Forbet zakłady bukmacherskie

forbet zakłady bukmacherskie
0 250 zł zakład bez ryzyka
+ do 2200 zł bonusu od wpłaty
z kodem 250 zł więcej na start

Zakłady bukmacherskie forBET słyną przede wszystkim z wysokich kursów. Według opinii użytkowników aplikacja do obstawiania jest praktyczna i umożliwia korzystanie ze wszystkich możliwości bukmachera. Nowo zarejestrowani gracze forBET mogą skorzystać z gry bez podatku oraz pakietu bonusów powitalnych. Dla tych, którym brakuje czasu na szukanie typów, bukmacher jako jeden z nielicznych, oferuje specjalne narzędzie do konstruowania szybkiego kuponu.

Oferowane przez bukmachera forBET zakłady są w pełni legalne, co poświadcza wydana przez Ministerstwo Finansów w 2016 roku licencja na prowadzenie zakładów wzajemnych. Pozwolenie tego typu powinny posiadać wszystkie firmy, które prowadzą działalność hazardową przez internet. Proponowane obstawianie online bez zezwolenia wiąże się z blokadą strony oraz umieszczeniem adresu strony w odpowiednim rejestrze domen.

ForBET – legalne zakłady bukmacherskie

Zgodnie z przepisami Ustawy o grach hazardowych, bukmacher jest wpisany na listę legalnych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych, oferowanych przez Internet. Licencję Ministerstwa Finansów o numerze nr PS4.6831.10.2016 uzyskał 4 maja 2016 roku.

Oferta zakładów bukmacherskich forBET

forbet zaklady bukmacherskie

Lista dyscyplin sportowych możliwych do obstawienia w ForBET jest długa. Wybór ułatwiają odpowiednie filtry z podziałem na poszczególne sporty oraz na najbliższe dni. Filtr czasu umieszczony w lewej części strony internetowej bukmachera pozwala na znalezienie najciekawszych wydarzeń nawet na rok do przodu. W aplikacji możliwości filtrowania są ograniczone do dwóch dni naprzód. To nie znaczy, że wydarzeń odbywających się np. za 3 miesiące nie możemy znaleźć poprzez aplikację. W tym celu należy odwiedzić odpowiednią kategorię danego sportu i znaleźć interesujące nas wydarzenie.

Co najlepiej obstawiać w forBET?

Ze szerokiej gamy zakładów możemy wybierać zarówno najpopularniejsze sporty, jak piłka nożna lub tenis, ale także popularny w Polsce żużel. Logo forBET często pojawia się zarówno na koszulkach zawodników, jak i na reklamach stadionów żużlowych. Oprócz tradycyjnych sportów, możemy także stawiać zakłady na gry losowe. Pod koniec pierwszej połowy 2020 roku bukmacher wprowadził gry karciane (więcej o nich poniżej). Dodatkowo możemy korzystać także z tradycyjnych zakładów wirtualnych, które występują w forBET w dwóch wersjach: Wirtuale 1 i Wirtuale 2.

Stawka minimalna:1 zł
Szybki kupon:tak
Gra bez podatku:tak
Cashout:tylko na aplikacji

Zakłady na żywo

Wysokie kursy są domeną forBETu nie tylko w propozycjach przedmeczowych, ale także w zakładach na żywo. Całą ofertę obecnie rozgrywanych oraz rozpoczynających się w wkrótce spotkań możemy zobaczyć w dobrze przygotowanym kalendarzu dostępnym zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji. W obu przypadkach możemy zobaczyć wydarzenia odbywające się maksymalnie w ciągu 7 dni. Wygodny podział na sporty pomoże w wyborze konkretnego meczu. Na uwagę zasługują dobrze przedstawione statystyki zespołów, które wspierają proces podejmowania szybkich decyzji przy zakładach na żywo. Zabrakło mi w tym miejscu funkcji pokazującej odbywające się w danej chwili transmisje live z możliwością stawiania zakładów.

Sporty wirtualne

Badając ofertę zakładów wirtualnych możemy dopatrzeć się różnic w wyświetlaniu na komputerze i w aplikacji. Na dużym ekranie w głównym menu zauważymy oznaczenia Wirtule 1 i Wirtuale 2, natomiast w aplikacji opcja ta jest bardziej skrócona. Przechodząc z głównego ekranu telefonu przez zakładkę “Sporty Wirtualne” dostaniemy się bezpośrednio do wyboru:

 1. Liga Polska Forbet – nazwy drużyn zbliżone do polskiej Ekstraklasy;
 2. Mistrzostwa Forbet – jest to wirtualny odpowiednik Mistrzostw Świata, tak więc zobaczymy nazwy reprezentacji takich państw jak Brazylia czy Polska;
 3. Koszykówka – rozgrywki wzorujące się na amerykańskiej lidze NBA;
 4. Tenis – możliwość obstawiania graczy pochodzących z różnych krajów.

Esporty w ForBET

Łatwy dostęp do zakładów mają także fani gier komputerowych. ForBET oferuje przede wszystkim zakłady na popularne gry jak

 • CS:GO,
 • LOL,
 • Starcraft,
 • Dota2,
 • Call of Duty.

Znajdziemy także te mniej znane, jak:

 • King of Glory,
 • Overwatch,
 • Valorant.

O ile obstawiać esporty w Forbecie łatwo, tak brakuje możliwości oglądania pojedynków. U bukmacherów takich, jak STS dużo więcej emocji przynosi typowanie, gdy na części ekranu jest pokazywana transmisja na żywo.

Gry karciane

Nowością wprowadzoną przez forBET są zakłady bukmacherskie na gry karciane. Ponieważ oferowanie gier kasynowych przez bukmacherów jest prawnie niemożliwe to niektórzy bukmacherzy stworzyli pewnego rodzaju zakłady na gry symulowane. Zaletą takich zakładów jest nie tylko to że odbywają się na żywo, ale również to, że prowadzące są przez krupiera. Kontakt z drugą osobą podnosi atrakcyjność takiej formy zakładów. Sam przedmiot, którym są gry karciane daje element odmienności od tradycyjnych sportów. Użytkownicy mogą obstawiać takie gry jak: poker, wojna i black jack.

Opcje dodatkowe w zakładach online

Udogodnienia, jak np. szybsze zakończenie zakładu czy podwyższenie wygranych na kuponie pojawiają się u wielu bukmacherów, lecz narzędzia do tworzenia losowego kuponu możemy z lupą szukać wśród legalnych bukmacherów w Polsce.

Cashout

Gracze mają możliwość rozstrzygnięcia kuponu przez czasem w sytuacji gdy na kuponie znajdzie się co najmniej jedna pozycja rozliczona i jedna pozycja do rozliczenia. Należy zwrócić uwagę, że korzystanie z propozycji bukmachera jest dużo mniej korzystne i opłaca się wtedy gdy według nas ryzyko związane z nierozstrzygniętym typem jest zbyt duże. To czy opcja cashoutu pojawi się na kuponie zależy tylko od decyzji bukmachera.

Gra bez podatku

Od początku swojej działalności bukmacher oferował zakłady bez podatku dla swoich graczy. Obecnie na podwyższone o wartość 14% wygrane mogą liczyć tylko nowo zarejestrowani gracze. Po założeniu konta, przez 14 dni, wszystkie kupony spełniające określone warunki będą rozliczane na preferencyjnych warunkach. Wystarczy, że obstawimy 3 typy z kursem 1,30 każdy, a otrzymamy większą wygraną. Jest to niemalże identyczna propozycja, jak w przypadku bukmachera Fortuna, który poprzez regularną promocję Happy Hours pozwala na grę bez podatku przez cały czas.

Użytkownicy w ForBET mogą liczyć na dodatkowe promocje okresowe na zakłady bez podatku np. dla graczy, którzy obstawiają na żywo.

Szybki kupon

Obecnie u niewielu bukmacherów możemy spotkać się z narzędziem, które pozwala na stworzenie kuponu automatycznie. Z takiej okazji możemy skorzystać w forBET, który na stronie głównej udostępnia moduł losujący wydarzenia, przy określonych przez nas kryteriach. Możemy zaznaczyć liczbę typów na kuponie, przedział kursów oraz potencjalną wygraną. W opcjach wyszukiwania zabrakło moim zdaniem wyboru dyscyplin sportowych, gdyż na kuponach często pokazują się sporty wirtualne lub esporty.

Zakłady bukmacherskie forBET – rejestracja

forbet bonus

Coraz więcej bukmacherów tworzy tak zwaną szybką rejestrację. Wprawdzie forBET zakłady bukmacherskie jeszcze do takiej propozycji nie dojrzały, lecz warto zauważyć, że formularz zakładania konta nie należy do najdłuższych i najtrudniejszych. Jedyną wadą tradycyjnej rejestracji jest brak możliwości postawienia zakładu przez zweryfikowaniem konta przez bukmachera. Całe szczęście proces po stronie organizatora zakładów jest błyskawiczny i zajmuje mniej niż godzinę. Jeśli jednak wydarzenie, które chcemy obstawić rozpoczyna się za kilka lub kilkanaście minut, to lepiej wybrać bukmachera oferującego szybką rejestrację, jak np. STS czy Fortuna.

Założenie konta w forBET polega na wypełnieniu formularza składającego się z 3 stron następującymi danymi:

 1. dane osobowe;
 2. e-mail;
 3. telefon;
 4. skan dokumentu tożsamości;
 5. numer konta bankowego;
 6. kod promocyjny;
 7. zaznaczenie pola „chcę skorzystać z bonusu powitalnego”.

Biorąc pod uwagę powyższe dane stwierdzam, że aby przyspieszyć rejestrację trzeba się przygotować. Warto mieć skopiowany numer konta oraz dowód osobisty w pobliżu.

ForBET – kod promocyjny 2021

Prawdopodobnie wiele osób spotkało się już z tą formą przekazywania, aktywowania dodatkowych korzyści w ramach promocji legalnych zakładów online. W ostatnim kroku rejestracji, forBET stworzył pole, które opcjonalnie możemy wypełnić, aby otrzymać ekstra środki. W sieci istnieje wiele kodów, które aktywują zróżnicowane promocje.

Dla naszych użytkowników mamy dwa kody promocyjne do wyboru:

1. KOD PROMOCYJNY FORBETBEZRYZYKA250
Zakład bez ryzyka:250 zł
Bonusy od depozytu:do 2200 zł
2. KOD PROMOCYJNY FORBETFORBONUS
Freebet:150 zł
Bonusy od depozytu:do 2200 zł

Zatem gracz może wybrać zakład bez ryzyka o wartości 1250 zł lub 150-złotowy freebet. W obu przypadkach otrzymamy także bonusy od dwóch depozytów.

Bonus od depozytu

Zazwyczaj w przypadku promocji bukmacherskich stawiane są określone warunki, które gracz musi spełnić, aby otrzymać dodatkowe środki od bukmachera.

W ramach pakietu powitalnego forBET, zarówno z kodem FORBONUS, jak i z kodem BEZRYZYKA250, oferuje bonus 100% od pierwszego depozytu do wartości 2000 zł oraz podwojenie przy drugiej wpłacie do 200 zł. Zarówno pierwszy, jak i drugi bonus, ma dość korzystne warunki związane z wypłatą dodatkowych środków.

W pierwszym przypadku 2000 zł należy obrócić 2 razy z kursem minimalnym 2,5 na kuponie AKO, czyli z co najmniej 2 zdarzeniami. Jeśli chodzi o bonus 200-złotowy MaxiZysk to wymagania są nieco inne, a mianowicie trzeba obstawić minimum 3 typy z kursem 1,4 każdy. Jak na promocję tego typu można śmiało stwierdzić, że wyżej wymienione warunki należą do jednych z lepszych. U żadnego bukmachera nie znajdziemy bonusu od depozytu z wymogiem mniejszym niż dwukrotność obrotu. Dodatkowe 100 zł otrzymane po użyciu kodu należy obrócić cztery razy z kursem minimalnym 2.0.

forBET
Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł + Cashback 0 250 zł
forBET
Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł + Freebet 0 150 zł

Oto warunki bonusów od depozytu:

 • bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł: aktywacja – obrót 1x, min. kurs 2,0; obrót – 2x, AKO, min. 3 zdarzenia, min. kurs 2,50;
 • bonus od drugiego depozytu MaxiZysk do 200 zł: aktywacja – obrót 1x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs pojedynczy 1,40.

Czas na obrót to 30 dni.

Freebet 150 zł – warunki

Z kodem promocyjnym FORBONUS można otrzymać dodatkowo freebet 150 zł do pierwszego bonusu powitalnego od depozytu (wraz z bonusem od drugiego depozytu można zagarnąć do 2200 zł), czyli w sumie do 2350 zł. Jakie są warunki uzyskania freebetu 150 PLN?

 • Aby otrzymać dodatkowe 150 zł do bonusu powitalnego należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 zł (niższa kwota nie uprawnia do otrzymania tego bonusu);
 • Bonus zostanie dodany do 48 godzin po spełnieniu warunków;
 • Wymagany jest 4-krotny obrót bonusem z kursem minimalnym zdarzenia 1,2 i kursem minimalnym kuponu 2,00.
forBET
Freebet 0 150 zł + Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł
TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka 250 zł – warunki

Inny kod promocyjny, który jest dostępny w zakładach bukmacherskich forBET to BEZRYZYKA250. Do podstawowego bonusu od depozytu dodaje on zakład bez ryzyka o wartości 250 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Oto warunki:

 • Zwrot za pierwszy postawiony i zarazem nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto z kodem promocyjnym BEZRYZYKA250;
 • Zwrot przysługuje tylko za pierwszy kupon zagrany zaraz po rejestracji;
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego;
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do 250 zł;
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2 i kursem minimalnym kuponu 2,00;
 • Aby otrzymać zwrot należy napisać e-mail o tytule „Zakład bez ryzyka” na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login.
forBET
Cashback 0 250 zł + Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł
TYLKO U NAS

Promocje bukmacherskie w forBET

Po omówieniu promocji związanych z kodami bonusowymi, przyjrzyjmy się innym ofertom specjalnym.

Powitalne zakłady bez podatku

Każdy nowy gracz ma prawo grać bez podatku przez pierwsze 14 dni po założeniu konta. To pierwszy przypadek umieszczenia tego typu oferty w formie bonusu na start. Aby otrzymać 14% więcej wygranej w czasie trwania promocji należy obstawiać kupony zawierające co najmniej 3 typy, a każdy z nich z kursem minimalnym 1,30. Propozycja ta bardzo przypomina promocję bukmachera Fortuna o nazwie Happy Hours, w której także wymagane są minimum 3 pozycje na kuponie oraz kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1,3. Różnica w zakładach bez podatku między zakładami bukmacherskimi forBET a Fortuną jest taka, że u tego ostatniego możemy korzystać z atrakcyjnych warunków nie tylko przez pierwsze 14 dni, a przez cały czas.

Promocje dla obecnych graczy

By sprawdzić aktualne akcje promocyjne w forBET możemy kliknąć zarówno w zakładkę, umieszczoną na górze strony, o nazwie „Bonus”, jak i na pasku menu o nazwie „Promocje”. W aplikacji dostęp do specjalnych okazji znajdziemy klikając na dolnym pasku w przycisk „więcej”, a później w „promocje”.

Bukmacher ten jest znany z organizowania wielu promocji czasowych, w których nagrodami w głównej mierze są nie środki pieniężne, a bonusy. Zanim weźmiemy udział w konkursie bądź innej akcji specjalnej, warto sprawdzić jakiego typu wygraną otrzymamy i jakie są warunki w regulaminach.

Konkursy rankingowe

Ulubioną formą oferowaną wśród promocji jest rywalizacja między graczami o miejsce na podium. Zazwyczaj takie akcje trwają około miesiąca. W ciągu roku forBET organizuje kilka atrakcyjnych konkursów, w których nagrodą są wycieczki w różne strony świata. Zajęcie miejsca w tabeli rankingowej polega na zebraniu jak największej liczby punktów. Punkty otrzymujemy za każdą złotówkę wydaną na dowolny zakład.

Czy jest program lojalnościowy w forBET?

Badając możliwości bukmachera nie natknąłem się na żaden program lojalnościowy, jednak konkursy organizowane z dużą częstotliwością ten brak przysłaniają. Gracze mają okazję bowiem zbierać punkty, a przez częste ich rozstrzyganie można odnieść dużo lepsze wrażenie niż w tradycyjnym programie polegającym na kolekcjonowaniu punktów.

Refleksje na temat szybkiego kuponu

W module, o którym wspomniałem wcześniej można wybrać sobie typy na kupon według 3 kryteriów: zakres kursów, stawka oraz wygrana. Zaznaczyłem przedział kursów 1.50-2.50, stawkę 50 zł, oraz wygraną co najmniej 1000 zł. ForBET przygotował mi kupon złożony z 9 typów z czego 6 propozycji to sporty wirtualne. Jest to coś w rodzaju chybił trafił lecz opcja szybkiego kuponu bardzo mi się spodobała, zwłaszcza w czasie epidemii gdy znalezienie jakichkolwiek typów graniczy z cudem.

Aplikacja mobilna forBET

forbet aplikacja mobilna

Po uruchomieniu apki mamy wrażenie, że na ekranie znajduje się wszystko, czego gracz może potrzebować. By znaleźć konkretne wydarzenie wystarczy na głównej stronie przejść do wybranej dyscypliny. Możemy pomóc sobie ograniczając nasz wybór filtrem czasowym, dzięki któremu zobaczymy wydarzenia odbywające się w ciągu 3 godzin, te które odbywają się dzisiaj lub jutro. Znacznie więcej możliwości znajdziemy przechodząc w dolnym menu w opcję “na żywo” gdzie selekcji możemy dokonać na poszczególne typy zakładu między innymi 1×2, obie drużyny strzelą, itd.

Jeśli chodzi o korzystanie z podstawowych funkcji to z poziomu aplikacji bez problemu możemy założyć konto, dokonać wpłaty jak i postawić zakład. Najważniejsze czynności odbywają się błyskawicznie.

Kursy bukmacherskie na tle konkurencji

Sam forBET szczyci się wygraniem Nagrody Legalnych Bukmacherów w kategorii “Najwyższe Kursy Bukmacherskie”.  Dokonaliśmy zestawienia trzech losowo wybranych wydarzeń, by sprawdzić czy rzeczywiście możemy liczyć na kursy większe niż u konkurencyjnych firm wśród legalnych bukmacherów. Wzięliśmy pod uwagę zbliżające się mecz Premier League oraz serie A u takich bukmacherów, jak Fortuna i TOTALbet.

Liverpool – ChelseaSassuolo – AC Milan
ForBET2.03 x 3.85 x 3.503.45 x 3.95 x 2.01
Fortuna2.05 x 3.65 x 3.553.50 x 3.90 x 2.05
TOTALbet2.05 x 3.70 x 3.453.40 x 3.85 x 2.02

Zarówno w przypadku meczu ligi włoskiej, jak i angielskiej, możemy zauważyć najlepsze kursy w forBET na wyniki remisowe. Biorąc pod uwagę, że zarówno w Serie A, jak i w Premier League, wynik 1:1 pojawia się dość często, możemy stwierdzić, że kursy forBET są atrakcyjne. Kursy na faworytów są bardzo zbliżone, a wśród drużyn z mniejszymi szansami na wygraną możemy zauważyć przewagę Fortuny.

Metody płatności w forBET – wpłaty i wypłaty

Jeśli chodzi o możliwości wpłaty środków to forBET korzysta z trzech najbardziej popularnych systemów płatniczych:

 • Dotpay,
 • Tpay.com,
 • PayU.

We wszystkich trzech przypadkach bukmacher nie pobiera prowizji. Wpłaty możemy dokonać za pomocą kart płatniczych, przelewów oraz BLIK.

Natomiast jeśli chodzi o wypłaty to mamy możliwość wypłaty tylko przelewem bankowym, podanym podczas zakładania konta.

Transmisje live

ForBET zakłady bukmacherskie raczej nie oferują dużej liczby transmisji na żywo, lecz możemy się spodziewać atrakcyjnych spotkań relacjonowanych przez tego bukmachera. Ostatnio zauważyłem, że jest możliwy mecz ligi włoskiej Juventus – Lazio. By oglądać mecze wystarczy, że gracz postawi symboliczną złotówkę. Dostęp do transmisji jest dość prosty. Wystarczy, że wejdziemy w zakładkę na żywo i klikniemy w wydarzenie, obok którego będzie oznaczenie odtwarzania (trójkątny znak).

ForBET zakłady bukmacherskie – obsługa klienta

Łatwy dostęp do chatu to niewątpliwie plus zakładów bukmacherskich forBET. Szybką odpowiedź na każde pytanie otrzymamy nawet bez konieczności logowania. Konsultanci są dobrze przygotowani merytorycznie i odpowiadają sprawnie na każde pytanie. Gdy jest dużo rozmówców, uruchamia się formularz kontaktowy, który należy wypełnić, a odpowiedź otrzymamy e-mailem.

Opinie o bukmacherze forBET

Z punktu widzenia osoby zakładającej konto, mogę śmiało stwierdzić, że proces zakładania konta oraz weryfikacji dokumentów przebiega sprawnie. Zabrakło mi w tej kwestii skróconej rejestracji, która pozwoliłaby na wpłatę i obstawienie zakładu bez konieczności sprawdzania przez bukmachera. Pakiet bonusów w standardowej opcji nie zawiera ani bonusu bez depozytu ani zakładu bez ryzyka. Ten ostatni otrzymamy dopiero po wykorzystaniu kodu bonusowego. Wśród zalet jest niewątpliwie sprawnie działająca aplikacja, w której możemy łatwo stworzyć kupon, dokonać wpłaty oraz skorzystać z opcji szybkiego kuponu klikając w znaczek z koszykiem. ForBET stworzył dużo lepszą alternatywę do tradycyjnych programów lojalnościowych, ogłaszając regularnie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Moim zdaniem jest to o wiele ciekawszy sposób na zmotywowanie graczy do zbierania punktów, a tym samym do częstszego stawiania zakładów.

FAQ – forBET zakłady bukmacherskie

Jaka jest stawka minimalna forBET?

Stawka minimalna kuponu w forBET wynosi 1 zł.

Czy zakłady bukmacherskie forBET posiadają opcje szybkiej rejestracji?

Niestety, w forBET nie ma możliwości skróconej rejestracji. Trzeba dokonać pełnej rejestracji i poczekać na weryfikację ze strony bukmachera.

Co daje kod promocyjny forBET?

Standardowy bonus powitalny składa się z bonusu doliczonego do 2 pierwszych wpłat (do 2200 zł). Wykorzystując kody promocyjne można uzyskać dodatkowy freebet o wartości 150 zł lub zakład bez ryzyka 250 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *