Noblebet zakłady bukmacherskie

noblebet zakłady bukmacherskie
0 50 zł cashback
+ 2000 zł trzy bonusy od depozytu
+ 20 zł bonus w aplikacji

Gdy na liście bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów pojawiły się zakłady bukmacherskie Noblebet, przed przygotowaniem poniżej analizy oferty tej firmy, sprawdziłem komentarze i opinie na forach bukmacherskich i stronach poświęconych typowaniu. Opinie były zdecydowanie pozytywne i, mając na uwadze niezbyt długi staż bukmachera na polskim rynku, podziałały na wyobraźnię. W tym tekście postaraliśmy się ocenić obiektywnie mocne i słabe strony Noblebetu, który sam siebie określa mianem ekskluzywnego i elitarnego. Czy takie terminy są rzeczywiście zasadne i gracz może się poczuć jak członek luksusowego klubu? Na czym warto skupić szczególną uwagę, zaczynając przygodę z tą firmą? Postaramy się odnaleźć odpowiedzi na te pytanie w poniższym artykule.

Noblebet – legalne zakłady bukmacherskie

Wszelkie obawy o wiarygodność i legalność tego bukmachera można odłożyć na bok. Obstawianie na stronie noblebet.pl na terenie Polski jest całkowicie bezpieczne, ponieważ Noblebet jest posiadaczem oficjalnej licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Na liście legalnych bukmacherów Noblebet znalazł się w 3 stycznia 2019 roku, a zatem zaledwie niecałe dwa lata temu. Firma została natomiast założona w 2017 roku. Jak podkreśla sam bukmacher na swojej stronie, transparentność i podejście Fair Play do każdego gracza są dewizą marki.

Zgodnie z przepisami Ustawy o grach hazardowych, zakłady bukmacherskie Noblebet są wpisane na listę legalnych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych, oferowanych przez Internet. Licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.28.2017 uzyskały 3 stycznia 2019 r.

Oferta zakładów bukmacherskich Noblebet

noblebet zaklady bukmacherskie

Kiedy firma bukmacherska istnieje już na rynku ładnych kilka lat, jest dość oczywiste, że jej oferta będzie sukcesywnie rozbudowywana i poszerzana o kolejne opcje zakładów. Nauka na błędach i obserwowanie konkurencji są na wagę złota. Noblebet zaczął nie tak dawno, a jednak już udało mu się zrobić wrażenie przygotowanym produktem. To nie tylko moja własna opinia, na ten fakt uwagę zwraca wielu recenzentów i ekspertów rynku bukmacherskiego.

W Noblebet każdy znajdzie coś dla siebie i nie powinien czuć się rozczarowany. Nad najbardziej popularnymi dyscyplinami nie trzeba się zbyt długo zatrzymywać. Bogata oferta dedykowana piłce nożnej, koszykówce, siatkówce czy tenisowi jest spotykana u innych bukmacherów. Zakłady bukmacherskie Noblebet proponują jednak także mniej oczywiste zakłady na futbol amerykański, MMA, wyścigi Nascar czy nawet hurling. To tylko kilka przykładów, ponieważ do oferty zalicza się wiele innych mniej lub bardziej niszowych konkurencji sportowych.

Bukmacher wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów również jeśli chodzi o bogate rynki zdarzeń, szczególnie w kontekście piłki nożnej.

Zakład bez ryzyka z kodem:0 50 zł
Bonus od 1. depozytu:100 % do 1200 zł
Bonus od 2. depozytu: 50 % do 600 zł
Bonus od 3. depozytu na sporty wirtualne:100 % do 200 zł
Bonus w aplikacji mobilnej:20 zł
Gra bez podatku:30 dni
od rejestracji
Noblebet bonusy z kodem promocyjnym

Zakłady na żywo

Bez dwóch zdań oferta przedmeczowa wyprzedza na ten moment ofertę live o dwie długości głowy. Wchodząc w sekcję „Zakładów na żywo” znajdziemy tam kilka dyscyplin sportowych oraz będziemy mogli typować w zawodach esportowych, jednak oferta nadal wymaga poprawy i rozwoju. Na pewno cieszyć może liczba dostępnych zakładów na poszczególne zdarzenia.

Wydaje się, że najpoważniejszym problemem dotyczącym obstawiania na żywo w Noblebet są dwie sprawy:

 1. brak bezpłatnych transmisji spotkań w rzeczywistym czasie, które cieszą się coraz większa popularnością i coraz więcej firm dokłada starań, aby udostępniać graczom streamingi meczowe.
 2. słabe wykonanie i funkcjonalność match trackera, którego zadaniem jest wizualizacja przebiegu danego meczu. Kiedy w końcu tracker nam się załadował (straciliśmy na to zdecydowanie zbyt wiele czasu), naszym oczom ukazało się dość kiepsko wyglądające i funkcjonujące okno.

Sporty wirtualne

Kolejny plus po stronie Noblebet to oferta sportów wirtualnych zawartych w oddzielnej zakładce. Do wyboru mamy siedem różnych konkurencji:

 • piłka nożna,
 • wyścigi konne,
 • tenis,
 • wyścigi psów,
 • żużel,
 • kolarstwo,
 • rydwany.

Trzeba przyznać, że typowanie w tej sekcji jest szczególnie przyjemne, ponieważ umieszczone wizualizacje cechuje wysoka jakość wykonania. Animacja jest bardzo przyjemna w odbiorze, nie zawiesza się i ponadto mamy do dyspozycji dużą liczbę różnych zdarzeń oraz dołączone statystyki.

Zakłady na esport

Można wyczuć, że firma mocno przyłożyła się do tego, aby gracze preferujący wirtualną aktywność poczuli się zauważeni. Nie inaczej jest z zakładami e-sportowymi. Uwagę przyciągają zakłady na e-piłkę nożną, a dodatkowo możemy oddać się przyjemności obstawiania zakładów na najbardziej klasycznych pozycjach typu:

 • CS:GO,
 • Dota 2,
 • League of Legends,
 • Overwatch,
 • Hearthstone,
 • Rainbow Six,
 • Starcraft 2.

Dodatkowe opcje zakładów w Noblebet

Jednymi z najczęściej wyszukiwanymi przez graczy opcjami przy zawieraniu zakładów online są: cashout (zamknięcie zakładu przed rozstrzygnięciem) i tzw. gra bez podatku, czyli zminimalizowanie straty gracza wynikającej z nałożonego przez państwo podatku od gier hazardowych. Zakłady bukmacherskie Noblebet oferują obie te opcje, a także innowacyjne narzędzia – Betbuilder i Player Bets .

Betbuilder

Betbuilder to funkcjonalność, która możliwia łączenie zakładów z pojedynczego wydarzenia na tym samym kuponie. W narzędziu dostępne są zakłady z topowych lig piłkarskich i popularnych rozgrywek oraz NBA. Funkcja Betbuilder to rewolucyjne narzędzie dla osób, które pasjonują się sportem i mają dużą wiedzę na temat drużyn, których dotyczy zakład, bowiem w szybki sposób mogą skonstruować rozbudowany kupon dotyczący zawodników.

Player Bets

Player Bets to ulepszona forma BetBuildera. W funkcjonalności można łączyć klasyczne zakłady na mecz/liczbę bramek plus zakłady specjalne na drużyny czy zawodnika. Dostępnych jest o wiele więcej opcji dotyczących piłki nożnej niż w Betbuilderze: gole, strzały, strzały na bramkę, asysty, odbiory, kartki, itd.

Hitem są zakłady H2H, które można grą czy to w obrębach jednego meczu ale też łącząc zawodników z różnych meczów, np. Immobile odda więcej strzałów z Turcją niż Lewandowski ze Słowacją. Ponadto także możemy skorzystać z gotowych zakładów kombi o interesujących nas kursach:

 • kursy do 11
 • kursy w przedziale 11-21
 • kursy w przedziale 21-51
 • kursy powyżej 51

Cashout

Usługa cash-out w Noblebet pozwala zrealizować wypłatę środków jeszcze przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Podobnie, jak u innych bukmacherów, standardowym warunkiem jest brak przegranego zdarzenia na kuponie. Jeśli kupon gracza spełnia tę zasadę, nie musi czekać do pełnego rozliczenia kuponu i w dowolnym momencie może uniknąć utraty jakiegokolwiek zysku.

Ta opcja pozwala na znaczne zminimalizowanie ryzyka i daje obstawiającym większe poczucie bezpieczeństwa. Warto dodać, że dla tych, którzy jeszcze nie do końca są zaznajomieni z takim wariantem, Noblebet przygotował klarowny mini-przewodnik, który rozjaśnia ewentualne wątpliwości w bardzo przystępny sposób.

Opcji cashout możesz użyć obstawiając kupon singiel lub kombi na zakłady przedmeczowe i live. Cash-out nie jest jednak dostępny dla każdego rodzaju zakładu, o tym decyduje bukmacher, który zastrzega także, że może wycofać rozliczenie zakładu w opcji cashout, jeżeli zakład został rozliczony wskutek oczywistego błędu firmy lub błędnego wyniku zdarzenia.

Gra bez podatku tylko dla nowych graczy

Obstawianie bez podatku w Noblebet możliwe jest przez 30 dni od rejestracji. Aby otrzymać ten bonus gracz musi postawić zakład KOMBI z co najmniej 3 zdarzeniami i łącznym kursem minimalnym 2,20. Po spełnieniu warunków Noblebet doda do wygranej gracza 14%. Odbywa się to na zasadzie podwyższenia wskaźnika (po podatku) 0,88 do 1,0. 

Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych i live, postawionych z konta depozytowego (zakłady z konta bonusowego nie są objęte promocją).

Do promocji nie kwalifikują się zakłady pojedyncze, zakłady systemowe ani zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych.

Rejestracja konta gracza w Noblebet

W przypadku Noblebetu możemy się zdecydować na jeden z dwóch rodzajów rejestracji. Do wyboru mamy rejestrację błyskawiczną i rejestracją pełną. Oczywiście w przypadku zdecydowania się na pierwszą opcję, poświęcimy o wiele mniej czasu. Sam proces jest bardzo prosty. Wystarczą podstawowe dane: imię, nazwisko, naszą narodowość oraz numer PESEL. Następnie system przenosi nas do kolejnego okna, w którym wpisujemy nasz adres e-mailowy, nazwę użytkownika, hasło, telefon oraz kod bonusowy. Standardowo potwierdzamy jeszcze wiek uprawniający do obstawiania zakładów oraz potwierdzamy, że podane przez nas wcześniej dane są zgodne z rzeczywistością.

Po kliknięciu przycisku „Zakończ rejestrację”, otrzymujemy i potwierdzamy link weryfikacyjny (drogą e-mailową) i możemy korzystać z oferty Noblebetu. Trzeba jednak wiedzieć, że szybka rejestracja nie odbiera nam prawa do otrzymania bonusu powitalnego. Dopiero w przypadku wypłaty pieniędzy z konta, będziemy zobligowani do zrealizowania pełnej rejestracji. To natomiast będzie wymagało od nas dodania naszego zdjęcia oraz wprowadzenia szeregu innych, koniecznych danych: adres zamieszkania, miasto i kraj, typ i numer dokumentu tożsamości oraz numer rachunku bankowego.

Bukmacher przeprowadzi weryfikację naszego profilu, która nie powinna zająć zbyt wiele czasu. W najlepszym razie skończy się na kilkudziesięciu minutach (ok. 30 minut), w najgorszym – do 24 godzin.

Noblebet – kod promocyjny 2021

To, co najbardziej interesuje graczy przed potencjalnym założeniem konta u danego bukmachera, to tzw. oferta VIP na start. Zakłady bukmacherskie często współpracują z profesjonalnym stronami poświęconymi rynkowi bukmacherskiemu, takimi jak Darmowezaklady.pl, aby zaoferować użytkownikom coś więcej niż standardowa oferta. Obecnie trwają prace nad specjalną ofertą powitalną dla Użytkowników www.darmowezaklady.pl, jak tylko zostaną sfinalizowane, udostępnimy specjalny kod bonusowy w tym artykule.

Oferta powitalna Noblebet

W przypadku Noblebet nie powinniśmy mówić o pojedynczej ofercie powitalnej, ale o całym pakiecie startowym. Istnieje duża szansa, że wielu nowych graczy doceni ofertę tego bukmachera, bo do zdobycia jest nawet 1650 złotych plus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej.   

Ekskluzywny pakiet powitalny premium, bo właśnie w taki sposób reklamuje go sam bukmacher, składa się z trzech poziomów:

 • cashback 50 zł dostępny tylko z kodem NBBONUS
 • bonus od pierwszego depozytu 100% do 1200 złotych
 • bonus od drugiego depozytu 50% do 600 złotych
 • trzecia wpłata uprawnia do otrzymania bonusu 100% do 200 PLN na sporty wirtualne
 • 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej
 • gra bez podatku przez 30 dni bez rejestracji

Na pierwszy rzut oka wszystko prezentuje się bardzo korzystnie i zachęcająco, trzeba jednak mieć na uwadze, że aby móc się cieszyć bonusem w pełnej krasie, gracz musi spełnić pewne warunki. Oto one.

Zakład bez ryzyka Noblebet

Ten bonus nie jest dostępny w standardowej ofercie bukmachera, można go otrzymać jedynie z naszym kodem NBBONUS, który należy wpisać w formularz rejestracji.

Po rejestracji z kodem należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł i postawić pierwszy zakład za ten depozyt. Wymagany jest kurs minimalny 1,85. Jeśli chcemy skorzystać z tego bonusu to stawka tego pierwszego zakładu nie może być mniejsza niż 50 zł. Jeśli gracz przegra otrzyma zwrot na konto bonusowe w wysokości 50 zł (1 PLN z mnożnikiem x50). 

Aby wypłacić po przegranym zakładzie środki bonusowe trzeba stworzyć kupon AKO z min. 2 zdarzeniami. Wymagany kurs całkowity to min. 3.00, a pojedynczego zdarzenia – 1.30. Na kupon spełniającym te warunki zostanie aktywowana możliwość włączenia mnożnika: “Użyj Bonusu Wygrane x50”.

Co ważne, z bonusu można skorzystać, już po rejestracji konta tymczasowego.

Noblebet
Zakład bez ryzyka 0 50 zł + Bonus 50% od 2. wpłaty do 600 zł + Bonus 100% od 1. wpłaty do 1200 zł + Bonus 100% do 200 zł na sporty wirtualne + Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji + Bonus od wpłaty 100% do 300 zł na sporty wirtualne
VIP

Po zaksięgowaniu środków własnych na koncie gracza, należy postawić pierwszy kupon na
stronie zakładów bukmacherskich za 50 PLN z minimalnym kursem 1.85, a jeśli okaże się on
przegrany to gracz otrzyma zwrot równowartości 50 PLN (1 PLN z mnożnikiem x50) na konto
bonusowe.

Bonus od pierwszej wpłaty

Aby otrzymać bonus od pierwszego depozytu w Noblebet należy wpłacić minimum 10 zł (za pośrednictwem Paysafecard wymagane jest 20 zł) oraz zaznaczyć w polu Wpłata Bonus powitalny 1200 PLN. Bukmacher doda 5% kwoty depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego “x20” do maksymalnej kwoty 1200 zł. Gracz musi postawić zakład KOMBI o kursie łącznym 3,00 lub większym, a minimalny kurs to 1,30 na każdą z selekcji.

Pamiętajcie o aktywacji bonusu z mnożnikiem – pole “Wygrane x20” znajduje się na kuponie powyżej przycisku “postaw zakład”. 

Grając z mnożnikiem gracz wpłacający 1200 zł może otrzymać maksymalny bonus w kwocie 60 zł (bonus: 60 zł, mnożnik kursu x20 = 1200 zł) Nawet jeśli wpłacisz więcej niż 1200 zł bonus nie przekroczy 60 zł.

Warunki obrotowe bonusu od 1. depozytu: 4x kwota depozytu bez ograniczeń czasowych po kursie minimalnym 1,85. Stawiając zakład KOMBI przynajmniej jedna z selekcji musi posiadać kurs minimum 1,40.

Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników ani handicapów azjatyckich. Gracze muszą wykorzystać bonus Noblebet jednorazowo i w całości – nie ma tu opcji rozbijania bonusu na mniejsze stawki. 

Do obrotu depozytem nie będą zliczane zakłady pojedyncze, zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych oraz zakłady systemowe i KOMBI, które nie spełnią wyżej opisanych warunków

Noblebet
Bonus 100% od 1. wpłaty do 1200 zł + Bonus 50% od 2. wpłaty do 600 zł + Bonus 100% do 200 zł na sporty wirtualne + Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji + Zakład bez ryzyka 0 50 zł

Ważne! Bonus od pierwszej wpłaty można wymienić na bonus 100% do 300 zł na sporty wirtualne . Aby go otrzymać należy wpłacić minimum 10 zł i zaznaczyć pole BONUS WIRTUALNY 300 PLN. Środki bonusowe podlegają warunkom 5-krotnego obrotu. Po wybraniu bonusu 300 zł na wirtuale gracz traci możliwość skorzystania z bonusu od pierwszego depozytu 100% do 800 PLN”Może za to skorzystać z bonusów od drugiego i trzeciego depozytu.

Noblebet
Bonus od wpłaty 100% do 300 zł na sporty wirtualne + Bonus 50% od 2. wpłaty do 600 zł + Bonus 100% do 200 zł na sporty wirtualne + Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji + Zakład bez ryzyka 0 50 zł

Bonus od drugiej wpłaty

Dla graczy, którzy wykorzystali bonus od pierwszego depozytu lub bonus wirtualny 300 zł, Noblebet przygotował bonus od drugiej wpłaty. I tym razem również należy wpłacić co najmniej 10 zł (Paysafecard – 20 zł). Gracz otrzymuje 50% wartości wpłaty do 600 zł. 

Jak to działa? Np. gracz wpłaca 1200 zł z własnych środków i otrzymuje środki bonusowe w kwocie 600 zł, a całość w wysokości 1800 zł znajdzie się na koncie bonusowym. Co ważne, te środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty. 

Aby móc wypłacić bonus gracz musi dokonać obrotu bonusem 3x po kursie minimalnym 1,85. Do obrotu nie będą kwalifikowane zakłady w ramach sportów wirtualnych i zakłady systemowe.

Noblebet
Bonus 50% od 2. wpłaty do 600 zł + Bonus 100% od 1. wpłaty do 1200 zł + Bonus 100% do 200 zł na sporty wirtualne + Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji + Zakład bez ryzyka 0 50 zł

Bonus od trzeciej wpłaty

Przy trzeciej wpłacie środków na konto dostajemy możliwość gry bonusem do 200 złotych do wykorzystania jedynie na sporty wirtualne.

Noblebet
Bonus 100% do 200 zł na sporty wirtualne + Bonus 100% od 1. wpłaty do 1200 zł + Bonus 50% od 2. wpłaty do 600 zł + Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji + Zakład bez ryzyka 0 50 zł

Tu również musimy wpłacić minimum 10 zł lub 20 zł (Paysafecard), a jeśli gracz dokona wpłaty 200 zł ze środków własnych to otrzyma dodatkowe 200 zł jako środki bonusowe. Zebrane w ten sposób 400 zł można przeznaczyć do wykorzystania na zakłady na sporty wirtualne jako środki własne i bonusowe, z czego bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty. Wartość otrzymanego bonusu (max 200 zł) celem wypłacenia na konto bankowe należy obrócić 5 razy po kursie minimalnym 1,85.

Zakład bez ryzyka:50 zł (dostępny tylko z kodem)
Bonus od pierwszej wpłaty:100 proc. do 800 zł
(wymienny na bonus 100 proc. do 300 zł na sporty wirtualne)
Bonus od drugiej wpłaty:
50 proc. do 800 zł
Bonus od drugiej wpłaty:do 50 zł na sporty wirtualne
Bonus w aplikacji mobilnej:20 zł za pierwszy zakład

Gra bez podatku w pakiecie powitalnym

Zasady gry bez podatku w Noblebet opisujemy kilka akapitów powyżej. Od października 2020 r. jest ona częścią pakietu powitalnego u tego bukmachera. Gra bez podatku jest możliwa tylko przez pierwsze 30 dni od rejestracji.

Inne promocje bukmacherskie w Noblebet

Aktualnie obowiązujące promocje można łatwo odnaleźć na stronie bukmachera w zakładce „Promocje”. Oto krótki opis każdej z nich.

Bonus 20 zł na pierwszy zakład w aplikacji

noblebet rejestracja

Bonus polega na tym, że gracz otrzymuje dodatkowe środki pochodzące od pierwszego zakładu postawionego w aplikacji mobilnej Noblebet. Należy pobrać ze strony bukmachera apkę i postawić zakład o stawce minimalnej 20 zł oraz po kursie minimalnym wynoszącym 2,00. Bonus zostaje przyznany po rozliczeniu zakładu.

Noblebet
Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji + Bonus 100% od 1. wpłaty do 1200 zł + Bonus 50% od 2. wpłaty do 600 zł + Bonus 100% do 200 zł na sporty wirtualne + Zakład bez ryzyka 0 50 zł

Zwrot 20% za sporty wirtualne

Bukmacher przygotował specjalną ofertę na zwrot 20% przegranych zakładów (netto) w rozliczeniu tygodniowym. Można odzyskać nawet do 100 złotych w zakładach na sporty wirtualne. Gracze mogą wykorzystywać tę promocję co tydzień, ponieważ zakłady są naliczane od poniedziałku do niedzieli. Warto pamiętać, że z promocji mogą skorzystać jedynie tacy graczy, który wygenerowali zwrot większy lub równy 10 złotym.

Zwrot za 0-0 w Ekstraklasie

Noblebet oferuje miłośnikom naszej rodzimej ligi zwrot stawki, jeśli wytypowane spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, a zakład okaże się przegrany.

50 złotych dla kibiców Śląska Wrocław

Noblebet jest sponsorem wrocławskiego klubu i poprzez ten bonus pragnie nagrodzić jego kibiców. Każdy, kto założy konto na stronie bukmachera i potwierdzi tam, że jest posiadaczem sezonowego karnetu, otrzyma dodatkowe 50 złotych bez potrzeby wnoszenia depozytu.

Program lojalnościowy

Najbardziej wyjątkowi i przywiązani do bukmachera gracze mają szansę wstąpienia do elitarnego Klubu Dżentelmenów. Jest to specjalny program lojalnościowy przygotowany dla tych, którzy odznaczają się kilkoma szczególnymi cechami: grają często, od dawna i nie boją się stawiać sporych kwot na zakłady. Do klubu nie można się dostać w dowolnym momencie. Indywidualne zaproszenie zostaje wystosowane przez samą firmę i tylko po jego akceptacji przed graczem otwiera się szereg przywilejów. Może liczyć chociażby na pierwszeństwo w rozpatrywaniu wszelkich próśb, również tych ściśle związanych z zarządzaniem środkami pieniężnymi. Ponadto otrzymuje możliwość otrzymania dedykowanych promocji, udziału w różnych wydarzeniach sportowych i osobiste wsparcie asystenta. Jak zapewnia Noblebet – oferowane udogodnienia i benefity są ekskluzywne i dopasowane do osobistych potrzeb.

Kursy bukmacherskie na tle konkurencji

W tej kwestii zawsze warto mieć wysokie wymagania, ponieważ przy tak dużej ofercie na polskim rynku bukmacherskim, nie zawsze warto przywiązywać się do jednej firmy. W moim przekonaniu kursy proponowane przez NobleBet w tym momencie plasują się gdzieś w środku całej stawki i nie oszałamiają atrakcyjnością. Owszem, w przypadku najbardziej popularnej piłki nożnej można znaleźć całkiem wysokie kursy (czasami nawet najkorzystniejsze ze wszystkich buków na polskim rynku), ale rozszerzając panoramę – robi się już dość przeciętnie.

Naszym zdaniem jest to jeden z elementów, do którego specjaliści w NobleBecie powinni przyłożyć większą wagę. Obniżenie marży mogłoby wzmóc jeszcze bardziej zainteresowanie bogatą ofertą przygotowanych zdarzeń i wywindować bukmachera w górę klasyfikacji. O ile futbol trzyma się całkiem nieźle, o tyle kursy na zdarzenia w pozostałych dyscyplinach pozostawiają posmak małego rozczarowania, lub po prostu obojętności.

Obsługa klienta w Noblebet

NobleBet miał odpowiednio dużo czasu na analizę tego, jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa klienta. Można powiedzieć, że dołożono wszelkich starań, aby gracz czuł wsparcie i mógł w każdej chwili poprosić o pomoc. W zakładce „Wsparcie” znajdujemy zapewnienie, że w razie potrzeby zostaniemy obsłużeni w każdego dnia, 24 godziny na dobę, nie wyłączając weekendów i dni świątecznych. Brzmi jak suport idealny i w każdym calu bardzo profesjonalny.

Możemy skorzystać z trzech opcji kontaktu: coraz powszechniej (na całe szczęście) stosowany czat na żywo, w którym wybieramy interesujący nas zakres problemu i podajemy nasze imię oraz adres mailowy. Ponadto możemy wysłać wiadomość mailową na adres pomoc@noblebet.pl i ewentualnie skontaktować się przez formularz kontaktowy, umieszczony we wspomnianej wcześniej zakładce „Wsparcie”. Osobiście nabrałem przekonania, że firma naprawdę dokłada wszelkich starań, aby zadbać o swoich graczy. Support jest jednym z ważniejszych tego przejawów.

Noblebet zakłady bukmacherskie – metody płatności

Noblebet od razu po rozpoczęciu działlności umożliwił swoim klientom wiele różnych metod wpłaty środków na konto:

 • DotPay
 • Przelewy24
 • BLIK
 • karty VISA i Mastercard
 • DotPay cards
 • Skrill
 • Paymenticon
 • Paysafecard

Najmniejsza możliwa kwota depozytu to 10 złotych w większości przypadków. Jedynie korzystając z opcji Paysafecard minimalna wpłata wynosi 20 złotych.

A jak prezentują się dostępne możliwości wypłaty środków? Noblebet oddał do dyspozycji klientów dwie opcje. Można skorzystać z przelewu na konto bankowe, bądź wypłacić środki przelewem na konto Paymenticon. Czas realizacji przelewu zależy od banku i może być zrealizowany w około 10-15 minut, jeśli tylko dany bank znajduje się na liście Rapid Pay. W innych przypadkach będzie trzeba poczekać do 3 dni. Minimalna kwota wypłaty wynosi 25 złotych.

Aplikacja mobilna Noblebet

noblebet aplikacja mobilna

W aplikacjach udostępnianych przez firmy bukmacherskie zazwyczaj na pierwszym miejscu stawiamy intuicyjność i funkcjonalność. Gracze korzystający z aplikacji oczekują szybkości i łatwości użytkowania. Po zainstalowaniu aplikacji Noblebet na urządzeniu z systemem iOS musimy z wielką radością stwierdzić, że zostały spełnione najważniejsze warunki wyszczególnione powyżej. Aplikacja bukmachera działa bardzo sprawnie, a nawigowanie po poszczególnych zakładkach nie powinno nastręczyć większych trudności. Dodajmy od razu, że aplikację mogą ściągnąć również posiadacze smartfonów działających na systemie Android.

Gracze w aplikacji znajdą pełną ofertę pre-match oraz zakładów na żywo. Ponadto w aplikacji jest możliwe korzystanie z opcji cash-outu i realizowanie natychmiastowych depozytów pieniężnych na naszym koncie. Zawsze pewną frajdę sprawia również możliwość śledzenia spotkań w tzw. match trackerze. To kolejna z opcji dostępna w aplikacji mobilnej Noblebet, która zasługuje na bardzo przyzwoitą ocenę.

Noblebet zakłady bukmacherskie – sponsoring

Już sama kampania wizerunkowo-marketingowa bukmachera może być postrzegana jako swego rodzaju ciekawostka. Ambasadorem marki jest bowiem sir Richard McCavin, który wita swoich klientów z dużą dozą angielskiej elegancji i pragnie wzbudzić w nich poczucie zaufania. Tak jest zresztą skonstruowana cała oferta Noblebetu. Miłośnicy nieco zawadiackiego slangu bukmacherskiego, tak jak w przypadku zakadów bukmacherskich Betfan, raczej nie znajdą tutaj nic dla siebie. Operator dokłada wszelkich starań, aby każdy czuł się niczym członek elitarnego grona. Obstawianie zakładów u tego bukmachera ma się wiązać z pewną nobilitacją.

Być może nieco w kontrze do dżentelmeńskich haseł i luksusowej aparycji  stoi fakt, że Noblebet zdecydował się podpisać umowę sponsorską z klubem piłkarskim Śląsk Wrocław. Na ten moment współpraca ma obowiązywać do 2023 roku i jak mówiła jeszcze w zeszłym roku prezes Agnieszka Wójtowicz, Noblebet wspierając ekipę Śląska, chce podzielić się swoją pasją do sportu z jego kibicami.

To pokazuje, że choć angielska dystynkcja jest głównym filarem wizerunku firmy, to nie musi być koniecznie jej jedynym nośnikiem. Ogromna popularność piłki nożnej w Polsce nie została zlekceważona i bukmacher postarał się zaznaczyć swoją obecność również w tej materii.

Opinie o zakładach bukmacherskich Noblebet

Marketingowo ekskluzywna oferta, ale czy dla wszystkich? Bukmacher Noblebet chce traktować swoich klientów w sposób wyjątkowy, zwracając się do swoich klientów w wyjątkowo szarmancki sposób. Przy czym oferuje bogatą ofertę zakładów, całkiem dobre kursy na najważniejsze ligi piłkarskie w Europie oraz sprawnie działającą aplikację mobilną na iOS i Android.

Różnorodność bonusów i pakiet startowy raczej powinny przypaść do gustu sporej części graczy, ale czy wszystkim? Bukmacher nie zachęca darmowym freebetem czy zakładem bez ryzyka, tak jak robią to najlepsi i najwięksi bukmacherzy w Polsce, np. STS czy Fortuna. A to właśnie te bonusy często decydują o tym, że nowy gracz wybiera danego bukmachera ze względu na możliwość wypróbowania zakładów bez utraty własnych środków.

Po stronie niedociągnięć zapiszemy natomiast brak transmisji live oraz słaby z technicznego punktu widzenia match tracker. Mimo pozytywnej oceny bonusu powitalnego, niektórych zapewne zrazi lista warunków, jakie trzeba spełnić, aby wykorzystać tę promocję w jej pełnym wymiarze. Liczymy na to, że jako bukmacher stawiający na klasę i dobry gust, Noblebet z pewnością będzie kontynuować prace nad poprawą swojego produktu i zatroszczy się o każdego użytkownika z podobnymi aspiracjami.

FAQ – zakłady bukmacherskie Noblebet

Czy Noblebet oferuje darmowe zakłady?

Nie, minusem bukmachera jest brak bonusu bez depozytu dla nowych graczy.

Czy Noblebet oferuje bonus powitalny dla nowych graczy?

Tak, bukmacher oferuje bonus startowy dla nowych klientów. Jego wartość wynosi maksymalnie 1650 złotych za dokonanie trzech pierwszych depozytów pieniężnych. Można jeszcze otrzymać bonus za pierwszy zakład w aplikacji – 20 zł.

Czy Noblebet to legalny i wiarygodny bukmacher?

Noblebet posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów w 2019 roku. To jak najbardziej legalny i wiarygodny bukmacher.

Ile wynosi minimalna kwota wpłaty i wypłaty depozytu w Noblebet?

Najmniejszą kwotą jaką gracze mogą wpłacić na konto bukmacherskie w Noblebet to 10 złotych (przez Paysafecard – 20 zł). Minimalna kwota wypłaty wynosi 25 złotych.

Na jakich urządzeniach mobilnych można obstawiać w Noblebet?

Bukmacher udostępnia szybką aplikację mobilną zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Jaka jest minimalna stawka?

Minimalna kwota zakładu to 0,50 groszy.