superbet opinieSuperbet to pochodzący z Rumunii bukmacher, który pod koniec zeszłego roku wkroczył w efektownym stylu na polski rynek. Uzyskał on licencję od polskiego Ministerstwa Finansów, dzięki czemu może prowadzić legalną działalność na terenie naszego kraju. Początkowo otworzyli w naszym kraju kilkanaście punktów stacjonarnych, a teraz powoli wkraczają na rynek ze stroną internetową.

Superbet w Polsce póki co nie cieszy się znaczną popularnością, jednak stale się rozwija i być może za jakiś czas osiągnie pewien sukces. Postanowiliśmy przeanalizować co Superbet bukmacher oferuje swoim klientom i sprawdzić czy ma on szanse by konkurować z firmami, które na naszym rynku mają już ugruntowaną pozycję. Zapraszamy do lektury naszej opinii!

Superbet oferta bukmachera

Recenzję Superbet rozpoczniemy od klasycznego opisu jego oferty zakładowej. Co w tej chwili ma do zaproponowania Suberbet? Oferta bukmachera z kraju Drakuli jest nie najgorsza, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dopiero co zadebiutował na naszym rynku. Superbet Zakłady Bukmacherskie na tę chwilę oferuje w naszym kraju możliwość stawiania na następujące dyscypliny sportowe:

superbet zakłady bukmacherskie– Piłka nożna,
– Tenis,
– Hokej na lodzie,
– Koszykówka,
– Piłka ręczna,
– Siatkówka,
– Futbol amerykański,
– Rugby,
– Lotki.

Suberbet oferta nie jest więc szczególnie bogata i pod tym względem znacznie ustępuje pozostałym bukom w naszym kraju. Jesteśmy jednak niemal pewni, że Suberbet w Polsce będzie chciał się szybko rozwijać, ponieważ nasza ojczyzna ma być przyczółkiem do zdobywania kolejnych rynków, takich jak Słowacja czy Serbia.

Co więcej, mimo iż liczba sportów do wyboru nie zachwyca, to na większość spotkań dostępna jest naprawdę imponująca liczba rynków. W tym wypadku naprawdę jest w czym wybierać, szczególnie w przypadku meczów piłki nożnej. Najciekawiej przedstawiają się dostępne opcje, na rynki takie jak dokładny wynik. W przypadku zakładów tego typu dostajemy również możliwość obstawiania takich wyników jak 5:0 czy 4:1, co jest nowością wśród bukmacherów legalnych w Polsce.

Niestety, oferta Superbet na zakłady bukmacherskie dostępna na stronie możliwa jest do zrealizowania wyłącznie w punktach stacjonarnych tego bukmachera. Tak więc możemy ułożyć sobie kupon, który następnie mamy możliwość wydrukować, jednak żeby go zatwierdzić musimy udać się do ich punktu stacjonarnego i wpłacić pieniądze, by wysłać wydrukowany kupon.

Superbet oferta w Polsce

OfertaZakłady sportowe, Live i sporty wirtualne
Zakłady sportowePodstawowe dyscypliny
Kursy bukmacherskieŚrednia wysokość
Zakład na e-sportbrak
Wirtualne sportyWyścigi chartów, żużel
BonusyDostępne
Wersja mobilneKompatybilna z iOS i Androidem
Zakłady onlineJeszcze niedostępne

Zakłady live

Superbet oferuje również możliwość obstawiania zakładów live, niestety, możliwa jest ona wyłącznie w punktach naziemnych tego bukmachera. Mimo to opcja ta jest naprawdę dobrze zrealizowana. W punktach stacjonarnych mamy dostęp do ogromnej ilości spotkań, które wyświetlane są na ekranach. Każdy klient punktu naziemnego może udać się w każdej chwili do kasy i poprosić pracownika o postawienie zakładu na wybrane zdarzenie i rynek.

Chociaż obstawianie meczów w komfortowych warunkach jakie oferują nam punkty Superbet należy do czynności przyjemnych, to zdecydowanie przyjemniej nie raz byłoby obstawiać spotkania na żywo z domowego zacisza. Pozostaje więc czekać aż opcje te zostaną udostępnione na stronie internetowej tego bukmachera.

Nie wiemy ile to potrwa, jednak jeśli będzie podobnej jakości do tego co oferują w punktach stacjonarnych to z pewnością będzie to opcja godna uwagi. Bukmacher na swojej stronie zaznacza, że wkrótce udostępni klientom swoich punktów możliwość śledzenia wszystkich spotkań na relacjach graficznych. Nie jest to jednak żadna innowacja jeśli przyjrzymy się możliwościom pozostałych legalnych w naszym kraju bukmacherów, takich jak Fortuna, Totolotek, LV BET, Milenium czy STS. Wszyscy oni dają tego typu możliwość na swoich serwisach online.  

Sporty wirtualne

Oferta Superbet obejmuje również zakłady na wydarzenia wirtualne, które znamy z ofert większości innych polskich bukmacherów. Są to generowane komputerowo wydarzenia sportowe, których przebieg możemy śledzić na szklanym ekranie. Opcja ta również jest niedostępna na stronie internetowej i możemy zagrać w nią wyłącznie w punktach stacjonarnych Super Bet.

superbet wirtualne sporty
Obstawiaj wirtualny żużel

Tak więc możemy tam obstawić dwie dyscypliny wyścigowe:
1)   Wyścigi chartów
2)   Żużel

W przypadku pierwszej z nich w wyścigu bierze udział sześć psów, które ścigają się na torze. Możliwość postawienia nowego zakładu następuje co kilka minut, więc możemy wygodnie się rozsiąść i cieszyć emocjami związanymi z wygenerowanymi losowo biegami.

Same wyścigi są bardzo atrakcyjne, ponieważ w relacji wykorzystane zostały filmy z prawdziwych wyścigów chartów. Należy jednak pamiętać, że mimo iż zasady są takie same jak na prawdziwych wyścigach, to jest to gra wyłącznie losowa i nie mamy co liczyć na rozbudowane statystyki poszczególnych zwierząt, przez co nasze szanse na trafienie prawidłowego rezultatu są znikome.

Do obstawiania mamy kilka możliwości:
Zwycięstwo – obstawiamy tu zwierzaka, który naszym zdaniem wygra
Top 2 – obstawiamy czy chartowi uda się zająć 1. lub 2. miejsce. Kursy są nieco niższe niż w przypadku w/w rynku.
Top 3 – obstawiamy czy dany chart zajmie miejsca od 1 do 3. kurs jest w tym wypadku jeszcze niższy.
Kolejność w Top 2 – najtrudniejszy rynek do obstawienia.  Naszym zadaniem jest obstawienie które charty zajmą 1. i 2. miejsce.

Drugą z dostępnych dyscyplin jest wirtualny żużel. Są to wyścigi motocyklowe, takie same jak zawody niezwykle popularnego w naszym kraju speedwaya. W każdym  wyścigu bierze tu udział czterech zawodników, którzy w tym wypadku generowani są komputerowo. Gra ta jest niezwykle szybka i emocjonująca, a oglądanie każdego wyścigu wywołuje przyjemny dreszczyk, szczególnie jeśli zdecydowaliśmy się postawić na jednego z zawodników. Mamy na to wiele okazji, ponieważ każdy kolejny wyścig odbywa się co kilka minut.

W trakcie każdego wyścigu wyświetlana jest dodatkowo kolejność zawodników w wyścigu oraz ich czasy. Mamy możliwość obstawienia czterech rynków:

Zwycięstwo –  w tym wypadku obstawiamy zwycięzcę wyścigu.
Top 2 – czy zawodnikowi uda się zająć 1. lub 2. miejsce w wyścigu.
Kolejność w Top 2 – którzy zawodnicy zajmą 1. i 2. miejsce. Rynek bardzo trudny do wytypowania, jednak i tak nieco łatwiejszy niż w przypadku wyścigu chartów, ponieważ mamy do wyboru mniejszą ilość opcji.
Miejsce Head to Head – który komputerowo wygenerowany zawodnik z danej pary zawodników zajmie wyższe miejsce w wyścigu.

Ogółem sporty wirtualne Super Bet są bez wątpienia emocjonujące, szczególnie jeśli mamy okazję śledzić poszczególne wyścigi w towarzystwie pozostałych klientów punktu naziemnego tego bukmachera. Niestety oferta Superbet zakłady sportowe typu wirtualnego jest dość skromna w porównaniu do ofert pozostałych buków.

Promocje i bonusy

Mimo iż bukmacher Superbet nie posiada jeszcze możliwości obstawiania meczów online, to już oferuje swoim klientom liczne promocje. Póki co dostępnych jest sześć promek:

superbet bonusZakłady specjalne – jest to superbet bonus, dzięki któremu wygrane graczy mogą być jeszcze większe. Umożliwia granie wydarzeń po wyższych kursach. Przypomina to trochę Superofertę dostępną u bukmachera Fortuna.

Super szansa – kolejny fajny bonus superbet. W tym wypadku mamy szansę na wygranie pieniędzy nawet jeśli nie wejdzie nam jeden zakład. Jest tylko jeden haczyk – musimy obstawić na kuponie co najmniej 11 meczy w ramach opcji zakład Multi.

Super Bonus – opcja ta pozwala na zwiększanie swojej wygranej poprzez dodawanie kolejnych meczów na kuponie. Za każdy dodatkowy mecz począwszy od pięciu zdarzeń zyskamy 5% więcej na naszym kuponie, aż do 150% w przypadku 35 spotkań.

Super mecz, Super Extra, Super 6 – trzy różne rodzaje promocji pozwalające na obstawianie najciekawszych wydarzeń sportowych po bardzo atrakcyjnych kursach.

Trzeba przyznać, że mamy do czynienia z promocjami, których w punktach naziemnych nie oferuje jakikolwiek inny legalny polski bukmacher. Niestety nie mamy możliwości skorzystania z opcji takich jak Suberbet bonus powitalny, który dostępny jest wyłącznie u buków oferujących możliwość grania zakładów bukmacherskich przez Internet. Niemniej jeśli tylko taka możliwość się pojawi od razu udostępnimy wam Superbet kod promocyjny albo inny kod bonusowy dla tego buka.

Aplikacja mobilna

Niestety Superbet aplikacja mobilna nie została jeszcze udostępniona. Będziemy trzymać rękę na pulsie i gdy tylko pojawi się możliwość pobrania mobile app tego buka, od razu Was o tym poinformujemy. Póki co możemy się cieszyć z wersji mobilnej witryny Superbet, która jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarek internetowych na systemach Android, iOS i Windows Phone.

Support

O dziwo, Superbet już teraz oferuje swoim klientom rozbudowaną opcję pomocy na swojej stronie internetowej. Pierwszą opcją jest możliwość sprawdzenia zakładki „Pomoc”, w której znajdziemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania.

Jeżeli jednak informacje, które tam znajdziemy nie rozwiążą naszych problemów, to możemy skorzystać z opcji LIVE CHAT. Jeżeli przedstawimy tam nasz problem, to możemy być pewni, że w godzinach pracy konsultantów biura obsługi klienta zostanie nam udzielona wyczerpująca odpowiedź.

Superbet rejestracja online

Rejestracja u bukmachera Superbet jest póki co niemożliwa, co jest zresztą dość oczywiste. Niemniej docelowo przydałaby się możliwość łatwej rejestracji, opartej na naszych danych osobowych. Najlepiej jeśli odbywałoby się to dodatkowo bez potrzeby wysyłania skanu dowodu osobistego i żeby była możliwie jak najszybsza. Miejmy nadzieję, że do fachowców Superbet odpowiedzialnych za tworzenie serwisu internetowego trafią nasze prośby oraz życzenia i że wkrótce będziemy mogli cieszyć się możliwością rejestracji u tego buka i to bez względnych formalności.

Metody wpłat i wypłat

Póki co jedynymi opcjami płatności u tego bukmachera jest gotówka lub karta płatnicza w punkcie stacjonarnym. Opcje jak na punkt stacjonarny dość standardowe, jednak nie możemy powiedzieć, że życzylibyśmy sobie czegoś więcej.

Niemniej jeśli firma ta chce efektownie wejść na rynek legalnych bukmacherów online, to powinni koniecznie wyposażyć swoją stronę w opcje płatności błyskawicznych, takich jak np. DotPay, Tpay czy PayU. Bez tego nie da się stworzyć dobrej i przyjaznej dla użytkownika strony internetowej służącej do obstawiania zakładów wzajemnych online. Miejmy nadzieję, że i w tym wypadku nie spotka nas zawód.

Superbet - Opinie o Bukmacherze

Ogólnie rzecz biorąc Superbet to obecnie jeden z ciekawszych bukmacherów na polskim rynku zakładów stacjonarnych. Znajdziemy tam wygodę, miłą obsługę, ciekawe kursy i bogatą ofertę. Niestety póki co tylko i wyłącznie w przypadku obstawiania zakładów w punktach naziemnych. Opcja zakładów internetowych w dalszym ciągu jest niedostępna. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy strony Superbet, uważamy że to jedyny istotny problem.

Jeżeli bukmacher ten chce osiągnąć sukces w naszym kraju to jak najszybciej musi zabrać się za umożliwienie obstawiania zakładów online. Jest to tym bardziej istotne, że coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw Internetu i coraz chętniej korzystają z usług legalnych w Polsce bukmacherów w wersji online.

Liczymy na to, że już wkrótce będziemy świadkami hucznego wejścia Superbet na rynek internetowych zakładów bukmacherskich. Rynek ten z pewnością nie jest jeszcze przesycony, a na ich debiucie w sieci zyskamy przede wszystkim my – klienci.

Na ten moment, zakłady bukmacherskie Superbet otrzymują od nas ocenę dobrą – 7/10.

Rejestruj się online z naszymi kodami promocyjnymi

fortuna oferta bukmacherska
Obstawiaj online z bonusem

Mimo iż bukmacher Superbet nie oferuje swoim użytkownikom jeszcze możliwości rejestracji online, to na rynku znajdziemy wielu bukmacherów, którzy oferują tego typu możliwość. Jako, że przed nami jeszcze długa zima, to warto pomyśleć o rejestracji u jednego z nich. Tym bardziej, że bukmacherzy tacy jak Fortuna, Totolotek, LV BET czy Milenium oferują swoim użytkownikom wysokie bonusy powitalne. Jeżeli chcesz wycisnąć z nich jeszcze więcej to koniecznie powinieneś wziąć pod uwagę skorzystanie z naszych kodów promocyjnych, dzięki którym zwiększysz wysokość swojego bonusu, a w efekcie Twoje szanse na wysokie wygrane wzrosną!

Superbet Opinie
4.8 (96%) 15 votes

Napisz komentarz