Jaki jest najlepszy bukmacher internetowy w 2018?

Zanim odpowiemy na pytanie, jaki jest najlepszy bukmacher internetowy roku 2018 w Polsce i jakiego bukmachera wybrać w 2018 roku, warto na wstępie zaznaczyć, którzy bukmacherzy na rynku są legalni i gdzie obstawianie jest bezpieczne, bez ryzyka, zgodne z prawem.

Pokusić się można o stwierdzenie, że konkurencji nie ma wielkiej, bo tych legalnych jest tylko dziewięciu (stan na lipiec 2018 r.). Firmy bukmacherskie posiadające licencję Ministerstwa Finansów na internetowe legalne zakłady bukmacherskie dla graczy z Polski to: forBET, FORTUNA, LV BET, Totolotek, Milenium, STS, eTOTO, Superbet i Totalbet. Ale ich oferty są na tyle atrakcyjne, niekiedy na bardzo zbliżonych poziomach rozbudowania strony i wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom często już zaawansowanych graczy, że konkurencja w tak wąskim gronie nadal jest zacięta.

Sytuację na rynku polskim reguluje Ustawa Hazardowa, po nowelizacji obowiązuje od 1 kwietnia 2017. Nowelizacja wymusiła stworzenie specjalnego rankingu, który wyszczególnia wszystkich nielegalnych bukmacherów. Dostawcy internetu są zobligowani do blokowania stron nielegalnych bukmacherów. Ranking funkcjonuje od 1 lipca 2017 roku.

Jak wybrać bukmachera?

Wybór najlepszego bukmachera nie jest łatwy. Kiedy odsiejemy wszystkich bukmacherów nielegalnych nadal mamy do wyboru kilku bardzo dobrych operatorów zakładów. Jest jednak kilka czynników, które mogą pomóc zadecydować którego bukmachera wybrać. Najważniejsze z nich to między innymi wysokość kursów i ekstrasów powitalnych, ilość rynków na zakłady i dostępność aplikacji mobilnej. Wsród równie ważnych elementów znalazła się także jakość zakładów live, dostępność zakładów na e-sport oraz wirtualnych sportów, łatwość dokonywania wpłat i wypłat oraz przyjazność obsługi klienta. Są to elementy na które zwracają uwagę zarówno potencjalni klienci, jak i eksperci oceniający oferty bukmacherów. Biorąc pod uwagę wszystkie te elementy dokonaliśmy wyboru najlepszego naszym zdaniem bukmachera internetowego w Polsce.

Najlepszy bukmacher w Polsce

jaki jest najlepszy bukmacher internetowyRanking na najlepszego internetowego bukmachera 2018 roku zdecydowanie wygrywa Fortuna. Przede wszystkim jest to legalna w Polsce strona. Fortuna licencję od Ministerstwa Finansów otrzymała 23 stycznia 2012 roku. Są trzy proste sposoby, by sprawdzić, czy obstawianie online będzie bezpieczną formą gry i czy wybrany bukmacher online jest legalny w Polsce. Wszystkie pozwolenia na legalną działalność w Polsce są do sprawdzenia na rządowej stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Każda firma oferująca zakłady musi być zarejestrowana na terenie naszego kraju, a po trzecie: każda strona internetowa legalnego bukmachera musi mieć rozszerzenie: .pl. Informacji dotyczących licencji można też szukać na stronie danego bukmachera (warto zajrzeć w zakładki „O nas” albo stopkę strony).

Fortuna – najważniejsze informacje

Legalny bukmacherTAK – Zezwolenia Ministra Finansów z 24.01.2012 nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Aplikacja mobilnaTAK – dla Androida i iOS
Obsługa klientaTAK – formularz kontaktowy
Wirtualne sportyTAK
E-sportTAK
Early cashoutTAK
Wyniki i statystyki na żywoTAK
Bonus powitalnyTAK
Oferty lojalnościoweTAK – Fortuna Klub Plus
Kod RejestracyjnyTAK – Już wpisany w formularzu
Rejestracja

Najlepsze strony bukmacherskie - wiarygodne i przyjazne dla użytkowników

Powyższe wymogi są przez Fortunę spełnione, bukmacher jest zarejestrowany w Cieszynie, chociaż jest czeską firmą. Samo odwiedzenie tego bukmachera za pomocą komputera rozwiewa wątpliwości nowicjusza, jaka jest najlepsza strona bukmacherska. Zakłady bukmacherskie są bardzo przejrzyście zaprezentowane, nie ma poczucia natłoku opcji i zagubienia w informacjach. Gracz nie przegapi swoich rozgrywek, najpopularniejszych lig i drużyn. W opcji zakładów specjalnych można obstawiać wydarzenia pozasportowe: rozdanie nagród Grammy, galę Oscarów, a także League of Legends i całą gama e-sportów.

Najlepszy internetowy bukmacher mobile

najlepszy bukmacher w polsce

Co jeszcze powinien oferować internetowy bukmacher, by zasłużyć na miano najlepszego? Świetną dogodnością jest dobrze rozwiązana aplikacja mobilna na systemy Android oraz Apple iOS. Jak wskazują opinie użytkowników, zakłady bukmacherskie online w Fortunie przy pomocy tej aplikacji są wygodne, dzięki niezbędnym funkcjonalnościom. Jednym z udogodnień jest usługa powiadomień: informacje o kuponach gracz otrzymuje również na wyświetlaczu bez konieczności wchodzenia do aplikacji. Dzieje się tak, ponieważ aplikacja jest kompatybilna ze smartwatchami (wystarczy uruchomić opcję usługi powiadomień). Nie musisz już działać z pozycji strony internetowej, ani nawet uruchamiać aplikacji: jeśli chcesz zawrzeć szybki zakład wystarczy, że przytrzymasz interesujący Cię kurs. W ramach aplikacji gracze mają dostęp do zaawansowanych i szczegółowych statystyk, takich jak: asy serwisowe, podwójne błędy serwisowe etc. Natomiast Live Match Tracker pozwala na śledzenie wyniku meczu na żywo.

Najwyższa oferta na start

Fortuna spełnia oczekiwania użytkowników na wszystkich polach, również na tym. Oferta powitalna jest szczegółowo opisana na ich stronie. Warto jednak pamiętać, że rejestracja przez naszą stronę zwiększa i tak bardzo dobry start.

Polski bukmacher Fortuna - oferta lojalnościowa

Czym jeszcze powinien się wyróżniać najlepszy bukmacher w Polsce? Fortuna posiada świetnie pomyślany klub lojalnościowy. Za każdy obstawiony kupon, zbierasz punkty.

Członkostwo w Klubie Plus jest przypisywane graczowi automatycznie w momencie rejestrowania się przez internet (druga opcja to wypełnienie formularza zgłoszeniowego u pracowników obsługi Punktu Przyjmowania Zakładów). Zgromadzone punkty można wykorzystać na darmowe ekstrasy lub licytacje nagród w Fortuna Klub Plus. Ponadto najlepsza strona bukmacherska oferuje pomoc dla swoich graczy. Jeśli nie będzie wystarczająca lektura rozbudowanego FAQ czy tutoriali, zawsze można skorzystać z pomocy online i live czatu.

Zakłady bukmacherskie online opinie

Macie jeszcze wątpliwości jakiego bukmachera wybrać w 2018 roku? Jeśli tak, podzielcie się z nami swoimi opiniami! Sprawdźcie także nasz ranking legalnych bukmacherów online.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Jaki jest najlepszy bukmacher internetowy w 2018?
4 (80%) 21 votes

Napisz komentarz