Forbet zakłady bukmacherskie

forbet zakłady bukmacherskie
0 100 zł zakład bez ryzyka
+ 0 100 zł freebet
+ 2200 zł bonus od wpłaty
z kodem 200 zł więcej na start
kod: FORBETVIP
Odbierz bonus

Przełączając kanały w TV natknąłem się na mecz Piasta Gliwice z Śląskiem Wrocław. Na koszulkach Ślązaków dopatrzyłem się napisu forBET. Na tle Mistrza Polski drużyna gości radziła sobie dużo lepiej. Wiedziałem, że to bukmacher, lecz nigdy jeszcze nasze szlaki się nie przecięły. Wszedłem na stronę w poszukiwaniu moich ulubionych darmowych bonusów na zakłady. Po kliknięciu w Promocje, zwróciłem uwagę na 3 rzeczy: Bonus powitalny 2000, promocja bez podatku oraz kwadratowy moduł do stworzenia szybkiego kuponu.

Stawka minimalna:1 zł
Zakład bez ryzyka:100 zł
Kod promocyjny:FORBETVIP
Freebet:100 zł
Bonusy od wpłaty:do 2200 zł
Cash-out:tylko na aplikacji
forbet zaklady bukmacherskie

Czy forBET ma darmowy bonus na start?

W przeciwieństwie do innych bukmacherów forBET logicznie umieścił promocję powitalną na początku listy i wreszcie nie musiałem przekopywać całej strony, aby znaleźć to, co mnie po prostu interesowało. forBET w pakiecie powitalnym dla nowych graczy oferuje zakłady bez ryzyka przez 14 dni po założeniu konta oraz dodatkowe środki na grę. Bonus 2000 niestety nie składa się w żadnym stopniu z premii bez depozytu, a jedynie dodatkowych środków dodawanych do dwóch pierwszych wpłat. Pierwszą wpłatę forBET podwaja do kwoty 2000 zł, a drugą wpłatę mnoży dwukrotnie do 200 zł. Pod tym względem odczułem lekkie rozczarowanie. Bogaty w doświadczenie u innych bukmacherów postanowiłem sprawdzić dwie rzeczy. Przede wszystkim czy w jakiś sposób mogę znaleźć lepszą ofertę powitalną, a po drugie jakie warunki obrotu forBET określił w związku z ekstra bonusem od depozytu.

forBET
bonus od depozytu
Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł + Freebet 0 100 zł + Cashback 0 100 zł
kod: FORBETVIP
odbierz bonus

ForBET – kody promocyjne 2020

Przejrzałem kilka stron szukając informacji o lepszej bonusie powitalnym. Trafiłem na informację o dostępnym kodzie promocyjnym, przy użyciu którego premia dla nowych graczy ma wartość nie 2200 zł, a 2400 zł. Pozostało sprawdzić czy kod promocyjny forBET powiększa środki przy wpłacie czy może dodatkowe 200 zł dostanę w formie innego bonusu. Ku mojemu zadowoleniu okazało się, że mogę nie tylko liczyć na bonus od wpłaty, ale także na zakład bez ryzyka o wartości 100 zł oraz 100 złotowy freebet. Taka promocja wygląda dużo lepiej niż tylko premia dołączona do wpłaty. Doszedłem do wniosku, że jeśli wpłacę 100 zł to mogę je obstawić bez ryzyka oraz dodatkowo otrzymam freebet i bonus za wpłatę co daje w sumie jeszcze 200 zł.

forBET
zakład bez ryzyka
Cashback 0 100 zł + Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł + Freebet 0 100 zł
kod: FORBETVIP
odbierz bonus
VIP
forBET
bonus od depozytu
Freebet 0 100 zł + Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł + Cashback 0 100 zł
kod: FORBETVIP
ODBIERZ BONUS
VIP

Regulamin bonusów daje do myślenia

forbet bonus bukmacherski

Zanim natknąłem się na dodatkowe 200 zł w postaci dwóch nowych bonusów, obiecałem sobie sprawdzić czy dodatkowe środki od wpłaty podlegają jakimś ograniczeniom. Otrzymanie de facto 300 zł za wpłatę 100 zł wyglądało zbyt pięknie. Zacząłem czytać warunki wypłaty środków bonusowych i wiedziałem, że darmowe pieniądze nie przychodzą tak łatwo. Okazało się, że bonus od depozytu przed wypłatą trzeba obrócić 2 razy, a freebet 100 zł obarczony jest czterokrotnym obrotem. Warto wiedzieć, że aktywacja bonusu od depozytu następuje po obstawieniu wartości pierwszego depozytu. Jest tak pewnie dlatego, że pierwszy kupon jest zakładem bez ryzyka.

Inne bonusy promocyjne od forBET

Znalazłem także dwie inne oferty z kodem promocyjnym od tego bukmachera. Warto im się przyjrzeć, bo są godne uwagi.

Freebet o wartości 150 zł – warunki

Z kodem promocyjnym FORBONUS można otrzymać dodatkowo freebet 150 zł do pierwszego bonusu powitalnego od depozytu (wraz z bonusem od drugiego depozytu można zagarnąć do 2200 zł), czyli w sumie do 2350 zł. Jakie są warunki uzyskania freebetu 150 PLN?

  • Aby otrzymać dodatkowe 150 zł do bonusu powitalnego należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 zł (niższa kwota nie uprawnia do otrzymania tego bonusu);
  • Bonus zostanie dodany do 48 godzin po spełnieniu warunków;
  • Wymagany jest 4-krotny obrót bonusem z kursem minimalnym zdarzenia 1,2 i kursem minimalnym kuponu 2,00.
forBET
bonus od depozytu
Bonusy od dwóch wpłat do 2200 + Freebet 0 150 zł
kod: FORBONUS
odbierz bonus
forBET
bonus od depozytu
Freebet 0 150 zł + Bonusy od dwóch wpłat do 2200
kod: FORBONUS
odkryj kod
VIP

Zakład bez ryzyka 150 zł – warunki

Inny kod promocyjny, który jest dostępny w zakładach bukmacherskich forBET to BEZRYZKA150. Do podstawowego bonusu od depozytu dodaje on zakład bez ryzyka o wartości 150 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Oto warunki:

  • Zwrot za pierwszy postawiony i zarazem nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto z kodem promocyjnym BEZRYZYKA150;
  • Zwrot przysługuje tylko za pierwszy kupon zagrany zaraz po rejestracji;
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego;
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do 150 zł;
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2 i kursem minimalnym kuponu 2,00;
  • Aby otrzymać zwrot należy napisać e-mail o tytule „Zakład bez ryzyka” na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login.
forBET
bonus od depozytu
Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł + Cashback 0 150 zł
kod: BEZRYZYKA150
odbierz bonus
forBET
zakład bez ryzyka
Cashback 0 150 zł + Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł
kod: BEZRYZKA150
odbierz bonus
VIP

Co ciekawego spotkało mnie w forBET?

Postanowiłem wpłacić 100 zł w celu sprawdzenia jak funkcjonują wszystkie bonusy. Miałem w pamięci także by zbadać promocję na start bez podatku oraz moduł do tworzenia szybkiego kuponu. Na moim koncie widniało 100 zł. Ponieważ w zakładach na żywo ze względu na epidemię nie było ciekawych wydarzeń, a chęć postawienia zakładu była duża, chciałem znaleźć coś do obstawienia.

Po powrocie na początek strony nie dało się nie zauważyć czerwonego, pulsującego napisu o treści PIŁKA NOŻNA 24H. W tym miejscu widniały dwie zakładki Wirtualne 1 oraz Wirtualne 2. Do tej pory nie wiem z czego wynika ten podział, ale w 1 i 2 można obstawiać praktycznie to samo. Mecze trwają 2 minuty, więc na wygraną nie czeka się zbyt długo. Postawiłem 20 zł na Lwy Gdańsk, które grały z Rycerzami Łódź. Wprawdzie kurs 1,80 nie był fascynujący lecz udało mi się wygrać.

Czy faktycznie jest to bukmacher bez podatku?

Główną promocją powitalną, która przykuła moją uwagę były zakłady bez podatku przez pierwsze 14 dni po założeniu konta. Postanowiłem sprawdzić jakie warunki należy spełnić by otrzymać większą wygraną. Przede wszystkim, z podatku zwolnione są kupony, które postawione w określonym wyżej czasie. Wśród warunków samych zakładów nie znalazłem nic wygórowanego. Wystarczy, że wrzucę 3 typy na kuponie  z kursem min. 1.30 a wygrana zostanie powiększona o 14%. Co ciekawe akcja ta działa na zakłady przedmeczowe, na żywo oraz na Wirtualne 1. Ponieważ nadal nie wiedziałem czym różnią się Wirtualne 1 od Wirtualnych 2 postanowiłem zasięgnąć informacji na chacie. Otrzymałem odpowiedź, że 1 to podstawowa forma zakładów wirtualnych, których zaletą jest to, że obstawiając je można wykorzystywać niektóre bonusy. W2 są bardziej rozbudowane, mają lepszą wizualizację wideo. Niestety nie dopatrzyłem się większych różnic, jedynie kwestia bonusu może być zaletą.

Refleksje na temat szybkiego kuponu

W module, o którym wspomniałem wcześniej można wybrać sobie typy na kupon według 3 kryteriów: zakres kursów, stawka oraz wygrana. Zaznaczyłem przedział kursów 1.50-2.50, stawkę 50 zł, oraz wygraną co najmniej 1000 zł. ForBET przygotował mi kupon złożony z 9 typów z czego 6 propozycji to sporty wirtualne. Jest to coś w rodzaju chybił trafił lecz opcja szybkiego kuponu bardzo mi się spodobała, zwłaszcza w czasie epidemii gdy znalezienie jakichkolwiek typów graniczy z cudem.

Aplikacja mobilna forBET

forbet aplikacja mobilna

Od początku chodziło mi po głowie czy forBET będzie miał aplikację i czy ta będzie działała na moim telefonie. Okazało się, że forBET przygotował aplikację nie tylko na telefony z iOS ale także na smartwatche. Aplikacja działa błyskawicznie, daje możliwość szybkiego znalezienia zakładów. Oprogramowanie jest aktualizowane średnio co miesiąc, daje to jasny sygnał, że bukmacher wdraża praktyczne rozwiązania dla graczy oraz na bieżąco usuwa niekorzystne błędy.

Opinia o forBET: dobre wrażenie

Gdy zjechałem na koniec strony zobaczyłem liście laurowe, wśród których widniały 2 napisy: Najlepsze kursy 2019 i Najlepsza Aplikacja 2019. Takie oznakowanie wygląda jakby ForBET wygrał jakąś nagrodę, jednak znaki graficzne nie opisywały w jakim to konkursie. Nie wiedziałem czy ktoś przyznał bukmacherowi takie nagrody czy może sam sobie je przyznał. Obserwując i porównując kursy faktycznie muszę się zgodzić, że jest to firma, która oferuje wysokie kursy na tle konkurencji jak STS. Co do aplikacji uważam, że LVBet posiada nieco lepszy interfejs, ale opcja szybkiego kuponu daje przewagę dla ForBETu. Wprawdzie nie jest to bukmacher rozdający środki na darmowe zakłady lecz sukcesywnie przekonywał mnie do siebie kolejnymi atutami. Finalnie mogę stwierdzić, że posiada aplikację na mój telefon, proponuje mi gotowe kupony oraz posiada wysokie kursy i to finalnie pozwala mi stwierdzić, że warto się z tym bukmacherem spotykać częściej.

FAQ – Co warto zapamiętać o forBET?

Jaka jest stawka minimalna forBET?

Stawka minimalna kuponu w forBET wynosi 1 zł.

Ile razy trzeba obrócić bonus?

Zakład bez ryzyka trzeba obrócić 4 razy, a bonus od wpłaty trzeba obrócić 2 razy.

Co daje kod promocyjny forBET?

Standardowy bonus powitalny składa się z bonusu doliczonego do 2 pierwszych wpłat. Wykorzystując kod promocyjny można uzyskać dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 100 zł.