Noblebet zakłady bukmacherskie

noblebet zakłady bukmacherskie
1650 zł trzy bonusy od depozytu
20 zł bonus w aplikacji

Gdy na liście bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów pojawiły się zakłady bukmacherskie Noblebet, przed przygotowaniem poniżej analizy oferty tej firmy, sprawdziłem komentarze i opinie na forach bukmacherskich i stronach poświęconych typowaniu. Opinie były zdecydowanie pozytywne i, mając na uwadze niezbyt długi staż bukmachera na polskim rynku, podziałały na wyobraźnię. W tym tekście postaraliśmy się ocenić obiektywnie mocne i słabe strony Noblebetu, który sam siebie określa mianem ekskluzywnego i elitarnego. Czy takie terminy są rzeczywiście zasadne i gracz może się poczuć jak członek luksusowego klubu? Na czym warto skupić szczególną uwagę, zaczynając przygodę z tą firmą? Postaramy się odnaleźć odpowiedzi na te pytanie w poniższym artykule.

Noblebet – legalne zakłady bukmacherskie

Wszelkie obawy o wiarygodność i legalność tego bukmachera można odłożyć na bok. Obstawianie na stronie noblebet.pl na terenie Polski jest całkowicie bezpieczne, ponieważ Noblebet jest posiadaczem oficjalnej licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Na liście legalnych bukmacherów Noblebet znalazł się w 3 stycznia 2019 roku, a zatem zaledwie niecałe dwa lata temu. Firma została natomiast założona w 2017 roku. Jak podkreśla sam bukmacher na swojej stronie, transparentność i podejście Fair Play do każdego gracza są dewizą marki.

Zgodnie z przepisami Ustawy o grach hazardowych, zakłady bukmacherskie Noblebet są wpisane na listę legalnych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych, oferowanych przez Internet. Licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.28.2017 uzyskały 3 stycznia 2019 r.

Oferta zakładów bukmacherskich Noblebet

noblebet zaklady bukmacherskie

Kiedy firma bukmacherska istnieje już na rynku ładnych kilka lat, jest dość oczywiste, że jej oferta będzie sukcesywnie rozbudowywana i poszerzana o kolejne opcje zakładów. Nauka na błędach i obserwowanie konkurencji są na wagę złota. Noblebet zaczął nie tak dawno, a jednak już udało mu się zrobić wrażenie przygotowanym produktem. To nie tylko moja własna opinia, na ten fakt uwagę zwraca wielu recenzentów i ekspertów rynku bukmacherskiego.

W Noblebet każdy znajdzie coś dla siebie i nie powinien czuć się rozczarowany. Nad najbardziej popularnymi dyscyplinami nie trzeba się zbyt długo zatrzymywać. Bogata oferta dedykowana piłce nożnej, koszykówce, siatkówce czy tenisowi jest spotykana u innych bukmacherów. Zakłady bukmacherskie Noblebet proponują jednak także mniej oczywiste zakłady na futbol amerykański, MMA, wyścigi Nascar czy nawet hurling. To tylko kilka przykładów, ponieważ do oferty zalicza się wiele innych mniej lub bardziej niszowych konkurencji sportowych.

Bukmacher wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów również jeśli chodzi o bogate rynki zdarzeń, szczególnie w kontekście piłki nożnej.

Zakłady na żywo

Bez dwóch zdań oferta przedmeczowa wyprzedza na ten moment ofertę live o dwie długości głowy. Wchodząc w sekcję „Zakładów na żywo” znajdziemy tam kilka dyscyplin sportowych oraz będziemy mogli typować w zawodach esportowych, jednak oferta nadal wymaga poprawy i rozwoju. Na pewno cieszyć może liczba dostępnych zakładów na poszczególne zdarzenia.

Wydaje się, że najpoważniejszym problemem dotyczącym obstawiania na żywo w Noblebet są dwie sprawy:

 1. brak bezpłatnych transmisji spotkań w rzeczywistym czasie, które cieszą się coraz większa popularnością i coraz więcej firm dokłada starań, aby udostępniać graczom streamingi meczowe.
 2. słabe wykonanie i funkcjonalność match trackera, którego zadaniem jest wizualizacja przebiegu danego meczu. Kiedy w końcu tracker nam się załadował (straciliśmy na to zdecydowanie zbyt wiele czasu), naszym oczom ukazało się dość kiepsko wyglądające i funkcjonujące okno.

Sporty wirtualne

Kolejny plus po stronie Noblebet to oferta sportów wirtualnych zawartych w oddzielnej zakładce. Do wyboru mamy siedem różnych konkurencji:

 • piłka nożna,
 • wyścigi konne,
 • tenis,
 • wyścigi psów,
 • żużel,
 • kolarstwo,
 • rydwany.

Trzeba przyznać, że typowanie w tej sekcji jest szczególnie przyjemne, ponieważ umieszczone wizualizacje cechuje wysoka jakość wykonania. Animacja jest bardzo przyjemna w odbiorze, nie zawiesza się i ponadto mamy do dyspozycji dużą liczbę różnych zdarzeń oraz dołączone statystyki.

Zakłady na esport

Można wyczuć, że firma mocno przyłożyła się do tego, aby gracze preferujący wirtualną aktywność poczuli się zauważeni. Nie inaczej jest z zakładami e-sportowymi. Uwagę przyciągają zakłady na e-piłkę nożną, a dodatkowo możemy oddać się przyjemności obstawiania zakładów na najbardziej klasycznych pozycjach typu:

 • CS:GO,
 • Dota 2,
 • League of Legends,
 • Overwatch,
 • Hearthstone,
 • Rainbow Six,
 • Starcraft 2.

Dodatkowe opcje zakładów w Noblebet

Jednymi z najczęściej wyszukiwanymi przez graczy opcjami przy zawieraniu zakładów online są: cashout (zamknięcie zakładu przed rozstrzygnięciem) i tzw. gra bez podatku, czyli zminimalizowanie straty gracza wynikającej z nałożonego przez państwo podatku od gier hazardowych. Zakłady bukmacherskie Noblebet oferują obie te opcje.

Cashout

Usługa cash-out w Noblebet pozwala zrealizować wypłatę środków jeszcze przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Podobnie, jak u innych bukmacherów, standardowym warunkiem jest brak przegranego zdarzenia na kuponie. Jeśli kupon gracza spełnia tę zasadę, nie musi czekać do pełnego rozliczenia kuponu i w dowolnym momencie może uniknąć utraty jakiegokolwiek zysku.

Ta opcja pozwala na znaczne zminimalizowanie ryzyka i daje obstawiającym większe poczucie bezpieczeństwa. Warto dodać, że dla tych, którzy jeszcze nie do końca są zaznajomieni z takim wariantem, Noblebet przygotował klarowny mini-przewodnik, który rozjaśnia ewentualne wątpliwości w bardzo przystępny sposób.

Opcji cashout możesz użyć obstawiając kupon singiel lub kombi na zakłady przedmeczowe i live. Cash-out nie jest jednak dostępny dla każdego rodzaju zakładu, o tym decyduje bukmacher, który zastrzega także, że może wycofać rozliczenie zakładu w opcji cashout, jeżeli zakład został rozliczony wskutek oczywistego błędu firmy lub błędnego wyniku zdarzenia.

Gra bez podatku, czyli zakłady dotowane

W promocji, która ma w założeniu “oddawać” graczowi pobrany w momencie obstawiania kuponu 12 proc. podatek, Noblebet nagradza zwycięskie kupony AKO. Bukmacher nazwał promocję zakładami dotowanymi, a polega ona w swoim założeniu na tym, że w zależności od liczby zakładów na kuponie, wygrana zostanie powiększona o konkretny procent. Oczywiście warunkiem koniecznym i najtrudniejszym jest dobrze wytypować wszystkie wydarzenia na kuponie.

W sumie można otrzymać dodatkowo aż 500 złotych. Warunkiem jest obstawienie kuponu kombi i zagranie za minimalną stawkę 50 złotych. Łączny kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 2,50.

W taki sposób prezentują się możliwe kombinacje, które mogą przynieść dodatkowe wygrane:

Liczba zdarzeńDodatkowa wygrana
35% do wygranych
410% do wygranych
515% do wygranych
6 lub więcej20% do wygranych

Rejestracja konta gracza w Noblebet

W przypadku Noblebetu możemy się zdecydować na jeden z dwóch rodzajów rejestracji. Do wyboru mamy rejestrację błyskawiczną i rejestracją pełną. Oczywiście w przypadku zdecydowania się na pierwszą opcję, poświęcimy o wiele mniej czasu. Sam proces jest bardzo prosty. Wystarczą podstawowe dane: imię, nazwisko, naszą narodowość oraz numer PESEL. Następnie system przenosi nas do kolejnego okna, w którym wpisujemy nasz adres e-mailowy, nazwę użytkownika, hasło, telefon oraz kod bonusowy. Standardowo potwierdzamy jeszcze wiek uprawniający do obstawiania zakładów oraz potwierdzamy, że podane przez nas wcześniej dane są zgodne z rzeczywistością.

Po kliknięciu przycisku „Zakończ rejestrację”, otrzymujemy i potwierdzamy link weryfikacyjny (drogą e-mailową) i możemy korzystać z oferty Noblebetu. Trzeba jednak wiedzieć, że szybka rejestracja nie odbiera nam prawa do otrzymania bonusu powitalnego. Dopiero w przypadku wypłaty pieniędzy z konta, będziemy zobligowani do zrealizowania pełnej rejestracji. To natomiast będzie wymagało od nas dodania naszego zdjęcia oraz wprowadzenia szeregu innych, koniecznych danych: adres zamieszkania, miasto i kraj, typ i numer dokumentu tożsamości oraz numer rachunku bankowego.

Bukmacher przeprowadzi weryfikację naszego profilu, która nie powinna zająć zbyt wiele czasu. W najlepszym razie skończy się na kilkudziesięciu minutach (ok. 30 minut), w najgorszym – do 24 godzin.

Noblebet – kod promocyjny 2020

To, co najbardziej interesuje graczy przed potencjalnym założeniem konta u danego bukmachera, to tzw. oferta VIP na start. Zakłady bukmacherskie często współpracują z profesjonalnym stronami poświęconymi rynkowi bukmacherskiemu, takimi jak Darmowezaklady.pl, aby zaoferować użytkownikom coś więcej niż standardowa oferta. Obecnie trwają prace nad specjalną ofertą powitalną dla Użytkowników www.darmowezaklady.pl, jak tylko zostaną sfinalizowane, udostępnimy specjalny kod bonusowy w tym artykule.

Oferta powitalna Noblebet

W przypadku Noblebet nie powinniśmy mówić o pojedynczej ofercie powitalnej, ale o całym pakiecie startowym. Istnieje duża szansa, że wielu nowych graczy doceni ofertę tego bukmachera, bo do zdobycia jest nawet 1650 złotych plus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej.   

Ekskluzywny pakiet powitalny premium, bo właśnie w taki sposób reklamuje go sam bukmacher, składa się z trzech poziomów:

 • bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 złotych
 • bonus od drugiego depozytu 50% do 800 złotych
 • trzecia wpłata uprawnia do otrzymania bonusu w postaci 50 złotych na sporty wirtualne.
 • dodatkowo 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej

Na pierwszy rzut oka wszystko prezentuje się bardzo korzystnie i zachęcająco, ale jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach. Trzeba mieć na uwadze, że aby móc się cieszyć bonusem w pełnej krasie, gracz musi spełnić pewne warunki. A te są wymagające.

Wykorzystanie mnożników i konieczność kilkukrotnego obrotu depozytem może sprawić mały ból głowy. Musimy przyznać, że w przypadku innych firm bukmacherskich na rynku, łatwiej nam było pozyskać ekstra środki na początek gry.

Już przy dokonaniu pierwszej minimalnej wpłaty na kwotę 10 złotych, musimy zaznaczyć opcję bonusu z mnożnikiem. Na naszym koncie pojawi się równowartość wpłaty w postaci 5% od pierwszego depozytu z mnożnikiem x20. Następnym krokiem po aktywacji bonusu będzie postawienie kuponu kombi z przynajmniej 2 zdarzeniami o kursie łącznym wynoszącym minimum 3.00 (oraz 1.30 na jedną selekcję). Cała to operacja dotycząca pierwszego depozytu może nam dać dodatkowe 800 złotych.

Noblebet
Bonus 100% od 1. wpłaty do 800 zł + Bonus 50% od 2. wpłaty do 800 zł + Bonus bez ryzyka 100% do 50 zł na sporty wirtualne + Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji

Ważne! Bonus od pierwszej wpłaty można wymienić na bonus 100% do 300 zł na sporty wirtualne . Aby go otrzymać należy wpłacić minimum 10 zł i zaznaczyć pole BONUS WIRTUALNY 300 PLN. Środki bonusowe podlegają warunkom 5-krotnego obrotu. Po wybraniu bonusu 300 zł na wirtuale gracz traci możliwość skorzystania z bonusu od pierwszego depozytu 100% do 800 PLN”Może za to skorzystać z bonusów od drugiego i trzeciego depozytu.

Noblebet
Bonus od wpłaty 100% do 300 zł na sporty wirtualne + Bonus 50% od 2. wpłaty do 800 zł + Bonus bez ryzyka 100% do 50 zł na sporty wirtualne + Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji

W przypadku drugiego depozytu mnożnik wynosi x10, a my możemy otrzymać bonus w wysokości 5% od kolejnej wpłaty.

Noblebet
Bonus 50% od 2. wpłaty do 800 zł + Bonus 100% od 1. wpłaty do 800 zł + Bonus bez ryzyka 100% do 50 zł na sporty wirtualne + Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji

Przy trzeciej wpłacie środków na konto dostajemy możliwość gry bonusem bez ryzyka i mamy kolejne 50 złotych do wykorzystania jedynie na sporty wirtualne.

Noblebet
Bonus bez ryzyka 100% do 50 zł na sporty wirtualne + Bonus 100% od 1. wpłaty do 800 zł + Bonus 50% od 2. wpłaty do 800 zł + Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji

Przy tym wszystkim nie wolno zapomnieć, że zanim wypłacimy pieniądze, kwota pierwszego depozytu podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.85. W przypadku zakładów AKO przynajmniej jedna z selekcji musi posiadać kurs 1.40 lub większy. Nie ma natomiast żadnych ograniczeń czasowych na dokonanie obrotu. Bonus wiążący się z drugim depozytem wymaga trzykrotnego obrotu, przy identycznych wymaganiach kuponowych. Natomiast bonus na sporty wirtualne trzeba obrócić 5 razy.

Bonus od pierwszej wpłaty:100 proc. do 800 zł
(wymienny na bonus 100 proc. do 300 zł na sporty wirtualne)
Bonus od drugiej wpłaty:
50 proc. do 800 zł
Bonus od drugiej wpłaty:do 50 zł na sporty wirtualne
Bonus w aplikacji mobilnej:20 zł za pierwszy zakład

Inne promocje bukmacherskie w Noblebet

Aktualnie obowiązujące promocje można łatwo odnaleźć na stronie bukmachera w zakładce „Promocje”. Oto krótki opis każdej z nich.

Bonus 20 zł na pierwszy zakład w aplikacji

noblebet rejestracja

Bonus polega na tym, że gracz otrzymuje dodatkowe środki pochodzące od pierwszego zakładu postawionego w aplikacji mobilnej Noblebet. Należy pobrać ze strony bukmachera apkę i postawić zakład o stawce minimalnej 20 zł oraz po kursie minimalnym wynoszącym 2,00. Bonus zostaje przyznany po rozliczeniu zakładu.

Noblebet
Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji + Bonus 100% od 1. wpłaty do 800 zł + Bonus 50% od 2. wpłaty do 800 zł + Bonus bez ryzyka 100% do 50 zł na sporty wirtualne

Zwrot 20% za sporty wirtualne

Bukmacher przygotował specjalną ofertę na zwrot 20% przegranych zakładów (netto) w rozliczeniu tygodniowym. Można odzyskać nawet do 100 złotych w zakładach na sporty wirtualne. Gracze mogą wykorzystywać tę promocję co tydzień, ponieważ zakłady są naliczane od poniedziałku do niedzieli. Warto pamiętać, że z promocji mogą skorzystać jedynie tacy graczy, który wygenerowali zwrot większy lub równy 10 złotym.

Zwrot za 0-0 w Ekstraklasie

Noblebet oferuje miłośnikom naszej rodzimej ligi zwrot stawki, jeśli wytypowane spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, a zakład okaże się przegrany.

50 złotych dla kibiców Śląska Wrocław

Noblebet jest sponsorem wrocławskiego klubu i poprzez ten bonus pragnie nagrodzić jego kibiców. Każdy, kto założy konto na stronie bukmachera i potwierdzi tam, że jest posiadaczem sezonowego karnetu, otrzyma dodatkowe 50 złotych bez potrzeby wnoszenia depozytu.

Program lojalnościowy

Najbardziej wyjątkowi i przywiązani do bukmachera gracze mają szansę wstąpienia do elitarnego Klubu Dżentelmenów. Jest to specjalny program lojalnościowy przygotowany dla tych, którzy odznaczają się kilkoma szczególnymi cechami: grają często, od dawna i nie boją się stawiać sporych kwot na zakłady. Do klubu nie można się dostać w dowolnym momencie. Indywidualne zaproszenie zostaje wystosowane przez samą firmę i tylko po jego akceptacji przed graczem otwiera się szereg przywilejów. Może liczyć chociażby na pierwszeństwo w rozpatrywaniu wszelkich próśb, również tych ściśle związanych z zarządzaniem środkami pieniężnymi. Ponadto otrzymuje możliwość otrzymania dedykowanych promocji, udziału w różnych wydarzeniach sportowych i osobiste wsparcie asystenta. Jak zapewnia Noblebet – oferowane udogodnienia i benefity są ekskluzywne i dopasowane do osobistych potrzeb.

Kursy bukmacherskie na tle konkurencji

W tej kwestii zawsze warto mieć wysokie wymagania, ponieważ przy tak dużej ofercie na polskim rynku bukmacherskim, nie zawsze warto przywiązywać się do jednej firmy. W moim przekonaniu kursy proponowane przez NobleBet w tym momencie plasują się gdzieś w środku całej stawki i nie oszałamiają atrakcyjnością. Owszem, w przypadku najbardziej popularnej piłki nożnej można znaleźć całkiem wysokie kursy (czasami nawet najkorzystniejsze ze wszystkich buków na polskim rynku), ale rozszerzając panoramę – robi się już dość przeciętnie.

Naszym zdaniem jest to jeden z elementów, do którego specjaliści w NobleBecie powinni przyłożyć większą wagę. Obniżenie marży mogłoby wzmóc jeszcze bardziej zainteresowanie bogatą ofertą przygotowanych zdarzeń i wywindować bukmachera w górę klasyfikacji. O ile futbol trzyma się całkiem nieźle, o tyle kursy na zdarzenia w pozostałych dyscyplinach pozostawiają posmak małego rozczarowania, lub po prostu obojętności.

Obsługa klienta w Noblebet

NobleBet miał odpowiednio dużo czasu na analizę tego, jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa klienta. Można powiedzieć, że dołożono wszelkich starań, aby gracz czuł wsparcie i mógł w każdej chwili poprosić o pomoc. W zakładce „Wsparcie” znajdujemy zapewnienie, że w razie potrzeby zostaniemy obsłużeni w każdego dnia, 24 godziny na dobę, nie wyłączając weekendów i dni świątecznych. Brzmi jak suport idealny i w każdym calu bardzo profesjonalny.

Możemy skorzystać z trzech opcji kontaktu: coraz powszechniej (na całe szczęście) stosowany czat na żywo, w którym wybieramy interesujący nas zakres problemu i podajemy nasze imię oraz adres mailowy. Ponadto możemy wysłać wiadomość mailową na adres pomoc@noblebet.pl i ewentualnie skontaktować się przez formularz kontaktowy, umieszczony we wspomnianej wcześniej zakładce „Wsparcie”. Osobiście nabrałem przekonania, że firma naprawdę dokłada wszelkich starań, aby zadbać o swoich graczy. Support jest jednym z ważniejszych tego przejawów.

Noblebet zakłady bukmacherskie – metody płatności

Noblebet od razu po rozpoczęciu działlności umożliwił swoim klientom wiele różnych metod wpłaty środków na konto:

 • DotPay
 • Przelewy24
 • BLIK
 • karty VISA i Mastercard
 • DotPay cards
 • Skrill
 • Paymenticon
 • Paysafecard

Najmniejsza możliwa kwota depozytu to 10 złotych w większości przypadków. Jedynie korzystając z opcji Paysafecard minimalna wpłata wynosi 20 złotych.

A jak prezentują się dostępne możliwości wypłaty środków? Noblebet oddał do dyspozycji klientów dwie opcje. Można skorzystać z przelewu na konto bankowe, bądź wypłacić środki przelewem na konto Paymenticon. Czas realizacji przelewu zależy od banku i może być zrealizowany w około 10-15 minut, jeśli tylko dany bank znajduje się na liście Rapid Pay. W innych przypadkach będzie trzeba poczekać do 3 dni. Minimalna kwota wypłaty wynosi 25 złotych.

Aplikacja mobilna Noblebet

noblebet aplikacja mobilna

W aplikacjach udostępnianych przez firmy bukmacherskie zazwyczaj na pierwszym miejscu stawiamy intuicyjność i funkcjonalność. Gracze korzystający z aplikacji oczekują szybkości i łatwości użytkowania. Po zainstalowaniu aplikacji Noblebet na urządzeniu z systemem iOS musimy z wielką radością stwierdzić, że zostały spełnione najważniejsze warunki wyszczególnione powyżej. Aplikacja bukmachera działa bardzo sprawnie, a nawigowanie po poszczególnych zakładkach nie powinno nastręczyć większych trudności. Dodajmy od razu, że aplikację mogą ściągnąć również posiadacze smartfonów działających na systemie Android.

Gracze w aplikacji znajdą pełną ofertę pre-match oraz zakładów na żywo. Ponadto w aplikacji jest możliwe korzystanie z opcji cash-outu i realizowanie natychmiastowych depozytów pieniężnych na naszym koncie. Zawsze pewną frajdę sprawia również możliwość śledzenia spotkań w tzw. match trackerze. To kolejna z opcji dostępna w aplikacji mobilnej Noblebet, która zasługuje na bardzo przyzwoitą ocenę.

Noblebet zakłady bukmacherskie – sponsoring

Już sama kampania wizerunkowo-marketingowa bukmachera może być postrzegana jako swego rodzaju ciekawostka. Ambasadorem marki jest bowiem sir Richard McCavin, który wita swoich klientów z dużą dozą angielskiej elegancji i pragnie wzbudzić w nich poczucie zaufania. Tak jest zresztą skonstruowana cała oferta Noblebetu. Miłośnicy nieco zawadiackiego slangu bukmacherskiego, tak jak w przypadku zakadów bukmacherskich Betfan, raczej nie znajdą tutaj nic dla siebie. Operator dokłada wszelkich starań, aby każdy czuł się niczym członek elitarnego grona. Obstawianie zakładów u tego bukmachera ma się wiązać z pewną nobilitacją.

Być może nieco w kontrze do dżentelmeńskich haseł i luksusowej aparycji  stoi fakt, że Noblebet zdecydował się podpisać umowę sponsorską z klubem piłkarskim Śląsk Wrocław. Na ten moment współpraca ma obowiązywać do 2023 roku i jak mówiła jeszcze w zeszłym roku prezes Agnieszka Wójtowicz, Noblebet wspierając ekipę Śląska, chce podzielić się swoją pasją do sportu z jego kibicami.

To pokazuje, że choć angielska dystynkcja jest głównym filarem wizerunku firmy, to nie musi być koniecznie jej jedynym nośnikiem. Ogromna popularność piłki nożnej w Polsce nie została zlekceważona i bukmacher postarał się zaznaczyć swoją obecność również w tej materii.

Opinie o zakładach bukmacherskich Noblebet

Marketingowo ekskluzywna oferta, ale czy dla wszystkich? Bukmacher Noblebet chce traktować swoich klientów w sposób wyjątkowy, zwracając się do swoich klientów w wyjątkowo szarmancki sposób. Przy czym oferuje bogatą ofertę zakładów, całkiem dobre kursy na najważniejsze ligi piłkarskie w Europie oraz sprawnie działającą aplikację mobilną na iOS i Android.

Różnorodność bonusów i pakiet startowy raczej powinny przypaść do gustu sporej części graczy, ale czy wszystkim? Bukmacher nie zachęca darmowym freebetem czy zakładem bez ryzyka, tak jak robią to najlepsi i najwięksi bukmacherzy w Polsce, np. STS czy Fortuna. A to właśnie te bonusy często decydują o tym, że nowy gracz wybiera danego bukmachera ze względu na możliwość wypróbowania zakładów bez utraty własnych środków.

Po stronie niedociągnięć zapiszemy natomiast brak transmisji live oraz słaby z technicznego punktu widzenia match tracker. Mimo pozytywnej oceny bonusu powitalnego, niektórych zapewne zrazi lista warunków, jakie trzeba spełnić, aby wykorzystać tę promocję w jej pełnym wymiarze. Liczymy na to, że jako bukmacher stawiający na klasę i dobry gust, Noblebet z pewnością będzie kontynuować prace nad poprawą swojego produktu i zatroszczy się o każdego użytkownika z podobnymi aspiracjami.

FAQ – zakłady bukmacherskie Noblebet

Czy Noblebet oferuje darmowe zakłady?

Nie, minusem bukmachera jest brak bonusu bez depozytu dla nowych graczy.

Czy Noblebet oferuje bonus powitalny dla nowych graczy?

Tak, bukmacher oferuje bonus startowy dla nowych klientów. Jego wartość wynosi maksymalnie 1650 złotych za dokonanie trzech pierwszych depozytów pieniężnych. Można jeszcze otrzymać bonus za pierwszy zakład w aplikacji – 20 zł.

Czy Noblebet to legalny i wiarygodny bukmacher?

Noblebet posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów w 2019 roku. To jak najbardziej legalny i wiarygodny bukmacher.

Ile wynosi minimalna kwota wpłaty i wypłaty depozytu w Noblebet?

Najmniejszą kwotą jaką gracze mogą wpłacić na konto bukmacherskie w Noblebet to 10 złotych (przez Paysafecard – 20 zł). Minimalna kwota wypłaty wynosi 25 złotych.

Na jakich urządzeniach mobilnych można obstawiać w Noblebet?

Bukmacher udostępnia szybką aplikację mobilną zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Jaka jest minimalna stawka?

Minimalna kwota zakładu to 0,50 groszy.