SSC Napoli – Legia Warszawa – kursy bukmacherskie

Liga Europy
21.10.2021 godz. 21:00

SSC Napoli

vs

Legia Warszawa

1.20 SSC Napoli
6.80 Remis
14.00 Legia Warszawa
80%
14%
6%
Postaw na wygraną Napoli w forBET z najwyższym kursem

W czwartek 21 września 2021 roku odbędzie się 3. kolejka Ligi Europy. Kibiców z Polski najbardziej interesować będzie występ Legii Warszawa, która zmierzy się z SSC Napoli w spotkaniu wyjazdowym. Klub ze stolicy Polski nieoczekiwanie przewodzi tabeli grupy C, jednak w meczu z klubem z Kampanii nie będzie faworytem. Specjalnie dla fanów typowania przygotowaliśmy kursy i typy bukmacherskie na mecz SSC Napoli – Legia Warszawa.

Kursy bukmacherskie na SSC Napoli – Legia Warszawa

Naszą analizę zaczynamy od sprawdzenia kursów bukmacherskich na to spotkanie u legalnych polskich bukmacherów online.

BukmacherSSC NapoliRemisLegia Warszawa
Fortuna1.187.5014.00
STS1.187.7513.50
eWinner1.197.6014.35
forBET1.207.6015.00
LVBET1.187.5018.00
Superbet1.186.5016.00
Etoto1.198.2016.00
Noblebet1.179.5024.00
TOTALbet1.207.4014.00
Betcris1.179.0021.00
Fuksiarz1.187.5015.00
Totolotek1.148.3019.11
SSC Napoli – Legia Warszawa – kursy z dnia 21.10.2021

Bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu dają gospodarzom. Klub Piotra Zielińskiego przewodzi tabeli Serie A z kompletem punktów. W LE co prawda nie wiedzie im się tak dobrze – w dwóch spotkaniach zdobyli zaledwie 1 punkt – jednak nie ulega wątpliwości, że kadrowo jest to jedna z najmocniejszych drużyn w całej LE. Legia z kolei słabo radzi sobie w rodzimych rozgrywkach, jednak z kompletem punktów przewodzą swojej grupie w europejskich pucharach.

SSC Napoli – Legia Warszawa – typy na mecz Ligi Europy

Poza 1X2, wzięliśmy pod lupę również inne rynki na to spotkanie i zestawiliśmy najwyższe kursy na nie w ofertach legalnych bukmacherów online.

Napoli – Legia Warszawa. Typy bukmacherskie na Ligę Europy

  • 21.10.2021 21:00
  • Liga Europy
  • Bukmacher: Fuksiarz
  • 2.03TAK
  • 1.75NIE

Nasz typ: Legia Warszawa strzeli bramkę (2.03)

Co myśleć o Legii? Lider swojej grupy w LE nie radzi sobie w krajowych rozgrywkach. Po porażce w Warszawie z Lechem Poznań sytuacja jest w ekipie Legii naprawdę gorąca. Czy nastroje kibiców uspokoiłby dobry wynik…

Co myśleć o Legii? Lider swojej grupy w LE nie radzi sobie w krajowych rozgrywkach. Po porażce w Warszawie z Lechem Poznań sytuacja jest w ekipie Legii naprawdę gorąca. Czy nastroje kibiców uspokoiłby dobry wynik z Napoli? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Napoli idzie w lidze włoskiej jak burza, ale z kolei trochę gorzej radzi sobie w LE. Ciężko jednak przypuszczać, że Legia ugra we Włoszech korzystny wynik. Nawet jeśli Napoli nie traktuje rozgrywek w Lidze Europy priorytetowo. Napoli poprawiło w ostatnim czasie grę obronną, ale tyczy się to znowu Serie A, trochę gorzej pod tym względem wyglądają rozgrywki LE. Napoli traciło gole i z Leicester, i ze Spartakiem. Może straci też z Legią? Gram wysoko i typuję, że Legia strzeli w tym meczu gola.

  • Kursy z 20.10 (08:00)

Jeśli szukasz codziennych typów dotyczących różnych dyscyplin, odwiedź naszą stronę Typy dnia, na której codziennie znajdziesz bukmacherskie porady dotyczące najważniejszych sportowych wydarzeń.

SSC Napoli – Legia Warszawa – typy na zakłady poniżej/powyżej

Zaczynamy od kursów na liczbę bramek under/over. Zespół gospodarzy w tym sezonie wyróżnia się niesamowitą skutecznością – w 7 meczach Serie A zdobyli 18 bramek, a w LE – 4. Legia z kolei bazuje przede wszystkim na solidnej defensywie. A co na temat zakładów na poszczególne rynki poniżej//powyżej myślą bukmacherzy?

Poniżej 1,5Powyżej 1,5Poniżej 2,5Powyżej 2,5
6.751.142.951.46
NoblebetFortuna, EtotoEtotoFortuna
SSC Napoli – Legia Warszawa – kursy na liczbę bramek z dnia 21.10.2021

Zdaniem legalnych operatorów zakładów wzajemnych online, w spotkaniu tym bramek nie powinno zabraknąć. Widać to po niewysokich kursach na over 1,5 i 2,5 bramki. Biorąc pod uwagę siłę rażenia obydwu zespołów, a przede wszystkim potencjał ofensywny gospodarzy, wydaje się, że bukmacherzy mogą mieć w tym wypadku rację.

SSC Napoli – Legia Warszawa – typy na BTTS

Kolejnym rynkiem, który wzięliśmy na tapet jest BTTS, czyli zakład na to czy obie drużyny strzelą w tym meczu bramkę. Jak dotąd, obydwa mecze Napoli kończyły się bramkami obydwu drużyn. Z kolei w meczu Legii nie miało to miejsca ani razu.

TAKNIE
2.271.75
NoblebetSTS, TOTALbet
SSC Napoli – Legia Warszawa – kursy na BTTS z dnia 21.10.2021

Bukmacherzy typują, że w spotkaniu tym co najmniej jedna z drużyn nie zaliczy trafienia. Najpewniej nie spodziewają się w tym wypadku trafienia ze strony Legii Warszawa, która jak dotąd brylowała przede wszystkim w defensywie. Napoli z kolei jest w ostatnim czasie niezwykle skuteczne – w każdym meczu o punkty w tym sezonie strzelało co najmniej 2 bramki.

SSC Napoli – Legia Warszawa – handicapy

Ostatnimi rynkami, które postanowiliśmy sprawdzić są trzy opcje na handicapy europejskie. Z racji tego, że obydwie drużyny dzieli przepaść, jeśli chodzi o wartość piłkarzy czy osiągnięcia w Europie, zakłady na niektóre opcje mogą cieszyć się wśród typerów sporym powodzeniem. Oto kursy:

SSC Napoli -1RemisLegia Warszawa
1.524.755.90
STS, Fuksiarz, EtotoNoblebetNoblebet, Totolotek
SSC Napoli – Legia Warszawa – kursy na handicap – z dnia 21.10.2021

Kurs na wygraną Napoli w handicapie jest niewysoki i raczej nie opłaca się go obstawiać, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jakość gry w defensywie jaką w meczach LE prezentowała do tej pory Legia.

SSC Napoli – Legia Warszawa – nasze typy

  • SSC Napoli wygra (kurs: 1.20 @forBET @TOTALbet) – nie ulega wątpliwości, że piłkarze Napoli są faworytami tego spotkania. Jeśli liderzy Serie A chcą w dalszym ciągu myśleć o awansie do kolejnej rundy, to muszą zdobyć w tym meczu komplet punktów. Z całą pewnością mają w swoim składzie piłkarzy zdolnych pomóc w zrealizowaniu tego celu, takich jak Lorenzo Insigne, Piotr Zieliński czy Victor Osimhen. Są oni w stanie rozmontować niemal każdą defensywę w Europie, a trener Spalletti zadba o to, by ich odpowiednio nastawić. Mimo to, ze względu na niewysoki kurs nie polecam obstawiać tego zakładu. W końcu jak wiadomo: „Napoli, Napoli kupon ci… zepsuje”
  • Handicap -1,5 – Legia (2) (kurs: 2.70 @Noblebet) – dość ryzykowny zakład, biorąc pod uwagę nierówną formę legionistów. Niemniej, jak dotąd w meczach LE zespół ten prezentuje się bardzo solidnie i potrafił poskromić nawet wysoko notowane drużyny. Trener Czesław Michniewicz dał się poznać jako specjalista od trudnych spotkań, a na analizę włoskiego zespołu z pewnością poświęci mnóstwo czasu. Jeśli dodamy do tego solidną defensywę Legii (Jędrzejczyk, Johansson i Nawrocki) i kilku ciekawych piłkarzy ofensywnych (Josue, Muci, Kastrati), nie zdziwię się, jeśli Legia będzie po raz kolejny w stanie napsuć krwi faworytom. Typuję więc, że nie przegrają tego meczu różnicą więcej niż 1 bramki.
  •  BTTS: TAK (kurs: 1.75 @STS @TOTALbet ) – typując ten rynek po raz kolejny wspomnę o ciekawych piłkarzach ofensywnych stołecznego klubu. Kastrati, Muci i Josue dają z siebie bardzo wiele w meczach LE. Z kolei defensywa Napoli, chociaż grają w niej świetni piłkarze, tacy jak Koulibaly czy Brahmani, popełnia błędy, co było widać w meczach przeciwko Leicester i Spartakowi. Tym samym obstawiam, że obie drużyny strzelą w tym meczu bramki. 

SSC Napoli – Legia Warszawa – analiza zespołów

Nadszedł czas, by dowiedzieć się nieco więcej na temat obydwu drużyn i poznać ich najmocniejsze punkty.

SSC Napoli

Zespół prowadzony przez słynnego Luciano Spallettiego zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli grupy C z 1 punktem. W 1. meczu Napoli zremisowało na wyjeździe z Leicester 2:2, a w 2. niespodziewanie ulegli Spartakowi Moskwa 2:3, jednak od 30. minuty musieli grać w dziesiątkę. Mimo falstartu w dalszym ciągu liczą się w walce o awans do kolejnej rundy. Największymi gwiazdami drużyny z Neapolu są Lorenzo Insigne, Kalidou Koulibaly, Fabian Ruiz, Victor Osimhen, Hirving Lozano i oczywiście Piotr Zieliński.

Legia Warszawa

Podopieczni Czesława Michniewicza rozpoczęli fazę grupową LE z wysokiego C, mimo iż uznawani byli od początku za outsiderów w swojej grupie. Stołeczny klub najpierw pokonał na wyjeździe Spartak, a następnie sensacyjnie wygrał na Łazienkowskiej z Leicester. Obydwa mecze zakończyły się rezultatem 1:0. Najmocniejszymi punktami Legii w dotychczasowych meczach LE byli defensorzy Maik Nawrocki, Mattias Johansson i Artur Jędrzejczyk, rozgrywający Josue oraz napastnicy Lirim Kastrati, Mahir Emreli i Ernest Muci.

Gdzie oglądać mecz SSC Napoli – Legia Warszawa?

Wyjazdowe spotkania Legii Warszawa w Lidze Europy można oglądać wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay Sport. Miesięczny abonament w tym serwisie kosztuje 34 PLN. Viaplay daje jednak możliwość skorzystania z darmowego miesięcznego okresu próbnego.