Zakład bez ryzyka u bukmacherów internetowych

Legalni polscy bukmacherzy w celu zyskania jak największej rzeszy klientów sięgają po najróżniejsze metody. Wśród głównych wabików są oczywiście bonusy powitalne, których wartość na ogół sięga od kilkuset do nawet ponad tysiąca złotych. Najczęściej oferowanym przez bukmacherów rodzajem bonusu jest oczywiście stary dobry bonus od depozytu, o wartości wynoszącej tyle samo co pierwsza wpłacona przez nas suma środków. Nie jest to oczywiście jedyny rodzaj promocji jaki możemy uzyskać u poszczególnych bukmacherów.

Legalni polscy bukmacherzy coraz częściej umożliwiają swoim graczom również skorzystanie z zakładów bez ryzyka. Jest to promocja, dzięki której gracz ma możliwość wysłania pierwszego kuponu AKO lub singlowego, bez obaw, że jeśli któryś z meczów mu „nie siądzie” to straci pieniądze. Tego typu zakłady znajdziemy m. in. u bukmachera Totolotek, czy Milenium.

 

Kolejną, często oferowaną przez buków promocją jest freebet, czyli po naszemu po prostu darmowy zakład. Może być on przyznawany po wpłaceniu depozytu lub bez takiej konieczności. Dodatkowo wyróżniamy jeszcze zakłady typu freeplay, które jednak są rzadko oferowane przez europejskich buków. Różnią się one od darmowych zakładów tym, że w zasadzie nie tylko dają możliwość postawienia pojedynczego zakładu za darmo, ale rozdysponowanie środków na kilka różnych kuponów, aż do ich wyczerpania.

W naszym artykule dowiesz się gdzie znajdziesz darmowe zakłady bez ryzyka, a także poznasz inne oferty bonusowe u czołowych polskich buków. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy więc do lektury.

Zakład bez ryzyka u bukmachera online – oferty

Sprawdźmy więc jakiego typu promocje uzyskamy w eToto, Totolotku i Milenium, a także dowiedzmy się w jaki sposób zmaksymalizować wartość bonusów na start.

Etoto zakład bez ryzyka

Operator eToto to jedna z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Po latach bycia najmniejszym bukiem w Polsce, zarząd firmy zainwestował bardzo duże środki zarówno w zmianę wyglądu strony i poszerzenie wachlarza oferowanych usług, jak i w promocję swojej marki. W efekcie, twarzami Etoto zostali znani eksperci piłkarscy – Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto i Michał Pol.

Etoto poczyniło spory postęp jeżeli chodzi zarówno o jakość oferowanych usług bukmacherskich jak i wartości przyznawanych swoim użytkownikom bonusów. Tych ma na chwilę obecną w swojej ofercie kilka. Do niedawna jeszcze można było uzyskać u niego darmowy zakład bez ryzyka o wartości do 100 PLN, jednak teraz oferta ta została zastąpiona freebetem na urządzenia mobilne w wysokości 50 PLN. Postawiony zakład powinien mieć minimalną stawkę 50 PLN i kurs 1,95. Dodatkowo eToto obdarowuje nowych graczy bonusem od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty depozytu. Łącznie do zgarnięcia jest aż 2000 PLN. Co więcej, jeżeli dodatkowo skorzystasz z naszych ekskluzywnych kodów promocyjnych, wartość tego bonusu zostanie powiększona o dodatkowe 50 PLN. Środki te zostaną uwolnione po wykonaniu określonej przez bukmachera ilości obrotów.

Totolotek

zakład bez ryzyka totolotek
Odbierz darmowy zakład bez ryzyka w Totolotku

Firma ta to najdłużej działający operator zakładów wzajemnych w naszym kraju. Swoje usługi świadczy zarówno w setkach punktów stacjonarnych, jak i w Internecie, gdzie znany jest z ogromnej troski o klienta, a także bardzo dobrego programu lojalnościowego. Nie są to jednak jego jedyne zalety.

Bukmacher ten stale pracuje nad swoją powitalną, bardzo często wprowadzając zmiany w wartości i rodzajach przyznawanych bonusów. Są to zmiany na ogół jak najbardziej na lepsze. Co więcej, jeżeli skorzystasz z naszego specjalnego kodu promocyjnego MAXTOTO, zyskasz jeszcze więcej. Jedną z promocji jest freebet bez ryzyka o wartości 25 PLN (bez kodu wynosi on 20 PLN), który dodatkowo przyznawany i uwalniany jest na niezwykle prostych zasadach. Ażeby zdobyć środki z tego bonusu wystarczy zagrać kupon zawierający co najmniej jedno zdarzenie po kursie 1,50. Naturalnie, nie jest to główny bonus przyznawany przez tego buka. Totolotek oferuje bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 PLN lub 1111 PLN dla graczy korzystających z kodu promocyjnego.

Milenium

Milenium działa na polskim rynku od 2001 roku, a przez ten czas dał się poznać jako solidny bukmacher, który ma swoim klientom sporo do zaoferowania i stale stawia na rozwój. Nie zmienia to jednak faktu, że nie cieszy się tak dużą popularnością jak Totolotek. Stale podejmuje jednak starania, by to uległo zmianie. Dużą wagę przywiązuje przy tym do oferty bonusowej.

Zielonogórska firma to kolejny bukmacher oferujący zakład bez ryzyka. Zasady na jakich owy bonus jest przyznawany też są całkiem proste. Wystarczy, że skorzystasz z naszych linków promocyjnych, a będziesz mógł zgarnąć bonus od pierwszego depozytu o wartości do 760 PLN. Co więcej, bukmacher daje zakład bez ryzyka o wartości do 10 PLN dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy, a także ekskluzywny freebet o wartości 30 PLN przyznawany wyłącznie naszym czytelnikom, którzy skorzystali z linków promocyjnych dostępnych w naszym serwisie.

Obstawianie bez ryzyka u pozostałych bukmacherów

Zakład bez ryzyka u bukmacherów internetowych
Odbierz darmowy zakład w LVBET

Zakłady bez ryzyka oferują również inni legalni bukmacherzy, tacy jak LV BET czy STS. Pamiętaj żeby przed wybraniem usług danego operatora dokładnie sprawdzić ofertę jego i innych bukmacherów. Dzięki temu zmaksymalizujesz korzyści płynące z rejestracji, zyskując na bonusie, który najlepiej będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Jednym z pierwszych bukmacherów, który zaczął oferować zakład bez ryzyka był Unibet. Co więcej, w jego ofercie powitalnej w dalszym ciągu można znaleźć tego typu cashback o wartości do 200 PLN. Wszystko byłoby miło, łatwo i przyjemnie gdyby nie fakt, że bukmacher ten nie posiada ważnej licencji na prowadzenie zakładów wzajemnych w naszym kraju. Tym samym, za korzystanie z jego usług grożą surowe kary ze strony urzędu skarbowego. Jest to wielka szkoda, tym bardziej, że Unibet należy do największych buków na globalnym rynku. Póki co jednak polscy klienci muszą obejść się smakiem.

Drugim międzynarodowym bukmacherem mającym w swojej ofercie tego typu zakład bez ryzyka, jest Betsson. Podobnie jak Unibet gwarantuje on zwrot pieniędzy wszystkim użytkownikom, którzy założą u niego konto i wpłacą pierwsze środki. Warunki przyznawania tego bonusu są bardzo proste i znów wszystko byłoby super gdyby nie brak posiadania przez tego bukmachera licencji na prowadzenie legalnej działalności bukmacherskiej w Polsce.

Rejestruj się u legalnych polskich bukmacherów

Jeżeli chcesz skorzystać z najlepszych ofert powitalnych i zyskać na wysokich bonusach powitalnych od depozytu, freebetach i darmowych zakładach bez ryzyka, to zalecamy korzystać z usług legalnych bukmacherów online, takich jak Totolotek, Etoto, Milenium czy LV BET. Każdy z nich zapewnia swoim użytkownikom niezwykle wysoką jakość usług, a także szereg innych korzyści. Co najważniejsze, wszyscy oni posiadają specjalną licencję przyznawaną przez polskie Ministerstwo Finansów, dzięki czemu za korzystanie z ich usług nie grożą Ci absolutnie żadne konsekwencje ze strony urzędu skarbowego. Co więcej, dzięki specjalnym linkom i kodom promocyjnym, które znajdziesz w naszym serwisie będziesz mógł zmaksymalizować wartość swojego bonusu, a co za tym idzie, zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane!

Zakład bez ryzyka u bukmacherów internetowych
4.5 (89.09%) 22 votes

Napisz komentarz