Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2021 kursy i typy bukmacherskie

Śledzicie Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2021, kursy i typy bukmacherskie na mecze? Mamy dla Was najpotrzebniejsze informacje!

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2021

piłka ręczna mistrzostwa świata typy bukmacherskie

Nasi reprezentanci pokonali Tunezję (30-28), przegrali po walce z mocną Hiszpanią (26-27), a na koniec w znakomitym stylu pokonali faworyzowaną Brazylię (33-23). W kolejnej fazie zwyciężyli z drużyną Urugwaju (30-16) i niestety przegrali z Węgrami (26-30). Z Niemcami zremisowali 23-23. Niestety nie awansowali do ćwierćfinału.

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2021 – kursy bukmacherskie na zwycięzcę

Legalni bukmacherzy online w Polsce na tę chwilę w sposób następujący oceniają szanse na wygraną poszczególnych zespołów Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej 2021:

Drużyna Kurs na wygraną w turniejuBukmacher
Dania1,35Totolotek
Szwecja2,90Totolotek
Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2021 – kursy bukmacherskie na zwycięzcę z dn. 30.01.2021

Przed nami ostatnie spotkanie MŚ w piłce ręcznej. W walce o tytuł pozostały dwie drużyny ze Skandynawii – Dania i Szwecja. Zdecydowanymi faworytami są jednak obrońcy tytułu – reprezentacja Danii z ich gwiazdorem Mikkelem Hansenem.

MŚ w piłce ręcznej – finał: Dania – Szwecja

W finale Mistrzostw Świata w piłce ręcznej 2021 zobaczymy dwie drużyny ze Skandynawii – reprezentacje Szwecji i Danii. Kursy na to wydarzenie przedstawiają się następująco:

Dania (1)Remis (X)Szwecja (2)
1,5210,503,65
SuperbetNoblebetFortuna/Noblebet

Zdecydowanymi faworytami finałowego spotkania są Duńczycy, którzy wygrali wszystkie spotkania na tym turnieju. Wśród zespołów, które zostały pokonane przez obrońców tytułu znaleźli się m. in. Katarczycy, Chorwaci, Egipcjanie i Hiszpanie. Najwięcej problemów sprawiła im reprezentacja gospodarzy, z którymi Mikkel Hansen i spółka rozegrali dwie dogrywki, a mecz na swoją korzyść rozstrzygnęli dopiero w rzutach karnych.

Mecz ten zapisał się w historii jako jeden z najbardziej zaciętych w historii Mundiali. Poza Hansenem, który do tej pory w całym turnieju strzelił 41 bramek, najskuteczniejszymi zawodnikami są Mathias Gidsel (38 bramek), Magnus Saugstrup Jensen (26 bramek) oraz Lasse J. Svan (25 bramek). Zespół ten wyróżnia bardzo wysoka skuteczność rzutów z gry – 72 proc..

Szwedzi do tej pory również nie przegrali spotkania podczas tego turnieju, jednak zanotowali w nim dwa remisy z reprezentacjami Białorusi i Słowenii. Podczas swojej drogi do finału pokonali m. in. Egipt, Rosję, Katar i Francję. Zaimponowali przede wszystkim w meczu półfinałowym, w którym pokonali mocnych Francuzów 32-26, dominując praktycznie na przestrzeni całego spotkania. Najskuteczniejszym zawodnikiem tej drużyny jest Hampus Wanne, który przy skuteczności na poziomie 76% strzelił 48 bramek. Drugim najlepszym strzelcem ekipy Szwedzkiej jest Lucas Pellas (28 bramek). Mocnym punktem zespołu jest również bramkarz Andreas Palicka, który broni ze skutecznością na poziomie 35 proc.

Faworytami tego spotkania są zdaniem bukmacherów Duńczycy. Niemniej, warto zauważyć, że podczas tego turnieju byli blisko odpadnięcia w meczu z Egiptem. Dlatego też, można śmiało stwierdzić, że kursy na wygraną Szwedów mają niezłe value i z pewnością warto rozważyć obstawienie ich wygranej, tym bardziej, że w fazie play-off odnajdują się znakomicie. Zespół ten spisał się podczas tego turnieju powyżej oczekiwań i do finału może podejść na większym luzie niż jego rywale. Liczę więc na to, że w finale będziemy świadkami niespodzianki.

Nasz typ: wygrana Szwecji po kursie 3,65 @Fortuna

MŚ w piłce ręcznej – mecz o 3. miejsce: Hiszpania – Francja

W spotkaniu o trzecie miejsce zobaczymy dwie niezwykle utytułowane ekipy – Hiszpanów i Francuzów. Kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

Hiszpania (1)Remis (X)Francja (2)
1,5210,503,55
STS/SuperbetNoblebetPZBuk

Będzie to starcie dwóch niezwykle utytułowanych i doświadczonych ekip, które w ostatnich dwóch dekadach były jednymi z najmocniejszych w Europie i na świecie. Wielu zawodników z obydwu kadr powoli będzie się żegnało z wyczynowym uprawianiem sportu. Mowa tu m. in. o Lucu Abalo, Cedricu Sorhaindo i Michaelu Goigou z ekipy Trójkolorowych, czy Julen Aguinagalde, Gedeo Guardiola czy Daniel Sermiento z Hiszpanii. Obydwie ekipy aż do półfinału nie przegrały spotkania, a Hiszpanie mają na koncie m. in. wygraną z reprezentacją Polski. La Furia Roja będzie również faworytem spotkania o 3. miejsce, tym bardziej, że w półfinale postawili bardzo trudne warunki piekielnie mocnym Duńczykom.

Nasz typ: wygrana Hiszpanii po kursie 1,52 @STS / @Superbet

MŚ w piłce ręcznej 2021 – transmisja w TV

Transmisje z Mistrzostw Świata w piłce ręcznej 2021 można obejrzeć na platformie streamingowej YouTube.

Typy piłka ręczna – Mistrzostwa Świata 2021

Jeśli szukacie innych typów na Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej, to nowe analizy znajdziecie w zakładce typy dnia na piłkę ręczną.