Gdzie znaleźć najwyższe kursy bukmacherskie? Pytanie o tej treści zadają sobie fani zakładów bukmacherskich nie tylko w Polsce, ale i na świecie. My, jako obywatele kraju nad Wisłą, ze względu na ustawodawstwo mamy nieco ograniczone pole manewru, co nie znaczy, że sytuacja polskiego typera przedstawia się źle. Jest wręcz przeciwnie! Niemal każdy bukmacher w kraju, a jest ich w Polsce kilku, stara się przekonać potencjalnego klienta, że to właśnie w jego ofercie znajdziesz najlepsze kursy bukmacherskie. Tylko jak jest naprawdę? Na to pytanie postanowiliśmy odpowiedzieć w naszym artykule. W tym celu przetestowaliśmy aktualną ofertę czołowych operatorów i dokonaliśmy porównania kursów na przykładzie prawdopodobnie najważniejszego wydarzenia w świecie sportu w 2018 roku – Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Dlatego też, jeśli właśnie szukasz bukmachera online, a nie wiesz którego wybrać, nasz tekst jest dla Ciebie pozycją obowiązkową.

Najwyższe kursy bukmacherskie – porównanie kursów

Ażeby dowiedzieć się gdzie znajdziemy najwyższe kursy, dokonaliśmy analizy ofert czołowych bukmacherów, którzy działają w naszym kraju legalnie. Mowa o bukach posiadających ważną licencję polskiego Ministerstwa Finansów, która pozwala im na legalne prowadzenie sportowych zakładów wzajemnych online. Pod lupę wzięliśmy czterech buków z absolutnego topu, tj. Fortunę, Totolotek, LV BET, Milenium, a kursy na kilka ciekawych rynków przetestowaliśmy na przykładzie dwóch arcyciekawie zapowiadających się spotkań fazy grupowej tego turnieju – szlagier Argentyna – Chorwacja i kluczowy dla naszej reprezentacji mecz, Polska – Senegal.

Argentyna – Chorwacja – kursy u legalnych bukmacherów

Najpierw dowiedzmy się który bukmacher ma najwyższe kursy na jedno z najważniejszych spotkań drugiej rundy i kluczowy mecz zmagań w grupie D.

Zakład na 1X2

Jak widać na przykładzie powyższego zestawienia, najlepszy kurs na teoretycznych faworytów tego spotkania oferuje LV BET, podobnie zresztą jak w przypadku zakładu na remis, gdzie ma równie wysoki kurs co Totolotek. Ten z kolei, wraz z Fortuną, ma w swojej ofercie najbardziej atrakcyjny kurs na wygraną Chorwatów, którym bukmacherzy przypisali rolę outsiderów. Najwyższe kursy na zakłady „z podpórkami”, czyli 1X i X2 (remis lub wygrana jednej albo drugiej drużyny) oferuje Fortuna. Bukmacher ten ogółem zaprezentował się najlepiej na aż trzech rynkach tego zakładu i tym samym wygrał pierwszą część naszego testu.

najwyższe kursy bukmacherskie

Zakład na ilość bramek powyżej / poniżej

W przypadku tego rynku po raz kolejny najlepiej zaprezentował się słowacki bukmacher z licencją na prowadzenie zakładów online w naszym kraju – Fortuna. Tym razem jednak zdecydowanie zdominował to zestawienie wygrywając w aż trzech z czterech kategorii. Wyjątkiem jest rynek na poniżej 2,5 bramki. W tym wypadku najlepiej wypadł bukmacher LV BET, pokonując Fortunę o 0,01. Blado na tle dwóch wyżej wymienionych buków wypadli Totolotek i Milenium, jednak w ich przypadku warto na bieżąco śledzić ruchy kursów bukmacherskich, ponieważ często zmieniają się one na korzyść typerów i znacznie zwiększają swoją wartość.

W przypadku kursów na to czy obie drużyny strzelą bramkę po raz kolejny, a do tego zdecydowanie, wygrywa bukmacher Fortuna. W przypadku tego spotkania możemy mówić o totalnej dominacji bukmachera rodem ze Słowacji.

Kto ma najwyższe kursy na mecze Polaków?

Dowiedzmy się jeszcze, kto ma najwyższe kursy na mecze Biało-czerwonych na przykładzie pojedynku z Senegalem.

Zakład na 1X2

Tym razem, mimo iż kursy kształtują się w podobny sposób jak w przypadku pojedynku Argentyny z Chorwacją, najlepiej wypadła oferta bukmachera Totolotek. Najstarszy polski bukmacher oferuje nie tylko najwyższy kurs na wygraną Polaków, ale również na remis (ex aequo z LV BET) i na X2. Najwyższy kurs na wygraną Senegalu i X2 oferuje z kolei Fortuna, która po raz pierwszy w naszym teście musi uznać wyższość konkurencji.

Zakład na ilość bramek

W przypadku tego zakładu wszystko wraca jednak do porządku i po raz kolejny dominuje Fortuna. Znajdziemy tam najwyższe kursy na poniżej 1,5, a także powyżej 1,5 (ex aequo z LV BET) i 2,5 bramki. Z kolei najwyższy kurs na poniżej 2,5 bramki oferuje bukmacher Milenium.

Jeśli chodzi o wysokość kursów na to czy obie drużyny strzela bramki, Fortuna miała co prawda najwyższy kurs na TAK, jednak zdecydowanie ustąpiła bukmacherowi Milenium w przypadku zakładu, że obie drużyny NIE strzelą bramki w tym spotkaniu.

Bukmacher z najwyższymi kursami – nasz werdykt

Nasz test na najbardziej atrakcyjne kursy na polskim rynku zakładów wzajemnych wygrywa, i to w cuglach, bukmacher Fortuna. Udało mu się zwyciężyć w 4 na 6 kategorii, a w każdej z nich przodował przynajmniej w jednym rezultacie. Nie powinno to jednak specjalnie dziwić – bukmacher ten od lat znany jest z bardzo wysokich kursów na najważniejsze wydarzenia piłkarskie. Można więc najprościej stwierdzić, że faworyt nie rozczarował.

Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że kursy nie są jedynym kryterium przy wyborze buka online i jednocześnie polecamy się przyjrzeć pozostałym testom, które znajdziecie w naszym serwisie. Przy odrobinie pomocy ze strony naszych ekspertów z pewnością uda Ci się wybrać bukmachera, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, takie jak wysokość bonusu powitalnego, oferta zakładów na żywo, czy dostępność transmisji meczowych na żywo. Pamiętaj jednak, że niezależnie od tego, na którego z w/w bukmacherów usługi się ostatecznie zdecydujesz, my przygotowaliśmy specjalne linki i kody promocyjne, dzięki którym zmaksymalizujesz wartość swojego bonusu na start.

 

Najwyższe Kursy Bukmacherskie
4.6 (92.94%) 17 votes

Napisz komentarz