Kamil Szeremeta – Giennadij Gołowkin kursy i typy bukmacherskie na walkę 19.12.2020

SZEREMETA - GOŁOWKIN
Kamil Szeremeta
Kamil Szeremeta
Kurs 13,40
Kurs 1,03
Szanse 7%
Szanse 93%
Giennadij Gołowkin
Giennadij Gołowkin
Obstaw w Superbet

Na tę walkę Kamil Szeremeta czekał prawie rok. Na początku planowano ją zorganizować w marcu, następnie została przełożona na czerwiec, później na listopad, aż w końcu ustalono, że pojedynek o pas mistrza federacji IBF w wadze średniej pomiędzy Kamilem Szeremetą a Giennadijem Gołowkinem odbędzie się 19 grudnia 2020 roku w Stanach Zjednoczonych na Florydzie. Przygotowaliśmy na walkę Kamil Szeremeta – Giennadij Gołowkin kursy i typy bukmacherskie. Przeczytajcie analizę!

Szeremeta – Gołowkin 19.12.2020 kursy i typy bukmacherskie

Białostoczanin ma tym samym szansę stać się trzecim pięściarzem w stajni KnockOut Promotions, który wywalczy najważniejsze wyróżnienie w świecie boksu. Do tej pory promotor Andrzej Wasilewski pomógł w doprowadzeniu do mistrzowskich walk Krzysztofa Włodarczyka (mistrz WBC i IBF wagi junior ciężkiej) oraz Krzysztofa Głowackiego (mistrz WBO wagi junior ciężkiej).

Jednak, żeby tak się stało Szeremeta musi pokonać długą drogę, ponieważ większość typów bukmacherskich na walkę Szeremeta – Gołowkin wskazuje na łatwe zwycięstwo Kazacha. 

Walka Kamil Szeremeta – Giennadij Gołowkin kursy bukmacherskie

Nie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce wystawili kursy na pojedynek Szeremeta – Gołowkin. Może to dziwić większość osób, wszak nieczęsto zdarza się walka Polaka o pas mistrza jednej z czterech najważniejszych federacji bokserskich.

My przyjrzeliśmy się wszystkim wskazaniom bukmacherów, sporządziliśmy lekką ściągę przed walką, w której opisujemy sylwetki obydwu bokserów, ale przed tym sprawdziliśmy ofertę bukmacherów i sami postanowiliśmy znaleźć dobry kurs na tę walkę i na jego podstawie stworzyliśmy typ na Szeremeta – Gołowkin.

BukmacherSzeremetaGołowkinRemis
STS9,581,03
Fortuna11,601,0430,00
TOTALbet10,001,02
forBET9,001,03
LV BET9,301,0123,00
PZBuk13,001,01
Superbet13,401,0328,00
Noblebet16,001,0141,00
Totolotek9,071,03
Betclic10,001,03
Walka Kamil Szeremeta – Giennadij Gołowkin kursy bukmacherskie z dn. 18.12.2020, godz. 10.30

Faworyt walki Szeremeta – Gołowkin. Szanse według bukmacherów

Nie mam dobrych wiadomości dla osób, które w zakładach bukmacherskich stawiają kupony na faworytów. Jeśli chcesz postawić na zwycięstwo aktualnego mistrza świata, Kazacha Giennadija Gołowkina po prostu nie będziesz miał z tego żadnego zysku, ponieważ kursy są niższe niż pobierany w Polsce podatek od stawki zakładu.

Kazach ma zdaniem analityków bukmacherskich nawet 99 procent szans na zwycięstwo, co za tym idzie prawdopodobieństwo zwycięstwa Polaka to tylko 1 procent. Trzeba powiedzieć jasno, jeśli Szeremecie udałoby się wygrać to byłaby to największa sensacja w świecie boksu od zwycięstwa Andy Ruiza Jr nad Anthony’ego Joshuy w 2019 roku. 

Czy zatem jest sens dodawać tę walkę do kuponu, jeśli wszystko przesądzone? Naszym zdaniem, warto spróbować. Na końcu znajdziesz artykułu znajdziesz nasz typ, ale przed tym zajmiemy się opisem sylwetek obydwu pięściarzy, co być może pomoże nam w poprawnym wytypowaniu walki Kamil Szeremeta – Giennadij Gołowkin.

Kamil Szeremeta – sylwetka 

Urodzony w Białymstoku 31-letni Szeremeta od lat jest jednym z najlepszych polskich pięściarzy bez podziału na kategorie. Jego największym przekleństwem jest z pewnością fakt, że występuje w wyjątkowo mocno obsadzonej na świecie wadze średniej. Nawet w Polsce trwa dyskusja czy najlepszym polskim bokserem średniej jest Maciej Sulęcki. 

kamil szeremeta typy bukmacherskie

Kamil Szeremeta zadebiutował w zawodowym ringu w 2012 roku. Wcześniej z sukcesami występował w boksie amatorskim, w którym największym jego osiągnięciem było wygranie turnieju im. Feliksa Stamma i pokonanie w finale Sarika Sapiyeva z Kazachstanu, który później zdobył mistrzostwo olimpijskie w Londynie w wadze półśredniej. Można powiedzieć, że w zawodowym boksie startował z wysokiego C, ponieważ w trzeciej swojej walce dostał pojedynek z Robertem Talarkiem, a w dziesiątej z Rafałem Jackiewiczem. Nie ma większych wątpliwości, że byli to wymagający rywale, a Szeremeta dopiero zdobywał szlify w profesjonalnej przygodzie z boksem. 

Białostoczanin jeszcze nie zaznał smaku porażki w zawodowym ringu. Największym sukcesem Szeremety jest zdobycie i dwie udane obrony tytułu mistrza Europy. Szeremeta nie jest zawodnikiem, który dysponuje szczególnie mocnym ciosem. Pięściarz bazuje na dużej liczbie wyprowadzonych ciosów i dobrej pracy na nogach. Przed pojedynkiem z Gołowkinem zapowiada, że będzie chciał skracać dystans i nie dać się rozwinąć Kazachowi. Szeremeta swoją szansę widzi w tym, że Gołowkin najlepszy okres na już za sobą. Na sparingi zawodnika z Białegostoku zapraszani byli bokserzy, którzy cechowali się dużą siłą, bo obóz Polaka na czele z trenerem Fiodorem Łapinem zdaje sobie sprawę, że to będzie największa broń Kazacha. 

Szeremeta stoczył do tej pory 21 walki i wszystkie wygrał. 15 z nich zakończyło się decyzją sędziów, a tylko 4 nokautami. 31-latek tylko raz brał udział w walce, która trwała pełne 12 rund, a miało to miejsce 10 marca 2019 w starciu z Francuzem Andrewem Francillette. 

Giennadij Gołowkin – sylwetka

Kazach to jeden z najlepszych pięściarzy na świecie bez podziału na kategorie. Kazach ma na swoim koncie tytuły mistrza świata kategorii średniej wszystkich czterech najważniejszych bokserskich organizacji: IBF, IBO, WBA i WBC. 

giennadij gołowkin typy bukmacherskie

38-letni pięściarz nazywany jest zabójcą o twarzy dziecka. Kazach ma siłę ciosu, która dosłownie miażdży rywali. Z 42 walk, które stoczył w zawodowej karierze tylko 7 zakończyło się po decyzji punktowej sędziów. Gołowkin aż 35 razy kończył pojedynek przed czasem, nokautując swoich rywali. 

O tym jak wybitnym pięściarzem jest najbliższy rywal Szeremety najlepiej świadczy fakt, że Kazach był niepokonany aż przez 12 lat i doznał porażki dopiero w 40 walce w zawodowej karierze. Do historii przeszły jego pojedynki z Meksykaninem Saulem Alvarezem, a do dziś wielu ekspertów ma wątpliwości czy werdykt w obu walkach był sprawiedliwy.

W pierwszym starciu sędziowie ogłosili remis (w opinii większości lepszy był Gołowkin), natomiast w rewanżu wygrał popularny „Canelo”, ale nie zazdrościmy sędziom punktowym, bo walka była niezwykle wyrównana (ostatecznie punktowano 114-114, 115-113 i 115-113). Od tego czasu Gołowkin wszedł do ringu jeszcze dwukrotnie i raz znokautował Kanadyjczyka Steve Rollsa, a w ostatnim występie pokonał na punkty Ukraińca Sergiya Derevyanchenko. 

Walka Kamil Szeremeta – Giennadij Gołowkin typy bukmacherskie

Swoich szans musimy szukać w rynkach zdarzeń, ale te również nie są atrakcyjne z punktu widzenia typerów. Prawdopodobieństwo, że Gołowkin wygra przed czasem oceniane jest na 80 procent, więc ponownie kurs nie jest atrakcyjny.

Jako mało prawdopodobne szacowane jest również zwycięstwo Kazacha na punkty. Kurs jest zachęcający, ale nie będziemy mydlić oczu, że do takiej sytuacji dojdzie, bo szczerze mówiąc w naszej opinii to starcie nie potrwa w pełnym dystansie.

Jedynym zakładem, który chcemy umieścić na kuponie to ten, w którym musimy przewidzieć, czy walka potrwa więcej czy mniej niż 5,5 rund.

Problemem Szeremety nie jest to, że jest słabym pięściarzem, bo z pewnością nie jest, tylko fakt, że Gołowkin to jeden z najlepszych bokserów w historii. Naszym zdaniem Kazach wciąż dysponuje na tyle silnym ciosem, że jest w stanie w każdej chwili zakończyć walkę. Obawiamy się, że Szeremeta nie spotkał się jeszcze z taką pięścią i walka nie potrwa dłużej niż 5,5 rundy.
Kurs 1,80 @STS @Fortuna

STS
Zakład bez ryzyka 200 259 zł + 20 zł na sporty wirtualne + Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł + Zakład bez ryzyka 20 zł na Betgames
VIP
STS
Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł + 20 zł na sporty wirtualne + Zakład bez ryzyka 20 zł na Betgames + Zakład bez ryzyka 200 259 zł

Wszystkie bonusy, oferowane przez bukmacherów, znajdziecie na naszej stronie, w zakładce wyszukiwarka bonusów bukmacherskich.

FAQ: Walka Szeremeta – Gołowkin kursy i typy bukmacherskie

🥊 Gdzie obstawiać walkę Kamil Szeremeta – Giennadij Gołowkin?

Nie wszystkie legalne serwisy zakładów wzajemnych online wystawiły kursy na pojedynek Szeremeta – Gołowkin. Walkę bstawisz u największych bukmacherów, czyli w STS czy Fortunie, a także u takich bukmacherów, jak m.in. forBET, LV Bet czy PZBuk. Na naszej stronie znajdziesz atrakcyjne bonusy na start do tych bukmacherów.

🥊 Gdzie znajdę najwyższy cashback na walkę Kamil Szeremeta – Giennadij Gołowkin?

Najwyższe cashbacki znajdziecie w STS – 259 zł (kod BEZRYZYKA) oraz w forBET – 250 zł (kod BEZRYZYKA250).

🥊 Gdzie znajdę darmowe typy na zakłady bukmacherskie na boks?

Darmowe typy bukmacherskie na dziś i na jutro w różnych kategoriach sportowych (także na boks), znajdziesz na naszej stronie, w zakładce TYPY DNIA.