Bonusy bez depozytu za rejestrację

Darmowe bonusy u bukmacherów bez depozytu nie są promocją powszechnie dostępną. Co prawda coraz więcej bukmacherów ma w swojej ofercie darmowy zakład bez depozytu, ale wciąż należy on do promocji z kręgu tych najbardziej ekskluzywnych.

Co powoduje, że promocje bukmacherskie bez depozytu za rejestrację są tak lubiane przez graczy? Otóż korzystając z tej opcji nie musimy wpłacać własnych pieniędzy. Tak więc możemy wygrać darmową kasę na start bez wkładu własnego. Bukmacherzy niechętnie wprowadzają takie oferty, ponieważ obawiają się, że zainwestują finanse w graczy, którzy nie będą chcieli kontynuować obstawiania po obróceniu freebetu. Jednak z naszego doświadczenia wiemy, że takie oferty działają doskonale, ponieważ większość fanów zakładów ucząc się i trenując na darmowych pieniądzach, zostaje z bukmacherem na dłużej, już jako doświadczeni użytkownicy. W związku z tym często namawiamy bukmacherów aby specjalnie dla graczy rejestrujących się przez naszą stronę wprowadzali unikalne bonusy za rejestrację, takie jak te przedstawione w poniższym zestawieniu!

Bonusy za rejestrację bez depozytu 2018

BukmacherDarmowy BonusKod PromocyjnyRejestracja
lvbet bonusy bez depozytu30 PLN za darmoSprawdź kod
freebet be depozytu25 PLN za darmoMAXTOTO

Darmowe bonusy bez depozytu na zakłady bukmacherskie

Czy na pewno darmowe? Bonus bez depozytu na start polega na tym, że po rejestracji u danego bukmachera otrzymujemy kasę do wykorzystania w zakładach, jeśli wygramy i spełnimy określone warunki, pieniądze trafią na nasze konto. Istotą tej oferty jest brak wymogu wpłacenia jakichkolwiek pieniędzy na konto gracza. Bonus przyznawany jest automatycznie lub po ewentualnym poinformowaniu bukmachera o chęci jego otrzymania. To ile otrzymamy i na jakich warunkach zależy od danego bukmachera.

Wszystkie promocje u bukmacherów mają przypisane do siebie warunki i zasady gry. Bonusy za rejestracje bez depozytu wymagają przede wszystkim obrotu. Otrzymanych pieniędzy nie da się od razu wypłacić, najpierw trzeba wykorzystać kilkakrotność jego wartości w zakładach. Czasem też wymagany jest minimalny kurs po jakim możemy obrócić ekstra środki.

Na starcie musisz wiedzieć, że im mniejszy wymagany obrót, tym lepiej. Kurs 2.0. jest wysoki, ale możliwy do zrealizowania, jeżeli więc w regulaminie któregoś z bukmacherów znajdzie się informacja o kursie wyższym, sięgającym np. 3.0. wiedz, że Twoje szanse na wygraną znacznie zmaleją. Pamiętaj też o kuponach akumulowanych, czasem łatwiej jest obstawić zakład pojedynczy niż grupowy, co też może być wymagane u któregoś z bukmacherów. Taka promocja bez depozytu na zakłady sportowe zazwyczaj oscyluje wokół obrotu w wysokości 3-krotności bonusu i kursu powyżej 1.5.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu za rejestarcję

Jaki jest najlepszy bukmacher z ofertą bez depozytu 2018? Postanowiliśmy przyjrzeć się ofertom legalnych bukmacherów, którzy dysponują tym rodzajem promocji. Poniżej przedstawiamy bonusy bukmacherskie bez depozytu, które są najkorzystniejsze na polskim rynku legalnych bukmacherów. Ofertę powitalną bez depozytu ma bukmacher Totolotek i LV BET.

Bonus bez wpłaty w Totolotku

totolotek bonus powitalnyStandardowa rejestracja w Totolotku gwarantuje otrzymanie darmowych 20 PLN, jeżeli jednak chcemy otrzymać jeszcze więcej najlepiej otworzyć konto u bukmachera Totolotek przez naszą stronę. Wpisując w polu kod promocyjny: MAXTOTO, rozpoczniesz grę z 25 PLN na koncie tylko za to, że dokonałeś  rejestracji przez darmowezaklady.pl. Bonus przyznawany jest w formie freebetu dlatego w celu wypłaty wymagany jest obrót, ale wystarczy tylko jeden i kurs w wysokości 1.50 oraz kupon z wytypowanym co najmniej jednym zdarzeniem. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych promocji na rynku. Dostęp do darmowych pieniędzy na zakłady zostanie uruchomiony zaraz po weryfikacji Twojego konta gracza.

Oprócz bonusu bez depozytu Totolotek przygotował też promocję z depozytem. Oferta na start to 100% aż do 1111zł. Kwota bonusowa zostanie automatycznie dopisana do Twojego konta, jeśli spełnisz warunki obrotu, a mianowicie trzykrotnie obrócisz sumę depozytu i bonusy przy minimalnym kursie 2.0. Warto również pamiętać, że Totolotek oferuję grę bez podatku 12% dla tych którzy korzystają z aplikacji mobilnej.

LVBET bez depozytu

30 PLN za rejestrację otrzymamy również u bukmachera LV BET. Nowi gracze rejestrujący się przez naszą stronę otrzymują 30 PLN bez depozytu na start! Na początek należy zarejestrować się przez nasz link, używając kodu promocji LVBONUS, a następnie po aktywacji konta wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując „bonus bez depozytu”. Środki zostaną dodane do konta gracza w przeciągu 48 godzin.

Ta promocja wymaga obrotu bonusem na kuponie z 3 zdarzeniami (każde zdarzenie z kursem minimalnym 1.25) z łącznym kursem minimalnym 2.50. Aby wybrać pieniądze w ramach bonusu bez depozytu należy 2-krotnie obrócić kwotę premii z kursem minimalnym 2.00 na zakłady typu 3 drogowego czyli 1-X-2 lub 2-krotnie obrócić wartość bonusu z łącznym kursem minimalnym 1.50.

lvbet bonus na startWarto również dodać że posiadacze karnetów klubów sponsorowanych przez LVBet (Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Wisły Kraków)  mogą otrzymać 50 PLN za darmo!

Bukmacher Lvbet ma ciekawy bonus bez depozytu na start, ale jeszcze atrakcyjniejszą ofertę powitalny. To pomnożenie pierwszej wpłaty nawet do 1000 zł + dodatkowe 10 zł dla naszych graczy oraz bonus do 500 zł z drugim depozytem. Jeśli zarejestrujesz się u bukmachera za pomocą naszej strony i dokonasz minimalnego depozytu 50 zł kasa powitalna będzie Twoja. Kurs za jaki postanowisz grać zostanie pomnożony x100, z kolei wartość bonusu to 1% wpłaty.

Bonus bez depozytu w STS

Zarejestruj się u bukmachera STS, a jako nowy użytkownik otrzymasz free bet bez depozytu 2018 w wysokości 20 zł. Jakie są warunki obrotu? Musisz w ciągu 120 dni (a więc czasu trochę masz) 3-krotnie obrócić wartość bonusu typując zakłady z minimalnym kursem 1.91. Promocja skończy się, gdy wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony zostaną rozstrzygnięte, a saldo konta będzie mniejsze niż 2,00 zł.

Darmowe oferty w Milenium

Freebet w Milenium można uruchomić klikając w poniższy link. Milenium nie ma w swojej ofercie tradycyjnego bonusu bez wpłaty, ale bardzo podobną promocję. Po rejestracji u bukmachera przez naszą stronę możesz odebrać darmowy zakład w wysokości 10 zl i ekskluzywny freebet dla naszych graczy 30 zł. Teraz musisz postawić kupon lub kupony o wartości 50 złotych. Co ważne wymagany jest zaledwie jednokrotny obrót po dowolnym kursie minimalnym.

Promocja powitalna w Milenium to z kolei nawet 760 zł. Zaznacz w formularzu rejestracyjnym opcję “Chcę otrzymać bonus na start”, a otrzymasz 100% premii od pierwszej wpłaty. Obrót wynosi czterokrotność bonusu.

Freebet bez depozytu

Niektórzy bukmacherzy zamiast bonusu na start bez depozytu oferują zakład bez ryzyka. Na czym to polega? Nie otrzymujesz pieniędzmi tylko za rejestrację. Najpierw musisz postawić zakład z własnych pieniędzy, jeżeli jednak przegrasz otrzymasz zwrot postawionej stawki. Oczywiście jest to jednorazowa promocja. Przed skorzystaniem z promocji przeczytaj jednak uważnie regulamin bukmachera. Czasem zwrot pieniędzy oferowany jest w ramach bonusu z wymaganym obrotem. Aby pieniądze znalazły się ponownie na Twoim koncie, musisz spełnić więc określone warunki.

Freebet bez depozytu 2018

BukmacherFreebet bez depozytuRejestracja
TotolotekEkskluzywny freebet 25PLN bez depozytu
LVBET30 PLN za darmo

Ranking bukmacherów online

Bonusy bez depozytu za rejestrację są najchętniej wybierane przez graczy. Jednak każdy dobry bukmacher w swojej ofercie na 2018 ma także inne bonusy – z depozytem, za kolejną wpłatę, za przyprowadzenie nowego gracza, specjalne oferty dla stałych graczy, a więc różnego rodzaju promocje lojalnościowe i czasowe. Być może u jednego bukmachera spodoba Ci się jeden z proponowanych bonusów, ale już inny bukmacher zaciekawi Cię np. promocją na zakłady sportowe.

Zanim zdecydujesz się zagrać u któregoś z wymienionych wyżej bukmacherów, sprawdź szczegółowo jego ofertę. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny ranking legalnych bukmacherów. Opisaliśmy tam szczegółowo każdego z nich, oceniliśmy i porównaliśmy nie tylko promocje, ale i wysokość kursów, zakłady na żywo, wygląd strony internetowej, metody płatności czy aplikacja mobilna.

Bonusy bez depozytu za rejestrację
4.4 (87.62%) 21 votes