forBET oferta bukmachera – darmowy bonus na zakłady w 2018

Forbet pomimo krótkiej obecności na polskim rynku zakładów bukmacherskich szturmem zdobył sporą rzeszę klientów. Głównym powodem takiego stanu rzeczy był zwrot podatku pobranego przez Państwo. Obecnie wynosi on aż 12% stawki przy każdym stawianym zakładzie. Forbet zwracał całą tę kwotę od samego początku istnienia, co przekładało się na ogromną ilość rejestracji i zawieranych zakładów. Jak obecnie wyglądają na forbet bonusy powitalne i pozostałe oferty?

Forbet Oferta

Typ BonusuOpis Bonusu
Bonus z pierwszym depozytem100% do 400PLN
Bonus z drugim depozytem75% do 400PLN
Bonus z trzecim depozytem50% do 400PLN
Ekskluzywny bonus dla naszych graczy+ 100PLN gratis z pierwszym depozytem
Bonus na wirtualne sportyzakład bez ryzyka 10PLN w poniedziałki
Gra bez podatku12% większe wygrane w środy
Bonus za akumulatordo 40PLN za akumulatory w piątek
Program lojalnościowyVIP CLUB
Forbet kod promocyjny100GRATIS

Forbet bez podatku

forbet zakłady bez podatkuWciąż aktywna pozostaje promocja z brakiem podatku w forbet. Jednak jak mogliśmy się domyślać, sytuacja w której forbet w całości zwraca kwotę daniny dla Państwa od każdego zakładu nie mogła trwać wiecznie. Obecnie 12% zwracane jest przy zakładach przedmeczowych zawierających co najmniej trzy wydarzenia na jednym kuponie. Co ważne, promocja ta jest aktywna tylko w środy. Dlatego ten dzień w forbet jest idealną opcją dla graczy, którzy stawiają kilka wydarzeń na jednym kuponie AKO. Dla miłośników singli lepszym wyborem może okazać się Fortuna, oferująca nieco wyższe kursy na mecze.

Forbet bonus od depozytu

Jedną z pierwszych promocji jakie wprowadził forbet był bonus bez depozytu. W pierwszych miesiącach swojej działalności był to znak rozpoznawczy tego bukmachera. Obecnie jednak forbet wycofał bonus bez depozytu ze swojej oferty i proponuje graczom standardowy bonus wynoszący 100% pierwszej wpłaty.

Kod Promocyjny

Powitalny bonus to jednak mocny punkt zakładów bukmacherskich forbet. Dlaczego? Ponieważ Forbet oferuje bonusy aż z trzema pierwszymi depozytami i dodatkowo honoruje naszą promocję, co łącznie daje wartości 1300 PLN! Pomimo, że bonus od pierwszego depozytu standardowo wynosi 100% do 400 złotych to wpisując podczas rejestracji kod promocyjny forbet: 100GRATIS otrzymasz dodatkowe 100 zł. Ta kwota jest dodawana do pierwszego depozytu wynoszącego co najmniej 100 zł. Co to w praktyce oznacza dla graczy? To, że maksymalny bonus może wynieść 150% czyli jest najwyższym spośród wszystkich dostępnych u legalnych bukmacherów! Wystarczy wpłacić 100 złotych a i wpisać kod bonusowy 100GRATIS i otrzymasz 500 zł od forbetu. Zdecydowanie warto wpłacić tutaj pierwszy depozyt i wykorzystać bonus oferowany przez tego bukmachera. Co więcej, 400 PLN dostajemy też z drugim i trzecim depozytem. Zmianie ulega tylko procent pomnożenia naszego depozytu. Kolejno jest to 75 i 50% naszej wpłaty. Łącznie wpłacając 3 depozytu i wykorzystując nasz kod możecie otrzymać 1300 PLN.

forbet bonus na start

Pozostałe promocje

Bonus na darmowe zakłady w forbet to klasyczny bonus powitalny. Nie masz do czynienia z freebetem na forbet czy inną formą promocji. Jednak bonus od depozytu to nie ostatnie słowo tego bukmachera w zakresie oferowanych promocji. Nieźle wygląda bonus nazwany 500+, czyli reload bonus który możesz uzyskać raz w miesiącu. W ramach tej oferty otrzymasz dodatkowo +10% wartości swoich kolejnych depozytów o ile przekroczą one w ciągu miesiąca kalendarzowego 500 złotych. Jak to dokładnie działa?

  1. Wpłacasz w ciągu miesiąca kalendarzowego co najmniej 500 PLN
  2. Obracasz całą kwotę co najmniej dwukrotnie z minimalnym kursem 2.00
  3. Wysyłasz e-mail o spełnieniu wymogów
  4. Na Twoje konto wraca 10% dokonanych depozytów do maksymalnej kwoty 700PLN.

Bonus lojalnościowy

Niestety bonus lojalnościowy forbet nie jest zbyt rozwiniętą formą promocji. Brakuje tutaj usystematyzowanego systemu zbierania punktów lojalnościowych czy sklepu gdzie można by wykorzystać zebrane punkty. Jedyna forma premiowania lojalnych użytkowników to klub VIP, gdzie również nie ma jasnych kryteriów przyjęcia do tego klubu ani korzyści – poza opieką VIP Managera. Niestety jest to jeden z najsłabszych punktów w ofercie bukmachera forbet.

Forbet oferta

Nie samymi bonusami jednak człowiek żyje, dlatego warto przyjrzeć się ofercie Forbetu w zakresie samych zakładów bukmacherskich i funkcjonalności dostępnych na stronie. W Forbet rejestracja jest dosyć przyjemna (jak na warunki polskiego prawa), odbywa się w trzech krokach więc liczba pól do wypełnienia nie przeraża jak choćby w Milenium. Nieco gorzej wygląda sprawa kursów bukmacherskich, które często są trochę niższe niż u konkurencji – wynika to jednak z tego, że w forbet możesz obstawiać bez podatku. Rynki oferowane przez tego bukmachera są zbliżone do pozostałych na polskim rynku, może ma nieco mniej wydarzeń niż STS czy Fortuna, ale wśród pozostałych bukmacherów Forbet zasługuje na miejsce w czołówce.

Nienajlepszy jest też system wypłat i wpłat w forbet. Do wyboru niestety nie ma Skrilla czy kart przedpłaconych. Gracze mogą wpłacać środki za pomocą przelewów błyskawicznych i kart kredytowych. Nie jest to duży problem, ponieważ w większości są one realizowane natychmiast po wysłaniu przelewu, jednak dla wygody graczy mogłoby zostać dodane niektóre metody płatności.

Forbet opinie

Jak wypada forbet w porównaniu do innych legalnych zakładów? Niewątpliwym atutem forbet są darmowe zakłady w różnej postaci. Bonus powitalny nawet do 150% (po wpisaniu kodu bonusowego) czy gra bez podatku to niewątpliwe zalety tego bukmachera. Brakuje nieco bonusów lojalnościowych czy bonusu bez depozytu. Forbet ma jednak też większe niedociągnięcia. Wśród wad należy wymienić nieco niższe kursy i metody wpłaty. Nie najlepiej w forbet wygląda aplikacja mobilna. Niestety odstaje poziomem od innych dostępnych nawet na polskim rynku.

FAQ

Jak się zarejestrować w Forbet i otrzymać darmowy zakład?

Przejdź do forbet klikając w link poniżej lub bezpośrednio wpisując adres iforbet.pl w przeglądarkę. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny: 100GRATIS i ciesz się z dodatkowego bonusu na start.

Jak działa w forbet gra bez podatku?

Forbet dokłada kwotę, która jest pobierana w formie podatku obrotowego od gier hazardowych. W przypadku kuponów AKO z trzema lub większą ilością wydarzeń zwraca całość – 12%, natomiast w kuponach z dwoma wydarzeniami 6%. Single niestety już nie korzystają z tej promocji.

Co wybrać Forbet, STS czy Fortunę?

Jeżeli grasz zakłady wielokrotne to forbet będzie najlepszych rozwiązaniem – głównie ze względu na znacznie wyższe wygrane dzięki promocji ze zwrotem podatku. Jeżeli wolisz single to powinieneś wybrać Fortunę, które oferuje wyższe kursy. STSy na razie radzimy unikać.

forBET oferta bukmachera – darmowy bonus na zakłady w 2018
4.5 (90%) 18 votes