną wygraną po określonej stawce – wpisujemy ją w przeznaczonym do tego polu. Pod polem pojawi się wyliczona na podstawie kursu i stawki pomniejszonej o podatek ewentualna wygrana.

Tuż pod wyliczonym kursem i wygraną znajduje się baner z odnośnikiem do formularza rejestracyjnego bukmachera z najlepszą ofertą na wyselekcjonowany przez nas kupon. Po kliknięciu w baner będziesz więc mógł od razu założyć u niego konto i obstawić interesujące Cię zdarzenia.

Na samym dole ramki z kuponem znajduje się lista ofert kursowych wszystkich obsługiwanych przez naszą porównywarkę operatorów zakładów wzajemnych. Bukmacherzy zostali uszeregowani w kolejności od najwyższego kursu do najniższego. W ostatniej kolumnie znajduje się kwota wygranej na jaką możemy liczyć, wyliczona w oparciu o podaną wcześniej stawkę.

Porównanie kursów bukmacherskich – zalety

Wiemy już jak korzystać z porównywarki, ale właściwie do czego może się nam ona rzeczywiście przydać? W istocie jest to narzędzie niezwykle praktyczne. Oto kilka jej praktycznych zastosowań porównywarki kursów.

Bukmacher z najlepszą ofertą

Dzięki naszej porównywarce kursów bukmacherskich online będziesz mógł zestawić oferty poszczególnych bukmacherów na topowe spotkania i wybrać ofertę z najwyższymi kursami. Dzięki szybkiemu linkowi do formularza polecanego przez nas operatora, będziesz mógł błyskawicznie zarejestrować u niego konto. Ponadto, do formularza przypisany zostanie jeden z naszych kodów na dodatkowe bonusy bukmacherskie, dzięki któremu będziesz mógł zmaksymalizować wartość oferty na start i uzyskać extra środki na darmowe zakłady.

Surebety

Porównywarka kursów ułatwi Ci również znalezienie surebetów, czyli zakładów, które gwarantują zysk niezależnie od wyniku spotkania. Jeśli więc zauważysz, że co najmniej dwóch bukmacherów wyceniło szanse dwóch różnych opcji na ponad 50%, a przy tym kurs na nie w obydwu przypadkach przekracza 2,0, to jest to dla Ciebie okazja, by zagwarantować sobie wygraną, niezależnie od rezultatu danego zakładu. Surebety to Święty Graal zakładów bukmacherskich i są kluczowe, jeśli interesuje Cię gra na arbitraż. Miej jednak na uwadze, że polscy bukmacherzy online pobierają za każdy zakład podatek w wysokości 12 procent. Warto więc przyjrzeć się bliżej ofertom promocyjnym poszczególnych bukmacherów, takich jak np. gra bez podatku czy Happy Hours. 

Oszczędność czasu

Możliwość zaoszczędzenia dużej ilości czasu, to największa zaleta naszej porównywarki kursów. EURO 2020, Mistrzostwa Świata 2022, czy europejskie puchary klubowe – dostęp do szerokiej oferty wszystkich tych turniejów będą dostępne za jednym kliknięciem myszki i w jednej lokalizacji. Nie będziesz musiał marnować czasu na przedzieranie się przez oferty kursowe poszczególnych bukmacherów. Teraz wystarczy odnaleźć interesujące Cię zdarzenia, wskazać rezultat, który planujesz obstawić, a nasze narzędzie samo wskaże Ci bukmachera z najlepszą ofertą kursową. Co ważne, kursy aktualizowane są na bieżąco, dzięki czemu masz pewność, że będziesz miał dostęp do aktualnej oferty na interesujące Cię zdarzenia.

FAQ: porównywarka kursów bukmacherskich – często zadawane pytania

W tym miejscu zebraliśmy pytania, które możesz sobie zadać podczas korzystania z naszej przeglądarki.

Jakich bukmacherów obsługuje porównywarka kursów?

Narzędzie to obsługuje czołowych legalnych bukmacherów online, a dokładniej Fortunę, STS, Superbet, forBET, LVBET.

Ile kosztuje dostęp do porównywarki kursów u bukmacherów?

Dostęp do naszej porównywarki kursów bukmacherskich jest darmowy i mogą z niej korzystać wszyscy pełnoletni użytkownicy.

Kursy jakich wydarzeń można porównać w naszej porównywarce?

Mecze czołowych lig piłki nożnej, spotkania EURO w 2021 roku, rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które w 2022 roku odbędą się w Katarze, i wiele innych. 

Jak często aktualizowane są kursy?

Kursy aktualizowane są bieżąco, a dane są pobierane bezpośrednio z serwisów współpracujących z nami legalnych bukmacherów online.