Milenium oferta bukmachera

zakłady milenium bonusMilenium to jeden z bardziej popularnych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Choć oferta nie jest jeszcze na poziomie tych “naj”, to rozwija się w zawrotnym tempie. Na uwagę – już na wstępie – zasługuje bonus powitalny. Do Milenium przyciągnęły nas także inne promocje i bonusy lojalnościowe, ale również strona techniczna – aplikacja mobilna czy przejrzysta i profesjonalna strona internetowa.

Milenium Bonus 2018

Typ BonusuOpis Bonusu
Bonus powitalny100% do 760PLN
Zakład bez ryzyka10PLN
Ekskluzywny freebet30PLN dla naszych użytkowników
Promocja lojalnościowaLiga Mistrzów Milenium
Milenium kod promocyjnyUżyj naszych linków

Milenium zakłady bukmacherskie bonus

Milenium bonus powitalny jest rekordowo wysoki, bo wynosi nawet do 760 zł. Klikając w zakładkę “bonus na start” musisz tylko wypełnić formularz rejestracyjny i oprócz kilku informacji potwierdzających tożsamość, zaznaczyć pole „Chcę otrzymać BONUS NA START”. Dzięki temu otrzymasz bonus powitalny 100%, czyli równy Twojej pierwszej wpłacie, nawet do 760 zł.

Przed przystąpieniem do wypełnienia formularza przeczytaj dołączony do niego regulamin, abyś wiedział jakie warunki musisz spełnić aby go otrzymać. Znajdziesz w nich informację m. in. że na dokonanie pierwszego depozytu masz 10 dni, a sumę bonusu i depozytu należy obrócić minimum trzy razy po kursie 2.0.

milenium oferta bukmachera

Ta promocja powitalna jest jedną z najlepszych na rynku, dzięki czemu Milenium mocno punktuje. Warto zarejestrować się przez naszą stronę, co jest dodatkowo premiowane.

Darmowe zakłady Milenium

Choć bonus bez depozytu nie jest częścią oferty bonusowej Milenium, trzeba przyznać że bukmacher proponuje bardzo dobrą rekompensatę. Są to darmowe zakłady. Pierwszy z nich – zakład bez ryzyka w wysokości 10PLN to standardowa promocja dla nowych członków Ligi Mistrzów Milenium. Aby go otrzymać podczas rejestracji musisz zaznaczyć pole “Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”. Warto wiedzieć, że jeśli pierwszy kupon z zakładu będzie przegrany otrzymasz zwrot równowartości tego zakładu pod warunkiem, że nie będzie on większy niż 10 zł. Ważną informacją jest również to, że punkty nabijane są także w przypadku, gdy wyniki zdarzeń zostaną błędnie wytypowane.

Drugi z nich, to ekskluzywny freebet dla graczy rejestrujących się przez naszą stronę. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner i zarejestrujesz nowe konto. Otrzymasz 30PLN jeśli postawisz kupon lub kilka kuponów o wartości 50 zł, które musisz obrócić jeden raz po dowolnym kursie minimalnym. Kod promocyjny, jaki musisz wpisać rejestrując przez naszą stronę to: LEGALNI30, ale najważniejsze to użycie naszych linków. 

Już teraz możemy powiedzieć, że Milenium darmowe zakłady to znakomita opcja dla graczy, którzy mają zamiar zostać z tym bukmacherem na dłużej. Można też powiedzieć, że to swoisty bonus od kolejnego depozytu, bowiem im więcej stawiasz, tym więcej otrzymujesz.

darmowy zakład milenium

Bonus lojalnościowy

Milenium reload bonus nie występuję tu w swojej typowej formie, ale czeka nas inna promocja lojalnościowa – Liga Mistrzów Milenium. Członkowie Ligi Mistrzów Milenium, mają możliwość wzięcia udziału w cyklicznych konkursach w punktach stacjonarnych i przez Internet. Wystarczy, że będziesz stawiał zakłady, a jednocześnie będzie rosła liczba Twoich punktów premiowych. Milenium punkty, które zgromadzisz wymieniane są na kredyty na grę, a także nagrody rzeczowe lub bilety na mecze Ligi Mistrzów. Ale to nie wszystko – im więcej punktów zbierzesz, tym lepszy status otrzymasz. Status (ustalony z punktów zebranych w danym miesiącu) uprawnia do dodatkowych przywilejów w miesiącu następnym. Im wyższy status tym więcej bonusów i rabatów. Zaczynamy od gracza Podstawowego, następnie mamy status gracza Zaawansowanego, Eksperta i Lidera. Lista najlepszych graczy przedstawiana jest w rankingach: „Status Miesięczny”, a także sezonowych: „Wakacyjny Turniej Typerów”.

Milenium bonusy specjalne

Punkty premiowe otrzymasz także za zaproszenie znajomych. Możesz je następnie wymienić na kredyty. Liczba punktów premiowych zależy od liczby zaproszonych znajomych. Im więcej znajomych zarejestruje się w Milenium, tym wyższy bonus otrzymasz.

Milenium przyciągnął też wielu graczy promocją Happy Hour. Jeżeli będzie na bieżąco śledził, co dzieje się na stronie bukmachera na pewno natrafisz na tę promocję. Otóż Happy Hour to godzina gry, podczas której wszystkie zakłady zwolnione są z podatku 12%.

milenium promocje

Milenium - zakłady bukmacherskie

Strona bukmachera Milenium jest przejrzysta i regularnie aktualizowana. Znajdziemy tu najpopularniejsze dyscypliny sportowe oraz ligi. Osobno wyodrębnione są Milenium zakłady na żywo. Zachwyca przede wszystkim bardzo szeroka oferta zakładów live. Sporty oznaczone są różnymi kolorami, co ułatwia poruszanie się stronie. Z kolei pojedyncze mecze można oglądać jako relację z wydarzeń na boisku i możemy sprawdzać na bieżąco statystyk, tabeli itp.

Kursy bukmacherskie

Milenium oferuje podobne kursy co konkurencja, na niektóre zakłady minimalnie wyższe. Bukmacher udostępnia wyższe kursy na specjalne wydarzenia. Jest to oferta dostępna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Z kolei opcja “negocjuj kursy” skierowana jest do graczy, którzy nie boją się ryzyka i mają ochotę negocjować wysokość danego kursu, i których stawka wynosi minimum 2000 zł.

Milenium aplikacja mobilna

Zakłady bukmacherskie Milenium oferują także nową aplikację mobilną. Dostępna jest ona na urządzeniach z systemem iOS, którą można pobrać w sklepie App Store. Z kolei wersja na urządzenia mobilne w systemie Android możliwa jest do pobrania na stronie bukmachera Milenium.

Co najważniejsze posiada najważniejsze funkcjonalności, m. in. dostęp do konta, możliwość stawiania zakładów na wszystkie zdarzenia, dostęp do oferty LIVE, typy bukmacherskie, podgląd aktualnych kuponów, wyniki spotkań na żywo, a także powiadomienia PUSH o nowych promocjach i ważnych zdarzeniach sportowych. Wpłaty dokonamy już jednak za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

zakłady milenium mobile

Milenium support

Jeżeli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi najlepiej skorzystaj z opcji live chat. Po kilkunastu sekundach otrzymasz odpowiedź. Czat jest dostępny w godz. 9-21.

Jeżeli interesuje cię bardziej szczegółowa odpowiedź możesz skorzystać z formularza kontaktowego. Działa on równie sprawnie – informację otrzymaliśmy na swojego maila po kilku godzinach.

Niestety Milenium nie posiada na swojej stronie kontaktu telefonicznego, co dla niektórych graczy jest lekką niedogodnością.

Na innej zasadzie działa Facebook. Jest on raczej profilem, na którym znajdziemy ciekawe informacje o nowych promocjach czy zakładach, ale możemy skontaktować się z bukmacherem także za pomocą FB.

Metody wpłat i wypłat

Informacja o metodach wpłaty jest na stronie Milenium bardzo trudna do znalezienia. Nic dziwnego, skoro bukmacher oferuje ich tylko dwie, a mianowicie PayU i tpay.com. Liczymy tu na poprawę!

Milenium opinie

Jaka jest nasza opinia na temat tego bukmachera? Przekonuje nas oferta powitalna Milenium i rozbudowane zakłady LIVE. Równie ciekawie przedstawia się interesujący zakład bez ryzyka czy free bet. Niestety wciąż nie możemy liczyć na zakłady mniej popularnych sportów. Metoda wpłat także pozostawia wiele do życzenia. W skali od 1 do 10 wystawiamy siódemkę!

Milenium oferta bukmachera
4.2 (83.08%) 13 votes